Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: adam1226 » sobota, 2 lipca 2016, 04:03

No i stało się.. Kurs podwoił się w ciągu jednego dnia. Jednak czasem warto inwestować ultra long..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 272
Rejestracja: 22 listopada 2013
Reputacja: -8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: pawelpawel » sobota, 2 lipca 2016, 10:41

Tia. Na poloniexie dwoma bitkami mozna podniesc kurs o kolejne 100% xD

Naczelny krytyk forum
Posty: 984
Rejestracja: 7 kwietnia 2014
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: kxmedia » sobota, 2 lipca 2016, 11:02

te dzisiejsze super platformy tak samo skończą , a w ich miejsce wejdą inne rewolucyjne scamy golarki z super technologiami. tak długo będzie trwało to golenie frajerki jak długo będą one funkcjonowały w wirtualnej rzeczywistości, a nie tak jak powinno to być czyli w naszym życiu codziennym i na prawdziwych rynkach finansowych. A na to moim zdaniem szybko się nie zanosi (może za 10 lat, ale chyba prędzej za 30 lat). Większość z ludzi nie odczuwa potrzeby posiadania dolara, ale bez niego świat nie może istnieć , ma niemal 100% wpływ na życie na naszym globie, z bitcoinem jest kompletnie odwrotnie, 99,99% ludzi go nie potrzebuje, gospodarka światowa ma go gdzieś, a tak jak na razie nikt poważny nie chce się nim zainteresować. Świat altcoinów to na razie tylko i wyłącznie marzenia i fantazje.

PS jedynie majkrosoft coś działa w tym temacie , ale ja nie wiem czy jego można poważnie traktować (to taki sarkazm)
Proszę nie wspierać mnie bitkoinami ,ewentualnie proszę przekazywać je na utrzymywanie serwisu

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » sobota, 2 lipca 2016, 12:01

troche nie rozumiem ostatnich akcji cenowych ...ktos ma jakis pomysl?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » sobota, 2 lipca 2016, 13:39

był artykuł 1 lipca na http://www.coindesk.com/press-releases/ ... roughbred/
o Navie i że na Poloniexie i Bittrexie jest do kupienia.
I albo pod wpływem artykułu pare osob kupiło na Poloniexie , jak pawelpawel stwierdził tam 2 btc mozna zrobic up o kolejne 100% bo coinów tam mało, i sie zrobiła niby pompka po artykule, bo na bittrexie gdzie jest wiekszosc coinów cena jakos nie wskoczyła wysoko.
Lub ktoś właśnie stwierdził że skoro coinów na Poloniexie tak mało to wywoła tam pompke dosłownie za kilka btc i że ona pociągnie za sobą wzrost ceny na Bittrexie i Alccurexie , bo Bittrex zawsze kopiuje ruchy na poloniexie każdych coinów bo jest mniejszy.
Tylko że wiele osob nie ma pojecia że na Poloniexie dlatego tak mało coinów bo oni nie zrobili swapa do nowej wersji Nav 2 i dalej handlują starym Nav 1 na starym blockchainie.
Więc nie kupujcie na Bittrexie żeby przesłać na Polo i zarobić 100% bo to są praktycznie inne coiny (inny blockchain) i wam nie dojdą tam.
Ale te na Poloniexie nie są stracone, jeśli ktoś tam ma to może zrobić samemu ich zamiane na nową wersję skoro Poloniexowi sie nie chce zamienić od razu wszystkim osobom coiny u nich.
Tu info jak zamienić swoje stare Nav na Nav v.2 http://www.navcoin.org/upgrade + dodatkowe infa są ofc w wątku na bitcointalku i lepiej przeczytać zanim sie zacznie cokolwiek ruszać na własną rękę starymi Nav'ami.
To że Poloniex nie chce samemu zrobić swapa mimo próśb devów blokuje i wzrost ceny i dalszy rozwój bo tam jest najwiekszy rynek gdzie jest Nav i jakby tam była wersja aktualna to by handel mógł ruszyć ostro a tak to jest pare małych giełd z nowym Nav i duża ze starym Nav. Az im tiketa wyśle, zdenerwowałem sie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » sobota, 2 lipca 2016, 18:16

chyba ktos właśnie zaczał pompowac NAVa i na polo i bittrexie jednoczesnie. Na polo zaraz bedzie po 3k a na bittrexie tez buy walle sie pojawily i pchają cene w gore

EDIT: własnie sie poddali ledwie zaczeli, jacyś ciniasy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: adam1226 » sobota, 2 lipca 2016, 19:17

Hmm może po prostu realizacja zysków? Ja cześć i tak sprzedalem po 1450.. Resztę mysle ze powinno utrzymać poziom 1000+
Zreszta nie sadze by nav mial się stać kiedyś topowym coinem i nie widzę sensu lokowac w niego kapitału na stale (skoro nawet taki Dash nie moze sie przebić to co dopiero coin po sporych problemach)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » sobota, 2 lipca 2016, 19:25

NAV nie dorasta do pięt Dashowi to troche złe porównanie.
Ale z małej ceny łatwiej każdemu coinowi zwielokrotnić cene niż z topowych coinów po kilka $.
Ja mam stare jeszcze kupowane po 4000 i 2500s więc nie widze sensu sprzedawać tylko kibicjuje.
Ale jednak chyba dalej pompują, na bitrexie skupują duzo z asków ale bidów nie stawiają i dziwnie (podejrzanie) to wygląda jak bidy po 1000s a na askach 1600s :)
Ale buy ordery sie zwiekszają i tak na nizszych poziomach i na polo juz jest z 8 btc a wczesniej był 1 btc i na bittrexie juz z 24 btc więc cos sie dzieje no i volumen wiadomo zwieksza sie i coina widac troche juz na obu gieldach troche wyzej niż na samym końcu.
A ja mialem zanik prądu i w trakcie synchronizacji walleta miałem wyłączenie, po włączeniu wallet nie działał o błąd odczytu blockchaina, musiałem od nowa ściagać całego blockchaina, na stronie nie ma nowego do sciagniecia cały dzień go sciągam tak wolno idzie mimo wielu połączeń do nethworka.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » sobota, 9 lipca 2016, 18:26

Eh dodali web walleta online który posuje tylko że to nie ich własny tylko na czyjejs stronie z POS walletami online.
Cena nawet nie wzrosła o 1 satoshi ale kupa.

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » niedziela, 10 lipca 2016, 14:26

Ale Rumcajs przeczytales dokladnie?
Owszem dodali,ale to nie jest ten web wallet na ktorego czekamy i nad ktorym pracuja od dluzszego czasu.Bedzie to ich wlasny produkt.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » niedziela, 10 lipca 2016, 21:39

no właśnie bo pasek web walleta online jest na 90% w projektach a oni nagle dodali ni z gruszki ni z pietruszki jakiegos servisu walletow onlline ale paska nie zwiekszyli na 100 % wiec to jest tylko doddatkowy web wallet online ale pracują nad właśnym? dostalem inva na slaka ale nie ma tam nikogo poza botem chyba i 1 userem mna jak wchodze. troche cinko.
Ale shahim odpowiada na posty na ktore chce, ktos spytał włąśnie w takim razie co z web walletem online czy to jest ten robiony od roku-dwóch co ma teraaz 90% progresu czy to jest osobny tylko NAV i shahim odpowiedzial na kilka innych dalszych postów ale na ten akurat zbiegiem okolicnzosci nie odpowiedział.
Nie podoba mi sie to że pomagaja swapowac coiny jakims nobom z kilkoma k coinow z przed lat a na powazne pytania nie odpowiadaja i ignorują. To co nagle mając 90% zrobonego swojego wlasnego web walleta dodają inny prowadzony przez 3rd party ? W jakim celu ? PO co ? przy 90% niby opracowanego własnego ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 11 lipca 2016, 20:35

Poloniex zrobiło wreszcie update NAVa u siebie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Rumcajs » sobota, 23 lipca 2016, 19:59

to coś jeszcze żyje ? bo mam jeszcze MWC tez sporo ale to juz usuneli z bittrexa nawet i niemam gdzie tego sprzedac, najgorzej miec coiny ktorych nie ma gdzie sprzedac bo zdechły.
jakis doge coin jeszcze zyje a MWC fajny coin multiwallet z mozliwoscia handlu 3 roznymi coinami na start nie wypalil i nie ma co z tymn zrobic dlatego pytam czy nav jeszcze zyje bo mwc mam dluzej niz nav i zdechlo.

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: chemal » niedziela, 24 lipca 2016, 00:01

Z calym szacunkiem Rumcajs, ale ja nie wiem czy Ty wszystkie badania lekarskie przeszedles pozytywnie...
Twoje posty sa...schizofreniczne?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Rumcajs » niedziela, 24 lipca 2016, 04:36

@ chemal
po prostu sprawdzałem czy ktoś poza Tobą żyje tutaj i ma NAV, nawet ty nic nie pisałeś od dawien dawna, ale widze że nadal je trzymasz, szkoda że tylko 2 osoby z tego forum mają NAV.
jak Wymazywanie pisał, bagholderzy mają nav , i racja bo ja swoje kupowałem po 2500s i 4000s chyba z 2-3 lata tamu. i czekam do tej pory zeby ta cena wróciła.
A na slacku jestem tylko ja i Slackbot i żywej duszy niema a zagladałem wiele razy, ni9e wiem jak TY się dowiadujesz newsów z tego slacka, znaczy się mam rozumieć że rozmawiasz z tym botem tak ?

Gaduła
Posty: 385
Rejestracja: 20 stycznia 2014
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Lordzik92 » niedziela, 24 lipca 2016, 11:13

Chyba nie kazdemu spodobal sie kurs, ktory powoli wraca do poziomu 1000... Dopoki nie bedzie jakiegokolwiek update (mysle ze potrwa to jeszcze kilka dobrych tygodni), kurs bedzie spadal do momentu az sie ustabilizuje (mysle ze gdzies miedzy 600-900sat).
Ale nie ma sie co spodziewac ze do konca lata (czy nawet tego roku) zostanie ogloszona decentralizacja, wiec co najwyzej zobaczymy jakies male pompki spowodowane jakims artykulem czy malo znaczacym update.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: adam1226 » niedziela, 24 lipca 2016, 12:49

sprzedalem ostatnio 2/3 za ok 1500satoshi.. jak spadnie <1000 to moze odkupie
jak nie to trudno :?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: chemal » niedziela, 24 lipca 2016, 14:17

Ja tam jestem zadowolony z obrotu sprawy. Na ostatnich zawirowaniach udalo mi sie zarobic kilkadziesiat procent, a o to w tym wszytskim chodzi. Nav nadaje sie do tego celu znakomicie- pewna, odpowiedzialna ekipa, dzieki ktorej mam pewnosc ze dostarcza zapowiadane projekty. Kolejna zaleta- sa wolni. Tak, obsuwa czasowa sprawia, ze znacznie latwiej jest grac.
Nie oszukujmy sie Nav nie bedzie drugim bitcoinem , ani tez ETH. Jednak do zarabiania nadaje sie znakomicie. Wystarczy cierpliwosc i konsekwencja w swoich dzialaniach. Naprwde.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Rumcajs » niedziela, 24 lipca 2016, 20:44

No w sumie też sprzedałem sporo na 1500s żeby mieć za co kupić Waves (z ICO) i Lisk (po wejsciu na giełdy) i DAO które sie zesrało :)
Niestety ani Lisk ani Waves nie urosły a nawet wręcz spadły od tego momentu.
Reszte NAV trzymam i faktycznie też licze że wzrośnie po wyjściu tych walletów. Web i Mobile. Ale tą decentralizacje to robią od kilku miesięcy już a po drodze zrobili jeszcze swapa, faktycznie wolno im to idzie, no i ja nie zarobiłem na ich powolności bo zawsze sie obawiałem że jak sprzedam to już nie zobacze takiej niskiej ceny więcej i tak kisze i kisze ciągle :P

Dodano po 5 godzinach 22 minutach 23 sekundach:
adam1226 pisze: sprzedalem ostatnio 2/3 za ok 1500satoshi.. jak spadnie <1000 to moze odkupie
jak nie to trudno :?
ja sprzedałem niepotrzebnie czesc nawet taniej bo długo kurs stał w miejscu kilka miesięcy i akurat wchodziły wtedy Wave, Lisk, DAO i sprzedawałem nawet ponizej 1000s NAVy no a z tych co kupiłem nic nie wyszło i i tak nie mam za co odkupić poza tym cena jednak sie kisi w okolicach 1500s jeszcze, no chyba że jak chemal słusznie zauważył oni są "wolni" więc jak Lordzik zauważył zanim te update wyjdą to może znów spaść poniżej 1000s i będzie okazja odkupić jeśli ktoś ma wolne BTC ofc, ja niemam niestety, chyba że sprzedam swoje DAO które sie zesrało ale to i tak na dużo by nie starczyło nawet na niskiej cenie to może z 100k Nav udałoby sie odkupić więc lipa i tak.

PS. O widze że nie da się dodać kolejnego posta po swoim, dokłada to jako edycja do poprzedniego. Hm.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 25 lipca 2016, 22:06

No racja, ledwie dzień minął od posta Lordzika i już cena spadła do 1300s+ z drobnymi ofertami na obu stronach.
jeszcze tydzień i wyskocze z czegoś co sie kisi na poloniexie bez zmian i dokupie tez.
Moze podskoczy chociaż znów do 2000s po wyjsciu tych 2 walletów. Niby paski są tak przy końcu ale oni lubią robic ninja update więc jak ktoś nie jest w grupie "znajomków" to za tydzien czy dwa czy trzy mozemy nagle zobaczyć info że wallety skończone. ale do tej pory jak cena jeszcze spadnie to mozna chyba dokupić a po wyjsciu walletów sprzedać.
I na decentalizacji to samo. Martwi mnie że pakage niby taki elo szybko robi wszystko ale ta decentralizacja jakos słabo mu idzie 60% od paru miesięcy chociaż w tym był developing a teraz niby jest implementation z pomiędzy na dodatek swapem coina, no ale wolno bardzo idzie ta implementacja, woilalbym nie czekać jak ktos krakał że to może nie wyjsc w tym roku nawet.

Wróć do „Scrypt”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości