[ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Polaków

Rozmowny
Posty: 93
Rejestracja: 10 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: spock55 » poniedziałek, 24 marca 2014, 15:57

To że wszyscy będą wyprzedawać to chyba przewidzieliście? Bo po co to było trzymać?

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 18 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: WalutowyKrol » czwartek, 27 marca 2014, 11:04

Drodzy przedsiębiorcy,
Mamy dla was bardzo dobrą wiadomość, jeżeli jesteście zainteresowani przyjmowaniem płatności w PLNcoin to bardzo dobrze! Z naszych informacji wynika, że powstaną specjalne systemy, które takowe płatności umożliwią.
Po więcej informacji możecie się zgłaszać tu:
http://sprzedawajzaplncoin.pl/

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 10 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: dudu » czwartek, 27 marca 2014, 12:36

WalutowyKrol pisze:Drodzy przedsiębiorcy,
Mamy dla was bardzo dobrą wiadomość, jeżeli jesteście zainteresowani przyjmowaniem płatności w PLNcoin to bardzo dobrze! Z naszych informacji wynika, że powstaną specjalne systemy, które takowe płatności umożliwią.
Po więcej informacji możecie się zgłaszać tu:
http://sprzedawajzaplncoin.pl/
No tak, teraz będziesz naciągał sprzedawców?
A co mają napisać potencjalni klienci tych sprzedawców? Że wciąż nie otrzymali tej du..pianej 100'ki? Właśnie mija 10 lub 11-ty dzień od dodania adresu portfela na stronie.
Grunt to dobre samopoczucie autorów PLNc. Z całą pewnością jest to bardzo sprawiedliwy i uczciwy przydział monet.
A ktoś tu na tym forum, dziwił się, że nazwałem projekt scamem.

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: Chancellor » czwartek, 27 marca 2014, 12:55

Trochę nie rozumiem po co się tak gorączkować. Przyjdzie ta setka, to przyjdzie, a nie przyjdzie, to co z tego. Aktualnie na bitorado możnaby 100 PLNc zepchnąć za 4.2 mBTC. Jedno piwo raptem. Mnie tam cieszy, że twórcy monety robią jakieś działania. Powiem szczerze, że jestem nastawiony sceptycznie, ale to nie powód, żeby zaraz wykrzykiwać "gdzie moje 100 PLNc, złodzieje". Tak czy inaczej to jedyny altcoin, który zainteresował mnie do poziomu chęci zainstalowania portfela. Więc proponuję wyluzować z tym krzyczeniem o scamie, prędzej mogliby kopacze narzekać, bo coś jednak inwestują...

Dyskutant
Posty: 292
Rejestracja: 18 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: bielski » czwartek, 27 marca 2014, 13:34

Dają ludzie coś za darmo, piszą jak sprawa wygląda a i tak ciągle źle. Jakie to typowe dla nas :d

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 10 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: dudu » czwartek, 27 marca 2014, 13:45

bielski pisze:Dają ludzie coś za darmo, piszą jak sprawa wygląda a i tak ciągle źle. Jakie to typowe dla nas :d
Nikt nigdy nie daje czegoś za darmo. To dawanie za 'darmo', zawsze ma określony i wymierny cel.

Chancellor wyraził swoją opinię, a ja wyraziłem swoją. I tyle.
Gdybyście przeczytali to co wcześniej pisałem, to nie sprowadzalibyście mojej wypowiedzi do kwestii finansowych. Wciąż mam na myśli zasady i uczciwość, a ta setka w gruncie rzeczy jest dla mnie totalnie bez znaczenia.

p.s.
Chancellor - krzyk na forum przedstawia się pisząc dużymi literami

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 18 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: WalutowyKrol » czwartek, 27 marca 2014, 15:57

Oczywiście ze nie rozdajemy tego za darmo. Zrobiliśmy to żeby nas wypromować, to jest nasza akcja promocyjna.

Jest pierwsza strona akceptująca PLNcoiny:
http://www.architekcipodrozy.pl
http://infocoin.pl/2014/03/27/kolejne-p ... w-plncoin/

Rozmowny
Posty: 62
Rejestracja: 30 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: krzytub » czwartek, 27 marca 2014, 16:56

WalutowyKrol tym, że przeciągacie wypłacanie coinów z premine tylko pogarszacie sytuacje. Ja wiem, że nie chcecie wszystkim wypłacić w krótkim czasie bo większość będzie chciała od razu sprzedać przez co wartość spadnie, ale lepiej wypłacić i niech to sprzedadzą niż przeciągać w nieskończoność bo w świat idzie kiepska promocja. Ja sam osobiście dostałem swoje plncoin, ale kilka osób którym poleciłem nie dostały i mają teraz do mnie pretensje, że ich oszukałem i to co oni mieli dostać to pewnie ja dostałem.
Z tego co widzę, to saldo portfela z premine plncoin nie zmienia się od kilku dni i jest na nim dalej prawie 2mln coinów http://explorer.plnc.cryptor.net/addres ... 4bDwCWieNf i w związku z tym co mają myśleć Ci co się zarejestrowali żeby otrzymać 100 plnc? Myślą, że zostawiliście sobie prawie cały premine.

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 10 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: dudu » czwartek, 27 marca 2014, 17:51

krzytub pisze:WalutowyKrol tym, że przeciągacie wypłacanie coinów z premine tylko pogarszacie sytuacje. Ja wiem, że nie chcecie wszystkim wypłacić w krótkim czasie bo większość będzie chciała od razu sprzedać przez co wartość spadnie, ale lepiej wypłacić i niech to sprzedadzą niż przeciągać w nieskończoność bo w świat idzie kiepska promocja. Ja sam osobiście dostałem swoje plncoin, ale kilka osób którym poleciłem nie dostały i mają teraz do mnie pretensje, że ich oszukałem i to co oni mieli dostać to pewnie ja dostałem.
Z tego co widzę, to saldo portfela z premine plncoin nie zmienia się od kilku dni i jest na nim dalej prawie 2mln coinów http://explorer.plnc.cryptor.net/addres ... 4bDwCWieNf i w związku z tym co mają myśleć Ci co się zarejestrowali żeby otrzymać 100 plnc? Myślą, że zostawiliście sobie prawie cały premine.
Tym pięknym narządkiem o nazwie Explorer pokazałeś sposób działania autorów. Mniej więcej od godziny 13'tej, czyli po moim mailu (od razu zastrzegam, że nie przypisuję sobie żadnej siły sprawczej) rozpoczęli wzmożoną wysyłkę.
Twoi znajomi, jak widać mają słuszność, choć niestety nie powinieneś być adresatem tych pretensji. Co do kiepskiej promocji, to niestety, ale mleko się już wylało.
Być może, choć to niełatwe, da się jeszcze jakoś odzyskać zaufanie, czego Wszystkim użytkownikom i autorom gorąco życzę.

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: Chancellor » czwartek, 27 marca 2014, 18:01

Ja tam widzę, w tym eksplorerze, że mniej więcej milion 850 tysięcy wpłynęło i potem wypłynęło, teraz tam nic nie ma...

Rozmowny
Posty: 62
Rejestracja: 30 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: krzytub » czwartek, 27 marca 2014, 18:03

to dobrze, niech wyślą wszystko to chociaż nie będzie komentarzy, że są oszustami

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 10 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: dudu » czwartek, 27 marca 2014, 22:23

Chancellor pisze:Ja tam widzę, w tym eksplorerze, że mniej więcej milion 850 tysięcy wpłynęło i potem wypłynęło, teraz tam nic nie ma...
Troszkę źle widzisz. Bo patrzysz tylko na tą transakcję. Wystarczy pójść dalej i śledzić drogę tę kwoty. Zobaczysz wówczas jak się np. rozdiela na 300000 i 1500000 itd. itp. To jest narzędzie, przy pomocy którego możesz śledzić transansakcje. Podany link 'wbija się' w pewien czas historii, a dokładniej, na godzinę 14:17 dnia 25.03.2014. Możesz przy pomocy linków powędrować dalej. Ja 'trochę' pojechałem do przodu i około 13:00 (teraz dokładnej godziny nie pamiętam) w dniu dzisiejszym było jeszcze grubo powyżej 18,5 mln. Czyli przez 10-11 dni, przekazali zaledwie około 1,5 mln z całej puli.

Wygadany
Posty: 558
Rejestracja: 9 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: rizar » piątek, 28 marca 2014, 00:24

jakos nie wydaje mi sie, zeby jakis rozsadny szef chcial implementowac jako srodek platnosci walute ktora najpierw trzeba gdzies wymienic na btc a pozniej na fiaty :)

moze lepiej byloby najpierw postarac sie o dodanie na jakichs sensowych gieldach a pozniej szukac ludzi ktorzy beda chcieli to dodac do swojego biznesu?

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: Chancellor » piątek, 28 marca 2014, 09:04

dudu pisze:rozdziela na 300000 i 1500000
No tak, doszedłem do tego miejsca (czwartek, 13:17). Zanim dochodzi tam, widać że tempo wypłat było bardzo powolne (góra 10 dziennie), jeżeli w ten sposób chieliby rozdać dwa miliony PLNc to zajęłoby im to 6 lat. Co prawda po tym podziale wypłaty ruszyły trochę szybciej (prawie w każdym bloku jest co najmniej jedna), Co oznacza jakieś 150 000 PLNc dziennie. Całkiem niezły wynik o ile tempo jest utrzymane. Dalej mi się nie chciało już klikać...

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 18 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: WalutowyKrol » piątek, 28 marca 2014, 11:21

Mieliśmy mały problem z wysyłaniem. Gromadziły się nam niepotwierdzone przelewy. Wczoraj się odetkało i już idzie szybciej.

Co do przyjmowania: jeżeli ktoś się znajdzie to świetnie (a znajdują się).
To prawda że dobrze by było przedstawić jakieś większe giełdy tym, którzy chcą nas przyjmować. Tylko że to zamknięte koło, duże giełdy przyjmują gdy coś się dzieje wokół coina (są jeszcze te gdzie się głosuje - tu liczymy na użytkowników, tutaj oni głosują jeżeli wierzą, że coś z tego będzie). Btw: trwają głosowania na mintpalu, cryptorushu i c-cex ;).
Do tego chcemy aby ludzie przemyśleli wyprzedawanie PLNcoinów za niskie ceny, bo można będzie za to coś kupić.

P.S.
przyjmuje nas już także http://www.skijumpgame.pl

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: rapidox_pl » piątek, 28 marca 2014, 11:26

a kiedy będzie zautomatyzowany system do akceptacji płatności plnc?
bo jeżeli będzie to z chęcią dodamy na http://rapidox.pl

Rozmowny
Posty: 62
Rejestracja: 30 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: krzytub » piątek, 28 marca 2014, 12:16

WalutowyKrol a do kiedy przewidujecie wypłacenie wszystkich coinów z premine?
Bo mnie męczą znajomi którym poleciłem plncoin, bo ja dostałem plnc a oni nie.

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 18 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: WalutowyKrol » piątek, 28 marca 2014, 12:26

rapidox_pl pisze:a kiedy będzie zautomatyzowany system do akceptacji płatności plnc?
bo jeżeli będzie to z chęcią dodamy na http://rapidox.pl
Do tego mamy stronę http://sprzedawajzaplncoin.pl. Jak tylko będą gotowe systemy płatności roześlemy wszystkie wskazówki dotyczące wdrażania PLNcoina do chętnych.
krzytub pisze:WalutowyKrol a do kiedy przewidujecie wypłacenie wszystkich coinów z premine?
Bo mnie męczą znajomi którym poleciłem plncoin, bo ja dostałem plnc a oni nie.
Tak jak mówiłem mieliśmy mały przestój z wysyłaniem. Już jest ok i rozsyłanie idzie normalnym tempem. Ciężko powiedzieć kiedy dostaną. Idzie to w kolejności założenia konta i wklejenia adresu portfela.




Dodaliśmy loga, banery i tapety na naszej stronie w dziale "Dla prasy"
Obrazek

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 31 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: Matchek » sobota, 29 marca 2014, 01:25

Ukazał się artykuł o PCC PLC i PLN

http://wyborcza.pl/1,75478,15707096,Pol ... borcza#Cuk

zapraszam do kopania http://pln.eminer.pl

Rozmowny
Posty: 93
Rejestracja: 10 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [ANN] [PLNc]PLNcoin - Polska krytpowaluta - 2mln dla Pol

Postautor: spock55 » sobota, 29 marca 2014, 12:56

To ja już ze wszystkich założonych kont dostałem, już sprzedane - 10x taniej niż ostatnio ale na obiad w restauracji jest :)

Wróć do „Scrypt”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości