[WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Dyskutant
Posty: 195
Rejestracja: 26 października 2013
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: Matek » czwartek, 1 maja 2014, 21:36

SkyValley pisze:Kupiłeś BC za 600 i 900 i nie sprzedałeś jak było 10k, 20k, 50k czy w końcu 90-94k? Ciężko uwierzyć :)
nauczylem sie na kwietniowej bance btc w zeszlym roku ze lepiej wychodze na jak trzymam, niz jak sprzedaje i potem kupuje drozej ;), po prostu granie na falach czy daytrading nie jest dla mnie :)

ale wracajac do glownego watku jak tam w wc? ;)

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 8 lutego 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: forkitex » czwartek, 1 maja 2014, 21:46

Od supportu mintpalu wiem, że nie otworzą handlu dopóki dev team WC nie rozwiąże problemu. Z tymi dev nygusami nie wiadomo jak długo to potrwa.

Dyskutant
Posty: 195
Rejestracja: 26 października 2013
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: Matek » piątek, 2 maja 2014, 00:24

wc juz jest na mintpal

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: chemal » piątek, 2 maja 2014, 00:31

Mintpal juz odblokowal ,reszta bodajze tez. Ciekawi mnie tylko dlaczego po takich badz co badz akcjach cena nie spada do powiedzmy 200-300 tylko ciagla oscylacja w granicach 600-700

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 18 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: megaraiden » piątek, 2 maja 2014, 00:37

Pewnie traderzy mają nadzieję na wzrosty i szkoda im się pozbywać wc tak tanio

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: chemal » piątek, 2 maja 2014, 00:43

info od deva

Hello everyone, here are the latest updates from the WhiteCoin Team.

Last night at approximately 04:00 EST, a coordinated attack against WhiteCoin’s blockchain occurred. First, chunkypools was targeted by a DDOS attack, followed by a timewarp attack Major exchanges were targeted for the disbursement of these new coins. This resulted in the trading of double spent currency.

The WhiteCoin Foundation Project and the community have risen to this challenge once again. We will not be rolling back the blockchain, because we believe that legitimate trades carried out overnight cannot be unfairly penalized. The MintPal team, in an extraordinary gesture of good faith and commitment to WhiteCoin, will absorb these initial losses. The WhiteCoin Foundation Project pledges to compensate MintPal over the long term for this loss.

Our dev team has expanded to include even more qualified volunteers as well as paid staff who are intimately familiar with the code. Tests are continuing and are going extremely well as per our previous update.

Despite this instance of fraud, the WhiteCoin team remains committed to a community-driven, public and universally exchangeable currency. We will update you once again on our progress by midnight tonight EST.

We continue to discourage wallet use at this time until our update is provided. It’s taken us some time to develop a full understanding of what happened, as well as develop a solution – therefore, we’re committing to a schedule of regular updates, in order to continue our tradition of transparency and community engagement – after all, you guys have driven this entire project.

With thanks,

Chris Salsman

(mogonzo)

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: SkyValley » piątek, 2 maja 2014, 00:49

Matek pisze:
SkyValley pisze:Kupiłeś BC za 600 i 900 i nie sprzedałeś jak było 10k, 20k, 50k czy w końcu 90-94k? Ciężko uwierzyć :)
nauczylem sie na kwietniowej bance btc w zeszlym roku ze lepiej wychodze na jak trzymam, niz jak sprzedaje i potem kupuje drozej ;), po prostu granie na falach czy daytrading nie jest dla mnie :)
Rozumiem, tylko że w altach często mamy do czynienia z jedną sporą bańką/alt i papa; ale BC jest na tyle rozbudowany teraz, że pewnie następne go czekają, choć nie zdziwiłoby mnie, gdyby zajęło to bardzo długo czasu lub nigdy. W każdy razie jesteś pewnie w jakimś 0.01% osób, które przy takim potężnym % UP, nie sprzedają waluty:)
Dlatego zwróciłem na to uwagę i skomentowałem, bo to niespotykane dosyć:) Pozdro:)

Dyskutant
Posty: 195
Rejestracja: 26 października 2013
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: Matek » piątek, 2 maja 2014, 00:54

SkyValley pisze:
Matek pisze:
SkyValley pisze:Kupiłeś BC za 600 i 900 i nie sprzedałeś jak było 10k, 20k, 50k czy w końcu 90-94k? Ciężko uwierzyć :)
nauczylem sie na kwietniowej bance btc w zeszlym roku ze lepiej wychodze na jak trzymam, niz jak sprzedaje i potem kupuje drozej ;), po prostu granie na falach czy daytrading nie jest dla mnie :)
Rozumiem, tylko że w altach często mamy do czynienia z jedną sporą bańką/alt i papa; ale BC jest na tyle rozbudowany teraz, że pewnie następne go czekają, choć nie zdziwiłoby mnie, gdyby zajęło to bardzo długo czasu lub nigdy. W każdy razie jesteś pewnie w jakimś 0.01% osób, które przy takim potężnym % UP, nie sprzedają waluty:)
Dlatego zwróciłem na to uwagę i skomentowałem, bo to niespotykane dosyć:) Pozdro:)
sprzedam jak spadnie do 10k ;)

Gaduła
Posty: 316
Rejestracja: 1 marca 2014
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: Gordu » niedziela, 4 maja 2014, 11:07

cool story bro :P

Gaduła
Posty: 316
Rejestracja: 1 marca 2014
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: Gordu » niedziela, 4 maja 2014, 12:33

zainwestowal powiedzmy 0.1 btc nawet, sredni zakup po 750 sat czyli mial 13k monet, po 75k powiedzmy czyli ze 150 zł mogles miec 15k i nie skorzystałeś ? :D

Gaduła
Posty: 347
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: Icefrag » niedziela, 4 maja 2014, 12:41

Skoro wierzy w potencjał tej waluty to czemu ma sprzedać? :) Są nieliczne osoby, które dalej trzymają BTC kupione za grosze, także...
http://www.miningrigrentals.com/register?ref=17499 - wynajem koparek SCRYPT, X11, X13 itp
https://www.cryptsy.com/users/register?refid=21297 - największa giełda alt-coinów

Dyskutant
Posty: 195
Rejestracja: 26 października 2013
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: Matek » niedziela, 4 maja 2014, 15:43

15k to dla mnie troche mało ja chce na emeryture isc w tym roku :D

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: SkyValley » niedziela, 4 maja 2014, 15:53

Icefrag pisze:Skoro wierzy w potencjał tej waluty to czemu ma sprzedać? :) Są nieliczne osoby, które dalej trzymają BTC kupione za grosze, także...

Jest jedna duża zaleta i jedna duża wada takiej taktyki.

Zaleta: ktoś umie longterm, naprawdę umie trzymać miesiące/lata.

[wada tej zalety: peak za nami]: Co, jeśli te 1200$ btc czy 94k BC to będą peaki w skali 1-2-3 lat? Ktoś może potrzebować nagle pilnie kasy za rok, no i jego super longterm na BC czy Btc będzie w cenie np. 10k czy Btc po 300$. Przykro tak sprzedawać, gdy się puściło znacznie wyższe wartości, bo "pewnie będzie więcej". Chciwość? Arogancja? Czasem to mądre, ale...

Wada
: ktoś ogranicza swoją taktykę do trzymania i sprzedaży w odpowiednim momencie - co pomniejsza znacznie zyski; w przypadku kolegi to dobrze widać, sprzedając za 60-94k, odkupić potem nawet za 40-50k, no i mamy większy ładunek do trzymania. A trafiając w miarę na dołki/górki, można zrobić tak ogromny przyrost. Np. sprzedać BC za 50-70k no i odkupić za 20-25k, a te rejony nie były kilkuminutowym rejonem, więc to nie było trudne.

Ale wiadomo, każdy gra jak chce i trzeba to szanować. Do longtermu warto jednak dodać nie day trading ale właśnie takie śmignięcie na peaku i tańszy odkup, coś pięknego :)

Dyskutant
Posty: 195
Rejestracja: 26 października 2013
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: Matek » niedziela, 4 maja 2014, 16:01

zgadzam sie SkyValley, też to zauważylem.

troche żaleuje ze nie sprzedalem chociaz czesci po 50k czy 80, no ale teraz juz "musztarda po obiedzie" przyznaje sie bez bicia ze spekulantem jestem slabym. Pocieszam sie tym ze dla mnie kazda cena powyżej 4k to zysk...

niech każdy sobie zada pytanie, kiedy by sprzedał BC jakby kupił po 600 sat, wytrzymał by do 10k-20k 90k!?? ;)

btw ta dyskusje mozna by przeniesc do nowego tematu ;)

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: SkyValley » niedziela, 4 maja 2014, 22:29

Fakt, większość by sprzedała za 1000-2000-4000- a 10k to już w ogóle. Także jesteś i tak zwycięzcą :)

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: chemal » wtorek, 6 maja 2014, 23:29

cos niesamowita cisza w temacie... jest ktos jeszcze zaladowany w WC?

Gaduła
Posty: 316
Rejestracja: 1 marca 2014
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: Gordu » środa, 7 maja 2014, 00:15

ja tylko wykopalem troche i trzymam i licze na lepsze czasy :), BC tez dlugo byl na poziomie 600-800, zobaczymy

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 18 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: megaraiden » środa, 7 maja 2014, 00:24

Ja parę dni temu wszystko sprzedałem ze stratą. Za dużo smrodu wokół tego coina.

Gaduła
Posty: 316
Rejestracja: 1 marca 2014
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: Gordu » środa, 7 maja 2014, 01:00

e tam, do 1k na 10000% bede wzrosty conajmniej, a Ty pewnie sprzedales za 700-800 teraz (tak przypuszczam tylko ;p)

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: bl4ck » środa, 7 maja 2014, 09:13

Prędzej .100 sato :)

Wróć do „Scrypt”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości