zedcoin - mozliwe, ze wejdzie na mintpal :)

Wygadany
Posty: 558
Rejestracja: 9 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

zedcoin - mozliwe, ze wejdzie na mintpal :)

Postautor: rizar » poniedziałek, 3 marca 2014, 03:10

https://bitcointalk.org/index.php?topic=432261.120

zedcoin wyszedl jakis czas temu i pomyslalem, ze skoro diff nadal jest cos niski (obecnie 0.8) to moze warto sie nim zainteresowac?

obecnie widze, ze jest 3ci na liscie glosowania na gieldzie mintpal - mozna troche jeszcze ukopac i pomoc w glosowaniu :)

co myslicie?

mcb
Wygadany
Posty: 582
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: zedcoin - mozliwe, ze wejdzie na mintpal :)

Postautor: mcb » poniedziałek, 3 marca 2014, 14:04

Wygląda dobrze, pokopię chwilę ;)
Gdzie kopiesz ?

Wygadany
Posty: 558
Rejestracja: 9 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: zedcoin - mozliwe, ze wejdzie na mintpal :)

Postautor: rizar » poniedziałek, 3 marca 2014, 23:19

kopalem troche solo i poczekam teraz, jak wejdzie na gielde to fajnie, moze cos zarobie, jak nie to trudno :)

Wygadany
Posty: 558
Rejestracja: 9 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: zedcoin - mozliwe, ze wejdzie na mintpal :)

Postautor: rizar » środa, 5 marca 2014, 21:30

zed dzis wygral glosowanie i wchodzi na mintpal :)

zastanawiam sie jak bedzie z cena bo w momencie zalozenia tematu jego trudnosc byla bardzo niska i dalo sie go wykopac :)

Wygadany
Posty: 649
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: zedcoin - mozliwe, ze wejdzie na mintpal :)

Postautor: bartek6949 » środa, 5 marca 2014, 21:36

Już lepiej kopać ltc, a to co się wykopie zainwestować w to niż tracić moc na kopanie tego. Nie rozumiem ludzi którzy kopią coś w perspektywie, że będzie kiedyś się opłacało, skoro lepiej jest kopać coś innego a to kupić. A tak ps. to mintapall niezły interes wymyślił z tym kupowaniem głosów dużo więcej zarabia na głosach niż na prowizjach.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 293
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Re: zedcoin - mozliwe, ze wejdzie na mintpal :)

Postautor: gerg » środa, 5 marca 2014, 21:42

Ty tak na serio? Kopanie LTC jest nieopłacalne w stosunku do większości monet skryptowych, zdecydowanie lepiej kopać shitcoiny i wymieniać je na LTC.
Co do ZedCoin, czy innych nowych coinów, to sam widzisz, że wiele z nich zalicza duże skoki na początku i jako short-term kopanie wybranego alta, który jeszcze nie wszedł na giełdę ma jak najbardziej sens.

Wygadany
Posty: 558
Rejestracja: 9 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: zedcoin - mozliwe, ze wejdzie na mintpal :)

Postautor: rizar » środa, 5 marca 2014, 21:45

no wlasnie dlatego z tym podejsciem nigdy nie zarobisz wiecej niz mozna zarobic na kopaniu "czegos co moze sie bedzie kiedys oplacalo"

nie sadze, ze na zedzie dorobie sie milionow, ale np. kiedys za kopanie nyan-coina przez 3 dni zarobilem okolo 10 btc, (nie byl na normalnej gieldzie ale warto bylo zaryzykowac), na kopaniu digibyte,usde,earthcoina i innych shitcoinow tez sporo mozna bylo zarobic :)

Wole troche ryzykowac bo wiem, ze zawsze trafi sie jakas perelka ktora z nawiazka odrobi stracony czas niz marudzic, ze juz polowa urobku idzie na rachunki za prad :)

aha - najwiecej to chyba na maxcoinie zarobilem, ale nawet nie pisze bo nikt nie uwierzy :)

Wygadany
Posty: 649
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: zedcoin - mozliwe, ze wejdzie na mintpal :)

Postautor: bartek6949 » środa, 5 marca 2014, 22:08

Jak czegoś nie ma na giełdzie to można jeszcze ryzykować ale skoro jest to lepiej kupić, a kopać coś co można sprzedać za więcej w tej danej chwili. Co do nyan to teraz nawet tyle w bidach na wszystkich giełdach nie ma, to jest taka loteria raz zarabiasz raz tracisz . Zamiast kopać bardziej opłaca się inwestować,a kopać sprawdzone.

Wygadany
Posty: 558
Rejestracja: 9 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: zedcoin - mozliwe, ze wejdzie na mintpal :)

Postautor: rizar » środa, 5 marca 2014, 22:18

no wlasnie nie oplaca sie, bo roznie bywa, przyklad masz nawet na ostatniej aurorze ktorej ja nie kopalem.

nyan obecnie stracilo mocno na popularnosci, ja go sprzedawalem kiedys za ltc na freshmarkecie - gdzie byl to najwiekszy volumen na calej gieldzie, niestety gieldy nie ma bo ja niby zhackowali :)

Wygadany
Posty: 649
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: zedcoin - mozliwe, ze wejdzie na mintpal :)

Postautor: bartek6949 » środa, 5 marca 2014, 22:33

Z tego co wyliczyłem to tego coina wydobędzie się około 500 przez dzień z mh za 900 można kupić, daje to 0,0045 btc na dzień, ja kopiąc ltc mam 0,007-0,0075 czyli jak teraz kupie to jeszcze mi zostanie. Łatwiej jest kopać bo teoretycznie nie tracisz, ale inwestując napędzasz też rynek więc to jest lepsze. A co do ltc to podaje jako przykład też staram się skakać po walutach ale teraz jest dosyć ciężko i jak coś jest bardziej opłacalne w znacznym stopniu jakieś 20% to tylko chwilowo. Z tego co liczyłem to naprzykład max jest na bardzo podobnym poziomie teraz vert też. Innych ciekawych nie znam, które by się jakoś trzymały przeleciałem kilka coinów na bitcoin talk i aktualnie mało który daje podobne wyniki co ltc. Choć są też dosyć ciekawe...

Wygadany
Posty: 558
Rejestracja: 9 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: zedcoin - mozliwe, ze wejdzie na mintpal :)

Postautor: rizar » środa, 5 marca 2014, 23:00

ja nie wiem, kopalem jeden dzien na 9 mh - wlasnie sprzedalem polowe urobku za 0.5 btc i narazie czekam z reszta co dalej, wg mnie sie oplacilo :)

Wygadany
Posty: 649
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: zedcoin - mozliwe, ze wejdzie na mintpal :)

Postautor: bartek6949 » środa, 5 marca 2014, 23:03

Jeżeli wtedy nie było na żadnym kantorze to było to ryzko i ci się opłaciło(sam tak czasami robię), a jeżeli można było wtedy kupić ,a ty byś kopał coś innego bardziej opłacalnego to wtedy byś zyskał jeszcze więcej.

Wygadany
Posty: 558
Rejestracja: 9 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: zedcoin - mozliwe, ze wejdzie na mintpal :)

Postautor: rizar » środa, 5 marca 2014, 23:05

ale bylo na jakichs shitowych gieldach, z tego ze tutaj ryzyko bylo mega male, bo pisalem przeciez, ze prawdopodobnie wejdzie na mintpal, bo bylo na 3cim miejscu w glosowaniu

a zeby skupowac to tez nie jestem az takim ryzykantem, wole po prostu kopac : )

kurde i chyba za szybko sprzedalem, ale po cenach z innych gield wydawalo sie sporo :)

mcb
Wygadany
Posty: 582
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: zedcoin - mozliwe, ze wejdzie na mintpal :)

Postautor: mcb » czwartek, 6 marca 2014, 10:46

rizar po ile sprzedałeś ? Mam tego trochę, ale jeszcze potrzymam

Wygadany
Posty: 558
Rejestracja: 9 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: zedcoin - mozliwe, ze wejdzie na mintpal :)

Postautor: rizar » czwartek, 6 marca 2014, 19:11

ja sprzedawalem po okolo 2500-3000 wiec dosc dobrze sie wstrzelilem

Wróć do „Scrypt”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości