Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 8 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: CaptainVimes » sobota, 13 stycznia 2018, 16:19

Przy trzecim piku (na Hitbtc) powyżej $300, sprzedałem po $309; trzeba się przyczaić na korektę <$300 żeby odkupić, bo na razie to jest rakieta do nieba :D
Ostatnio zmieniony sobota, 13 stycznia 2018, 17:46 przez CaptainVimes, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: jpsan » sobota, 13 stycznia 2018, 16:19

a ja trzymałem 3 tygodnie aż mnie wczoraj coś tknęło i sprzedałem BTG po niziutkim kursie ( napaliłem się na VEN ) .Świetne robię błędy:)

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: Endymen » sobota, 13 stycznia 2018, 16:19

trzeba po drodze zrealizować aby znowu wkupić się taniej nie wiem, przed chwilą było 400 na binance, postaram się sprzedać w tych okolicach PS Bitcoin diamond +1000% przez chwile

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: japu » sobota, 13 stycznia 2018, 16:22

Ale z tym wkupywaniem sie taniej jest klopot bo juz ze dwa razy mi sie zdarzylo sprzedac i wejsc potem drozej bo nie chcialo spasc :) Oczywiście można teraz trzymać ale jakoś pasowałoby to mnozyć. Nikt nie ma nieskonczonej ilosci fiatow zeby kupowac coraz drozsze BTG :) - no dobra, ja nie mam nieskonczonej ilosci :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: socjolog2008 » sobota, 13 stycznia 2018, 16:24

Odpalił też Super Bitcoin i Bitcoin Silver. Te forki to koń trojański dla Bita (32.8% udziału w rynku). Na teraz jestem załadowany, że dwie godziny temu był taki ruch up i spory w dół. Teraz to siedzę w rakiecie i lecę :lol:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: japu » sobota, 13 stycznia 2018, 16:28

Nie no ja wszystko rozumiem ale jakiś target wyjścia pasuje mieć - nieważne czy po to, żeby zrealizować zysk i sie cieszyc z USD czy po to, żeby wskoczyć taniej. Zasięg tego wybicia mi wychodzi do $375 ale nie wiem czy tam dojdzie tak na serio, a potem wielka niewiadoma. Może być i 500, może byc 250 :)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 768
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 1321
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: soulnecturn » sobota, 13 stycznia 2018, 16:34

Hmmm
Jeżeli to płynie po czymś takim i zakładając potencjalny cel 400 usd??

to może taki kanał:

pytanie czy bez wytchnienia tak?
Nie ważne co widzą i mówią inni - ZAWSZE używaj własnego rozumu!

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: japu » sobota, 13 stycznia 2018, 16:41

@Jazda,
Spoiler:

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: Jazda » sobota, 13 stycznia 2018, 16:54

japu pisze:@Jazda,
Spoiler:
Kolega taki czarnowidz i pesymista ? To co ty robisz na giełdzie :D
Domniemam że nie zdążyłeś kupić przed startem :P stąd taka reakcja :P
Moja rada:
Kupuj teraz jeszcze nie jest za późno, wedle moich obliczeń ruch w górę powinien przebić poziom z 20.12 czyli na BB 1600 zł w zasięgu.
O ile sytuacja z BTC się nie zmieni w negatywną stronę.

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: japu » sobota, 13 stycznia 2018, 17:01

@Jazda, wręcz przeciwnie - jeśli prześledzisz posty to zobaczysz, że w BTG jestem już od jakiegoś czasu. Złapane po 208 chyba a niektóre niestety po 247 :)
Niemniej jednak głownie chodzi mi o to żeby wyjść w odpowiednim momencie i wkupić się taniej :)

Dodano po 3 minutach 52 sekundach:
Dobrze przemyślane krótkie ruchy DT spokojnie pozwalaja pomnożyć posiadane walory :) - z tego co widze to można było to juz 3 razy zrobić od dzisiejszego wystrzału BTG ale ta figura ponizej, nie wygląda dobrze:

Obrazek

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: Endymen » sobota, 13 stycznia 2018, 17:10

może można było ale kto jest na tyle dobry żeby łapać każdy dołek i górkę? dzisiaj nie udało mi się sprzedać niestety, zobaczymy jak będzie wyglądał jutrzejszy dzień

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: japu » sobota, 13 stycznia 2018, 17:13

Endymen pisze: może można było ale kto jest na tyle dobry żeby łapać każdy dołek i górkę?
Ja na pewno nie. Przeważnie łapie odwrotnie :)
Anyway, wydaje mi się, że kurs zaczął się odbijać od okolic $340 i nie bardzo ma moc, żeby się przebić - jako, że mi się nie pali to czekam na wspominane przez @socjolog2008 euforie po $4k :) niemniej jednak uważam, że jeśli ktoś zrealizował prawie 50% zysk przy wkupieniu się w okolicach 210-220 to jest to bardzo dobry wynik jak na jeden dzień.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 768
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 1321
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: soulnecturn » sobota, 13 stycznia 2018, 17:47




No uwaga
wyszło dołem poza dolną granicę - na razie troszkę - ale takie akcje zazwyczaj źle na dłuższą metę się kończą (co nie znaczy że za kilka godzin dalej będzie fruwało)
Ale i tak na jeden dzień fajnie było ;)


EDIT
Na 15M lepiej to wygląda - bardziej idealnie realizowane.
Nie ważne co widzą i mówią inni - ZAWSZE używaj własnego rozumu!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: socjolog2008 » sobota, 13 stycznia 2018, 18:48

Była chwila i należało ją wykorzystać. Szczególnie giełdy z panikarzami. Ja już skupuje ponownie z + 2 BTG na tej paranoi. To zabawa która da dzisiejszego dnia arcy profity :mrgreen:

Dodano po 42 minutach 28 sekundach:
Jak obserwuje BB to tam poważni paranoicy grają na tym BTG. W momencie kiedy odbija na Finex, Bittrex tam idą zrzuty. Ludzie pootwierajcie sobie kilka giełd i obserwujcie kursy bo dajecie się wyleszczać jak małe dzieci. Szkoda że w PL giełd się wylogowałem na ten czas zabawy z BTG. :shock:

Dodano po 8 minutach 29 sekundach:
Bitcoin Gold ma tak małą wiarę grających na nim w kurs ze tu strzały idą totalne hehe. Musze powiedzieć ze to chyba jest klucz do grania na tym cudaku. Wiara 8-)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: japu » sobota, 13 stycznia 2018, 19:31

@socjolog2008, na BM paranoja jest mniejsza. Nie udało mi się nic ciekawego złapać - no chyba, że miałem nadzieje na większą paranoję :)
Poza tym to może być przecież zwykły SL. Komuś skoczyło do $350, kupione miał za $200, ustawił SL na $300 i poszedł na imprezę :)

A nie za wysoko skupujesz? Obecnie na treksie cena oscyluje w granicach $300, ciekawe do ile zleci....

Dodano po 29 sekundach:
Natomiast dla mnie ewidentnie nauczka, żeby sprzedawać gdy mi się wydaje, że już wyżej nie pójdzie :)

Dodano po 2 minutach 42 sekundach:
No i wracając do kursu, do jakiego poziomu przewidujecie korektę dzisiejszych wzrostów?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: socjolog2008 » sobota, 13 stycznia 2018, 19:44

@japu no chwilowo z boczku. Tym co gram. Bo co na Ledger leży to co by się nie działo nie dotykam. Poczekam na większą panikę, może Bit dopomoże i zjedzie to będzie miazga
Pisanie tutaj w permanentny stresie przy monitorach jest mocno opóźnione. Ale już zniósło z 40$ i przebiło 300$ a to dla mnie zły sygnał. Popatrzę przy piwku z boku przez jakiś czas
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: Endymen » sobota, 13 stycznia 2018, 19:53

jaka korekta? jakich wzrostów? szczerze to nie było żadnego wzrostu tylko chwilowa pompa przynajmniej tak to wygląda, już z powrotem wraca do 290$ No nic czekam dalej, a pomyśleć że mi sprzedaż nie weszła bo chciałem za 0.029 a max kupili po 0.0289 haha

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: japu » sobota, 13 stycznia 2018, 20:02

Pytanie klucz czy wróci do 290 czy do 200 :) jesli zostanie na 290 to mam duzy margines bledu natomiast przy 200 hmm... No to poczekam az znowu ktos zrobi pompe. Trzeba chyba ustawiac profilaktycznie niczym nieuzasadnione order sell'e na wysokie poziomy, tak. Przy kursie 200 ustawic 350 - jak sie sprzeda to super :)

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: Endymen » sobota, 13 stycznia 2018, 20:31

do 200 raczej nie wróci na chwilę obecną raczej zostanie przy 300$ może trochę więcej,spadek po pompie przeważnie też ma krótkie odreagowanie. Ogólnie bardziej nastawiam się wzrostowo bo na 12 godzinnym wykresie ta "pompa" wygląda jak mała czkawka. No chyba, że to tylko jednorazowy wyskok. Niech leci w dół niech się pali niech się wali, ja siedzę dalej.

Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin gold - Dyskusja o kursie

Postautor: Aleksiejs » sobota, 13 stycznia 2018, 21:47

Mnie się udało załadować w BTG na 0,0154500BTC dzięki @socjolog2008, więc jestem dość zadowolony :). Kupiłem na longa i nie wyskakuję. Co prawda w międzyczasie wyszedłem z 25% i wpakowałem w RPX, który aktualnie jest na stracie, ale liczę, że odrobi.

Wróć do „Scrypt”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości