[ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Polaków

Rozmowny
Posty: 93
Rejestracja: 10 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: spock55 » czwartek, 20 marca 2014, 09:32

Dobra, trochę mnie przekonali, coś tam działają, jest dosyć głośno na świecie (jak na polską monetę) pokopię trochę jak promocja na LTC na cex.io się skończy.

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 61
Rejestracja: 27 lutego 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: BarteX » czwartek, 20 marca 2014, 10:11

Rzeczywiście coś się dzieje, może nawet kupię trochę :) Kurs na razie nie spada co i tak już jest dobrą wizją na przyszłość.

Rozmowny
Posty: 93
Rejestracja: 10 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: spock55 » czwartek, 20 marca 2014, 11:08

Poprawcie statystyki, mi wychodzi że jakieś 22K na dzień kopię.

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 10 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: dudu » czwartek, 20 marca 2014, 13:06

BarteX pisze:Rzeczywiście coś się dzieje, może nawet kupię trochę :) Kurs na razie nie spada co i tak już jest dobrą wizją na przyszłość.
Chyba jednak powolutku spada.
A ja mimo, że zapisałem się przy stanie 1950000 wciąż swojej durnej 100'ki nie otrzymałem. Jestem tym faktem głeboko rozczarowany, ale trudno. Wystarczy, że reszta userów jest zachwycona i chce lub chce wierzyć w piękne teksty o zapracowaniu autorów. Zresztą, to co pozostało miało być rozdzielone wśród userów, ale już się zmieniło na jakąś tam fundację. jaja

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: rozenbal » czwartek, 20 marca 2014, 13:19

Moim zdaniem to jest nie uczciwe rozsyłanie, jeżeli nie chcieli zalać rynku monetą, trzeba było każdemu po trochu przelewać... a nie jak w tym przypadku, szkoda gadać.

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 18 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: WalutowyKrol » czwartek, 20 marca 2014, 14:58

Multi pisze:Jeśli chcecie żeby waluta się rozwijała polecam zrobić paper wallet i program na androida.

Nad paper walletem myślimy. Wcześnie na takie rzeczy, ale jak tylko będzie zapotrzebowanie wprowadzimy go.
Nad androidem pracujemy.

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: Vilv » czwartek, 20 marca 2014, 15:34

dudu pisze:A ja mimo, że zapisałem się przy stanie 1950000 wciąż swojej durnej 100'ki nie otrzymałem. Jestem tym faktem głeboko rozczarowany, ale trudno. Wystarczy, że reszta userów jest zachwycona i chce lub chce wierzyć w piękne teksty o zapracowaniu autorów. Zresztą, to co pozostało miało być rozdzielone wśród userów, ale już się zmieniło na jakąś tam fundację. jaja
Z tego co zauwazylem moment zapisu nie ma znaczenia tylko liczy sie moment w ktorym dodales adres portfela na stronie, jesli uczyniles to zaraz po starcie monety to coiny bys juz zapewne mial na koncie. Ja moje dostalem, a portfel dodalem okolo 20-30min po starcie waluty

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 10 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: dudu » czwartek, 20 marca 2014, 15:57

Vilv pisze: Z tego co zauwazylem moment zapisu nie ma znaczenia tylko liczy sie moment w ktorym dodales adres portfela na stronie, jesli uczyniles to zaraz po starcie monety to coiny bys juz zapewne mial na koncie. Ja moje dostalem, a portfel dodalem okolo 20-30min po starcie waluty
Widzisz, ja dodałem około północy. tylko co z tego kto kiedy dodał adres, skoro nikt nie wie, wg. jakiego klucza ustalona została kolejność wysyłki. Autorzy nie wspominają o tym ani słowa i nawet na na takie zapytanie nie odpowiadają. Dlatego zapytam Ciebie, skoro odpowiadasz za nich i jesteś tego pewien - czy gdybym dodał adres na początku kopania, to otrzymał bym tą 100'kę, tak jak i TY, tzn. na samym początku?

Dyskutant
Posty: 257
Rejestracja: 14 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: Gorbash » czwartek, 20 marca 2014, 16:28

klucz jest prosty, najpierw znajomi krolika, a potem reszta :mrgreen:

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: Vilv » czwartek, 20 marca 2014, 17:47

Z tym dodawaniem sprawdzilo sie w moim wypadku i paru znajomych a Ci ktorzy dodali pozniej nadal czekaja na coiny

Dyskutant
Posty: 152
Rejestracja: 18 lipca 2013
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: ziomek » czwartek, 20 marca 2014, 17:48

@dudu Kolejność dodania adresu portfela też nie była brana pod uwagę. Ja dodałem adres nastepnego dnia po południu od startu waluty a plncoiny dostałem już dawno, zaraz jak zaczeli rozsyłać.

Orator
Posty: 724
Rejestracja: 6 grudnia 2013
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: jacek1973 » czwartek, 20 marca 2014, 17:54

Gorbash pisze:klucz jest prosty, najpierw znajomi krolika, a potem reszta :mrgreen:
wolny rynek jest od ustalenia wartości pracy nad moneta , jak będzie sie coś dziać cena rośnie ludzie nie sprzedadzą tanio monet , jeśli dostali je znajomi krolika i nikt nie będzie działał w temacie coina to będzie tylko dump i co im z tego będzie ?

inne coiny nic nie wnoszą a ludzie płaca chore pieniądze jest P&D i koniec

dziś co najmniej od kilku osób słyszałem o tym coinie na FB , nigdy przedtem nic o innych walutach poza BTC lub LTC

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 10 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: dudu » czwartek, 20 marca 2014, 18:09

jacek1973 pisze: wolny rynek jest od ustalenia wartości pracy nad moneta , jak będzie sie coś dziać cena rośnie ludzie nie sprzedadzą tanio monet , jeśli dostali je znajomi krolika i nikt nie będzie działał w temacie coina to będzie tylko dump i co im z tego będzie ?

inne coiny nic nie wnoszą a ludzie płaca chore pieniądze jest P&D i koniec

dziś co najmniej od kilku osób słyszałem o tym coinie na FB , nigdy przedtem nic o innych walutach poza BTC lub LTC
I co w związku z tym?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: berial » piątek, 21 marca 2014, 05:10

Tak się nakręca rynek na walute

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Rozmowny
Posty: 93
Rejestracja: 10 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: spock55 » sobota, 22 marca 2014, 14:29

I po chwilowym zainteresowaniu skończył jak każdy shit coin, na groszówkach

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: rozenbal » sobota, 22 marca 2014, 14:38

Nadal nie dostałem tych 100 monet, bez sensu to jest... widocznie wcześniej dostali jak to ktoś napisał parę wątków wcześniej znajomi królika...
Takie postępowanie, że jedni dostali drudzy nie.. całkowicie zniechęca, należało zrobić rozsyłanie proporcjonalne.

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 112
Rejestracja: 10 listopada 2013
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: marcobit » niedziela, 23 marca 2014, 11:34

rozenbal pisze:Nadal nie dostałem tych 100 monet, bez sensu to jest... widocznie wcześniej dostali jak to ktoś napisał parę wątków wcześniej znajomi królika...
Takie postępowanie, że jedni dostali drudzy nie.. całkowicie zniechęca, należało zrobić rozsyłanie proporcjonalne.
cytat z profilu na https://www.facebook.com/PLNcoin/posts/ ... eam_ref=10
Moi drodzy,

Mamy pełne ręce roboty, ale chcielibyśmy poinformować, że czas dodawania walletów minie z dniem 17 kwietnia. W tej chwili nasz zespół pracuje nad tym, aby wychodziło jak najwięcej transakcji, ponieważ często pytacie - jak szybko przekażemy wam PLNcoiny na wasze prywatne portfele - odpowiadamy, iż nie powinno to trwać dłużej niż 10 dni roboczych od momentu dodania adresu portfela.

Z dniem 30 kwietnia (gdyż ostatnie osoby będą dodawały portfele pewnie na ostatnią chwilę) zakończymy akcję promocyjną wysyłania do was PLNcoinów

Prosimy abyście uzbroili się w cierpliwość i wytrzymali kilka dni, aż do każdego dojdą PLNcoiny.

UWAGA! Ponieważ chcemy być uczciwi, postanowiliśmy, że PLNcoiny, które zostaną z akcji promocyjnej zostaną przekazane dla Fundacji PLNcoina (będzie działać non-profit), która swoje powstanie planuje na koniec kwietnia. Celem Fundacji będzie promocja PLNcoina oraz tworzenie akcji charytatywnych głównie na terenie naszego kraju. Promocja waluty jest bardzo ważna, gdyż później ma to wpływ na jej poważanie i wartość.

Z wyrazami szacunku,
ekipa PLNcoin

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 30 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: tgoWR » poniedziałek, 24 marca 2014, 09:03

po zmianie hasla na stronie http://2mln.plncoin.org nie moge sie zalogowac i uzupelnic adresu portfela.
W czym problem ?

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 18 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: WalutowyKrol » poniedziałek, 24 marca 2014, 13:10

tgoWR pisze:po zmianie hasla na stronie http://2mln.plncoin.org nie moge sie zalogowac i uzupelnic adresu portfela.
W czym problem ?
Napisz mi maila na info@plncoin.org a coś poradzimy
Jeżeli macie problemy to piszcie tam ;).

Newsy:
Mamy twittera. Na razie tylko eng ale zaraz będzie dwujęzyczny. http://www.twitter.com/plncoin
Rozdawanie wciąż trwa. Robimy to stopniowo bo wszyscy od razu wyprzedają monetę i kurs strasznie spada.

Trwa głosowanie na mintpalu i cryptorushu

Mamy oficjalne forum: forum.plncoin.org

Followujcie nas na facebooku i twitterze ;)

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: Chancellor » poniedziałek, 24 marca 2014, 14:16

WalutowyKrol pisze:Robimy to stopniowo bo wszyscy od razu wyprzedają monetę i kurs strasznie spada.
Mi możecie śmiało wysyłać. Przy obecnym kursie setka będzie warta 2.5 mBTC, dla takiej kasy nie będzie mi się chciało zakładać konta na giełdzie altów, więc HODL :-). Oczywiście adres portfela podałem, jakieś 5 dni temu.

Wróć do „Scrypt”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości