[DGB] DIGIBYTE

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 4 lutego 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[DGB] DIGIBYTE

Postautor: tomasz0099 » niedziela, 4 czerwca 2017, 20:12

to gdzie można przechować ?

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[DGB] DIGIBYTE

Postautor: pm7 » niedziela, 4 czerwca 2017, 20:14

W pierwszym poście tego tematu masz link do bitcointalk, gdzie jest opis tej krytpowaluty, w tym linki do portfeli.

Obrazek

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 5 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[DGB] DIGIBYTE

Postautor: ArekW30 » poniedziałek, 5 czerwca 2017, 08:38

Witam. Może ktoś mi wytłumaczyć jak to kopać? Najlepiej krok po kroku. Portfel do tego mam ściągnięty z ich strony. Z góry dzięki. Pozdrawaim

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

[DGB] DIGIBYTE

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 5 czerwca 2017, 10:02

Obecnie jest to waluta na 5 algorytmach - kopać można na wszystkim (oprócz cpu).
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 5 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[DGB] DIGIBYTE

Postautor: ArekW30 » poniedziałek, 5 czerwca 2017, 10:25

Hmm. Ale jak zacząć kopać. Trzeba ściągnąć jakiś program? Jestem początkujący i nie mam za bardzo pojęcia od czego zacząć.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

[DGB] DIGIBYTE

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 5 czerwca 2017, 10:30

Od czytania.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 5 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[DGB] DIGIBYTE

Postautor: ArekW30 » poniedziałek, 5 czerwca 2017, 10:38

Dzięki za pomoc

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[DGB] DIGIBYTE

Postautor: amneziahaze » środa, 7 czerwca 2017, 11:53

pm7 pisze: W pierwszym poście tego tematu masz link do bitcointalk, gdzie jest opis tej krytpowaluty, w tym linki do portfeli.
Poważnie? A poleciłbyś mu wersję mobilną na androida? Bo ja nie.
Portfele mobilne są potencjalnie bezpieczniejsze od PC dzięki izolacji aplikacji
@pm7, ten portfel mobilny DGB jest bezpieczny i nadaje się do większych sum? jak dgb był ponad 10x tańszy około 2 miesiące temu, nie miał bani to nie przyszło nikomu do głowy, by się nad tym zastanowić, gdzie przechowywać. Portfele dgb testuje od ponad dwóch miesięcy i do tego czasu udało mi się w pełni zsynchronizować i uruchomić aż jedną wersję(!) na zasadzie "ściągnij bloki", "przekopiuj" i to tylko na xp, na pozostałych systemach nie wychodzi mi. Tutaj link, może komuś się przyda realistyczne podejście do problemu "gdzie ja mam to przechowywać". http://cryptochainer.com/dir/ baza bloków od dgb sprawdzona, bez wirusów, przynajmniej u mnie. co do przechowywania na mniejsze kwoty Coinomi - czasami zawieszały mi się sumy po większych transakcjach w tym ustrojstwie.

Portfel czasami muli przy synchronizacji jak w standardowym Ethereum. Na ethereum niby jest jakiś sposób typu parity i opcja -wrap, ale to nie jest to, bo co z tego że jest skoro parity nie działa na x32/x86. Wybaczcie że drążę ten temat, jednak jakoś szukałem "tych" rozwiązań i mizernym skutkiem, a i tutaj nic się nie dowiedziałem, tylko tyle że się nie znam i że to jest amatorszczyzna. :mrgreen:

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[DGB] DIGIBYTE

Postautor: pm7 » czwartek, 8 czerwca 2017, 15:58

amneziahaze pisze: Poważnie? A poleciłbyś mu wersję mobilną na androida? Bo ja nie.
Użytkownik napisał, że nie wie od czego zacząć. Napisałem mu, żeby zaczął od przeczytania tego wątku i wskazałem mu, że w pierwszym poście jest link, gdzie są informacje o walucie. Nie znam tej waluty, nie wiem czy portfel na Androida jest lepszy/gorszy od tego na komputer.
amneziahaze pisze: Wybaczcie że drążę ten temat, jednak jakoś szukałem "tych" rozwiązań i mizernym skutkiem, a i tutaj nic się nie dowiedziałem, tylko tyle że się nie znam i że to jest amatorszczyzna. :mrgreen:
Jak próbowałeś różne rzeczy i je tu opisujesz, to super. Takich postów potrzebujemy i jest to zupełnie co innego, niż jak ktoś pisze, że nie wie od czego zacząć.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 98
Rejestracja: 3 listopada 2016
Reputacja: 37
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[DGB] DIGIBYTE

Postautor: ciombat » czwartek, 8 czerwca 2017, 23:45

dgb znowu w góre, ja sie obkupiłem na spadku :D

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[DGB] DIGIBYTE

Postautor: Adrian15r1m » sobota, 10 czerwca 2017, 14:10

Ktoś coś wie co się dzieje z DGB? osobiście jeszcze nie wiem co to za krypto i do czego ma służyć, słyszałem tylko, że tokenem można będzie płacić za gry czy coś? i, że DGB już śmiga z Minecraftem? stąd taki wielki wyskok ceny był? tak słyszałem.. no i, że 10 czerwca czyli dziś jakieś wydarzenie miało być, nie wiem czy z czymś mieli się łączyć czy co? no mało o tej krypto wiem, ale od marca zawsze na giełdach na ta krypto zerkałem, bo była jedną z najtańszych, lubię w takie inwestować, bo w razie spadków za dużo się nie traci, a większość takich wyskoczyła do góry na bombie : D na początku maja kupiłem DGB za 0.00000123, ale gdy doszło do 0.00001000 to sprzedałem, za szybko się pospieszyłem ;) ale dziś widzę ma jakiś wielki spadek, idealny dołek chyba na kupno? jak myślicie?
czemu nagle tak spadło? kupujecie? bo sam się zastanawiam, ale chyba zaraz za pare tysi go kupie, bo dołek ładny i jutro jak wystrzeli to pięknie będzie, a jak nawet trochę spadnie to najwyżej z 20% stracę to się odstrzelę na innych crypto, nie ma dramatu, ale cene dziś na kupno ma piękną, jak Wy myślicie?, ktoś coś wie na temat tego dołka który jest dziś ? i czy to dobry moment na kupno ? proszę o słowo jak ktoś ma coś mądrego do powiedzenia ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[DGB] DIGIBYTE

Postautor: amneziahaze » piątek, 16 czerwca 2017, 01:30

Korzysta ktos z apki DGB moze, bo mam klopot z wiszaca transakcja od prawie 3tyg. na poloniex, portfel wisi i nie chce sie zsynchronizowac. w sumie bzdura, ale moze mial ktos podobny przypadek i wie co z tym zrobic. :)

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

[DGB] DIGIBYTE

Postautor: sla7 » piątek, 16 czerwca 2017, 23:19

amneziahaze pisze:Korzysta ktos z apki DGB moze, bo mam klopot z wiszaca transakcja od prawie 3tyg. na poloniex, portfel wisi i nie chce sie zsynchronizowac. w sumie bzdura, ale moze mial ktos podobny przypadek i wie co z tym zrobic. :)
Zdarzyło mi się kiedyś, ustawienia - reset blockchain-zsynchronizowało się w 15 minut od nowa i zaginiona wypłata była na portfelu

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 5 maja 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[DGB] DIGIBYTE

Postautor: Chrysler » sobota, 24 czerwca 2017, 17:09

co się dzieje z digibyte? Tak pięknie już było, 2000 satoshi w porywach i klapa.

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 10 września 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[DGB] DIGIBYTE

Postautor: Nozib » niedziela, 10 września 2017, 14:31

Witam.
Jestem nowy i nie ogarniam do konca wszystkiego jeszcze.
Takie pytanie...chce wyslac Digibyte na paper wallet(inwestycja dlugoterminowa).Jak pozniej wyslac spowrot z portfela na gielde?

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

[DGB] DIGIBYTE

Postautor: szlagaag » piątek, 20 października 2017, 14:50

https://www.tradingview.com/chart/DGBBT ... ivergence/

Bardzo ładnie wszystko przedstawione i opisane :-).
Od rana 165-174. Co przy odpowiednim wkładzie daję ładną sumkę.
Ruch coraz większy ,kupujących zaczyna przybywać. :mrgreen:
Według mojego wykresu jesteśmy w końcówce trójkąta za kilka godzin powinna się sytuacja wyjaśnić mocniejszym ruchem w którąś ze stron (z tego co pisze DLavron kierunek bardziej prawdopodobny to up) :lol:
Zapięte pasy ,liczę na kilkaset % <optymista>.
Jeszcze zacytuję swoją wypowiedź z innego tematu...

"Patrząc na ath jakie miało (+2000) a aktualny poziom (~170) to jestem dobrej myśli o kilkaset % do końca roku.
Wiadomo kryptowaluta typowo pump & dump.
Aktualny kurs ,patrząc na wszystkie czynniki (wykres - wyjście z trójkąta górą, ilość monet - patrząc że inne krypto z ciekawyszymi projektami ,ale o wiele większą ilością monet są więcej warte niż DGB, wolumen też bardzo duży , a ilość ofert nie przytłacza). Osobiście wszedłem nieco większym kapitałem ,co może być zgubne pakować wszystko w jedno krypto w dodatku w takiego shitcoina ,ale widzę więcej plusów do wzrostów ,niż minusów. :P"

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: -7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[DGB] DIGIBYTE

Postautor: tantric » piątek, 22 grudnia 2017, 19:50

Spróbujcie skontaktować sie z supportem portfela dIGIBYTE CORE , NIE ODPOWIADA . tAK ,ŻE MAJA KLIENTÓW DALEKO I GŁĘBOKO W DUPIE . Pohandlowac moze tym fajnie ale uzytkowac ten portfel to inna para kaloszy . Zrobiłem wymianę na adres tego portfela . Pisze do supportu wiele razy i bez odpopwiedzi. Stan portfela 0.0000 a powinno być przelane 21 listopada :

Address: 12MEoDbmr2qktx8ddqaXRnkzWdgojZLzHi
This is completed. Here is the DGB transfer detail: https://digiexplorer.info/tx/6a17763530 ... 7476f2319d
CoinSwitch Order: https://coinswitch.co/app#!/exchange/tr ... 2a0b3997f7
Adres portfela sie zgadza tylko przelewu nie ma . Ten portfel to moim zdaniem SCAM kolejny , bo jak inaczej mozna to nazwać ?

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: [DGB] DIGIBYTE

Postautor: rav3n_pl » piątek, 22 grudnia 2017, 20:06

Jaki support?
XD
Może po prostu nie masz synchronizacji?
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: -7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[DGB] DIGIBYTE

Postautor: tantric » sobota, 23 grudnia 2017, 01:00

rav3n_pl pisze: Jaki support?
XD
Może po prostu nie masz synchronizacji?
mam synchronizację
Czy próbował ktos kontaktować się z supportem ?

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: -7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[DGB] DIGIBYTE

Postautor: tantric » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 22:25

rav3n_pl pisze: Jaki support?
support z digibyte.io , który nie odpowiada....

Wróć do „Scrypt”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości