Leaserig.net - Wynajem koparek SCRYPT

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 28 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Leaserig.net - Wynajem koparek SCRYPT

Postautor: Satro » sobota, 18 stycznia 2014, 17:56

Hmm jak udostępnić koparkę na mobilnym necie? Porty np w Play są poblokowane, ktoś zna "przepis" na VPN czy coś pod Win7?

mcb
Wygadany
Posty: 582
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Leaserig.net - Wynajem koparek SCRYPT

Postautor: mcb » sobota, 18 stycznia 2014, 19:31

Satro pisze:Hmm jak udostępnić koparkę na mobilnym necie? Porty np w Play są poblokowane, ktoś zna "przepis" na VPN czy coś pod Win7?
Team Viewer lub http://www.noip.com

pod leasing.net to drugie rozwiązanie ..

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 28 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Leaserig.net - Wynajem koparek SCRYPT

Postautor: Satro » sobota, 18 stycznia 2014, 22:07

chcę elegancko udostępnić port do obsługi cgminera w zawężonym zakresie, a nie całej koparki TeamViewerem... noip testowałem - brak dostępu z sieci, próbowałem bawić się z VPN, również tym z Team V. ale bez efektów póki co

Rozmowny
Posty: 116
Rejestracja: 20 listopada 2013
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Leaserig.net - Wynajem koparek SCRYPT

Postautor: btcdrive » niedziela, 19 stycznia 2014, 00:58

Satro pisze:chcę elegancko udostępnić port do obsługi cgminera w zawężonym zakresie, a nie całej koparki TeamViewerem... noip testowałem - brak dostępu z sieci, próbowałem bawić się z VPN, również tym z Team V. ale bez efektów póki co

Wykorzystaj zatem swoją koparkę do kopania na własny użytek.
Jeżeli nie masz wiedzy w jaki sposób udostępnić określone zasoby, nie udostępniaj ich nikomu!
Alternatywnie po kilku wynajmach spodziewaj się wizyty smutnych panów z papierem na zajęcie sprzętu z okazji wykorzystania go w serii włamań do sklepów internetowych tudzież innych pokątnych ;)
Na tak zadane pytanie, przy całym szacunku dla pytającego można odpowiedzieć: nie rób nic, o czym nie masz zielonego pojęcia. Ewentualnie podaj swój adres IP, pomożemy :twisted:
Jak dotąd, dbając o anonimowość, handlując uczciwie kwotami poniżej 1m PLN, w tym roku byłem wzywany do siedziby ABW w moim mieście trzykrotnie. Ten biznes wymaga know-how na pewnym poziomie-zdobądź je.Samo kupienie karty prepaid nie wystarczy, trzy miesiące w odosobnieniu w naszym systemie sprawiedliwości to niemal pewnik, gdy "ktoś" za pomocą Twojego komputera okradnie setki klientów sklepu internetowego. TRUST NO ONE.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 317
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Leaserig.net - Wynajem koparek SCRYPT

Postautor: s4ndm4ns » niedziela, 19 stycznia 2014, 01:42

Przez 3G nie da sie przyjmowac polaczen, nie bedziesz mogl udostepnic API cgminera, wiec nie da rady dac komus dostep tylko do zmian konfiguracji minera.
Chyba, ze sobie zrobisz jakies autorsie rozwiazanie, typu formularz na webie generujacy plik konfiguracyjny ktory jest wrzucany na FTP z ktorego koparka sobie go sciaga co x min. to by moglo zadzialac.

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Leaserig.net - Wynajem koparek SCRYPT

Postautor: chemal » niedziela, 19 stycznia 2014, 01:53

pytanie z innej manki.co kopac na wynajetej koparce zeby to w gole mialo sens i sie oplacalo?ktos moze podzielic sie swoiki doswiadczeniami na konkretnych liczbach?

Wygadany
Posty: 549
Rejestracja: 11 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Leaserig.net - Wynajem koparek SCRYPT

Postautor: wookie85 » niedziela, 19 stycznia 2014, 09:29

chemal pisze:pytanie z innej manki.co kopac na wynajetej koparce zeby to w gole mialo sens i sie oplacalo?ktos moze podzielic sie swoiki doswiadczeniami na konkretnych liczbach?
temat liczy raptem 2 strony i kilka osob juz pisalo, ze pozwa potencjalnie nowymi walutami ktore wlasnie wszyly i ma sie szanse szybkiego urobku nie oplaca sie NIC kopac :roll:

tak stricte przekladajac koszt wynajecia vs to co w danym momencie jest oplacalne

chyba ze kopiesz i odkladasz pod poduszke z nadzieja ze kurs 2 czy 3 razy wzrosnie

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 28 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Leaserig.net - Wynajem koparek SCRYPT

Postautor: Satro » niedziela, 19 stycznia 2014, 09:45

btcdrive pisze: Jeżeli nie masz wiedzy w jaki sposób udostępnić określone zasoby, nie udostępniaj ich nikomu!
oczywista oczywistość, dlatego tej wiedzy szukam, gdzieś piszę że już coś udostępniałem?
Ewentualnie podaj swój adres IP, pomożemy :twisted:
ten od koparki 8-) ? nie "pomożecie", jest zmienny i nie osiągalny z zewnątrz ;)
Jak dotąd, dbając o anonimowość, handlując uczciwie kwotami poniżej 1m PLN, w tym roku byłem wzywany do siedziby ABW w moim mieście trzykrotnie. Ten biznes wymaga know-how na pewnym poziomie-zdobądź je.Samo kupienie karty prepaid nie wystarczy, trzy miesiące w odosobnieniu w naszym systemie sprawiedliwości to niemal pewnik, gdy "ktoś" za pomocą Twojego komputera okradnie setki klientów sklepu internetowego. TRUST NO ONE.
Ciekawa historia, chociaż jak rozumiem problemy wynikły głównie z włamania niż stricte handlowania kryptowalutami?

Rozmowny
Posty: 116
Rejestracja: 20 listopada 2013
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Leaserig.net - Wynajem koparek SCRYPT

Postautor: btcdrive » niedziela, 19 stycznia 2014, 10:28

Satro pisze:
btcdrive pisze: Jeżeli nie masz wiedzy w jaki sposób udostępnić określone zasoby, nie udostępniaj ich nikomu!
oczywista oczywistość, dlatego tej wiedzy szukam, gdzieś piszę że już coś udostępniałem?
Ewentualnie podaj swój adres IP, pomożemy :twisted:
ten od koparki 8-) ? nie "pomożecie", jest zmienny i nie osiągalny z zewnątrz ;)
Jak dotąd, dbając o anonimowość, handlując uczciwie kwotami poniżej 1m PLN, w tym roku byłem wzywany do siedziby ABW w moim mieście trzykrotnie. Ten biznes wymaga know-how na pewnym poziomie-zdobądź je.Samo kupienie karty prepaid nie wystarczy, trzy miesiące w odosobnieniu w naszym systemie sprawiedliwości to niemal pewnik, gdy "ktoś" za pomocą Twojego komputera okradnie setki klientów sklepu internetowego. TRUST NO ONE.
Ciekawa historia, chociaż jak rozumiem problemy wynikły głównie z włamania niż stricte handlowania kryptowalutami?
W/g naszych kochanych służb, jeżeli prowadzisz DG lub masz udziały w spółkach, a większe zyski osiągasz inwestując prywatne pieniądze np. na giełdzie bitcoin, z marszu jesteć potencjalnym oszustem podatkowym, którego trzeba dokładnie prześwietlić.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 317
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Leaserig.net - Wynajem koparek SCRYPT

Postautor: s4ndm4ns » niedziela, 19 stycznia 2014, 13:11

chemal pisze:pytanie z innej manki.co kopac na wynajetej koparce zeby to w gole mialo sens i sie oplacalo?ktos moze podzielic sie swoiki doswiadczeniami na konkretnych liczbach?
Moj rig jest wynajety od 48h, koles kopie sobie DGB, pewnie liczac na zysk gdy waluta wejdzie na gieldy.

Gaduła
Posty: 375
Rejestracja: 5 grudnia 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Leaserig.net - Wynajem koparek SCRYPT

Postautor: karolnomad » niedziela, 19 stycznia 2014, 14:01

Jak dla mnie to pomysł bardzo dobry.

s4ndm4ns ile można ukopać tego DGB przy 1Mh/s

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 317
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Leaserig.net - Wynajem koparek SCRYPT

Postautor: s4ndm4ns » niedziela, 19 stycznia 2014, 14:09

Nie wiem..

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 317
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Leaserig.net - Wynajem koparek SCRYPT

Postautor: s4ndm4ns » poniedziałek, 20 stycznia 2014, 03:29

Dobra, szybki update.
Koles ktory u mnie wynajmowal riga kopal sobie DGB jak juz pisalem. Za 48h zaplacil 0.05 BTC za 1.4MH/s...
DGB pojawilo sie na gieldzie i po przeliczeniu, na oko ile mogl wykopac przez te 2dni, wyszlo okolo 0.12 BTC, wiec 0.07 BTC koles jest do przodu.
Ja w nowe coiny sie bawic narazie nie chce, a tu dostalem wiecej niz byl ukopal sam. Wiec oboje zadowoleni.

Dyskutant
Posty: 174
Rejestracja: 28 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Leaserig.net - Wynajem koparek SCRYPT

Postautor: vanpytel » poniedziałek, 20 stycznia 2014, 12:19

Właśnie miałem pisać temat, czy coś takiego istnieje. Niestety trzeba poczekać na konkurencje aby "coś taniej" było. Przydało by się coś takiego jak cex.io.

Rozmowny
Posty: 121
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Leaserig.net - Wynajem koparek SCRYPT

Postautor: kocureq » poniedziałek, 20 stycznia 2014, 17:32

To faktycznie się przydaje di kopania nowych coinow, których nie można kupić na giełdzie

mcb
Wygadany
Posty: 582
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Leaserig.net - Wynajem koparek SCRYPT

Postautor: mcb » poniedziałek, 20 stycznia 2014, 17:36

tylko, że strona od dłuższego czasu nie działa ;)

Orator
Posty: 815
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Leaserig.net - Wynajem koparek SCRYPT

Postautor: kingscrown » poniedziałek, 20 stycznia 2014, 21:42

plan był dobry tylko padł ;)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 317
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Leaserig.net - Wynajem koparek SCRYPT

Postautor: s4ndm4ns » poniedziałek, 20 stycznia 2014, 22:25

Padl kolesiowi HDD w serwerze, ma wrocic kilka dni.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1963
Rejestracja: 14 maja 2013
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Re: Leaserig.net - Wynajem koparek SCRYPT

Postautor: Multi » niedziela, 26 stycznia 2014, 08:40

tak spytam, czy oni zdurnieli z tymi cenami ?? 0.0220-299 BTC/MH/day ??
Taniej jest kupić jakąś nowa walutę od kogoś niż wykopać.

Gaduła
Posty: 375
Rejestracja: 5 grudnia 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Leaserig.net - Wynajem koparek SCRYPT

Postautor: karolnomad » niedziela, 26 stycznia 2014, 08:55

Przy takich cenach to nic tylko składać maszynkę i kasę liczyć oby tylko byli chętni do płacenia xD

Wróć do „Scrypt”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości