Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 29 lutego 2016, 21:21

Aha dzieki. To jak nikt nic nie pisze to sobie daruje, starczy mi forum nav i normalny btcointalk.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 31 października 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: lukasz8917 » poniedziałek, 29 lutego 2016, 21:24

Dołączyć możesz, zawsze to jakiś dodatkowy kanał dezinformacji w trakcie zawieruchy.
;)

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » poniedziałek, 29 lutego 2016, 22:27

W grupie investors od czasu do czasu jest wiecej ruchu.W sumie to najczesciej korzystam z prywatnych wiadomosci do kilku zaprzyjaznionych czlonkow .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 29 lutego 2016, 22:54

kilku ?
Na forum pokazuje że w tej grupie jest 4 memberów. Nie widze kto bo nie da sie zobaczyc jak sie nie jest w niej ale w opisie grupy jest że 4 members. No chyba że forum źle działa i wyświetla nieprawidłową informację.

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » wtorek, 1 marca 2016, 00:33

Rumcajs... o slacku mowie ,nie o forum.Niewazne.
Wracajac do tematu.w marcu nie spodziewam sie wzrostu ceny ale zamierzam polapac co sie da na dolkach.
Nastpny post odemnie tutaj 1 kwietnia;d

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » wtorek, 1 marca 2016, 16:10

To Ty łapiesz na 450s ? :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » sobota, 12 marca 2016, 20:03

chemal a po co hypujesz nava teraz przed decentralizacją ? Daj ludziom zainteresowanym skupić ...
Ja akurat kupilem Factom FTC jak pisalem w innym wątku i teraz nie dokupie ale widze że pare bidów czeka na zrzut, po co hypować przed updatami, nawet jesli cena wzrosnie po paru postach to sprzedasz za dwa razy więcej niż minimalna z ostatnich miesiecy w okolicach 400s ? czyli po 800s czy nawet 1000s sprzedasz ? troche mało jak na bance co zrobil hashforce i wyciagnał 4500s sam powiedzial ze potrzebował kase i wtedy sprzedał, wiem ze mowiles ze sytuacja byla troche inna ale on sprzedał na szczycie banki wiec ciezko mi uwierzyc w inna sytuacje. Teraz trzeba czekac do kwietnia czy pakage dokonczy decentralizacje i tyle i wtedy atakowac. Teraz to przedwczesne wg mnie. Kto ma kase to skupi jesli uwaza ze Nav urosnie, kto nie uwaza to i tak ominie a wejdzie w ostatniej chwili na dobrych newsach. Wiec szkoda zachodu wg mnie w tym momencie. Domyslam sie wiec ze nie masz btc na dokupienie i liczysz na systematyczny wzrost ale pare osob chcialoby skupic jeszcze poki tanie wiec wrzuc na luz i czekaj. No chyba że planujesz sprzedac za 800s to włoż aska dobrego to może ktoś go zje i tyle ;P Bez obrazy tylko moje zdanie.

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » sobota, 12 marca 2016, 21:22

Przepraszam bardzo ale o czym Ty mowisz Rumcajs?

Jesli chodzi Ci o moj post na btctalku, byl tylko wprowadzeniem do dyskusji na temat gieldy polo.Niestety szanowny uzytkownik S. Najwyrazniej nie zrozumial intencji tego posta,widze ze Ty rowniez. Gdzie tam jest hype?Nie mam pojecia. Jesli masz jakies ciekawe spostrzezenia na temat vol. Na gieldach daj chetnie podyskutuje.

Ps.Serdecznie dziekuje Ci za rady inwestycyjne dla mnie i przygotowanie full strategii inwestycyjnej oraz omowienie mechanizmu banki.Niestety chyba nie skorzystam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » sobota, 12 marca 2016, 21:51

No własnie nie mam żadnych ciekawych spostrzeżeń na temat volumenów i na bittrexie i na poloniexie bo ponizej 1 btc volumenu to nie ma o czym rozmawiac nawet.
A pytałem tylko z ciekawosci do czego dążysz zachwalaniem wzrostu volumentu na poloniexie i to przy dumpie na 0.7 btc (tak tez czytam posty na bitcointalku).
Nie dawałem Tobie ani nikomu żadnych rad inwestycyjnych tylko pytałem z ciekawosci zwyczajnej. Wiec nie mam problemu że nie skorzystasz z moich rad jak to ująłeś. Bylem tylko ciekawy czemu nie skupowac w momencie jak nic sie nie dzieje jesli sie spodziewa wzrostow (bo z Twoich postow wynika ze ich oczekujesz od dawna). Dopoki pakage nie skonczy decentralizacji to nic nie bedzie sie dzialo i jak napisalem kto chce to bedzie kupowal więc po co im przeszkadzac. Nie wiem czemu w moim pytaniu z ciekawosci doszukujesz sie jakiegos ataku personalnewgo, tym bardziej ze spytalem czy cie ratuje wzrost nava z 400s na 800s w tym momencie. jesli Cie nie ratuje to lepiej isc z fala i jak pakage skonczy decentralizacje to dołączyć do hype i sprzedac na wzroscie jesli masz ochote lub czekac na wyzsze szczyty wedle gustu.
jak nie chcesz odpowiedziec co Tobą kieruje to nie musisz, ale nie pisz mi ironicznie ze dziekujesz mi za rady inwestycyjne i ze z nich nie skorzystasz. Mozesz robic co chcesz tylko pytanie po co bo jak widac bez update to cena nava nigdzie sie nie wybiera, tym bardziej na północ.

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » sobota, 12 marca 2016, 23:03

K*rwa Rumcajs napisalem tylko ze od jakiegos czasu vol na polo jest wiekszy niz na bittrexie! Gdzie tu jest hype , o czym Ty mowisz?!

Co do ceny nav i planow na przyszlosc tak jak mowilem poczekamy i zobaczymy co bedzie dzialo sie za kilka tygodni,bo teraz bez sensu dywagowac.tak jak pisalem nastepny post w kwietniu

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » niedziela, 13 marca 2016, 11:21

Ok sory że sie czepiałem to ja też następny post w kwietniu.
1 kwietnia :)

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » sobota, 2 kwietnia 2016, 21:30

Vol od jakiegos tygodnia naprawde przyzwoity.Mozna bardzo fajnie pograc sobie na falach.Nie mowiac juz ze od moich ostatnich postow cena skoczyla 2.5raza. A chyba o to chodzi zeby byl vol i zeby mozna bylo pohandlowac z zyskiem.
Widac ze ktos skupuje intensywnie.Pewnie jakis uzytkownik ktory zarobil na bance eth postanowil zainwestowac.
Jesli chodzi i sam projekt pakage zabral sie do pomocy soopiemu zeby zalatwic w koncu sprawe bip i wydac ten opozniony wallet.
Tak jak mowilem dwa ukonczone projekty(web i mobile wallet i decentralizacja)w odpowoednim czasie moze fajnie wywindowac cene na jakis czas.Osobiscie dalej skupuje na dolkach celem sprzedazy tuz po wydabiu tych 2 prpjektow.

Fajnie tez ze spolecznosc zaangazowala sie w pomoc i jest aktywna.A to zbiorka na cryptopie tutaj kontakt z gieldami.Bardzo fajnie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » sobota, 9 kwietnia 2016, 22:14

No ale wg paska postępu bierzących projektów to ciagle granice 65%.
Szkoda że nie mowice jak robicie pompke a ja chcialem dokupic skoro mam jeszcze z jakis miesiąc czasu. I nie wiedzialem co zrobic i zucilem niepotrzebnie z 50k navów żeby utrzymac cene ale efekty marne wiec ze zlosci zrzucalem na bidy po 1500s.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » sobota, 30 kwietnia 2016, 13:27

Siedzi ktoś w tym Nav'ie jeszcze ?
Jak myślicie cena spadnie w czasie tego czekania i całego procesu Swap'u ?
Bo dokupiłbym bo ostatnio sprzedałem sporo a mam troche Nav'ów i chcialem uzupełnić mój rumcajsowy worek Navów tylko nie wiem kiedy dokupić i jak sie zachowa cena, czy czekać nawet i kilka dni az moze ktoś zacznie zrzucać czy wystawić wyżej bidy ale wtedy szybko kupie i pozbęde środków a jak sie zacznie swap na bittrexie to wiele osob moze chcieć się pozbyć Nava skoro juz zostali zmuszeni zaktualizować walleta i przesłać coiny na Bittrexa bo tylko ta giełda zrobi tego swapa Nava i trzeba tam wysłać coiny jak nadejdzie własciwy czas. Calosc ma podobno trwac chyba z miesiąc czasu więc moze będzie szansa złapać troche jak znudzeni Navem zaczną po przesłaniu na Bittrexa go od razu sprzedawać. Obecnie support jest tam 12 BTC, na poloniexie 11 BTC więc jak już zaczną (teraz tez sprzedają) sprzedawać co przyślą to bardzo łatwo może cena spaść do niskich poziomów takich jak długo były czyli okolice 400-500s. Pytanie tylko czy tak będzie i czy warto poczekać czy jednak mało osób sie zdecyduje sprzedać nawet po przesłaniu na Bittrexa bo będzie liczyło że ten web wallet i mobile wallet które mają wyjśc jakiś czas po zrobienia swapa spowoduje wzrost ceny.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Wymazywanie » sobota, 30 kwietnia 2016, 15:12

Rumcajs pisze:Siedzi ktoś w tym Nav'ie jeszcze ?
Tak, sami bagholderzy :mrgreen:
To zawsze poważna grupa ludzi, mają nawet własne hasło na wiki: https://en.wikipedia.org/wiki/Bagholder

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » sobota, 30 kwietnia 2016, 18:22

Równo od 25marca mój stan konta + 43% na sumie powyżej 3BTC , więc nie rozumiem sarkazmu.
Chyba o to w tradingu crypto chodzi, żeby pomnażać zyski.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Wymazywanie » sobota, 30 kwietnia 2016, 20:01

Brawo :) Cieszę się, szczerze :)
Ja to nie mam cierpliwości do coinów które mają mały orderbook, fatalną głębokość i małą popularność.

Ja nie mówię, że nie można zarobić na NAV.
Moja odpowiedź nie jest sarkastyczna, ale humorystyczna.
Bagholderzy są w każdym coinie, który ma niższe ceny niż miał kiedyś.
Oczywiście w long mogą mieć profit.
Jedyne osoby jakie ostatnio tu pisały to Rumcajs i Ty, zatem nasunęła mi się odp. o bagholderach.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » sobota, 30 kwietnia 2016, 20:04

Doskonale rozumiem Twoją opinię :) Kupowałem chyba za 2500s z 2 lata temu jak wiekszosc altow byla droga i było ich mniej. A potem cena dlugo była po 400-600s z rok chyba lub dwa.
Na szczescie mam kilka innych coinów jeszcze :P

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » czwartek, 19 maja 2016, 19:57

Zapraszam wszystkich do procesu swapu na bittrexie.31 maja -do tego momentu nalezy przeslac swoje nav na podana gielde ,a caly proces zostanie dokonany automatycznie.Byloby korzystnie gdyby wszyscy uzytkownicy zamienili swoje coiny przez bittrex ,aby nie czekac potem na reczny proces zamiany przeprowadzony przez devow , ktory nie dosc ze skomplikowany to i jeszcze dodatkowo przedluzy projekt i zajmie czas Dev,ktory moznaby wykorzystac na prace nad nadchodzacymi projektami.A zapowiadaja sie naprawde fajnie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » piątek, 20 maja 2016, 18:17

chemal pisze:Zapraszam wszystkich do procesu swapu na bittrexie.31 maja -do tego momentu nalezy przeslac swoje nav na podana gielde ,a caly proces zostanie dokonany automatycznie.Byloby korzystnie gdyby wszyscy uzytkownicy zamienili swoje coiny przez bittrex ,aby nie czekac potem na reczny proces zamiany przeprowadzony przez devow , ktory nie dosc ze skomplikowany to i jeszcze dodatkowo przedluzy projekt i zajmie czas Dev,ktory moznaby wykorzystac na prace nad nadchodzacymi projektami.A zapowiadaja sie naprawde fajnie
Ale ile te coiny trzeba bedzie trzymać na bittrexie ? Nie lubie trzymac coinów na giełdach z wiadomych powodów, ten proces ma trwac 2 tygodnie czy ma przemielic te coiny na nowe w dniu 31 maja i jak zakonczy bittrex maitenance to wtedy juz mozna będzie przesłać te coiny do nowego walleta tego na navy po swapie ? czy trzeba czekac i trzymac je całe 2 tygodnie tak jak pisali ze ma to tyle trwac bo nie bardzo rozumiem o co chodzi z tymi 2 tygodniami jeśli mamy przesłać PRZED dniem 31 maja i pisze że po dniu 31 nie można przesyłać bo oni nie bedą mogli ich przyjąć na starego walleta, więc do czego ciągle mowa o tych 2 tygodniach skoro liczy sie tylko magiczny dzień 31 maja i przed tym dniem trzeba wszystkie coiny przesłać i tak ??

Wróć do „Scrypt”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość