Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: chemal » piątek, 5 sierpnia 2016, 17:26

Na moje oko taka pompa jak byla teraz nie powtorzy sie az do samej decentralizacji. Na pewno nie po web wallecie...juz bardziej po R Pi. Byla to typowa spekulacyjna akcja nie zwiazana praktycznie z produktem(android walletem) , a jedynie wykorzystujaca ta informacje do napedzenie calej akcji. Ale trzeba przyznac potencjal jest:d

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: devega » piątek, 5 sierpnia 2016, 18:25

Rumcajs pisze: zamiasta słuchac to czekałem na wiecej a to był tylko 1 update o mobile wallecie
Sam nie wiem dlaczego mnie to nie dziwi ;) Musisz dbać o swoją reputację :)

Gaduła
Posty: 385
Rejestracja: 20 stycznia 2014
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Lordzik92 » piątek, 5 sierpnia 2016, 18:48

Ja tam nauczony bledem (chciwoscia) z poprzedniego roku, sprzedalem wiekszosc po 4500, a jakies resztki po 5000. Na jakies szybkie pompy bym nie liczyl, gdyz team zarobil na swoim produkcie, i nie spieszno im z decentralizacja. Nie zdziwilbym sie gdyby na kolejna banke przyszlo czekac kolejny rok.
Choc decentralizacja to nadal jedna wielka niewiadoma. Ale jakby cena spadla ponizej 1k to powoli zaczne skupowac.
Tak czy siak jesli chodzi o profit w BTC a nie %, to na Navie ugralem najwiecej.

Co do wyjscia mobil walleta, potencjal na polo jest olbrzymi i jesli news trafi w odpowiednim czasie moze wywolac kolejna banke.

Rumcajs proponuje ci sprzedac po tej cenie co jest teraz, bo za 2 tygodnie to i 2000 bedzie przeszloscia. Na wzrosty juz bym nie liczyl, a zawsze mozna odkupic wiecej po nizszej cenie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Rumcajs » sobota, 6 sierpnia 2016, 17:12

I znowu Hashforce101 przyznał się że sprzedał all NAV i ma 0 nav teraz.
Zrobił to drugi raz już, za każdym razem na pompce, wcześniej tej na 4500s a 2 dni temu na tej co na poloniexie chwilami doszło do 5000-5500s.
Tyle ludzi hypowało że wydawało mi sie niemożliwe żeby pompka była ustawiona, jak zwykle pewnie wybrał dobry okres na pompowanie bo po wydaniu mobilnego walleta i kampani na twitterze z rozdawaniem 100k Nav.
Fakt trzeba było sprzedawać na 5000s jak pisał Devega a nie patrzeć jak ludzie hypują, poszedłem wtedy spać akurat jak cena dojechała do ponad 4000s i nie spodziewałem się że jak pojde bez sprawdzenia co sie dzieje z kursem rano to wróce po fakcie, myślałem że to dłużej utrzyma wzrost ceny mobilny androidowy wallet x13. Niedlugo ma działać też w trybie annon bo narazie normalnie działa.
Jakieś coiny o których nawet nie słyszałem mają wyższe ceny więc nie spodziewałęm się takiego spadku zainteresowania raptem po 10 godzinach od startu hype. Mój błąd :)
Teraz juz za późno na sprzedanie, poczekam na jakiegos newsa i cena pewnie znów wzrośnie troche.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Wymazywanie » sobota, 6 sierpnia 2016, 18:56

Rumcajs pisze: Tyle ludzi hypowało że wydawało mi sie niemożliwe żeby pompka była ustawiona
Ech, naiwny jesteś, właśnie dlatego była ustawiona, bo wiele ludzi hypowało.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Rumcajs » sobota, 6 sierpnia 2016, 19:08

Najwyraźniej.
Najlepsze pompki robi sie na relase czy updatach na coinie ogloszonych przez Devów. Wygląda naturalnie i sporo osob dołącza do hypu nawet nie wiedząc że komuś pomagają pompować żeby ten ktoś/grupa ktosi mogła lepiej sprzedać a potem cena spadnie znowu powoli a czasem nie powoli tylko do piwnicy to juz całkiem źle o coinie świadczy. Pomimo wszystkiego i tak utworzyła się nowa podłoga wyższa bo 2500s sie trzyma, co prawda było kilka konkretnych zrzutów ale nizej nie spada. Za tyle to nie sprzedam bo kupowałem po 4000s 2 lata temu :)
potrzymam nawet jeszcze kilka miesiecy jesli bedzie trzeba :) Mam inne coiny które moge sprzedac bo ich nie lubie a tego nie musze :)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: devega » poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 00:03

@Rumcajs, pobudka. NAV +50% i dobija do 4 k :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 17:24

devega pisze: @Rumcajs, pobudka. NAV +50% i dobija do 4 k :)
Dzieki widziałem na smartfonie w pracy ale dopiero niedawno wrocilem i synchronizuje walleta a tak sie zasraniec tnie i przestaje odpowiadać że masakra, ciągle mam 4 dni behind już od godziny bez zmian, zawsze tak mam na windowsie na Navie, ale pracuje nad tym :P
Dzieki za przypominajke :)

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: koparki » poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 17:30

Rumcajs pisze: ciągle mam 4 dni behind już od godziny bez zmian
kiedyś tak miałem na namecoin, przez ślamazarną synchronizację portfela ominęła mnie cała ówczesna mini-hossa na tym coinie (akurat trwała 3 dni). teraz egzotyczne coiny do których nie istnieją lekkie portfele trzymam, na giełdzie no bo inaczej się po prostu nie da ;)
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 17:39

@up
nie da rady i tak juz mam na polo za duzo bitów w różnych altach a na bitrexie za male volumeny i mam sporo mniej, ale chyba przesle czesc niektorych coinów na bitrexa zeby podzielic je bardziej. Ale na Polo są czesto długie szpice w góre lub w dół a na bitrexie nie bardzo, łatwiej przez to na Polo coś złapać tanio lub na farcie sprzedać drożej.
Jak myśle żeby sciagnąc do 10 różnych coinów ktore posiadam wallety i to instalowac wszystko to mnie paraliz ogarnia, zwłaszcza te dziwne bez windowsowych walletów tylko jakies platformówki w przeglądarkach czy inne cuda na kiju.
A wracając do samego NAVa to on ma cos zrąbany od zawsze ten wallet, pod windowsem zawsze problemy z synchrtonizacją, bardzo obciążał procesor kiedyś kompa o mało nie spaliłem na synchronizacji miałem 90 stopni celcjusza. Oczysciłem i dałem paste przewodzącą nową ale problemy z synchronizacją mimo kolejnych wersji dalej są. A i mam dysk SSD a ktos na bitcointalku wspomniał że coś na SSD ma dziwne problemy ten wallet.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 21:58

a to nie mozna wysylac transakcji bez synchronizacji?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Rumcajs » wtorek, 30 sierpnia 2016, 18:06

adam1226 pisze: a to nie mozna wysylac transakcji bez synchronizacji?
eeee nie wiem ? myślałem że sie nie da bo skoro nie dotarłem do aktualnych bloków z synchronizacji to jak wallet ma mi wysłać coś hmm z przyszłości ?
A da sie ?? w innych coinach jest to możliwe ? akurat tylko ten wallet takie ma problemy inne sie szybko synchronizują więc nigdy nie próbowałem wysyłac czegokolwiek z niezsynchronizowanego walleta i niemam pojecia czy to możliwe.
Poza tym jestem chory i mam temperature i padłem wczoraj i nie zdązyłem wysłać tego NAVa na polo bo nie miałem tej synchronizacji :(
Ale ładne fake buy walle postawili, dwa chyba były w tym jeden na ponad 500 btc :) w sumie ponad 600 btc buy order gdy zwykle jest okolo 20 btc.
Ale i tak dopompowali tylko do 4200s ale bez żadnego update, jeden z Devów tylko opisał bardziej szczegółowo system annona w NAVie a to i tak wiekszosc było whitepaper o annonie, tylko wyjasniał komuś wiecej szczegółów. Ale pompka była teraz już za późno haha nie sprzedam swoich NAVów :D
W sumie to mi sie troche FCT sprzedało to dokupie 150k NAV jeszcze jak spadnie cena. będzie więcej na nastepną pompke.
A buy wall był fake bo wczoraj go widziałem i kurde nie pamietam dokładnie bo sie leczyłem piwami ciepłymi ale prawie na pewno ten wielki 500btc był na 865 satoshi bo wychodziło coinów 60 milionów a wszystkie NAV mają ilość 60 mln więc to i tak byłoby niemożliwe nawet żeby nagle wiekszosc posiadaczy stwierdziła że nagle zrzucą po 865s chociaz ostatnio ustabilizowana cena byla na 2500s.
Ale ten drugi buy wall był jakiś konkretnieszy pamietam że był chyba na około 100 btc może troche mniej ale stał na ponad 2000s tylko dokładnie już nie pamietam dalej na ilu. Ten był do pchania bidów w górę a ten za 500btc do robienia ładnego wrażenia :)
I nie mam informacji czy Dev sie wyprzedał dawno z NAV ale ten co robi anona i jego decentralizacje to przed swapem miał 2 350 000 NAV bo taki podał adres przy swoim adresie w NAV w OP na bitcointalku gdy były umieszczone przy nickach Devów adresy do donacji w btc i Nav, w chwili obecnej tych adresów nie ma , nie wiem czemu je pokasowali, ale jeszcze z 2 miesiace temu pakage tyle miał NAVów na swoim wallecie bo był w top 10 w rich liście ten jego adres.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1212
Rejestracja: 14 listopada 2014
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Jaworzno

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: ExcaliburPLL » wtorek, 30 sierpnia 2016, 18:25

Rumcajs pisze: A da sie ?? w innych coinach jest to możliwe ? akurat tylko ten wallet takie ma problemy inne sie szybko synchronizują więc nigdy nie próbowałem wysyłac czegokolwiek z niezsynchronizowanego walleta i niemam pojecia czy to możliwe.
Wiele monet testowałem i bez pełnej synchronizacji walleta nigdy mi nic nie wysłało.
Best BTC/ETH & other exchange > http://tinyurl.com/bitbay
Free BTC lottery > http://tinyurl.com/frbtcns

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: adam1226 » wtorek, 30 sierpnia 2016, 22:45

ExcaliburPLL pisze:
Rumcajs pisze: A da sie ?? w innych coinach jest to możliwe ? akurat tylko ten wallet takie ma problemy inne sie szybko synchronizują więc nigdy nie próbowałem wysyłac czegokolwiek z niezsynchronizowanego walleta i niemam pojecia czy to możliwe.
Wiele monet testowałem i bez pełnej synchronizacji walleta nigdy mi nic nie wysłało.
ja poki co wysylalem tak bez problemu, ale tylko Etha/dao..
I wlasnie przed chwila dla testu tez przeszlo
teoretycznie portfel powinien miec informacje czy innym portfelem nie zostaly wydane srodki z danego adresu.. wiec powinien sie zsynchronizowac, ale z drugiej strony - czy nie moze tego sprawdzic w inny sposob ? W sumie transakcja dochodzi do skutku dopiero jak zostanie zatwierdzona w bloku... wiec wyslanie np 1Coina przy bilansie 0na adresie skutkowaloby nie wlaczeniem transakcji do bloku...
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: chemal » poniedziałek, 19 grudnia 2016, 20:21

21 grudnia 2016 planowana jest decentralizacja Nav Anona

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 19 grudnia 2016, 20:35

Coś miało rosnąć a spada. Jak do 21 nie wzrośnie to chyba kiepsko? Nie mam Nav, chyba nigdy nie miałem:), ale patrzę, dodałem do watchlist.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: chemal » wtorek, 20 grudnia 2016, 02:00

Wymazywanie pisze: Coś miało rosnąć a spada. Jak do 21 nie wzrośnie to chyba kiepsko? Nie mam Nav, chyba nigdy nie miałem:), ale patrzę, dodałem do watchlist.
Zgadza sie cos nie rosnie.Narazie moje prognozy sie nie sprawdzaja to trzeba uczciwie przyznac.

Teraz tak pomyslalem ze moze nie bedzie tak jak zwykle tj.przed pump potem dump.Moze jeslj anon okaze sie wporzadku to po pump? Nie wiem.Zobaczymy obserwujemy co bedzie;)

Gaduła
Posty: 385
Rejestracja: 20 stycznia 2014
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Lordzik92 » piątek, 1 września 2017, 08:46

Jak sobie pomysle ze kiedys posiadalem 1,5 mln navow (polowe sprzedalem za grosze by zaplacic ZUS!)... a teraz dziad ponad 1$ szt :shock:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: adam1226 » piątek, 1 września 2017, 11:10

A wie ktos skad ten wzrost?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Postautor: Rumcajs » piątek, 1 września 2017, 14:15

nie wiadomo. w sumie nic sie nie zmienilo ostatnio a jak były jakieś newsy to on nie reagował ostatnio z 2 miesiace był w okolicach 6-8 k satoshi.
A teraz nagle rosnie. Niestety zostały mi jakieś resztki bo go ciągle wymieniałem na inne coiny.

Wróć do „Scrypt”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości