Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: japu » wtorek, 16 stycznia 2018, 09:46

Jeśli wybronią się okolice $200 (niezaleznie od BTC) to by oznaczało, że to jest najsensowniejszy poziom wchodzenia bo był już broniony kilka razy. Wszystkie te pompki w okolice $400 kończył się zjazdem do ca. 200
O ile się ten poziom obroni jeśli BTC spadnie <10.5k ale widze, że dzielnie broni 11.5k...

@Aleksiejs, no jeśli się ma nieskończoną ilość kapitału to tylko pozazdrościć :)

Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: Aleksiejs » wtorek, 16 stycznia 2018, 09:51

@japu, tylko głupota jest nieskończona :P czy jest sens pakować ten kapitał okaże się z perspektywy czasu.

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: japu » wtorek, 16 stycznia 2018, 09:59

Haha, no tak ale mi np. wydawalo się zasadne wchodzenie wczoraj w okolicach $280, okazalo sie to fakapem bo wystarczylo poczekac do rana i wejsc po 206 wiec uczciwie moge napisac, ze zasadniczo to wtopiłem 30% w 12h a to jest sporo. Pewnie nie tylko ja to zle rozegralem ale to nauczka na przyszlosc :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 16 stycznia 2018, 11:48

@japu wczoraj przeskakiwałem przy tych panic sell LTC/BTC ,sprzedając,grając na kursie(Elaborat bym musiał napisać ile ruchów się wykonuje przy takich zabawach).Mam więcej BTG a o to mnie chodzi -przypominam że ja wierzę w 1000$ (jak ładnie się BCC posypało,Eth,Ripple). Szkoda gadać dopiero teraz mogę uśiąść do kompa od rana na spotkaniach tylko zerkałem na tabtradera. Ogarniam co się wydarzyło i patrze co tu jeszcze można zrobić. $ ma mniej każdy pewnie to bezapelacyjnie, ale nie było realizacji zysku (wypłaty na konto) więc można powiedzieć że zjadło zyski z przed kilku dni i tyle. Gra toczy się dalej ,ogólna panika przez tego dziada (widać ze już ludzie dostrzegają ze BTC nie działa i jest drogi). Mamy RoadMap i przed nami kolejne dni pykania
Grunt to zimna krew. Dziadek leśny jeszcze może zlecieć, te 200$ wygląda na mocno już uklepane.
Odnośnie ceny trzeba przypomnieć ze pierwsze wystrzały Bitcoin Golda powyżej 400$(11.11.2017) miał miejsce jak BTC bylo poniżej 10k (około 6500$ 11.11.2017). Tak że chwilowo na spadki Bita nam wszystko reaguje ale nie jest powiedziane nigdzie ze BTG może kosztować tyle a tyle tylko wtedy, kiedy Bit kosztuje tyle a tyle). Projekt ma potencjał ,ma moc ,ma plany,działa, tani przesył. Ja dzisiaj dokupuje zamieniając część PIVX i Tek na BTG poprostu.
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 stycznia 2018, 12:03 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: Verdas » wtorek, 16 stycznia 2018, 12:02

Trzyma się kanału, przebił jedynie knotem, pozwolę sobie na teoretyczny offtop, ale BTC ma wpływ niemal na wszystkie crypto więc trzeba na niego również patrzeć.
Obrazek
Teraz tylko pytanie, czy i tak będzie się zsuwał po ścianie kanału, czy zrobił nam pełnoprawny double bot i się odbije ostro. Dla nas siedzących na BTG/LTC najlepszy był by chyba boczniak, albo odbicie.

BTG zatrzymał się dopiero na mocnym wsparciu przy 209$ i mam nadzieję, że wytrzyma, wskaźniki są teraz bardzo nisko, aż zachęcając do zakupów, ale cały czas wisi widmo niestabilnego BTC
Obrazek
Nadal większość osób patrzy na kurs BTC i to on wywołuje panikę mimo, że cały czas traci kapitalizację względem innych. Myślę, że tzw ulica potrzebuje takiego światełka pokazującego drogę i pewnie BTC straci pozycję lidera. Ale zanim to nastąpi potrzebujemy wyraźnego sygnału które aktywo teraz rządzi.

Obecnie siedzę na BTG odkupionych na 225$ i 217$, ale 2/3 mam w LTC też nisko odkupionym. dzisiejszy dzień wielu zagotował krew, ale najważniejsze teraz to z chłodem w sercu obserwować.

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: japu » wtorek, 16 stycznia 2018, 12:08

Wychodzi na to, ze wszyscy na wczorajszych spadkach sprzedawali tylko nie ja i jako jedyny nie mam BTG odkupionych w okolicy 220 :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 16 stycznia 2018, 12:16

@japu nie bój żaby. Masz Bitcoin Golda który będzie kosztował znacznie więcej bo ma dobrą ekipę i jest lepszy niż te sha256 twory. Kilka dni i $ będą się zgadzać. A że to było można zrobić lepiej i pomnożyć BTG x 3 , no ba ,teraz to już każdy z nas to wie. Ja się bujalem na takich poziomach 750-900 zł na Bicie w 2015, wiec my mamy ten komfort że jeszcze siedzimy na nie spompowane walucie i lepszej. Gracze co mają Bitcoin Cash po 8k,10k albo ci co mają BTC po 68k,60k,50k. Ci to dopiero mają jazdę W takich chwilach spadku.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: Aleksiejs » wtorek, 16 stycznia 2018, 12:39

Jak dla mnie to jeszcze trochę może spaść teraz to dokupię:P

edit: przesyłam LTC między giełdami żeby kupić btg, więc sam wzrost btg mnie teraz nie boli jeśli ltc będzie rosło tak samo lub lepiej

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: Verdas » wtorek, 16 stycznia 2018, 13:55

Musimy oderwać się od BTC tylko w tedy można mówić o jakichś sensownych poziomach kursu na BTG.
Na szczęście wygląda na to, że grany jest mniej więcej taki trójkąt. Przynajmniej na razie respektowana jest jego dolna linia. Zdaje się, że @socjolog2008, ją już kiedyś wrzucał i na razie rynek ją respektuje.
Obrazek
Teoretycznie powinniśmy jeszcze odbić się raz od górnej i raz od dolnej krawędzi. Ale zawsze pozostaje ryzyko, że wsparcie nie wytrzyma i niedługo obsuniemy się w dół.
Uważam, że ważniejsza jest teraz obserwacja kursu BTG/BTC niż BTG/USD, ponieważ jesteśmy w bardzo ważnym punkcie, który może zadecydować o początku odrywania się od starego dziada, lub płynięciu razem z nim, zapewne niestety w dół.

Edit: Czyżby młot na 3H? Do 16:00 powinien się potwierdzić lub zaprzeczyć.
Obrazek

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: kubawu » wtorek, 16 stycznia 2018, 15:05

Verdas pisze: Uważam, że ważniejsza jest teraz obserwacja kursu BTG/BTC niż BTG/USD, ponieważ jesteśmy w bardzo ważnym punkcie, który może zadecydować o początku odrywania się od starego dziada, lub płynięciu razem z nim, zapewne niestety w dół.
Sugerujesz, że btc będzie spadał dalej w dół?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: janku66 » wtorek, 16 stycznia 2018, 15:12

Spoiler:
kubawu pisze:
Sugerujesz, że btc będzie spadał dalej w dół?
A można spadać do góry?
Oprócz sytuacji, w której ktoś każe Ci spadać z mieszkania na drugim piętrze podczas gdy Ty mieszkasz na trzecim.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: kubawu » wtorek, 16 stycznia 2018, 15:45

vjankuv pisze:
Spoiler:
kubawu pisze:
Sugerujesz, że btc będzie spadał dalej w dół?
A można spadać do góry?
Oprócz sytuacji, w której ktoś każe Ci spadać z mieszkania na drugim piętrze podczas gdy Ty mieszkasz na trzecim.
Czepiasz się szczegółów. polonista? :) chodziło mi czy dalej będzie spadał czy będzie oscylował przy obecnym kursie.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 235
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 66
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: Comparic.pl » wtorek, 16 stycznia 2018, 17:42

Silnie osuwa się Bitcoin Gold, testując wsparcie grudniowe, na wysokości okrągłego poziomu 200 dolarów oraz 61,8% zniesienia Fibonacciego. Strefa wsparcia rozciąga się więc na granicy 15 dolarów i dopiero zejście poniżej pozwoli niedźwiedziom kontynuować ofensywę.

https://comparic.pl/kryptowalutwe-podsu ... -stycznia/
bitcoingold.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Comparic.pl - każdego dnia najwięcej informacji i analiz o kryptowalutach w polskiej sieci
Dołącz do grupy na Facebooku dotyczącej kryptowalut - SPRAWDŹ JUŻ TERAZ
Weź udział w FxCuffs 2018 - bezpłatnej konferencji poświęconej między innymi kryptowalutom

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: Verdas » wtorek, 16 stycznia 2018, 19:38

Spoiler:
kubawu pisze: Sugerujesz, że btc będzie spadał dalej w dół?
Napisałem, zapewne w dół, także można z tego odczytać, że daję więcej niż 50% za spadkiem BTC. Co oczywiście nie znaczy, że nie może odbić. Tak subiektywnie mogę napisać 60%/40% za dalszym spadkiem. Także pewności nikt nigdy ci nie da.
Jeśli znajdziesz w czyjejś analizie słowo "na pewno" to możesz ją od razu wyrzucić do kosza :P
<wychodzi z nory zawalonej zwałami śniegu i się otrzepuje>
Już po burzy, czy po prostu chwila oddechu? :P

A na poważnie, BTG odbił się idealnie dopiero od wsparcia rysowanego po dołkach z 20.11.2017r. i wyrysował nam na 4H 9 świec spadkowych, także odbicie się należy jak psu buda. Pytanie tylko, czy chwilowe odreagowanie, czy mały przystanek i jedziemy dalej.
Obrazek

Na mniejszych interwałach widać, że zarysował się trójkąt z wierzchołkiem około 15:00 z teoretycznym zasięgiem w razie wybicia w górę na 230$
Obrazek

Stary dziadek BTC odbił się od silnego wsparcia rysowanego po dołkach z września i listopada. Doskonale to widać na wykresie w skali log.
Teraz dolna linia żółtego kanału, który wrzuciłem wczoraj została zretestowana od dołu i stała się oporem, co może wytworzyć nam kolejny trójkąt z wierzchołkiem 19.01
Obrazek

Na niekorzyść BTG przemawia wyjście dołem z trójkąta na kursie BTG/BTC. Oraz zretestowania od dołu starej linii wsparcia na 0,017
Obrazek
Jednak nadal jest szansa, że się nie zrealizuje a jedynie przesunie dolną linię trójkąta w miejsce zielonej linii (kolor nadziei xD), w takim przypadku kurs musi wspiąć się na opór na 0,017 do końca jutrzejszego dnia.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: amneziahaze » środa, 17 stycznia 2018, 09:21

Spoiler:
[youtube][/youtube] :mrgreen:
Włożyłem youtubowy link w spoiler - maxi82

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: japu » środa, 17 stycznia 2018, 10:05

Ja osobiście niewiele teraz robię z BTG ponieważ każdy ruch byłby realizacją strat :) Z racji zjazdu BTC co skutecznie zmniejszyło dolarową wartosc BTG o połowe, zakleiłem czarną taśmą monitor w miejscu, w który pokazuje się wartość portfela w USD :) i śledzę tylko relację BTG vs BTC.

Zatem do rzeczy - moim zdaniem nic nie wskazuje na to, żeby kurs się uwolnił i żył swoim życiem, jedyne momenty uwolnienia to pojedyncze pompki, na które częściowo ja też dałem się złapać bo sie podjarałem newsem o roadmapie. Jak pisałem, IMHO ci co mieli wiedzieć to wiedzieli wcześniej i stąd ostatnia pompka :)
Nocny dołek połączony do dołkiem BTC, wspólne odbicie, prawie wspólny double bottom nijak mają się do tendencji odrywania sie kursu od BTC. Na bitrex pik od 0.019 to chyba @socjolog2008 realizował zyski i sie FOMO zrobiło :)

Troche nie wiem co teraz zrobic. Czekać aż wróci w okolice zakupów czyli po uśrednieniu, w moim przypadku pewnie okolice 0.02. Ustawiać sell ze strata na piki jak ten poranny i potem buy na troche nizej liczac na to, ze wyczuje górki i dołki? :) Albo ustawic sell na $1000 i zapomnieć :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: socjolog2008 » środa, 17 stycznia 2018, 10:28

@japu ja gram ,to oczywiste. Nie patrze na $. Już wielokrotnie pisałem mnie interesuje coraz więcej BTG. Ten czas już nadszedł kilka dni temu i nadejdzie jeszcze wiele razy. Ale na Konkret trzeba poczekać. Ta pompa z zeszłego tygodnia to kieszonkowe przy możliwym potencjale. To moje subiektywne nastawienie - kieruje się tylko i wyłącznie własnymi typami, ryzykujecie własne ciężko zarobione dudki.

Ja obserwuje ten trójkąt, co prawda wypadło (ale przez Bitka, który ponownie jest manipulowane -nie pierwszy i nie ostatni raz 8-) )
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: Verdas » środa, 17 stycznia 2018, 11:05

Aktualizacja małego trójkąta, jak odbije to znów góra i dół jeszcze raz.
Obrazek

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: japu » środa, 17 stycznia 2018, 11:41

Jedyny wykres, który obecnie jest sens obserwowac to BTCUSD - tak mi się zdaje. Cala reszta wykresów po prostu odgapia (nie mowie o pompowanych szitcoinach). Spadający kurs BTC przetnie każdy opór na wykresach altów - o obyśmy zatrzymali się na kosztach prądu do wydobycia.

@socjolog2008, Ty kopiesz, ile prądu kosztuje wykopanie 1BTG? :)

Dodano po 3 minutach 17 sekundach:
I jeszcze mam pytanie inne. Czy da się wyjaśnić dlaczego BTG tak spada natomiast LTC w miare trzyma poziom? Na szczescie sie troche zdywersyfikowalem ale jednak za malo:)

Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: Aleksiejs » środa, 17 stycznia 2018, 11:50

@japu, czy ja wiem czy LTC tak trzyma poziom? :)
Wczoraj było po 200$ w czasie kiedy BTG było po 215$, teraz jest 160$ do 166$

Wróć do „Scrypt”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości