[BC] BlackCoin - tylko 10000 bloków do wydobycia!

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [BC] BlackCoin - tylko 10000 bloków do wydobycia!

Postautor: chemal » niedziela, 18 maja 2014, 14:39

Wielkosc vol. juz wsknaoczyla na czwarte miejsce na mintpalu.. cena tez fajnie wzbija sie bez zadnej afery moim zdaniem spokojnie dzis dojdziemy w granice 29-34k

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [BC] BlackCoin - tylko 10000 bloków do wydobycia!

Postautor: SkyValley » niedziela, 18 maja 2014, 20:01

Nie, no przesada... 29k? Nie dlatego, że pisze to teraz, o tej godzinie; ale ja dawałem max 22 dziś :) i sprzedałem za 21.8 mniej więcej czy 21.5, jakoś tak... dobry zysk. Rajd na 23-24 mnie zaskoczył mocno :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: [BC] BlackCoin - tylko 10000 bloków do wydobycia!

Postautor: majkel_94 » niedziela, 18 maja 2014, 21:08

Zauważyłem taką zależność, że jak kurs rośnie i zaczynają się teksty o rajdzie na 29k czy analogicznie wysokim kursie, a mi też się taki entuzjazm udziela, to najwyższy czas na kubeł zimnej wody i sprzedaż :D

Tak miałem w listopadzie przy LTC, przy Doge i przy BC w kliku momentach. Na wszystkich krypto gdzie wtopiłem :D

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [BC] BlackCoin - tylko 10000 bloków do wydobycia!

Postautor: SkyValley » wtorek, 20 maja 2014, 05:03

No tak - sprzedawaj, gdy masy kupują, kupuj, gdy masy się wyprzedają:) Oczywiście wszystko w pewnych etapach kupna/sprzedazy przez większość.
Jadę teraz na kilka, dni ale nie mogę opanować się od grania. Chcę kupić coś, coś w miarę pewnego i zostawić wyżej aska. Padło na Blackcoina. Plan zakłada: kupno zaraz jak mi btc dojdzie, koło kursu 19 i ask na - no właśnie - czas do piątku i nie będę miał możliwości zmiany - bezpiecznie wydaje mi się koło 21, ale chyba zbyt asekuracyjnie i można walnąć w okolicach ostatniego szczytu, czyli 24.

Ciężko bez grania mi wytrzymać:) Zobaczymy czy BC zachowa się w porządku w stosunku do mnie, kulturalnie i na poziomie, czy zrobi mnie w jajo:)

Dyskutant
Posty: 195
Rejestracja: 26 października 2013
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [BC] BlackCoin - tylko 10000 bloków do wydobycia!

Postautor: Matek » sobota, 24 maja 2014, 11:04

po ostatnich dniach kryzysu i zwatpienia, pojawia sie swiatelko w tunelu :)
http://www.cryptoarticles.com/crypto-ne ... s-and-more#

Rozmowny
Posty: 108
Rejestracja: 7 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [BC] BlackCoin - tylko 10000 bloków do wydobycia!

Postautor: plociarz » wtorek, 27 maja 2014, 18:13

Ta waluta nic chyba nie jest juz warta... mam troche tego kupione sporo wyzej i czas chyba wpisac to w straty kurs niestabliny dzisiaj jakies podbicie było spekulacyjne i szybciej spadło niz wzrosło... echh szkoda słów...

Rozmowny
Posty: 70
Rejestracja: 18 lipca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [BC] BlackCoin - tylko 10000 bloków do wydobycia!

Postautor: xeel » wtorek, 27 maja 2014, 18:30

No niestety, alty to bardzo dynamiczny rynek. Jedyne pewniaki to BTC i LTC (mam nadzieję;) a reszta to sezonówki. Sam byłem załadowany w BC na poziomie 35000, czekałem od 3 tygodni i nic. Dziś udało się za 31000 sprzedać w końcu, wskoczyłem i XC i już jestem do przodu. Nie opłaca się kisić tygodniami/miesiącami alty. Nie dość że traci się na spadkach//braku wzrostów to jeszcze przegapia się okazje kupna altów bardziej na topie z potencjałem wzrostu.
Ostatnio zmieniony wtorek, 27 maja 2014, 19:12 przez xeel, łącznie zmieniany 1 raz.

Dyskutant
Posty: 195
Rejestracja: 26 października 2013
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [BC] BlackCoin - tylko 10000 bloków do wydobycia!

Postautor: Matek » wtorek, 27 maja 2014, 18:46

pierwszego czerwca startuje coinkite ( możliwość płacenia crypto w sklepach), lada dzień ma ruszyć backhalo ( specjalna gielda zorganizowana wokół BC) ,wyjdzie POS 2.0 i jeszcze inne bajery jak nowy klient nic tylko czekac na 1bc=1$ ;)

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [BC] BlackCoin - tylko 10000 bloków do wydobycia!

Postautor: SkyValley » wtorek, 27 maja 2014, 23:52

Zdejmij klapki z oczu. :)
Blackcoin nigdy nie będzie po 1$. :)

Dyskutant
Posty: 195
Rejestracja: 26 października 2013
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [BC] BlackCoin - tylko 10000 bloków do wydobycia!

Postautor: Matek » środa, 28 maja 2014, 00:53

:cry: :cry: :cry: :cry: jak to nie :(

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [BC] BlackCoin - tylko 10000 bloków do wydobycia!

Postautor: SkyValley » środa, 28 maja 2014, 01:41

Operuje ostatnio głównie na market capach. Za dużo coinów nowych powstaje dobrych, by BC był królem nadal. Darkcoin go strącił, teraz XC się jakoś przedziera (może to chwilowe, czas pokaże);

BC podejrzewam o MAX próba ataku na ATH kiedyś i podwójny szczyt.
To daje 0.5 $ przy tym BTC teraz....


....ale uwaga - widzę nadzieję w postaci bańki BTC :) wtedy to i nie 1$ ale i 2$ by mogło być dla BC :)

Podczas wzrostu teraz BTC, BC dobrze się trzymał i zyskał na wartości... Cena BC spadła o mniejszy % niż % wzrostu BTC... Wartość więc się umocniła.. mówię o tych dniach BTC z 1330zł do 1600zł.

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 61
Rejestracja: 3 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [BC] BlackCoin - tylko 10000 bloków do wydobycia!

Postautor: Wolv » środa, 28 maja 2014, 10:40

SkyValley pisze:Operuje ostatnio głównie na market capach. Za dużo coinów nowych powstaje dobrych, by BC był królem nadal. Darkcoin go strącił, teraz XC się jakoś przedziera (może to chwilowe, czas pokaże);
Sky, a czy podzieliłbyś się regułą (równaniem, wzorem?), którą posługujesz się szacując potencjalną wartość danej monety? Odnosisz to tylko do wartości BTC czy również do innych wiodących coinów?

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [BC] BlackCoin - tylko 10000 bloków do wydobycia!

Postautor: SkyValley » piątek, 30 maja 2014, 19:52

Wiesz co raczej na przeczucie gram, nie obliczam nic, naprawdę.
Oprócz kresek na btc wisdom i prostej analizy lub pseudo analizy zwykłymi liniami, nie robię za wiele.
Wiadomo, wolumen zawsze się obserwuje. I przede wszystkim to, co się dzieje w orderach, jakie są manipulacje, jaki order depth, co ludzie kombinują orderami itd.

Wiesz, jak masz coina co jest ostro hype'owany i ma już ze 4k btc vol 24h i rośnie a marketcap 500k $, to sobie myślę, że jeśli nie opadnie na drugi dzień, cap wzrośnie sobie do 1mln $ +... Przy PoSach to łatwo ten market cap jest nabijany, nie ma nowych coinów, nakręca się imprezę itd.

Pewne pułapy market capy uznaję za charakterystyczne TYLKO dla wybitnych alt wzrostów - patrz DRK, BC, XC teraz; nawet opadający od długiego czas doge pokazuje swą potęgę właśnie w market capie.

Coiny, które się wybiły jakoś ponad tą masę (ale niekoniecznie topowe, choć te przede wszystkim), są łatwe do analizy po bańce. Uwielbiam analizować po bańce. Wiem gdzie było ATH, wiem na czym stoję. Przed ATH przy mega wzrostach sprzedaję zazwyczaj o wiele za wcześnie, przez nadmierną ostrożność (wyjątek to doge z którym poszło 4/5sato->~200sato). Natomiast po bańce, po dumpach.. ..coś pięknego:) Zazwyczaj coiny zachowują się bardzo podobnie. Uwaga - mówię o tych co mają/miały jakiś wolumen.. Im większy wolumen tym bardziej prosta analiza rodem z wątku btc, się sprawdza. Gdy wolumen mały, coin może mieć pump x10 i dump x20 i koniec imprezy, nawet bez bull trapu prawdziwego.

Większy wolumen = więcej graczy = większa suma emocji ludzi, zbiór rośnie --> przewidywalność rośnie -->>>> analiza coraz bardziej wychodzi.

Mówię o łopatologicznej analizie. Ordery, wolumen, schemat bańki, linie szczytów i dołków. Esencja tradingu moim zdaniem. Własne, choćby najprostsze kombinowanie, ale zawsze z głową.

Wracają do wolumenu bo zacząłem. Jak coin, który jakoś się wybił, ale nie jest jakiś topowy - weźmy na przykład Cinni, miał nie wiem, ze 2-4 mln $ na bańce, to wiadomo, że nie spadnie sobie do 200k $, ale gdzieś się pokręci przy powiedzmy 0.5 mln $ i moment na 1 mln $ będzie jeszcze.. Zresztą to widać po wykresie. Schemat bańki podstawa. ZAWSZE się sprawdza. Mniej czy bardziej, ale jednak.

Nie ma metody jakiejś z marketcapem szczególnej. ale przy obecnym PoS trendzie, market cap warto zawsze patrzeć i kminić jakieś fantastyczne idee, które okażą się słuszne. Można też porównywać. Zwłaszcza nowe coiny. Z podobna ilością monet/ceną za coina - porównać przebieg ich wzrostu, to gdzie teraz są.. Czasem widać, że coś racej na bank wzrośnie jeszcze, boma mały cap a są sygnały że nadal będzie wzrost.. Czasem z kolei widać, że coś ma już marketcap duży i po ath....

Każdy widzi co innego, ważne żeby patrzeć.

Trzeba pamiętać jednak o tym, że nie udowodnisz, że to co widzisz a raczej JAK widzisz, nie są tylko odzwierciedleniem Twoich pragnień, nawet jeśli nie są uświadomione. U mnie często sama analiza nowego coina "Obczaj czy warto kupić" to już powiedzmy 55% na tak, 45% na nie.. ale oduczyłem się kupować jak leci coiny, po tym jak popełniłem ogromne, drogie błędy na: QQC, MZC, LOT< EAC< LEAF po bańkach. No ale nie ma co się dołować, a ta hipoteza o życzeniowości myślenia w crypto to tylko jakaś prosta egzymplifikacja trudności czy niemożności wyjścia poza poznanie a la Kant, więc nie ma co się spinać, bo się skończy w psychiatryku jakiegoś quasi relatywizmu, lepiej otworzyć zimne piwo i jednak wejść do gry. :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: [BC] BlackCoin - tylko 10000 bloków do wydobycia!

Postautor: majkel_94 » sobota, 31 maja 2014, 23:13

Jazda na BC przegapiona po raz 35... jak sprawdzam kurs często to jest spokój, jak nie sprawdzam to leci pompa :P

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BC] BlackCoin - tylko 10000 bloków do wydobycia!

Postautor: kirucha2 » sobota, 7 października 2017, 15:43

Jakie prognozy na ten rok i kilka kolejnych?

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BC] BlackCoin - tylko 10000 bloków do wydobycia!

Postautor: koparki » sobota, 7 października 2017, 16:23

odgrzałeś kotleta z 2014roku ;) mamy 2017, blackcoin się nie przyjął ;) 189 miejsce w rankingu kapitalizacji, kojn wyłącznie do pump&dump
---

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BC] BlackCoin - tylko 10000 bloków do wydobycia!

Postautor: kirucha2 » sobota, 7 października 2017, 18:33

szybko i konkretnie i o to mi chodzi
thx

Wróć do „Scrypt”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości