Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: SkyValley » środa, 30 lipca 2014, 13:53

Ładny wzrost dzisiaj.:)

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 19 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Strugg » środa, 30 lipca 2014, 14:05

Tech dev wypowiedział się w temacie i cena szybko powróciła na rejony 700sat ;)
Na początek ma wydać update dla walleta, bo kilka osób zgłaszało jakieś problemy z synchronizacją. Praca wre, prędzej czy później powrót na 2k sat + :)

Orator
Posty: 815
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: kingscrown » środa, 30 lipca 2014, 18:28

Rumcajs pisze:Aha. No ze jest chory to juz slyszalewm dawno ktos nawet napisal ze pracowal 3 dni bez spania i zlapal "virus fluid" i ze lakarz nie pozwala mu wyjsc z lozka.
Szkoda ze jesli to nadal trwa nie moze mu ktos podac tableta zeby zalogowal sie i napisal ze jestem chory niemam sily wstac z lozka bo o jego nieobecnosc dluga to ludzie szaleja a cena całej monety spadla do 300 s.
I tak przy tej cenie nie zamierzalem sprzedawac bo juz stracilem sporo (wszedlem dawno jak byl po 700 i mialo na dniach wejsc annon) ale teorie spiskowe kwitna lacznie z porzuceniem przez deva monety. Dziwne ze az 2 osoby z polski "zna" deva ... dla mnie to podejrzane :) ale ok.
On jest z UK i nie mówi po Polsku a w dodatku więcej osób z PL ma mocne pozycje w scenie BTC/LTC niż to można podejrzewać - sam byłem zaskoczony ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: majkel_94 » środa, 30 lipca 2014, 18:34

Fajny motyw - sprzedajesz monety, nie odzywasz się zasłaniając grypą, kupujesz w dołku, piszesz post i zgraniasz bitki :D

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » środa, 30 lipca 2014, 20:45

majkel nie badz taki podejrzliwy moze rzeczywiscie przyplatalo sie przeziebienie:)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » czwartek, 31 lipca 2014, 17:03

Zeby stakowac monety to one musza być 4 dni w portfelu inaczej nic nie zestakuje ?
Moge je miec w portfelu zaszyfrowanym 4 dni i odblokowac dopiero po 4 dniach to bedzie mi sie liczylo ze maja te 4 dni ?
Jednak chyba inaczej to dziala chociaz na btctalku pisalo ze 4 dni trzeba trzymac Navy bo pierw mi pisalo z eoczekiwany czas nagrody 755 dni a teraz juz pisze ze oczekiwany czas nagrody 1 dzien, a dopiero dzis przelalem navy na portfel. O juz 18 godzin to sie jakos szybko zmienia, szkoda ze musze wylaczyc kompa jak ide spac, wtedy chyba przerywa stakowanie ?
Nie moge sie doczekac zeby zobaczyc ile dostane ze stakowania.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: majkel_94 » czwartek, 31 lipca 2014, 22:20

PoS to też zabezpiecznie sieci, tylko w PoW liczy się wykonana praca czyli wydajność maszyn, a w PoS ilość monet w portfelu i ich wiek. Z każdym blokiem który nie będzie Twój wzrasta Twoja szansa na monety :P Ilość proporcjonalna od wkładu ;)

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » czwartek, 31 lipca 2014, 23:29

wszysycy zapatrzeniu na CYC a NAV tez powolne wzorsty, zwiekszona aktywnosc w watku-cos zacvzyna sie powoli(powoli!)kreowac:)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » piątek, 1 sierpnia 2014, 16:39

Eh stakuje juz od wczoraj i wykopalo mi sie az 0,9 Nava :( :(
wyliczalem ze bedzie wiecej mialo byc 20% PoS i nie wiem czemu 13 Nav przeszło mi do balansu z czesci co stakowala i jest tam razem z tym 0,9 Nava z PoSa.
Czy te 14 Nava z balansu wróci automatycznie do częsci stakującej ??
Teraz wszystkie Nav jakos przeszły do Spendable a przy Stake mam 0 Nav. Czy to tak powinno byc? niezamykalem portfela jest odblokowany i stakuje bo pisze ze za 122 dni nagroda nastepna...

EDIT: dobra wszystko juz dziala na innych portfelach tez tak mam ze przeszly do balansu ale stakują i pojawiaja sie nowe monety.
EDIT2: udało mi sie zestakować 2,2 monety. Niestety nastepny reward za 5 godzin tak pisze ale te czasy sie zmniejszają szybciej niz pisze wiec powinno byc wczesniej. Ale myslalem ze bedzie wiecej tych monet w koncu pisało że 20% PoS.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » niedziela, 3 sierpnia 2014, 12:29

Czy ktoś wie czemu wszystkie monety w portfelu Nav'a jak stakuje to mi sie dzielą na jakies czesci ?
I teraz one stakuja ale co sie cos wykopie to wskakuje do spendable a druga czesc zostaje w "stake" a nieraz mam wszystkie w spendable ale niby pisze ze nastepny reward za 1 godzine, to normalne jest ?
I czemu tak malo dochodzi mi tych Nav, pisalo ze PoS ma 20% (rocznie) to liczac 20% od calosci i dzieląc przez 365 dni to powinienem miec dziennie wiecej monet a dostaje tylko okolo 6 sztuk.
Sprawdzane na weekendzie gdzie komp chodzil caly dzien a na noc byl wylaczany. Ale czesc Nav wysylalem na portfel w czwartek na wieczor a częsc wczoraj, czy to mozliwe ze sa za młode bo w opisie monety jest przy PoS 20% minimal age 4 days to trzeba czekac 4 dni zeby zaczely stakowac lepiej czy jak ? Stakuje ktos Nava ?

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Chancellor » niedziela, 3 sierpnia 2014, 12:46

Rumcajs pisze:pisalo ze PoS ma 20% (rocznie) to liczac 20% od calosci i dzieląc przez 365 dni to powinienem miec dziennie wiecej monet a dostaje tylko okolo 6 sztuk.
Źle liczysz. Jeżeli jest 20% rocznie to to jest procent składany, więc jeżeli chcesz obliczyć procent dzienny, to nie możesz dzielić 20% przez 365... Jeżeli kapitalizacja jest co 4 dni to mi wychodzi 0,2% po tych czterech dniach. Z prostego podzielenia masz 0,55%.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » niedziela, 3 sierpnia 2014, 13:15

znaczy wyliczyles jakos 0,2% co cztery dni to podzielic na 4 to bedzie 0,05% dziennie (napisales ze 0,55) ? ale razy 365 dni to mi wychodz 18,25% na rok a nie 20% jak pisalo.
Nie rozumiem i tak tego co napisales, powinienem miec wiecej monet dziennie a dostaje 6. Znaczy gdybys miał racje to ta liczba by sie zgadzała ale nie uwazam ze masz racje bo
w watku o Navie na bitcontalku wyliczyl gosc co ma 2 mln Nav, ze 1 mln nav daje dziennie 410 coinów, zakladajac ze 10% z takiego 1mln da 10% z 410 Nav to 100 000 Nav powinno dac 41 Nav dziennie.
Odnosząc to do ilosci moich Nav to dostaje sporo za malo. Ale nie rozumiem tego o tych 4 dniach ja zrozumialem ze monety musze miec w portfelu 4 dni zeby zaczely stakowac a Ty mowisz ze jakas kapitalizacja jest co 4 dni zgubilem sie. Wiek monet (Min age: 4 days ) minimalny wiek monet 4 dni w portfelu ? inne coiny maja inny czas do stakowania.
Eh wiem ze nic nie wiem :)


EDIT: do tego od 4-5 godzin moj portfel Nav pokazuje ze nagrode bede mial za 31 minut !! a nie dostalem nic. A zaraz musze wylaczyc kompa bo ide spac, portfel jest zsynchronizowany mam 27 polaczen z siecia.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: majkel_94 » niedziela, 3 sierpnia 2014, 21:54

Wróć do gimbazy i naucz się co to procent składany ;)

A nagroda za stejkowanie nie jest na sztywno idealnie konkretny procent, to tyko prawdopodobieństwo tyle wynosi. Dostajesz raz więcej, raz mniej, raz częściej, raz rzadziej :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » niedziela, 3 sierpnia 2014, 22:02

masz racje nie mam pojecia co to jest procent skladany ....
Za to jak pisze ze 20% rocznie to jakbym wzial pozyczke w banku to bym zaplacil 20% od kwoty ktora wzialem.
Wiec jak mam X coinow i PoS jest 20% to oczekiwalem 20% od ilosci moich coinow w skali roku.
A dostaje jakies grosze do tego teraz od 5 godzin pisze mi ze rewarda bede mial za 31 minut, sory ze jestem za glupi zeby to ogarnac, chociaz podobno czas jest wzgledny, moze tylko w mojej rzeczywistosci minelo te 31 minut a w wallecie jeszcze nie.
Ale dzieki za uswiadomienie mi moich brakow z gimnazjum :) niestety gdy chodzilem do szkoly nie istanialy gimnazja :) wiec fak nie wiem co to jest zasrany procent skladany :)

Rozmowny
Posty: 121
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: kocureq » niedziela, 3 sierpnia 2014, 22:35

To poczekaj rok i wtedy sprawdz ile dostałeś :-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » niedziela, 3 sierpnia 2014, 22:37

O k**urde nigdy bym na to nie wpadl :)
dzieki :)

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: rav3n_pl » niedziela, 3 sierpnia 2014, 23:00

Wykopane monety ZAWSZE muszą "dojrzeć" i NIE widać ich w balansie zaraz po wykopaniu przez x bloków (x zależy od monety).
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » niedziela, 3 sierpnia 2014, 23:05

nie chodzi mi o wykopane kiedy dojdą to dojdą i je zobacze ale jak przez 5 godzin widze napis ze za 31 minut dostane nagrode za stejkowanie i juz leci 7-a godzina i jej nie dostalem to mnie troche rozwala. Tym bardziej ze jutro poniedzialek i codzienie do pracy trzeba isc i ile komp pochodzi jak wroce i bedzie stejkowal. Jak ktos pisal chyba faktycznie lepiej sprzedac na gorce kupic na dolku i w 1 dzien mozna miec te 10% z PoSa...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 21:27

Jednak cos bylo nie tak z tym PoS jak pisalem ze dostaje za malo.
Dzis wlaczylem kompa po offline noc + dzien w pracy i wykopal mi juz 15 Nav ....
Co tylko potwiedza to co pisalem wyzej ze 6 nav to bylo za malo jesli oni pisali 20% na rok

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » sobota, 9 sierpnia 2014, 21:43

Sytuacja powoli robi sie ciekawa. wyszedl nowy update walleta , zapowiedziano duzo pomyslow na przyszlosc( szczegolowy harmonogram ma byc dostepny na dniach), automatycznie pojawily sie BIDy , bardzo dobra komunikacja dev teamu ze spolecznoscia. Sczerze mowiac myslalem ze Nav najlepsze ma za soba , natomiast widze ze cos tu jescze moze sie fajnego zdarzyc:)polecam sledzic watek

Wróć do „Scrypt”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości