Fontas-Private pump and dump group

Gaduła
Posty: 347
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Fontas-Private pump and dump group

Postautor: Icefrag » poniedziałek, 27 stycznia 2014, 12:56

gorlik pisze:Tylko nie zapomnijcie zrobić regulaminu iż oprócz zysku mogą pojawić się znaczne starty i pozostawanie z shitcoinem :)
Widzę, że nikt z doświadczonych górników w ten temat nie wszedł więc radzę zachować ostrożność co by później nie było pretensji. Hazard uzależnia a i tak drobnica pozostaje zawsze stracona :P
Straty i pozostawanie z shitcoinem? Tak samo jest jak kopiesz i kurs danego coina spadnie, tak samo jest jak handlujesz i nie pójdzie po myśli, tutaj ryzykiem jest nawet to, że może być całkowity niewypał i żadnego info nie będzie tylko ten Fontas weźmie zapłatę i przestanie się odzywać... Sądzę, iż większość lub nawet każdy dołączający zdaje sobie z tego sprawę, wystarczyło przeczytać ten temat, aby być świadomym ryzyka. Co do doświadczonych górników to myśle, że to "nikt" jest trochę na wyrost, sprawdź sobie grupę :) https://forum.bitcoin.pl/memberlist.php?mode=group&g=14

Co do powiększenia grupy to moim zdaniem najpierw należy sprawdzić czy to wypali, później myśleć o ewentualnym powiększeniu, gdyż teraz i tak większość przelewa z nadwyżką, więc raczej nie będą potrzebne dodatkowe środki w chwili obecnej, takie moje osobiste zdanie członka tejże grupy.

@Sebar25

Pompowanie zazwyczaj odbywa się zsynchronizowanie i każdy oddzielnie, a nie że wszyscy przelewają do jednej osoby, potem cięzko liczyć zyski / straty i mogłyby być pretensje, że za nisko ktoś sprzedał i takie tam.
http://www.miningrigrentals.com/register?ref=17499 - wynajem koparek SCRYPT, X11, X13 itp
https://www.cryptsy.com/users/register?refid=21297 - największa giełda alt-coinów

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1963
Rejestracja: 14 maja 2013
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Re: Fontas-Private pump and dump group

Postautor: Multi » poniedziałek, 27 stycznia 2014, 13:31

A mi za próbę takich ustawek kiedyś bana dali.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Fontas-Private pump and dump group

Postautor: prezes » poniedziałek, 27 stycznia 2014, 13:37

Bo wtedy forum jeszcze nie było gotowe na takie zabawy ;)
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Dyskutant
Posty: 215
Rejestracja: 9 października 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Fontas-Private pump and dump group

Postautor: sebar25 » poniedziałek, 27 stycznia 2014, 14:09

Icefrag pisze:
gorlik pisze: @Sebar25

Pompowanie zazwyczaj odbywa się zsynchronizowanie i każdy oddzielnie, a nie że wszyscy przelewają do jednej osoby, potem cięzko liczyć zyski / straty i mogłyby być pretensje, że za nisko ktoś sprzedał i takie tam.
Tak ale co w wypadku jeśli ktoś z grupy będzie miał nieczyste intencje i w momencie kiedy stwierdzi że się już nachapał zrobi dump za kilkanaście BTC :)

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 116
Rejestracja: 19 grudnia 2013
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Tubylec

Re: Fontas-Private pump and dump group

Postautor: JayCee » poniedziałek, 27 stycznia 2014, 14:12

Jaki cel w takim działaniu widzisz? Bo jesli coś takiego nastapi, to już będzie ostatnia pompa. Więc jeśli ktoś chce jeszcze coś zarobić w przyszłości, to nie będzie tak robił.

Gaduła
Posty: 347
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Fontas-Private pump and dump group

Postautor: Icefrag » poniedziałek, 27 stycznia 2014, 14:33

sebar25 pisze:
Icefrag pisze:
gorlik pisze: @Sebar25

Pompowanie zazwyczaj odbywa się zsynchronizowanie i każdy oddzielnie, a nie że wszyscy przelewają do jednej osoby, potem cięzko liczyć zyski / straty i mogłyby być pretensje, że za nisko ktoś sprzedał i takie tam.
Tak ale co w wypadku jeśli ktoś z grupy będzie miał nieczyste intencje i w momencie kiedy stwierdzi że się już nachapał zrobi dump za kilkanaście BTC :)
Równie dobrze jakaś osoba spoza grupy może zrobić taki dump... ( a są osoby, które obserwują nagłe wzrosty i pompę wywęszą szybko) Nie dowiesz się tego czy to zrobiła osoba z grupy czy nie (jeśli o tym nie napisze) , to wlicza się do ryzyka pompowania.
http://www.miningrigrentals.com/register?ref=17499 - wynajem koparek SCRYPT, X11, X13 itp
https://www.cryptsy.com/users/register?refid=21297 - największa giełda alt-coinów

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Fontas-Private pump and dump group

Postautor: ct37 » poniedziałek, 27 stycznia 2014, 16:37

Robimy drugą grupę? Jakiś moderator/admin chętny do poprowadzenia zrzutki?

Szkoda, że zamknęli tamtą grupę tak szybko, spokojnie byśmy zebrali 50 osób w 2-3 dni.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Fontas-Private pump and dump group

Postautor: beatroot » poniedziałek, 27 stycznia 2014, 16:57

ct37 pisze:Robimy drugą grupę? Jakiś moderator/admin chętny do poprowadzenia zrzutki?

Szkoda, że zamknęli tamtą grupę tak szybko, spokojnie byśmy zebrali 50 osób w 2-3 dni.
Jestem za.

Rozmowny
Posty: 62
Rejestracja: 30 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Fontas-Private pump and dump group

Postautor: krzytub » poniedziałek, 27 stycznia 2014, 17:43

też jestem za

Wygadany
Posty: 549
Rejestracja: 11 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Fontas-Private pump and dump group

Postautor: wookie85 » poniedziałek, 27 stycznia 2014, 18:17

rowniez chetnie sie dolacze

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Fontas-Private pump and dump group

Postautor: bl4ck » poniedziałek, 27 stycznia 2014, 18:20

Dołączam się.

Rozmowny
Posty: 121
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Fontas-Private pump and dump group

Postautor: kocureq » poniedziałek, 27 stycznia 2014, 18:24

Może poczekajcie kilka dni, pierwsza grupa sprawdzi czy to nie scam :)

Rozmowny
Posty: 119
Rejestracja: 31 maja 2011
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Fontas-Private pump and dump group

Postautor: krzynek1 » poniedziałek, 27 stycznia 2014, 19:00

Również się dołączę jeśli będzie opcja utworzenia drugiej grupy czy też rozszerzenia obecnej, trochę szkoda że tak szybko pierwsza została zamknięta bo jakby nie było nie każdy może tak szybko zdecydować i zareagować.

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 92
Rejestracja: 22 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Fontas-Private pump and dump group

Postautor: Herodot » poniedziałek, 27 stycznia 2014, 19:10

krzynek1 pisze:nie każdy może tak szybko zdecydować i zareagować.
Szybko? Gdzie tu jest szybko?
Jak to było za mało czasu na decyzję i reakcję, to chyba pompowanie i w ogóle giełda nie jest dla takiej osoby :)
Co innego, że ktoś nie zauważył wątku bo nie czytał wtedy forum, ale decyzja i reakcja... pfff

Rozmowny
Posty: 119
Rejestracja: 31 maja 2011
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Fontas-Private pump and dump group

Postautor: krzynek1 » poniedziałek, 27 stycznia 2014, 19:13

To dobrze że potrafisz szybko podjąć decyzję, nieważne dobrą czy złą :lol:

Orator
Posty: 877
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Fontas-Private pump and dump group

Postautor: MegaMol » poniedziałek, 27 stycznia 2014, 19:19

Herodot pisze:
krzynek1 pisze:nie każdy może tak szybko zdecydować i zareagować.
Szybko? Gdzie tu jest szybko?
Jak to było za mało czasu na decyzję i reakcję, to chyba pompowanie i w ogóle giełda nie jest dla takiej osoby :)
Co innego, że ktoś nie zauważył wątku bo nie czytał wtedy forum, ale decyzja i reakcja... pfff
Jak dla mnie to było szybko.

Wszyscy chcą zarobić i zgłaszają się do oddania swojej kasy użytkownikowi X, który przecież jest taki zaufany bo ma konto od 3 miesięcy i pomarańczke ;)
A mnie np to nie przekonuje. Wolę być w zorganizowanej grupie, gdzie role są podzielone i ustala się terminy na dane operacje, czas trwania i sposób komunikacji, natomiast swoją kasą każdy rozporządza indywidualnie. Taką grupę łatwo zrobić, ale na pewno nie przez ludzi w gorącej wodzie kąpanych, którzy najlepiej za 5 min zrobili zakup jakiegoś krypto. 1 porażka i taka grupa się rozlatuje.

Póki nie ma żadnego stratega i rozbitych ról między WSZYSTKICH w grupie (i to najlepiej imiennie - nickami). Nie wiem ile jest osób w tamtej grupie, ale jestem pewien, że w przeciągu 3 miesięcy 1/3 odpadnie ;)

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Fontas-Private pump and dump group

Postautor: ct37 » poniedziałek, 27 stycznia 2014, 19:24

No to kto jest chętny? Zobaczmy czy będzie nas 25.

1. Ja
2. beatroot
3. krzytub
4. wookie85
5. bl4ck
6. krzynek1

Gaduła
Posty: 347
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Fontas-Private pump and dump group

Postautor: Icefrag » poniedziałek, 27 stycznia 2014, 19:31

Ludzie... co to za jakieś plany przyszłościowe? 3 miesiące? Póki co była spontaniczna akcja, aby zebrać 25 LTC i sprawdzić czy Fontas to SCAM czy nie, ryzyko jest duże, ale ten ktoś się zdecydował to raczej nie będzie się wieszał z powodu 0.8 LTC... Moim zdaniem twierdzenie, że było mało czasu na reakcję i decyzję to grupa przesada, jeśli ktoś boi się zaryzykować taką kwotę to co dopiero inwestować w pompy, które nie zawsze muszą wyjść na +... Co do drugiej grupy to również namawiam, abyście poczekali aż pierwsza stwierdzi czy to SCAM czy nie, a powinno to raczej nastąpić w ciągu 24h.
http://www.miningrigrentals.com/register?ref=17499 - wynajem koparek SCRYPT, X11, X13 itp
https://www.cryptsy.com/users/register?refid=21297 - największa giełda alt-coinów

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 92
Rejestracja: 22 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Fontas-Private pump and dump group

Postautor: Herodot » poniedziałek, 27 stycznia 2014, 20:01

krzynek1 pisze:To dobrze że potrafisz szybko podjąć decyzję, nieważne dobrą czy złą :lol:
Dzięki, podejmuję ryzyko na jakie mnie stać. Dla niektórych 0.8 LTC to dniówka a dla innych, drobniaki :P

Jeszcze się podziwię, jakie terminy, jakie role? Ja płacę za info, a jak je wykożystam to już moja rola i moje terminy. Będzie info. wcześniej, przekalkuluje sobie ryzyko, sprawdzę i potem się zobaczy. Będzie strata, no trudno, zdarzało się sporo więcej stracić na giełdzie niż te marne 0.8 lajta, ale też zarobić.

Dyskutant
Posty: 229
Rejestracja: 22 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Fontas-Private pump and dump group

Postautor: zbig205 » poniedziałek, 27 stycznia 2014, 21:57

MegaMol pisze:
Herodot pisze:
krzynek1 pisze:nie każdy może tak szybko zdecydować i zareagować.
Szybko? Gdzie tu jest szybko?
Jak to było za mało czasu na decyzję i reakcję, to chyba pompowanie i w ogóle giełda nie jest dla takiej osoby :)
Co innego, że ktoś nie zauważył wątku bo nie czytał wtedy forum, ale decyzja i reakcja... pfff
Jak dla mnie to było szybko.

Wszyscy chcą zarobić i zgłaszają się do oddania swojej kasy użytkownikowi X, który przecież jest taki zaufany bo ma konto od 3 miesięcy i pomarańczke ;)
A mnie np to nie przekonuje. Wolę być w zorganizowanej grupie, gdzie role są podzielone i ustala się terminy na dane operacje, czas trwania i sposób komunikacji, natomiast swoją kasą każdy rozporządza indywidualnie. Taką grupę łatwo zrobić, ale na pewno nie przez ludzi w gorącej wodzie kąpanych, którzy najlepiej za 5 min zrobili zakup jakiegoś krypto. 1 porażka i taka grupa się rozlatuje.

Póki nie ma żadnego stratega i rozbitych ról między WSZYSTKICH w grupie (i to najlepiej imiennie - nickami). Nie wiem ile jest osób w tamtej grupie, ale jestem pewien, że w przeciągu 3 miesięcy 1/3 odpadnie ;)
Kolego, nastepnym razem zanim zaczniesz komentowac zapoznaj sie z tematem. My nie zakladamy grupy pompujacej. My po prostu niwelujemy ryzyko utraty duzej gotowki przez podzielenie ceny na wiecej osob w razie gdyby okazalo sie ze fontas to scam . I jesli przesledzisz temat to zobaczysz ze w zaden sposob nie namawialem nikogo do przesylania mi jakiejkolwiek gotowki. Zapytalem poprostu o opinie kolegow z forum na temat ogloszenia na twitterze. Reszta rozwinela sie sama. Dodam w ramach scislosci, ze podczas zglaszania sie uzytkownikow do grupy mialem status poczatkujacego ;) pozdrawiam

Wróć do „Scrypt”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości