[WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 146
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: Cichy_83 » wtorek, 29 kwietnia 2014, 20:47

No właśnie - i ja nie rozumiem czmu ONI tego nie potrafią pojąć. Próbowałem coś zagdaywać do nowych PRowców na IRCu to mnie zwyzywali od trolla i podsumowali, że nic nie rozumiem. Pewnie mina mi zrzednie jak się okaże, że goście zrobili skok na kasę tak jak nie tak dawno miłościwie nam panujący rząd na OFE. No numer byłby nieziemski - tylko czemu kosztem wielu ludzi?

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: SkyValley » wtorek, 29 kwietnia 2014, 21:19

kotwica666 pisze:wyjasnijcie mi jedno, bo czegos nie rozumiem: nie można wplacac ani wyplacac WC. ale wplacac BTC i kupować WC można, wiec teoretycznie cena moglaby rosnąć. jak już ruszy wallet WC to nie będzie innej mozlwosci (w tej sytuacji) jak tylko wyprzedaz i zjazd ceny.. no chyba ze czegos nie wiem..
Przelewy działały cały czas ok, po portu giełdy zablokowały depozyty i przelewy z uwagi na wrażliwość blockachaina. Cryptsy wczoraj odblokowali, mintpal chyba czeka na portfel nowy. Ale przelewy i tak działają. Masz racje, raczej będzie spadek ceny, z kolei inni chcą tanio kupić, więc jakoś to się wyrówna, tylko ciekawe na jakim poziomie, myślę, że po tej akcji coin jest wart 300-500.

Sam nie wiem czy kupować, jeśli mocno zjedzie i widać będzie sygnały odbicia, wejdę na krótko, ale ogólnie nie chce tego trzymać długo, po tym początku za jakiś czas znów coś nie tak może być i się okaże, ze sieć padła, ale to nie ich wina przecież hehe.

Gaduła
Posty: 440
Rejestracja: 15 stycznia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: kotwica666 » wtorek, 29 kwietnia 2014, 21:53

uff ratujecie mój zdrowy rozsadek, bo naprawdę zaczalem już myslec ze za glupi na to jestem :lol: ja już się ustawiam w okolicach 500.

gdzies tam ktoś cos kombinowa ile tego może zlecieć.. i wychodzilo mu, ze około 20 mln wc licząc po 600 to 120btc. ja mysle ze może być walka i tak licze ze około 60 btc spadnie jak ludzie zobacz co się dzieje to usuną zakupy posypie się sprzedaż i tak poniżej 500 powinno spaść, ale to i tak wszystko wyssane z palca wiec szykuje się dluga noc.. ja już z drinem siedze, jutro wolne, wiec kukanko można zacząć 8-) :mrgreen: :twisted:

edit: z drugiej strony do 800 wystarczy tylko 14 btc.. ale jak widać nikt na pompe nie ma ochoty

Rozmowny
Posty: 114
Rejestracja: 4 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: skarto » wtorek, 29 kwietnia 2014, 22:12

ale wiadomo coś kiedy będzie ten nowy wallet?

Gaduła
Posty: 440
Rejestracja: 15 stycznia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: kotwica666 » wtorek, 29 kwietnia 2014, 22:21

ok.. jeszcze jedno.. (mala teoria spisku ;) ) widać ze ktoś utrzymuje cene w okolicach 700. a może ci co nakupowali tyle w okolicach 1000-1100 niespodziewali się ze mooronzo zrobi im psikusa i teraz czekaja na nowy wallet żeby zrobić pompke do 1500 i odzyskac kaske. utrzymują 700 bo wiedza ze gdyby spadlo do 500 a później posypala by się sprzedaż i zjazd do 300 albo 200 to coin bylby nie do uratowania.. .. a może to po prostu iluminaci :mrgreen:

Gaduła
Posty: 440
Rejestracja: 15 stycznia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: kotwica666 » wtorek, 29 kwietnia 2014, 22:25

skarto pisze:ale wiadomo coś kiedy będzie ten nowy wallet?
nic nie wiadomo, ale spodziewam się niespodzianki i triumfalnego powrotu ze spiewem na ustach co by ludzie jak najmniej zrzucili. gdyby podali moment powrotu to by wszystko tak pierdolnelo, ze nawet mintpal by się posral.. ale to tylko kolejna moja teoria..

Rozmowny
Posty: 114
Rejestracja: 4 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: skarto » wtorek, 29 kwietnia 2014, 22:33

każda teoria dobra ;D ale ci powiem że ja ich miałem tyle że.. ho ho ho już.. i każda by pasowała.. ostatnia z moich pseudoteorii (takich że już totalnie skrajnych/może głupich) to to że dev z BC stoją za WC.. a to wszystko to teatrzyk (ta wojna między walutami itp) , zrobienie szoł, skup tanio, potem pompa, pojednanie walut itd. TU AŻ ŚMIERDZI KASĄ którą można by zarobić.. znając odpowiednich ludzi i z odpowiednim podejściem, już nie czaje tego co oni wyprawiają.. przecież ta kasa tam leży i tylko ja pozbierać.. WC miałoby szanse dorównać BC odpowiednio nim kierując.. wystarczy żeby wziął się za to ktoś kto ma łeb..

po TAKIM starcie, takie g...o sie zrobiło..

Gaduła
Posty: 440
Rejestracja: 15 stycznia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: kotwica666 » wtorek, 29 kwietnia 2014, 22:51

no teoretycznie byłoby możliwe ale przy tym łajnie to nawet gdyby tak było to dupa zbita.. teraz to by musieli tygodniami to budowac (miejmy w pamięci, ze każdy może mieć po kilka kont i pisać co chce na bitcointalku) pompa będzie bo przy 1000 - 1100 przemielilo się kupe szmalu. nikt tego nie odpuści. stad mysle ze po wrzuceniu waleta zjedzie do 500 potem bankowo pompa no i zależy .. bo jeśli maja tego dużo to znow się ustabilizuje - ja mysle ze na 1300 - 1500 i pomalutku będą sprzedawac, albo pojada na grubo do góry i pierdykna ile się da, później odbicie i powtorka.. ale to i tak moim skromnym zdaniem jest optymistyczna wersja. hmm a może oni wszyscy pisza prawde..(?) hehehe

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: SkyValley » środa, 30 kwietnia 2014, 02:13

A mnie zastanawia fakt, że z tego printscreena wynika, że mod od btc-e i inne mody albo jacyś jego kolesie, pisali o WC, że w jedną noc tyle WC mają, w 5-6 osób mają ze 30mln i że - uwaga - mogonzo jest z nimi, tzn.jedna banda i ze będzie nowym devem... tymczasem wtedy, gdy zostało to wrzucone, nie było infa, że mogonzo będzie nowym devem, dopiero potem.

Nie widzę dużego sensu, by ktoś to preparował by niby Fude strzelić i coiny skupowac taniej. Ogólnie taki kontrargument typu FUD-troll-hater jest często z d... wyssany moim zdaniem.

Nie wiem czy to był prawdziwy print screen, nie twierdzę, że był, ale sprawa na którą zwracam uwagę- ze mogonzo nowy dev, co zostało potem ogłoszone, stanowi dla mnie silny argument ZA tym screenem.

Ten mogonzo był też związany z jakimś innym coinem, z którym coś nie tak było... ale nie chce mi się czytać.

Powiem Wam szczerze, że już gówno mnie to obchodzi. Ani nie dowiem się prawdy, ani nie muszę nikomu już udowadniać kto łyka WC jak leming, że coś jest nie tak, szkoda mi czasu na to. Oczywiście jak będzie tanio i ślady odbicia to kupię, ale nie sadzę, by bez pompowania coś z tego coina było, stracił jednak dużo zaufania.

Ze scenariuszy spiskowych byłem na początku za tym, że to ktoś od BC zrobił raban, ale teraz raczej tak nie myślę. Całe WC było nastawione tylko na zysk. Szybko na 2 giełdach - musieli chyba jakoś to załatwić; premined, które szybko niby zrzucili, zero pomysłów, dev gdzieś poza ciągle, no i masa nakręconych ludzi. Normalny Dev i normalny team z takiej rzeszy ludzi zrobiłby rzeczywiście konkurenta dla WC.

Teraz coś z tym stake nie halo, co 28 dni ma być, a ludzie chcą co 12h. A może zrobią, że niby co 28d, by dopiero po 28d okazało się, że coin jest dalej PoS bez PoS hehe, to by był numer;-) O ile dobrze rozumiem znaczenie tego czasu stake, że po tylu nalicza coś.

mcb
Wygadany
Posty: 582
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: mcb » środa, 30 kwietnia 2014, 11:08

lecimy ... ;)

edit:
wysiadłem przy 1k i chyba nie tylko ja ;) Kurs zbliżył się do 1100 i zrzut - tak jak ktoś słusznie zauważył w poprzednich postach - za dużo ludzi weszło przy takim poziomie i teraz dobrą opcją dla nich jest wyjście na 0.
Ponad 30% od wczoraj to dobry wynik, ale obecnie odpuszczę tego coina, zbyt mocny roller coaster - popatrzę z boku ;)

Gaduła
Posty: 347
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: Icefrag » środa, 30 kwietnia 2014, 12:04

Depozyty na mintpalu odblokowane, wg mnie nie będzie ostrych zrzut, bo przecież od 2 dni można było sprzedać na cryptsy :) Jedynie pojawi się zapewne lekki spadek w związku z niższą ceną na Cryptsy.
http://www.miningrigrentals.com/register?ref=17499 - wynajem koparek SCRYPT, X11, X13 itp
https://www.cryptsy.com/users/register?refid=21297 - największa giełda alt-coinów

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: chemal » czwartek, 1 maja 2014, 13:24

WC zniknelo z mintapla czy jakis zaspany jestem?

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: miso20 » czwartek, 1 maja 2014, 13:28

Zniknęło, pytanie tylko czy tymczasowo, czy na stałe, no i dlaczego wgl?

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 8 lutego 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: forkitex » czwartek, 1 maja 2014, 13:40

Bez paniki:)
"Whitecoin is currently under maintenance on MintPal"

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: SkyValley » czwartek, 1 maja 2014, 14:09

A na poloniexie ponoć frozen. Coin ma drogę przez mękę (częściowo sam sobie taką wybudował).

http://altcoinherald.com/whitecoin-stil ... ls-attack/

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 8 lutego 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: forkitex » czwartek, 1 maja 2014, 14:17

Mam nadzieje, że się odmuli bo ciągle kisze się z 10k. Kupiłem w ok. 1200 i wyjechałem na weekend, a jak wróciłem to już były w ok. 500-600:/

Dyskutant
Posty: 195
Rejestracja: 26 października 2013
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: Matek » czwartek, 1 maja 2014, 14:21

nie martwcie się, jak tylko wróci na mintpala to będziecie mogli tanio kupować i powiększać zapasy przez banką

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: bl4ck » czwartek, 1 maja 2014, 14:25

Jesteście szaleńcami ten coin to nieporozumienie.


"MintPal ‏@MintPalExchange 4 min.
There was a successful double spend attack on WhiteCoin, so we have taken the market offline and stopped deposits and withdrawals. 1/2"

"MintPal ‏@MintPalExchange 4 min.
Please do not do any WC transactions right now. 2/2"

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 18 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: megaraiden » czwartek, 1 maja 2014, 14:30

Z twittera:

MintPal ‏@MintPalExchange 6 mins
There was a successful double spend attack on WhiteCoin, so we have taken the market offline and stopped deposits and withdrawals. 1/2


MintPal ‏@MintPalExchange 7 mins
Please do not do any WC transactions right now. 2/2


edit: bl4ck szybszy byłeś. Można się na tym coinie bardzo zawieść.

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [WC] WhiteCoin - klon BlackCoina

Postautor: chemal » czwartek, 1 maja 2014, 14:34

@SkyValley
Widze ze w watku na bitcointalku prowadzisz aktywna polityke anty WC ^^?

Wróć do „Scrypt”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości