Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Gaduła
Posty: 385
Rejestracja: 20 stycznia 2014
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Lordzik92 » piątek, 3 października 2014, 13:38

Pomimo jakiś tam zmian ceny sięgają dna... Nie mówiąc już o fakcie że nikt w to nie inwestuje, bo ekipa od PRu Hashs i Greedy bardziej zniechęcają ludzi przez swoje gloryfikacje i puste słowa nadziei. Soopy tez sobie nie pomaga pisząc smęty bez konkretów o cierpliwości, miłości i świetle...

@Strugg Masz jakieś wewnętrzne info co się tam dzieje, czy wiesz tyle co widać na btctalku?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » piątek, 3 października 2014, 19:38

Nie jestem pewien ale spadki zamiast wzrostu mimo nowego walleta byly przez to ze w koncu Remy_5 naprawił walleta tego co na gieldach jest i jak poloniex, bter i cryptsy zaczełuy znowu obsługiwac pare Nav/Btc to po tak dlugim czasie gdy navy były tam zamrożone i w sumie poza nowym walletem z annon chatem nic się nie wydarzyło a cena ciagle spadała to ci ludzi po prostu zrobili dump tego co mieli zeby wyjsc z monety i cena paradoksalnie zamiast wzrosnąć po naprawieniu walleta dla gield to spadla i to sporo.
ALe powinno się ustabilizować mam nadzieje i zacząć rosnąć jak ci co chcieli sprzedac sprzedadza nawet tanio a reszta nie to w koncu powinno się poprawić chociaz bez tego obiecywanego anona to w sumie nic sie z coinem nie dzieje, do tego ktos z forum a nie sam dev naprawiał wallet zeby gieldy zaczeły działąć (tylko bittrex z tych 4 jedynie miał Nava) a nie nawet ktos z fundacji, to co oni robia w niej skoro nic sie nie dzieje a zewnatrz borą kogos do naprawy walleta.
Sory tak to widze przez tyle miesiecy odkąd kupiłem i obserwuje i obserwuje i czekam i obserwuje :)
Niestety na bitcointalku inni tez to zauwazają no i co jakis czas komus sie nudzi i zrzuca i znow cena spada i tak w kółko :(

PS. Ale przynajmniej ładnie stakuje, POS 20% w pierwszym roku w następnym 10%. Tylko nie wiem od kiedy liczy się ten pierwszy rok bo ta moneta zmieniła nazwe z summercoina2 i nie wiem czy teraz PoS leci te 20% czy przesło w 10.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 19 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Strugg » czwartek, 23 października 2014, 18:41

Nowy Update dla portfela NAV zaplanowany na wtorek (28.10)

https://bitcointalk.org/index.php?topic ... msg9291697

List of improvements and features added in new, incoming wallet:

1) User can press enter to send message.
2) Log out button added to chat window.
3) “remember me” check box added to login window to save user name
4) Display time of post in the chat window
5) Posts are rate limited to 1 post per 3 seconds per user
6) Posts are limited to 300 characters
7) links posted in chat are now clickable and launch default web browser

A więc, Dev Team cały czas działa, również nad ukończeniem anon'a i innych najważniejszych projektów
;)

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 19 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Strugg » piątek, 9 stycznia 2015, 20:31

Przez ostatnie tygodnie i miesiące miały miejsce mniejsze lub większe aktualizacje portfela, nowe funkcje - generalnie Dev Team nie tylko stale pracuje ale również się rozrósł ( teraz to już razem 4 osoby ).
Właśnie rozpoczęto testowanie Anonymous Technology, wersja beta planowana na ten miesiąc ;)

LINK:
https://bitcointalk.org/index.php?topic ... sg10094929

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » wtorek, 20 stycznia 2015, 15:30

Z tego co widac coraz wieksze poruszenie w temacie na bitcointalku. Zaczyna robic sie naprawde ciekawie.Idealny moment na zawojowanie obecnie niemrawego rynku altow

Gaduła
Posty: 385
Rejestracja: 20 stycznia 2014
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Lordzik92 » wtorek, 20 stycznia 2015, 18:28

Tylko jakby jeszcze BTC zaczęło rosnąć, to wraz z drożejącym dolarem inwestycja w NAVY byłaby idealna. Sytuacja i cena chyba wielu zadziwiła, a to w sumie dopiero początki. Jeśli anon okaże się tym o czym zapewnia Dev, nie zdziwiłbym się gdyby DRK miał wtedy nowego konkurenta.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » wtorek, 20 stycznia 2015, 18:38

oby to dzialalo, jakkby ten anon nie wypalil/działał to jesli ktos kupuje teraz to moze stracic wiekszosc inwestycji bo cena spadnie z powrotem do okolic 200s w oczekiwaniu na naprawienie anona. Nie chce krakac ofc, mam stare troche navow kupione rok temu i czekam co bedzie, zaluje jedynie ze sprzedalem czesc jak cena wzrosla do 1100 s po newsach o beta testach anona, myslalem ze to chwilowy hype i nie bedzie szlo dalej w gore skoro to tylko beta. za wiele miesiecy nic sie nie dzialo i nie myslalem ze tak cena zacznie rosnąć, teraz juz za drogo zebym dokupil, nie chce pakowac moich nedznych resztek bitow za tą cene, tak wiem w teori to lecimy w kosmos :) Mam nadzieje ze jednak cos wyjdzie z tego i moje 100k navow zwroci mi porazki na innych altach, dopiero na stratach i uciekajacych devach nauczylem sie ze w alty nie wchodzi sie mid ani long :) jakies przyzwyczajenie z btc i ltc bo nie gram DT a i czasem sprawdzalem kursy raz na tydzien :)

Gaduła
Posty: 385
Rejestracja: 20 stycznia 2014
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Lordzik92 » wtorek, 20 stycznia 2015, 18:47

Gdyby dev chciał wydymać ludzi, dałby rade przypompować cene do kilku k i zostawić ludzi z niczym już kilka miesięcy temu. Jeśli teraz okazałoby się że to porażka, byłoby to chyba najbardziej misterne i podłe przetrzepanie torb inwestorów w świecie altów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: prezes » wtorek, 20 stycznia 2015, 22:34

NAV faktycznie coś wyskoczył ostatnio, dziś mi się zrealizowały zlecenia oczekujące. Nie chce krakać ale żeby nie okazał się to standardowym pump & dump. Ostatnio coś mało się dzieje w krypto.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » wtorek, 20 stycznia 2015, 23:23

Spokojnie narazie wszystko przebiega dosyc naturalnie. Masz racje ostatnio markotny swiat krypto nie zacheca kompletnie do inwestycji.Chociaz moze akurat Nav wykorzysta ta luke i cos wniesie innowacyjnego .Dev Team zapowiada przelomowe rozwiazania,narazie brak szczegolow wszyscy czekaja.Jesli faktycznie okaze sie tak niesamowity mozemy miec powtorke z Quarka

Gaduła
Posty: 385
Rejestracja: 20 stycznia 2014
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Lordzik92 » czwartek, 29 stycznia 2015, 01:07

Emocje coraz większe ; za 3 dni się przekonamy czy warto było czekać kilka miesięcy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » sobota, 31 stycznia 2015, 13:47

Jest jakas oficjalna godzina kiedy zostanie udostępniony wallet z beta testem annona ? Wg czasu polskiego jesli jest znana godzina, glupio byloby jakbym przespał bo u nas noc :)
Ale jak ktos pisał na bitcointalku wydaje mi sie ze po wejsciu beta anona bedzie wielki dump bo wielu bedzie chcialo zgarnac zysk z ceny jesli kupowali po 250-1000s. A jak czesc zacznie zrzucac to inni tez jak zobaczą ze cena spada, nie jestem pewien czy ci co chcieli kupic bedą czekali do ostatniej chwili i kupowali w momencie wejscia, do tego to dopiero beta a nie wiadomo na ile funkncjonalna, ludzie juz nie chca kupowac w ciemno, wielu nadal kupuje cena juz wzrosla prawie do 3000s ale kazdy wie ze 1 dzien został pewien koles na bitcointalku nie zapomina na kazdej stronie postow wklejac gigantycznego zdjecia z licznikiem czasu :)
Chyba ze czesc osob czeka z bitami ale chce zobaczyć na własne oczy jak to działa i wtedy dopiero kupić bo od miesiecy tylko obietnice i obietnice tego anona :P
Wiec ciekawe co wygra ci co licza na wzrost ceny po wejsciu bety anona i chcą wyjsc wtedy z zyskiem bez czekania na wyniki i sprawdzanie tej bety czy ci co zobaczą że jednak jest i powiedzą "wow kupuje wiecej".
Jak myślicie ?

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Awesomist » sobota, 31 stycznia 2015, 14:09

@up

Buy the rumor, sell the news.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » sobota, 31 stycznia 2015, 14:19

Dlatego mysle ze cena bety jest juz wliczona w to 3000s bo data wejscia jest wiadoma od dawna.
Wiec bedzie dump.
Ale jeśli to bedzie działało i w miare dobrze to po jakims czasie cena zacznie rosnąć. tylko po jakim czasie i ile bedzie trwała sama beta bo jak kolejne kilka miesiecy to komu bedzie sie chcialo tyle czekac.
ja mam troche i wiecej nie kupuje, zreszta po tej cenie to i tak kupilbym bardzo malo. Zobacze wiec co sie bedzie dzialo.

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Awesomist » sobota, 31 stycznia 2015, 15:56

Ja z altów wycofałem się dawno temu, bo widziałem jak grupy pompujące działają od wewnątrz i nie mówię tu o akcjach pump n dump w przeciągu kilku godzin/dni tylko starannie zaplanowanych z wyprzedzeniem pomp razem z informacjami od tworców monet (w stylu: "za tydzień wypuścimy newsa, a za dwa wprowadzimy to i to"). Jest to symbioza bo dev dostaje support w postaci PRu i ogólnego zainteresowania monetą (a także sam może skorzystać na aprecjacji waluty), a członkowie grupy no to wiadomo co zyskują.
Jakakolwiek AT w większości przypadków nie ma żadnego sensu. Nie wiem jak to wygląda z NAV, ale nie zdziwiłbym się jakby akcja również była zaplanowana od dawna i już teraz były realizowane zyski (ponad 10000% od dna).
Co nie zmienia faktu, że jeżeli produkt jest dobry to niekoniecznie zobaczymy duży dump. Teraz wg. mnie nie ma sensu wchodzić, za duże ryzyko. Lepiej nic nie zyskać niż stracić nie wiadomo ile. A insider trading kwitnie cały czas i pewnie będzie, bo nie da się tego regulować.

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » sobota, 31 stycznia 2015, 18:00

Zgoda.Ja natomiast zastanawiam sie jak bedzie wygladala sytuacja jesli nowa technologia Anona okaze sie rzeczywiscie rewolucyjna. Mysle ze to w tym kierunku bedzie (o ile bedzie) rozwijal sie rynek altow i ze jest to jedyny ratunek dla niego. Nowinki technologiczne maja to do siebie ze bardzo latwo mozna je wypromowac, szczegolnie jesli maja cos wartosciowego. No nic mam nadzieje ze jutro nastapi ten kolejny krok w anoninowym przesylaniu walut.

Gaduła
Posty: 385
Rejestracja: 20 stycznia 2014
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Lordzik92 » sobota, 31 stycznia 2015, 19:01

Dump nadejdzie ale wątpie że przy 3k sat. Myśle że jak opublikują bete to chwilowo dojdzie do 5k może lepiej. W sumie ciężko przewidzieć kto właściwie siedzi w tych coinach, i czy ci co chcą kupić już się obkupili czy czekają na newsy. Mam nadzieje że jutro opublikują bez żadnych problemów. W sumie długo to wszystko trwało więc jakby wszystko spadło na pysk zwątpiłbym we wszystko...

Jednak przydałaby się jakaś rewolucja w krypto, ludzie szukają sensacji w tej stagnacji.

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » sobota, 31 stycznia 2015, 19:18

Lordzik92 pisze:
Jednak przydałaby się jakaś rewolucja w krypto, ludzie szukają sensacji w tej stagnacji.
Dokladnie o tym mowie. Powtarzam jesli ten anon bedzie rewolucyjny bedzie sukces na miare drk albo i lepiej.Jesli bubel chwilowy pump do ok.4k satoshi i dump do 800 -1 k i juz stamtad nie wyjdziemy.
Szanse na scenariusze oceniam na 70:30na korzysc tego pozytywnego;)

Gaduła
Posty: 385
Rejestracja: 20 stycznia 2014
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Lordzik92 » sobota, 31 stycznia 2015, 21:38

Znając życie to dopiero jutro wieczorem się dowiemy. Dość stresujący czas oczekiwania...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » niedziela, 1 lutego 2015, 14:34

Na dodatek bitcointalk nie działa i nie mam jak sprawdzić sytuacji, chyba nie wypuszczą bety anona bez ogloszenia na bitcointalku, nie śledze innych kanałów komunikacji tej monetki, miejmy nadzieje ze strona ruszy i ze to chwilowe.
Narazie cena ledwie 100s-200s wyzsza niz wczoraj a niby dzis ma wyjsc ta beta więc jakiegoś szłau nie ma, na bittrexie 3 volumen obrotu innych nie śledze.

Wróć do „Scrypt”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości