Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Rumcajs » wtorek, 26 lipca 2016, 22:09

No tak akurat jak napisalem ze pewnie mamy ze 3 tygodnie najmniej na web i mobile waleta to wypuscili mobile.
Ale chyba szalu nie robi bo cena spadla do okolic 1100s.
Z tego co wyczytalem jesli dobrze to ten mobile wallet jest lite i nie moze dlatego stakowac. A jak byl jakis czas temu artykul o m9bile wallecie to pisali ze first mobile android wallet z PoS.
Czy sie myle ?

Dodano po 3 godzinach 3 minutach 59 sekundach:
to nie bitcoin talk mozecie wyrazić własną opinie nawet negatywną, nikt z oficjalnych forów nie śledzi jakiś national wątków o Nav to byłoby juz chyba jakies zboczenie do tego google translator 24/7.
Zle zrozumiałem że ten mobile wallet miał być first stakujący anon wallet a nie jest ?
Chemal ? ty zawsze wiesz więcej niz inni bo rozmawiasz z tym botem ze slaka, masz jakieś info może ? :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Rumcajs » czwartek, 28 lipca 2016, 21:29

Czemu po zmianie walleta na nowy tak szybko stakuje coiny, na bircointalku tez ktoś to zauważył. przeciez blockchain sie nie zmienił a tylko wallet. Nie rozumiem tego. Co minute stakuje za to sporo sierot, to normalne ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Rumcajs » sobota, 30 lipca 2016, 20:29

Mooon ?? First word Mobile wallet x13 wyszedł. Ale chyba nikt sie tym specjalnie nie przejął do tego to było wczoraj a cena tylko troche wzrosła, chociaż bittrex ma akurat wallet maintenance i to mogło też wpłynąć na mniejszą reakcję.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: devega » poniedziałek, 1 sierpnia 2016, 23:35

@Rumcajs, Nav po prawie 5k - nie prześpij :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Rumcajs » wtorek, 2 sierpnia 2016, 00:00

Aj tam ledwie wyszło poza cene co kupowałem, do tego straty na innych altach niektóre znikły całkiem, jakis NAV na 5% zysku nie zwróci mi reszty zdechłych coinów, ale doceniam informacje bo fakt padło 5k :)
Ale poczekamy sobie jeszcze nie pali mi sie mam inne coiniki jeszcze w ktorych też czekam. jest jeszcze web wallet i rasppbery PI staking unit przed nami to zaczekam jeszcze zobaczymy co sie bedzie działo. Bardziej martwi mnie Wave bo jest sporo ponizej ICO za które kupowałem a miał być takim super tokenem porownywalnym z Eth i Lisk a tu tak na pysk :)
A nava śledze nawet ze smartfona, jak cos to jesli w 15 minut zdaze doleciec do kompa ratowac sytuacje to moze zdaze sprzedac na czas w razie kryzysu :P

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: bl4ck » wtorek, 2 sierpnia 2016, 00:33

Sprzedaj ten syf i jeśli już tak bardzo go chcesz to odkupisz dwa razy więcej za tydzień. Tak samo wczoraj zamiast sprzedać i odkupić wieczorem lub dzisiaj rano to ty liczyć na nie wiem co.. trochę pokory nikt gó** nie będzie pompować do nie wiadomo jakich %.

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: chemal » wtorek, 2 sierpnia 2016, 01:20

Jesli chodzi o mnie rowniez jestem w 90%out. Bede probowal odkupic jesli tylko spadnie do rozsadnych wartosci w ciagu kilku najblizszych tygodni.

Dodano po 15 minutach 3 sekundach:
Jak widze ze na trollboxie glowny temat to nav +ewentualnie etherum. Niezawodny znak aby sprzedawac

Gaduła
Posty: 385
Rejestracja: 20 stycznia 2014
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Lordzik92 » wtorek, 2 sierpnia 2016, 04:53

Ja sie ewakuowalem tez. Za duzo tych szczytow, chyba czas na korekte. Jak poleci w gore trudno... ale uwazam to za malo prawdopodobny scenariusz.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 557
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: bardzo południowa wielkopolska

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: menesis » wtorek, 2 sierpnia 2016, 13:21

A nava śledze nawet ze smartfona, jak cos to jesli w 15 minut zdaze doleciec do kompa ratowac sytuacje to moze zdaze sprzedac na czas w razie kryzysu Obrazek
Zainteresuj się aplikacją zTrader jeśli masz Androida.
Adam Freeland - We Want Your Soul
Bitcoin: 1Q3g3WHYgF9cRPVtKCZtVe8so2KdaBkVRP

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Rumcajs » wtorek, 2 sierpnia 2016, 17:58

@up dzieki, ale mam fajny już sprawdzony bicoin checker jest prosty co najwazniejsze i ma wiekszosc giełd i z nich coiny w tym alty, nawet nowo dodane mozna sobie zeskanowac gielde w poszukiwaniu nowego coina i on go doda. Jak dla mnie starczy spokojnie.

A co do NAV to niestety wysłałem na poloniexa ale usnąłem o 24.30 a rano nie mailem czasu zajrzec do kompa bo zaspałem no i teraz wróciłem i juz po zabawie, w sensie chwilowe szczyty 5000s stracone, narazie walczy na okolicach ponad 3000s+ ale buy order bardzo zmalał więc chyba trzeba bedzie poczekac do kolejnego relase no ale nie pali sie. Chociaz pomysł z odkupieniem taniej jest całkiem sensowny oczywiscie, niestety troche nie lubie tak robic bo nigdy nie wiem czy cos kiedys spadnie wystarczajaco żeby odkupic. Myślałem że po promocji na Twitterze z rozdaniem 100k NAV przez pakage wiecej chcętnych bedzie na zakup i dlużej to potrwa niż do rana jak sie kładłem spać. No coż i tak było mi szkoda go sprzedawać, jedyny coin jaki lubie bagholderować bo ja lubie stakować.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 557
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: bardzo południowa wielkopolska

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: menesis » wtorek, 2 sierpnia 2016, 18:07

Rumcajs pisze:@up dzieki, ale mam fajny już sprawdzony bicoin checker jest prosty co najwazniejsze i ma wiekszosc giełd i z nich coiny w tym alty, nawet nowo dodane mozna sobie zeskanowac gielde w poszukiwaniu nowego coina i on go doda. Jak dla mnie starczy spokojnie.
Zaproponowałem Ci program do handlu żebyś nie zawsze musiał biegać do komputera itd. :)
Adam Freeland - We Want Your Soul
Bitcoin: 1Q3g3WHYgF9cRPVtKCZtVe8so2KdaBkVRP

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1212
Rejestracja: 14 listopada 2014
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Jaworzno

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: ExcaliburPLL » wtorek, 2 sierpnia 2016, 18:16

Rumcajs pisze: usnąłem o 24.30
Załamujesz czasoprzestrzeń ;)
Best BTC/ETH & other exchange > http://tinyurl.com/bitbay
Free BTC lottery > http://tinyurl.com/frbtcns

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 557
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: bardzo południowa wielkopolska

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: menesis » wtorek, 2 sierpnia 2016, 18:18

ExcaliburPLL pisze:
Rumcajs pisze: usnąłem o 24.30
Załamujesz czasoprzestrzeń ;)
Zawzięty trader zawsze znajdzie sposób by wydłużyć dobę ;)
Adam Freeland - We Want Your Soul
Bitcoin: 1Q3g3WHYgF9cRPVtKCZtVe8so2KdaBkVRP

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Rumcajs » wtorek, 2 sierpnia 2016, 18:39

nieno to jak to miałem niby powiedzieć ? Po 1 w nocy to było by po 1 w nocy ale po 24 jest nadal 24 przecież, chyba ... nie uznaje godziny o nazwie 0.30 bo inaczej tak to bym musiał napisać , ale jak to wygląda dziwnie :) Więc usnąłem o dwudziestej czwartej 30 i tyle :P

Gaduła
Posty: 385
Rejestracja: 20 stycznia 2014
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Lordzik92 » wtorek, 2 sierpnia 2016, 18:57

Nav raczej juz obral kurs na poludnie w rejony swoich ulubionych 300sat. Patrzac na bittrexa zastanawiam sie kto trzyma tam nieruszone ponad 2mln navow. Albo devy planuja jeszcze jakas niespodzianke w nastepnych dniach, albo ktos przegapil ladny zarobek.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Rumcajs » wtorek, 2 sierpnia 2016, 19:09

skąd wiesz że tam w ogole ktoś trzyma 2 mln NAV ? na askach jest ponizej 2 mln i to wielu osob, jak ty to sprawdzasz ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1212
Rejestracja: 14 listopada 2014
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Jaworzno

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: ExcaliburPLL » wtorek, 2 sierpnia 2016, 19:32

Rumcajs pisze:nieno to jak to miałem niby powiedzieć ? Po 1 w nocy to było by po 1 w nocy ale po 24 jest nadal 24 przecież, chyba ... nie uznaje godziny o nazwie 0.30 bo inaczej tak to bym musiał napisać , ale jak to wygląda dziwnie :) Więc usnąłem o dwudziestej czwartej 30 i tyle :P
No niestety tak powinieneś napisać. Doba ma 24h a nie 25. Zaczyna się od 00:00 a kończy na 23:59 :)

Nieważne - grunt, że fajnie wyszło.

Koniec OT bo jeszcze mnie zminusują ;)
Best BTC/ETH & other exchange > http://tinyurl.com/bitbay
Free BTC lottery > http://tinyurl.com/frbtcns

Gaduła
Posty: 385
Rejestracja: 20 stycznia 2014
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Lordzik92 » wtorek, 2 sierpnia 2016, 19:49

Rumcajs pisze: skąd wiesz że tam w ogole ktoś trzyma 2 mln NAV ? na askach jest ponizej 2 mln i to wielu osob, jak ty to sprawdzasz ?
Kliknij na distribution i sie pojawi top 50 walletow na bitrexie. Z tym ze ten pierwszy to chyba bitrexowy z prowizji.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Rumcajs » wtorek, 2 sierpnia 2016, 20:56

@up Dzieki. Nie grzebałem tam nigdy. Domyślam sie że na poloniexie nie ma czegoś podobnego chociaz ?

Chyba dzis tez bedzie nocne pompowanie, narazie bez hypu na trollboxie poloniexa ktos juz poustawiał buy walle i buy order zwiększył z 60btc do 94btc. A za pare godzin wstaną chiny a ja akurat bede smacznie spał i szedł do pracy, no cóż trudno sie mówi :)
EDIT: tylko napisałem i uciekł buy order znów 60 btc. Ale moze jeszcze w nocy coś ruszy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Rumcajs » piątek, 5 sierpnia 2016, 16:15

devega pisze: @Rumcajs, Nav po prawie 5k - nie prześpij :)
zamiasta słuchac to czekałem na wiecej a to był tylko 1 update o mobile wallecie. Doszlo w sumie mchyba do max 5500s i potem juz spadało.
Niestety przespałem mimo Twojej rady :(
Mój błąd że probuje śledzić na bierzaco mimo że wiem ż enie jestem przy kompie i znów nie ustawiłem w ciemno asków i jak kiedyś wróciłem z pracy już było poniżej 3000s więc sobie darowałem sprzedawanie, za tyle prawie kupilem kiedys. Moj błąd ofc wiem.
spałem naprawde potem praca i nawet z alarmami wlacoznymi to nie zawsze da sie cos zrobic , a z pracy wracalem po 18 bo musialem sie wyrobic isc na urlop. a jak poszedlem na urlop wlasnie jestem pierwszy dzien to nic sie nie dzieje :P
Oceniam teraz że po web wallecie online z PoS bedzie kolejna pompka, wtedy o ile dojdzie do ponad 5k to sprzedam polowe, potem bedzie spadek długo czekając aż pakage dokonczy implementackje decentralizacji annona co moze przy zlych wiatrach trwac kilka miesiecy bo dopiero ma 60% i to od dawnam wiem ze był swap po drodze a on zajety no ale w okresie od web walleta oficjalnego do tego bedzie sporo czasu na odkupienie. Wiec ostatnia szansa zeby nie przespac. Raspery PI raczej duzo nie wniesie do ceny samego coina to bajer dla kilku whalesow moze, innym moze sie nie oplacac to kupic bo mają coinow za mniej niż taki Raspbery by kosztował, z wyświetlaczem dotykowym.

Wróć do „Scrypt”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość