[LEAF] Leafcoin

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: majkel_94 » poniedziałek, 17 marca 2014, 11:50

Na Coinmarket promocja, tylko że market zapauzowany i lipa :P Nie wiadomo dlaczego, do kiedy a ni nic :/

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: SkyValley » poniedziałek, 17 marca 2014, 11:59

Maggix pisze:Widac co niektorzy zaladowali sie na maxa w liscie i teraz lament
Widać, że niektórzy są złośliwi i zarzucają coś nieprawdziwego:). Post kolegi to nie żaden lament, ale trzeźwa i racjonalna wypowiedź.


manaic83 pisze:jakie czynniki spowodowały, co by nie mówić, jednak niewypał tego coina w kwestii jego ceny ?
Sam dobrze odpowiedziałeś na pytanie:
manaic83 pisze:Pojawia się argument że jest już tyle różnych coinów że ciężko aby któryś się wybił
Zauważ też, że:
manaic83 pisze:patrząc na rynek, co chwile jakiś coin leci to the moon i wraca (lub zostaje na dłużej)
...to prawda, ale zazwyczaj nowe coiny, które po prostu czymś się wybiły i dołączyło wielu graczy, prowadzonych przez tych największych graczy wzrostem ceny. Np. Aur - innowacyjna idea + legalna "ściema" o wartości market cap przeliczonej na 10.6mln, gdy rynek to niewiele ponad 100k:); BC - wszystkie coiny wykopane.
manaic83 pisze:Pojawia się też teoria że to celowe działanie, że ktoś chce nakupować LEAFa po niskich cenach i potem obłowić się na sprzedaży
Nie, nie, to typowy argument, ale w tym wypadku trwa to za długo a kupców za mało, by rzeczywiście ktoś celowo obniżał kurs i gromadził zapasy.
manaic83 pisze:Zastanawiam się też jakie są szanse, że jeżeli stan obecny wartości coina to nie celowe działanie ale naturalne zjawisko, że kiedyś cena pójdzie w górę?
Tak, ale jeśli altów nadal będzie mnóstwo powstawało, a raczej będzie, bo nikt tego nie kontroluje i nie reguluje, to nie wróży to dobrze nowym "starym" altom. Dwie drogi możliwego wzrostu: wzrost na skutek planowanego dużego pumpu przez alt Rybsona/-ów; wzrost na skutek mocnych newsów w sprawie coina.
manaic83 pisze:Teraz pytanie jakimi środkami musieliby kupujący dysponować żeby pchnąć liścia w górę ?
Nie jest tak źle jak w przypadku Moon/Btc np. Najważniejsze, by Leaf nie spadł do gry za Ltc. Patrząc na aski, myślę, że dobrze rozdysponowane w czasie kilkadziesiąt btc lub ze 100-200, + jakieś newsy w tym czasie co do Leafa, mogą pchnąć kurs. Tylko czy komuś się to opłaca? Musiałaby być to mocna, profesjonalna pompa. Na poziomie 2-3 sato, dużo ludzi zadowala powolna gra typu kupić za 2, sprzedać za 3.

Pozdrawiam również.:)

mcb
Wygadany
Posty: 582
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: mcb » poniedziałek, 17 marca 2014, 12:03

majkel_94 pisze:Na Coinmarket promocja, tylko że market zapauzowany i lipa :P Nie wiadomo dlaczego, do kiedy a ni nic :/
Jaka promocja ? O tym mówisz ?
0.00000006 199922 0.01199532
0.00000005 701000 0.03505

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: majkel_94 » poniedziałek, 17 marca 2014, 15:25

Promocja to nie zawsze przecena :D Teraz okazja by opchnąć drobniaki i kupić taniej :P

mcb
Wygadany
Posty: 582
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: mcb » poniedziałek, 17 marca 2014, 15:31

Tylko, że ta giełda już nie działa (chyba że czegoś nie wiem ?)
Wiele osób pisało, że wysłali tam coiny i tyle je widzieli

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: SkyValley » poniedziałek, 17 marca 2014, 15:53

Można się czasem zalogować.
Jeśli ktoś tam coś ma, to niech nie będzie sierotką Marysią, tylko się loguje, próbuje wypłacić, jak nie da się, to pisać do nich na btc talk, na twiterze itd. Aż do skutku.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 17 marca 2014, 18:21 przez SkyValley, łącznie zmieniany 1 raz.

mcb
Wygadany
Posty: 582
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: mcb » poniedziałek, 17 marca 2014, 15:57

Zalogować się od dawna można, ale to nic nie zmienia, bo wysłane w ostatnim czasie coiny nie są tam widoczne, a już tam będących nie wypłacisz.
https://forum.bitcoin.pl/post163773.html#p163773

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: majkel_94 » poniedziałek, 17 marca 2014, 16:15

Ja wypłaciłem, a teraz wpłaciłem trochę liści i się pojawiły po chwili :P

mcb
Wygadany
Posty: 582
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: mcb » poniedziałek, 17 marca 2014, 16:23

Ooo proszę ;) To masz 0.03 btc do przodu na kursie liści ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: majkel_94 » poniedziałek, 17 marca 2014, 17:24

No właśnie nie, bo market jest paused, wypłaty nie wychodzą (wywala błąd maila potwierdzającego) :D

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 557
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: bardzo południowa wielkopolska

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: menesis » poniedziałek, 17 marca 2014, 18:59

Wywala błąd maila (przed chwilą sprawdziłem...) i co dalej z coinami? Chciałem wydostać moje BTC stamtąd. Teraz mam zero w giełdzie + wspomniany błąd...

edit:
No ale widać, że są jako pending, a ponadto tweety:

Started manual processing of stuck withdrawals
Attempting to run the withdrawal script in a few hours.

Zatem jest nadzieja, że nie będę musiał interweniować. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
Adam Freeland - We Want Your Soul
Bitcoin: 1Q3g3WHYgF9cRPVtKCZtVe8so2KdaBkVRP

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 61
Rejestracja: 3 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: Wolv » wtorek, 18 marca 2014, 10:00

SkyValley pisze:Można się czasem zalogować. Jeśli ktoś tam coś ma, to niech nie będzie sierotką Marysią, tylko się loguje, próbuje wypłacić, jak nie da się, to pisać do nich na btc talk, na twiterze itd. Aż do skutku.
Cholera, no i okazuje się, że jestem sierotką. Zapomniałem, że zostawiłem tam kilka tysięcy listków "w razie chwilowej szpili, gdyby nie udało się wpłacić z portfela na czas". I tak sobie leżą. Niby grosze, ale szkoda. Wieczorem spróbuję wypłacić.

Wygadany
Posty: 558
Rejestracja: 9 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: rizar » wtorek, 18 marca 2014, 10:05

menesis pisze:Wywala błąd maila (przed chwilą sprawdziłem...) i co dalej z coinami? Chciałem wydostać moje BTC stamtąd. Teraz mam zero w giełdzie + wspomniany błąd...

edit:
No ale widać, że są jako pending, a ponadto tweety:

Started manual processing of stuck withdrawals
Attempting to run the withdrawal script in a few hours.

Zatem jest nadzieja, że nie będę musiał interweniować. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
powodzenia, ja od 2ch tygodni czekam na 1 btc :) z tego co widzialem, inni czekaja na wieksze ilosci - na bitcointalk raczej atmosfera nieciekawa w temacie zwiazanym z coinmarkietem bo koles raz na kilka dni cos napisze i pozniej i tak nie wywiazuje sie ze swojego slowa

obawiam sie, ze btc przepadly a post o tym skrypcie to jest chyba juz 2dniowy i dupa nic nie uruchomil ;]

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: Vilv » czwartek, 20 marca 2014, 15:48

rizar pisze:
menesis pisze:Wywala błąd maila (przed chwilą sprawdziłem...) i co dalej z coinami? Chciałem wydostać moje BTC stamtąd. Teraz mam zero w giełdzie + wspomniany błąd...

edit:
No ale widać, że są jako pending, a ponadto tweety:

Started manual processing of stuck withdrawals
Attempting to run the withdrawal script in a few hours.

Zatem jest nadzieja, że nie będę musiał interweniować. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
powodzenia, ja od 2ch tygodni czekam na 1 btc :) z tego co widzialem, inni czekaja na wieksze ilosci - na bitcointalk raczej atmosfera nieciekawa w temacie zwiazanym z coinmarkietem bo koles raz na kilka dni cos napisze i pozniej i tak nie wywiazuje sie ze swojego slowa

obawiam sie, ze btc przepadly a post o tym skrypcie to jest chyba juz 2dniowy i dupa nic nie uruchomil ;]

Ten gosc jest bardzo niepowazny mialem tam kiedys problem ze odjelo mi za duzo btc po sprzedazy lisci, pisalem na forum z 10 postow ktore ignorowal, napisalem do niego prywatna wiadomosc w ktorej dal mi odpowiedz ze w ciagu 24-48 godzin sprawa zostanie rozwiazana. Minelo 10 dni znow do niego napisalem ze sprawa nie jest rozwiazana i czekam na rozstrzygniecie. Ta wiadomosc zignorowal calkowicie po 5 kolejnych wiadomosciach na przestrzeni 3 dni wyslal mi laskawie odpowiedz ze nie dlugo zajmie sie sprawa. Final na szczescie byl pozytywny bo po okolo miesiacu wymieniania sie wiadomosciami moj stan konta zostal poprawiony. Po calym tym incydencie zdecydowalem sie na ucieczke z tej gieldy i byla to jak widac sluszna decyzja bo minelo 2-3 tygodnie i gielda przestala dzialac. Obawiam sie ze sprawa zaginionych btc moze miec final w sadzie jesli da sie w ogole go namierzyc. Z tego co mozna dowiedziec sie z samego adresu .io strona jest z Brytyjskiego Terytorium Oceanu Indyjskiego wiec pewnie jest tam jakies egzotyczne prawo dzieki ktoremu wlasciciel moze sie zawinac z btc ludzi bez ponoszenia jakich kolwiek konsekwencji :(

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 557
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: bardzo południowa wielkopolska

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: menesis » czwartek, 20 marca 2014, 20:54

Dopóki nikt nam nie zarzuci, że zaśmiecamy wątek pozwolę sobie kontynuować w tym. Opublikowano jakąś listę. Z tego co zrozumiałem jest to spis tych zablokowanych przelewów które ręcznie(?) zrealizowano? To były te zblokowane przelewy mające status "pending", a do których nie wysłano maili confirmujących? (tak wiem, fuck the nowomowa;) ) Bo mimo k***a wszystko ja nadal liczę na moje Bitcoiny i nie mam (narazie) zamiaru nikogo ponaglać, ani nigdzie interweniować. Ma być i koniec :) Wierzycie, że to się właśnie wyjaśnia?
Adam Freeland - We Want Your Soul
Bitcoin: 1Q3g3WHYgF9cRPVtKCZtVe8so2KdaBkVRP

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 458
Rejestracja: 22 maja 2013
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: bruce » czwartek, 20 marca 2014, 21:39

Ja troche wiary odzyskalem. W historii dalej mam
transakcje confirmed ale bez ID. Sprawdzilem wlasnie
na kliencie i okazuje sie ze 18.03.2014 otrzymalem
3 wiszace przelewy. To jeszcze nie wszystkie, ale
oznacza ze jednak cos tam robia :)
-----

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: majkel_94 » środa, 26 marca 2014, 20:46

Skorzystałem z ofert skupu po 2 satoshi i wyszedłem z interesu z 90+ % stratą :D

Ofc straciłem <0.1 BTC, bo grałem drobnymi :P

mcb
Wygadany
Posty: 582
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: mcb » czwartek, 27 marca 2014, 10:37

Majkel tytuł inwestora roku bezapelacyjnie Ci się należy !;)

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 61
Rejestracja: 3 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: Wolv » czwartek, 27 marca 2014, 10:54

slomski007 pisze:jak tam właściciele Leafa ?
Czymamy! :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: [LEAF] Leafcoin

Postautor: majkel_94 » czwartek, 27 marca 2014, 13:27

mcb pisze:Majkel tytuł inwestora roku bezapelacyjnie Ci się należy !;)
W piątek zrobiłem w 3h 0,35 BTC na MaxCoinie (byłoby więcej, ale wchodziłem całym 1BTC na raty żeby minimalizować ryzyko :P), więc źle nie jest :D

Po prostu tutaj sam analizowałem i decydowałem, a przy Leaf dałem się wyleszczyć kupując na prepumpie, potem utknęły na cryptsy i nie było pompy a ja zapomniałem sprzedać jak spadało :P

Wróć do „Scrypt”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości