Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: Aleksiejs » piątek, 19 stycznia 2018, 10:08

Dzisiaj może być totalna ruletka ;), na razie siedzę na BTC i obserwuję. LTC jest ostatnio bardzo stabilne, więc wygląda stosunkowo bezpiecznie, BTG mocno wskoczyło, więc zaraz może równie mocno spaść na kolejne promocje :P

Z drugiej strony może zaraz wskoczyć wszystko o kilka %

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: japu » piątek, 19 stycznia 2018, 10:10

Verdas pisze: A w skrócie chodzi o to, żeby nie siedzieć na aktywie, które akurat spada
Ha. Które spada w stosunku do czego? Kwestia przyjętego punktu odniesienia :)

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: Verdas » piątek, 19 stycznia 2018, 10:12

Jasne, ale jeśli na chwile obecną mamy cel mnożenia BTG, to on jest pkt. odniesienia. Czyli, jeśli BTG spada, a jakieś aktywo stoi w miejscu, to względem BTG chwilowo rośnie. :) Idealnie było by wejść w coś co rośnie względem fiatów w momencie kiedy BTG spada względem fiatów. Ale zagrać idealnie to się po prostu nie da. Chyba, że ktoś ma nieprawdopodobne szczęście, ale w tedy to polecam totolotka a nie giełdę xD

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: japu » piątek, 19 stycznia 2018, 10:16

Jest na forum jeden kolega, ktory ma zawsze sukcesy. Niestety opisuje je juz po fakcie :) Jak ja moje porazki hehehe :)

Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: Aleksiejs » piątek, 19 stycznia 2018, 10:17

@japu, @Verdas, ja dlatego patrzę tutaj trochę na LTC, w ciągu ostatniej doby LTC +2%, BTG +20% co daje jakąś szansę, że w razie spadków BTG spadnie mocniej niz LTC, czyli będzie się dało zwiększyć ilość posiadanych BTG niezależnie od kursu w $

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: japu » piątek, 19 stycznia 2018, 10:31

@Aleksiejs, ale wnioskuje z tego, ze masz mozliwosc bezposredniej zamiany na LTC? Ja bym musial przeskoczyc przez USDT albo BTC. Poza tym ciagle chodzi o punkt odniesienia. LTC tez jest troche napompowane :)

I pomijam juz fakt, ze zeby wyjsc na plus to po nieudanym wejsciu z roadmapowym newsem musialbym sprzedac BTG po 0.023 :(

Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: Aleksiejs » piątek, 19 stycznia 2018, 10:34

@japu, nie mam możliwości grania na parze LTC/BTG i muszę wpadać po drodze na BTC, ale tutaj już nic nie poradzę. Ja w tym momencie jestem 50% na LTC i 50% na BTC, które chciałbym zamienić na BTG, ale chciwość każe mi czekać na jakiś spadek większy :P
Po uśrednieniu BTG udało mi się wyjść na zero na ostatnich spadkach w stosunku do BTC

@edit: i kupiło się BTG za 0,02 (z BTC, LTC póki co niech siedzi sobie)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: socjolog2008 » piątek, 19 stycznia 2018, 11:30

@Aleksiejs wygląda to tak. Cześć nienaruszalna jest na portfelu w BTG i przy każdym udanym ponożeniu ilości (na skokach/spadkach) + trafia na ten portfel. Czyli założyłem sobie stałą kwotę BTG która musze mieć do gry sprzedając ja na górce czekam tak długo aż się doczekam i odkupienie więcej lub tyle samo (bo + poszedł na portfel offline). Obecnie po porannym wystrzale USDT. Jeżeli natomiast BTG stoi w miejscu, odbija w stosunku do ceny po której sprzedałem gram na Pivx,Tx,LTC, Doge,Dgb, Bitb - to moj staly trzon, ostatnio nawet BTC. dotykałem. Skąd ja wiem co jest tanio a co nie - to 3 lata patrzenia na kursy i czujka, nie ukrywam że zs kreski się biorę jak jest stagnacja. Przy zawirowaniach gram na żywioł. Dodatkowo stare wykopane BCC i tanio kupione LTC grają na SimpleFX na wszystkim (i crypto i waluty i akcje i metale szlachetne). To dywersyfikacja i dodatkowo dobre sygnały (bo znowu ceny brokerów , forex mają zawsze ceny lekko oderwane od rzeczywistego kursu a ich spadki/wzrosty/ten dziwny algorytm oblicza jaka u nich cena (niby uśrednia cenę z rynku ale..)Mnie osobiście podpowiada. Streścić 3 lata grania, wieku wtop, błędów trudno zreferować. Tzw. Czujka uaktywnia się po 1.5-2 latach grania(po prostu masz w głowie te wszystkie sytuacje, zmyłki, newsy @ pierdoła mi i ich wpływ). A BTG jest świeży i nie wiadomo ile wart. Nic nie wiadomo z nim - ja obstawiam ze będzie mega plus (przecież równie dobrze może spaść do 50$). Sami sobie zakładamy własne wizję.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: japu » piątek, 19 stycznia 2018, 11:39

socjolog2008 pisze: Obecnie po porannym wystrzale USDT. Jeżeli natomiast BTG stoi w miejscu
A jaki czas "stania" w miejscu jest dla Ciebie czasem za długim i zaczynasz tymi USDT obracać na innych crypto? Wiem, ze mozna w kazdej chwili przeskoczyc ale zmiennosc rynku wymagalaby ciaglego siedzenia przy kompie/telefonie a co to za zycie by bylo :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: socjolog2008 » piątek, 19 stycznia 2018, 11:49

@japu zerkam, mam telefon z tabtraderem jak siadam do kompa już to gram właśnie na krótko na BTC(wróciłem dopiero pierwszy raz w tym roku na 9500$),LTC i reszcie co wspomnialem. Co to BTG ,młodej i nie przewidywalne walucie, gdzie różne teorie AT sprawdzają się słabo gram na prostych trójkątach po kontach. Popatrz na poprzednie (małe, trójkąty w trójkątach jak ładnie wchodzą) i co dzisiaj z BTG ja usiąde do BTG około 16.40. A dlaczego ? 19.01 17.15..i myślę że wtedy odkupie(oczywiście wpływ ma Bitek ale popatrz sam)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: japu » piątek, 19 stycznia 2018, 12:01

Okej, wiekszosc trójkątów sobie zobrazowałem :) Rozumiem, ze ta swobodnie uciekajaca polprosta w gore, przecinajaca ramiona najwiekszego i mniejszego trójkąta to moment spodziewanego wyjscia z tych trójkątów?
I czy ten 19.01 godzina 17.15 to jakieś ważne wydarzenie, które przegapiłem typu 2 tyg do chinskiego nowego roku czy po prostu o tej godzinie przecięły się proste? :)
Oczywiście nie zdradzaj swoich tajemnic, pytam pod kątem analizy - ciągle jestem za przeniesieniem tego tematu do działy Przedszkole :)

Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: Aleksiejs » piątek, 19 stycznia 2018, 12:04

@socjolog2008, wtedy będziesz chciał dokupić, czyli teraz siedzisz na innych altach/BTC?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: socjolog2008 » piątek, 19 stycznia 2018, 12:08

@japu się przecinają (i moja rybka welonek obchodzi równo 2 urodziny hehe). Większość osób wchodzących w nowe waluty,nazywane scam em nie ma blade pojęcia o AT i rysuje najprościej jak umie i tAK to właśnie wygląda. Wejdź na fora angielskie, rys psychologiczny kto siedzi na BTG - starzy wyjadacze nim gardzą..a póki ich tam nie ma i nie ma co analizować patrzymy na temat na zasadzie (używa tradingview ,widzi opcje kresek to stawia kreski po kontach bo to początek rysując ego, każdego kto zaczyna). Myśl jak twój przeciwnik (yo w końcu jemu masz zabrać pieniądze i do sypać do swojej górki)
:mrgreen:
@Aleksiejs byłem przez 15 minut na LTC. Wracam do pracy.+ Short na ETC na SimpleFX. See Ya
Ostatnio zmieniony piątek, 19 stycznia 2018, 12:13 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: japu » piątek, 19 stycznia 2018, 12:12

socjolog2008 pisze: Myśl jak twój przeciwnik (yo w końcu jemu masz zabrać pieniądze i do sypać do swojej górki)
No ale wlasnie - zanim zabiore Ci wszystko co masz - to chce sie mozliwie duzo nauczyc :)

Dodano po 1 minucie 32 sekundach:
socjolog2008 pisze: .i myślę że wtedy odkupie(oczywiście wpływ ma Bitek ale popatrz sam)
Znaczy, ze do 17.15 bedzie spadac skoro chcesz odkupic :) - no chyba, ze sprzedane za 240 odkupisz za 233 - nie mwoie, ze to zly interes. Przy 10000BTG to daje jednak spory zysk :)

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: Verdas » piątek, 19 stycznia 2018, 12:23

japu pisze: no chyba, ze sprzedane za 240 odkupisz za 233 - nie mwoie, ze to zly interes. Przy 10000BTG to daje jednak spory zysk
@japu, to jest bardzo dobry interes jeśli robisz to konsekwentnie i cierpliwie. Taki pozorni niewielki przeskok to około 3% zysku. Czyli poziom nieosiągalny dla przeciętnej lokaty bankowej przez rok. Nie bójcie się pozornie niewielkich transakcji bo robione konsekwentnie i z głową potrafią dać świetne wyniki, które w skali miesiąca są już bardzo zauważalne.

A do 17:15 BTG wyjdzie w którąś stronę z tego trójkąta narysowanego przez @socjolog2008, można próbować przewidzieć w którą pójdzie, ale skuteczniejsze będzie śledzenie kursu w tym czasie i reagowanie w czasie rzeczywistym. :)

bob
Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 14 listopada 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: bob » piątek, 19 stycznia 2018, 12:24

Portfel Exodus wspiera BTG :) Lecimy !!!!

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: japu » piątek, 19 stycznia 2018, 13:15

Verdas pisze: @japu, to jest bardzo dobry interes jeśli robisz to konsekwentnie i cierpliwie. Taki pozorni niewielki przeskok to około 3% zysku.
Ale ja wlasnie tak staram sie grac na wszystkim - max 10-15% i zysk na kupke. Natomiast chwilowo jestem troche przyblokowany bo sie dalem zlapac na roadmape i zal wychodzic ze strata, ktora pewnie bym odrobil na kilku dobrze przemyslanych ruchach...

Dodano po 23 sekundach:
bob pisze: Portfel Exodus wspiera BTG Lecimy !!!!
Krótkie doświadczenie podpowiada mi, ze ten fakt został już ujęty w dzisiejszym wzroście :)

Dodano po 45 minutach 21 sekundach:
Ale wracając do rozmowy o kursie to zakładając że dzisiaj nastąpi wyjście z trójkątów - chociaż może być boczniak - to jak obstawiacie?
1. wyjście dołem - okolice $180 to już bezpiecznie?
2. wyjscie góra - 260+ lub 300? tam był wsparcia przy ostatnich ruchach...

Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: Aleksiejs » piątek, 19 stycznia 2018, 13:23

@japu, wydaje mi się, że to wszystko zależy od tego jak się zachowa BTC, chłopaki w temacie bitka wrzucają różne wykresy i jeśli któryś scenariusz się sprawdzi to i BTG poleci za nim :P ja dlatego nie patrzę teraz na wartość w odniesieniu do $, a w BTC mam za 0,0203 (75% kapitału) + ustawiony dokup za 0,02 (25% kapitału), z LTC wyszedłem z niewartym odnotowania plusem :P

Jeśli dojdzie do kupna za resztkę kasy to będę dzisiaj 9,35% na ilości BTG do przodu

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: japu » piątek, 19 stycznia 2018, 13:29

Aleksiejs pisze: + ustawiony dokup za 0,02 (25% kapitału),
Ale teraz na finexie jest cena 0.0199 to chyba Ci sie kupiło :)

Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: Aleksiejs » piątek, 19 stycznia 2018, 13:30

@japu, na binance jest minimalnie wyższy kurs, jeszcze nie dokupiło ;)

Edit: już dwa razy odbiło się od 0,020001, bariera psychologiczna pewnie

Wróć do „Scrypt”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości