Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » wtorek, 26 stycznia 2016, 17:54

Rasbery PI jest tylko na zdjęciu i to wizji autora a nie prototypu działającego i jest też na pasku wskaźniku kiedy będzie działający prototyp skonstruowany jest obecnie 40%.
Więc sobie jeszcze poczekamy pewnie. Ale jak bedzie to sobie to kupie. Ale nie od razu z pierwszych partii które mogą być niedopracowane tylko poczekam na jakieś ostateczne wersje z opiniami ludzie ze są na pewno dobre.

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » wtorek, 26 stycznia 2016, 18:46

Rasberry Pi prototyp podobno juz na ukonczeniu. Na finalna wersje jeszcze przyjdzie poczekac. Zgadzam sie ze mozemy powalczyc o nowe ATH ale na pewno nie teraz. Jesli wszystkie projekty zostana ukonczone- wtedy moze zaczac sie powazna gra. Co do obrotow to nie sadze zeby utrzymywaly sie na stale wyzsze niz np ETH czy Dasha . Moze byc pewien krotki okres gdzie rzeczywiscie beda najwyzsze ale bez przesady nie na stale.

Najlepiej jesli po drodze bylaby choc minibanka na btc znacznie ulatwiloby to sprawe. Jednak rzeczywiscie ostatnio alty jakby drgnely i vol wiekszy,niestety moze byc to tylko efekt przejscia gracze z cryptsy nas bittrexa aczkolwiek podrygi sa.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » niedziela, 31 stycznia 2016, 20:01

zastanawiam sie czy nie spróbować dokupić trochę ale przez to że btc stoi ostatnio wysoko to wyjdzie to i tak drogo w PLN troche szkoda kupowac btc az za tyle żeby wymienić na alta.
ale czekać dłużej też nie za bardzo bo jak te paski progresów pojdą dalej to cena jeszcze wzrośnie a juz doszła do około 600s, chociaż na Bidach strasznie kiepsko do tego od dawna bardzo mały volumen.
jak myślisz ?
ewentualnie myśle o kupieniu troche ltc i dasha bo za mało jestem zdywersyfikowany i jak nav mi też zdechnie jak inne alty które miałem to będzie lipa.

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » poniedziałek, 1 lutego 2016, 13:12

Troche czasu jeszcze jest zanim projekty zostana ukonczone, a dopiero wtedy mozna sie spodziewac jakies pompy.
Pozatym jesli wszystko sie uda to raczej wzrosnie porzadnie(mysle ATH zostanie pobite) , a jesli nie to bedzie kiszenie w okolicach takich jak teraz. Do tego jesli zacznie rosnac to spokojnie bedzie czas na kupno w okolicach 1000. Takze ja bym sie jeszcze wstrzymal i czekal na jakies pojedyncze dolki.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 264
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: faktomix » poniedziałek, 1 lutego 2016, 14:34

Jak na moje oko to NaV szoruje po dnie - możliwe ze zacZyna się hossa;) btw z altów warto przyjrzeć się NMC ;D

Gaduła
Posty: 385
Rejestracja: 20 stycznia 2014
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Lordzik92 » poniedziałek, 1 lutego 2016, 20:50

Ja się spodziewam rajdu jakoś na początku lata, gdy już będzie coś wiadomo nt decentralizacji. No chyba że hossa na altach rozpocznie się wcześniej, i pociągnie wszędzie ceny w górę. W sumie patrząc na navowe ,,bańki" 2ksat i 4,5k sat, to może w tym roku zobaczymy 9ksat ;p

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 1 lutego 2016, 21:23

ja kupowałem swoje na bance 2k+ sat z 1,5 roku temu chyba :(
potem troche jeszcze dokupilem jak byly tansze ale poza bania na 4500s to cena nisko stala ciagle a ja w sumie ze była banka na Navie do 4500s to sie dowiedzialem 3 dni po fakcie bo nie sprawdzalem kursow kazdego alta jakiego wtedy mialem. Ale nawet jakbym sprawdzal to bym wtedy nie sprzedal bo to było jak wprowadzili w koncu tego Anona i kazdy myslał że to naturalny wzrost ceny, a to jakis Hashforce101 chyba ją rozkręcił bo potem sie przyznał że potrzebował kasy i wszystkie Navy sprzedał zbiegiem okolicznosci na szczycie banki po 4500s ale powiedzial ze jeszcze wroci kiedys do Nava, tylko nie wiem czy to dobrze czy źle :) Ostatnio zaczął juz coś pisać czasami to moze odkupił jak były po 400s i znów bedzie bańkował na jakims newsie :)

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 264
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: faktomix » poniedziałek, 1 lutego 2016, 23:10

No cóż do pociągu trzeba wsiadać o wyznaczonym czasie - problem w tym ze rozkład jazdy jest w rękach tych którzy odpowiadają za nadmuchanie bańki.

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » wtorek, 2 lutego 2016, 00:08

Z tym hashem to niedokonca tak Rumcajs.Ale nieistotne.
Najbardziej miarodajnym wskaznikiem ewentualnego sukcesu(ath?)jest fakt ze teraz jeden z devow posiada ok 2.5M coinow.Calkiem spora suma. I to on umozliwi ewentualna banke swoimi decyzjami, newsami.Wszytko oczywiscie w odpowiednim czasie.Jesli uda sie zgrac wszystkie czynniki( ukonczenie projektow,dobry czas dla altow-hossa?,"pomoc" w rozkreceniu banki wielorybow) moze byc naprawde baaardzo ciekawie.Obstawiam jednak ze jeszcze 2 ,3miesiace conajmniej do tego stanu rzeczy.

Mysle ze dev team tez sobie przygotowal jakis tam plan i chcac zgrac ze soba wszystkie projekty tak aby zmaksymalizowac sile

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » wtorek, 2 lutego 2016, 00:48

Tak, właśnie to mnie utwierdziło że warto poczekać bo jak pisałem pare postów wyżej pakage ten gosc co teraz robi decentralizacje anona to na swoim koncie co podał do donate Nav ma 2,3 mln Nav.
Więc chyba by ich nie trzymał i nie skupił tyle jakby nie wiedział że to zadziała.
A paski % progresów faktycznie wydaje mi sie że są ustawiane tak ze nie zdziwiłbym sie jakby co najmniej 2 a może wszystkie 3 doszły do końca w tym samym czasie. Dzis dał newsa o postępie i zakończeniu 1 fazy z 3 implementacji decentralizacji anona a jednak nie zwiększył % paska, czyżby zapomniał czy nie chciał za bardzo zostawiać w tyle stakującego unita na rasbpery ?
A web wallet ciągle tkwi na 65% od długiego czasu jakby czekał na reszte, no chyba że ten web wallet soopy coś męczy tak długo i mu wolno idzie. Dopiero jak Pakage dołączył do dev teamu to zaczeło się coś dziać tak wg mnie, inaczej bysmy czekali kolejny rok czy dwa az sam soopy ogarnie to wszystko w pojedynke.
jest sporo walletów ponad milion coinow z okrągłymi liczbami jakby ktoś je porozdzielał na kilka adresów i czekają na dobre lata, kto wie moze to coiny devów jesli skupowali jak kisiło na 300s.
gorzej jak to zaczna sprzedawac masowo na wzrostach :P
Zapisz sie do grupy Investors na forum, może tam coś więcej piszą :P Ale pokazuje mi tylko że tam są 4 osoby a na samym forum mało kto pisze, no i nie widze nawet ich działu i czy są jakies aktualne posty.
Narazie paski są za małe a w sumie długo to trwa i to info dzisiejsze nie zrobilo na nikim wrazenia, no poza kims kto kupil po nim za 1,7 btc i zrobił 2 zielone swieczki na bittrexie dolatując ceną do 1000s ale reszta sie nie przyłączyła i juz jest znów 800 a na bidach bida też za 2-3 dni jak nikt nie zacznie pompowac to spadnie znów do okolic 500s, wtedy moze dokupie troche jak sie uda. Ale mały ruch jest i zadko ktoś sprzedaje naraz jakąś większą ilosc, w sensie nie botowe drobne tylko cos ponad 10k czy 50k. A z askow zbierac to bardzo duzy spread jest no i płytkie te aski zeby cos uskubac więcej.

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » wtorek, 2 lutego 2016, 16:19

Pakage byl od poczatku w teamie.
Ale fakt komunikacja zostala znacznie poprawiona dzieki jego cotygodniowym updatecie .
Soopy troche sposobem bycia nie przekonywal spolecznosci.Ot wszystko powoli na luzie.Teraz jest troche bardziej solidnie systematycznie i bardziej wszystko poukladane.
Jestem w tej grupie inwestorow na forum i slacku. Jakis specjalnych informacji tam nie ma ale na pewno ciekawe kontaktym.Moge powiedziec tylko ze siedzi w tym kilka osob o naprawde zasobnych portfelach. Wyglada to powaznie.
Z drugiej strony tez nie wiem czy wszystko jest planowane pod pompe.Jesli projekty zostana ukonczone obronia sie same(albo i nie)swoja wartoscia. Web wallet ma byc pierwszy taki wsrod altow a wiec jest to cos wartego uwagi.Niestety jak historia uczy na niego sobie jeszcze pewnie poczekany x3 tego co mowi soopy . R Pii tez wydaje sie byc innowacyjne.

Zeby nie bylo ze ktos zarzuci mi stronniczosc.Jak cos jest ciekawe w nav to mowie,jak cos sienie podoba tez to sygnalizuje.i Tak moje gadanie nie ma zadnegl wplywu na cene etc

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » wtorek, 2 lutego 2016, 19:27

ja na slaku nigdy nie bylem a w tej 4 osobowej grupie investors z wymaganiami 250k+ nav na forum nie jestem.
szkoda ze nie poukladali tego konkretnie jak planowali w sensie skoro wprowadzili 3 grupy z road mapy supporters (50k+ nav, investors 250k+ nav, i contributors to po co trzymają ciagle jakiegos slacka i cała ta Nav foundation to bezsensu skoro sami chcieli zmienic system społecznosci mającej nav na nowy to po co trzymają ciagle na stronie ta nav fundacje i slacka, wprowadzili cos co w sumie nie funkcjonuje, bez jaj tylko 4 osoby zarejestrowane w grupie posiadajacych ponad 250k nav ?
A pakage to pierwsze slysze ze byl od poczatku, moze czasami cos pisał w wątku ale nie pamietam go nawet a na pewno nigdy nie był jako ktos cos programujący czy nawet wymieniany w dev teamie, w Op w dev teamie to ja go widze od moze 3 miesiecy na oko mowie bo serio nie pamietam ale pojawil sie od eventu w Taipei jakos tak że niby prezentacje nava tam przeprowadził. wczesniej nawet go nie rejestrowalem a solo soopy mial wieczne opoznienia we wszystkim co obiecywal. Teraz jak jest pakage + shahim + nowy Paul Zapomnialem nazwiska to moze to przyspieszy bo sam soopy to by jeszcze kilka lat to ciagnął, z tego co na forum oficjalnym wyczytałem to zajmuje sie teraz tylko web walletem a on od 3 tygodni stoi na chyba 60% progresu. Dobrze ze jest wiecej osob w dev teamie i wiadomo co kto robi a nie kazdy patrzy na soopiego to moze cos wyjdzie wreszcie.
pamietam jak na CYC wtopilem z 4 btc co bylo dla mnie bardzo duza kwota a kazdy pisal co to nie bedą za wzrosty jak wejdzie na inna gielde teraz chyba juz nie dzialajaca, stracilem cale 4 btc a mialo byc tak pieknie. I tez byly polskie akcenty w coinie i zachwalanie. mowie ogolnie ofc.
Jak powiedziales Jesli projekty zostana ukonczone obronia sie same(albo i nie)swoja wartoscia z drugiej strony moze byc planowana pompa a po zrzuceniu wszystkiego ucieczka devow :)
ale chyba nikomu nie chcialoby sie p***c kilka lat z coinem ledwo zywym i go reanimowac dla pomki na koniec. jak dla mnie sa szanse ze cos z tego bedzie. Dzis jednak kupilem troche LTC bo nie moge ryzykowac i pakowac all co mam w coina z bidami na 6 btc z czego 4 btc to wall na 200s :)

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » wtorek, 2 lutego 2016, 20:49

Rumcajs pisze:ja na slaku nigdy nie bylem a w tej 4 osobowej grupie investors z wymaganiami 250k+ nav na forum nie jestem.
szkoda ze nie poukladali tego konkretnie jak planowali w sensie skoro wprowadzili 3 grupy z road mapy supporters (50k+ nav, investors 250k+ nav, i contributors to po co trzymają ciagle jakiegos slacka i cała ta Nav foundation to bezsensu skoro sami chcieli zmienic system społecznosci mającej nav na nowy to po co trzymają ciagle na stronie ta nav fundacje i slacka, wprowadzili cos co w sumie nie funkcjonuje, bez jaj tylko 4 osoby zarejestrowane w grupie posiadajacych ponad 250k nav ?
A pakage to pierwsze slysze ze byl od poczatku, moze czasami cos pisał w wątku ale nie pamietam go nawet a na pewno nigdy nie był jako ktos cos programujący czy nawet wymieniany w dev teamie, w Op w dev teamie to ja go widze od moze 3 miesiecy na oko mowie bo serio nie pamietam ale pojawil sie od eventu w Taipei jakos tak że niby prezentacje nava tam przeprowadził. wczesniej nawet go nie rejestrowalem a solo soopy mial wieczne opoznienia we wszystkim co obiecywal. Teraz jak jest pakage + shahim + nowy Paul Zapomnialem nazwiska to moze to przyspieszy bo sam soopy to by jeszcze kilka lat to ciagnął, z tego co na forum oficjalnym wyczytałem to zajmuje sie teraz tylko web walletem a on od 3 tygodni stoi na chyba 60% progresu.
ja to czasem mam wrazenie ze Ty zyjesz w jakims alternatywnym swiecie. Okolo polowa z tego co napisales jest wgl wziete z ksiezyca;pp Przeczytaj 1 post w watku na btctalku.

ps . na slacku gada sie wygodniej;p

Edit.teraz masz Rumcajs duze kwoty do kupienia na raz tak jak chciales;d

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » sobota, 6 lutego 2016, 14:52

chemal pisze: Edit.teraz masz Rumcajs duze kwoty do kupienia na raz tak jak chciales;d
haha duże to kwestia interpretacji, duze jak na moje warunki moze byc groszami na Twoje mozliwosci.
Ale jak chciałem kupić to w sensie żeby wstawić bida większego i żeby ktoś żucił, niestety po tym jak pisaliśmy ostatnio ktoś zjadł z Asków na bitrexie Navy az do 1000s, teraz cena spada ale powoli i kisi sie miedzy 700s na bidach i 800s na askach.
cos tam jest na asku ale kupic za 850s to za dużo jednak. Gorzej że pewnie już może nie spaść, zwłąszcza jak pakage robi cotygodniowe updaty progresu, przesunie pasek decentralizacji o 5-10% i znów pare osob dokupi :)
ostatnio kupiłem jednak 60 LTC zamiast nava.
Jakby spadł znów do 400s to bym chętnie dokupił ale teraz to chyba już za późno na dokupywanie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » sobota, 27 lutego 2016, 11:41

I jednak doszło że spadł do poziomów 400s+ , na bidach po kilka tysiecy jakies drobne kwoty tylko.
Chyba przed spadkiem robi dobry PR ten wall za 4 BTC na 200s ale on jest raczej dla frajerów bo nikt nie sprzeda za tak nisko, no ale jest i go widać inaczej na bidach byłoby z 2 BTC jak na jakis umierających altach.
Coś te cotygodniowe update od pakaga jakoś nie pomogły w cenie. On pisze że robi co tydzień ale tylko że robi ale jeszcze nic nie zrobił :)
To co po takim info że coś sie robi :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 29 lutego 2016, 18:58

NIe rozumiem tego slacka. nie uzywałem tego nigdy i nie umiem sie zarejestrowac, klikam linka na stronie nava do slacka i tam kaze wpisac maila i hasło, maila moge wpisac ale hasło jakie mam wpisac? a jak sie rejestrowac chce i klikam sign up to mi kaze zakladac jakas grupe na slaku a ja nie chce zakladac grupy tylko dolaczyc do slaka navajo, moze mi ktos napisac jak to dziala i jak sie zarejestrowac na tgym dziadostwie ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 29 lutego 2016, 19:24

wszystkie moje coiny to trupy, akurat mi chodzilo o to jak dziala ten slack bo nie umiem sie na tym gownie zarejestrowac :)
mam z 10 coinow ktore zdechły i juz na żadnej giełdzie nie są. teraz staram sie kupowac jakies z top 5 najwspanialszych.
Ale Nav odbije to kwestia czasu.
A wolumen zerowy bo nikt nie chce sprzedac swoich za taka niską cene, gorzej że nikt też nie chce kupować z asków bez dalszych update, narazie czekamy na decentalizacje anona robioną przez jednego z Devów, wtedy jak skończy to będzie z czego startować. Myśle że do połowy kwietnia sie wyrobi w tym tempie co zastartował, może nawet koniec marca.

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » poniedziałek, 29 lutego 2016, 19:46

Musisz dostac zaproszenie od kogos z grupy na slacku.napisz do strugga na btctalk to ci wysle.zalezy jeszcze ile masz coinow
Z koncem marca to bym nie szalal.Pakage nawet napisal ze dopiero od polowy marca bedzie pracowal 40h+ tylko nad projektem.srodek kwietnia mysle mozliwy jak najbardziej.
Chociaz moim zdaniem Dev Team kombinuje zeby ukonczyc choc kilka projektow mniej wiecej w tym samym czasie zeby byla petarda(+pare innych czynnikow),bo z takich rozciagnietych w czasie rzeczy to srednio jakis efekt bedzie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 29 lutego 2016, 21:05

No ja sobie nie wyobrażam wyjścia pierw Raspberry Staking Unitu przed zakonczeniem decentralizacji anona. Skoro ma być oprogramowanie juz zrobione na tym gotowe to bez zakonczenia decentralizacji to średni pomysł wypuszczac Raspbery do stakowania, w sumie pewnie normalnego walleta to mozna by postawic na tym samemu kto sie zna by pewnie zainstalowal, Raspberry to zadna nowosc przeciez. Jak masternody dasha podobno na tym stawiaja a co dopiero zwyklego walleta stakujacego. Web wallet też wyjdzie jak już decentralizacja bedzie opracowana i przetestowana żeby nie robić wielu rzeczy od nowa. Pewnie paski progresu Raspbery i Web Walleta czekają na dokończenie decentalizacji przez pakage'a. No ja zrozumiałem że do 7 marca bedzie pracował długo w normalnym życiu a dopiero potem przyspieszy z navem. no wiem że ten koniec marca to troche hurra optymizm ale nieźle mu szło w niektorych tygodniach więc jak faktycznie siądzie konkretnie wiele godzin to może szybko to skończyć. Ale testowanie całości pewnie dużo czasu zajmie i ewentualne poprawki, więc raczej na pewno ten kwiecień będzie, nie zakładając pesymistycznie dłuższych terminów. Cóż czekaliśmy tyle lat/miesiecy to i poczekamy 2 kolejne m-ce a co tam.
Nie wiedziałem że na slaku trzeba dostac inva. A ile trzeba miec coinów do inva bo nie wiem czy tyle mam ? Poza tym mieli wprowadzić te 3 grupy na forum a tam forum martwe prawie nikt nic nie pisze, na slaku cokolwiek idzie sie dowiedziec jest tam jakas aktywnosc ? bo na forum to nikt nie pisze chociaz jestem w tej grupie co ma 50 k Nav, inni nawet nie raczyli sie zarejestrowac licza tylko na bitcointalka chociaz on nieraz padał.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 31 października 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: lukasz8917 » poniedziałek, 29 lutego 2016, 21:18

"Re-tweeted the Navajocoin tweets" to ostatnia i zarazem jedyna wiadomość w tym roku ze slacka. Nikt tam nic nie pisze, bo i nie ma o czym pisać w tej chwili.
Tak jak napisał chemal - daj znać komuś z devteamu, że chcesz zaproszenie.

Wróć do „Scrypt”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości