Tak tylko wrzucam: kup sobie w e-sklepie laptopa za bitkojna :)

kbo
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 116
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Tak tylko wrzucam: kup sobie w e-sklepie laptopa za bitkojna :)

Postautor: kbo » piątek, 26 stycznia 2018, 01:07

Można płacić kryptowalutami za elektronikę (komputery, podzespoły, laptopy, tablety, peryferia), jest troszkę AGD i RTV i różne inne takie tam.

Bez pośredników, opłata za transfer kryptowaluty - 2% przy wartości zamówienia poniżej 1000zł i 1,5% przy wartości zamówienia od 1000zł wzwyż. Minimalna wartość zamówienia (z wliczonym kosztem dostawy) - 300zł, maks. 3000zł. Gdyby trzeba było lekko podnieść górny limit - tel./mail i będzie podniesiony. Płacić krypto można TYLKO ZA PRODUKTY OZNACZONE JAKO DOSTĘPNE.
Póki co - 6 udanych, zaakceptowanych (czyli 6:0) transferów (BTC, BCC, ETH) w sumie za ok. 14 700zł.

Link do sklepu : https://www.kombo.krakow.pl

Od razu uprzedzam, na ten moment kart graficznych (RX 5x0, GTX 1060 i mocniejszych) generalny brak, jest tylko kupa chętnych (zwłaszcza na 1080Ti) i zamówień. W tym momencie są tylko Asusy Strixy GTX 1070 za 3011PLN (a jak była 1-dniowa promocja, tj. cena niższa o 100zł pod warunkiem, że forma płatności= tylko kryptowaluta to wejść w opisy promocyjnych kart GTX 1070 było tylko ok. 70, tak że się bardzo ostro wami rozczarowałem :P)

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 26 stycznia 2018
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Tak tylko wrzucam: kup sobie w e-sklepie laptopa za bitkojna :)

Postautor: harold » piątek, 26 stycznia 2018, 01:16

Przewidujecie płatność w LTC?

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14355
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2640
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Tak tylko wrzucam: kup sobie w e-sklepie laptopa za bitkojna :)

Postautor: rav3n_pl » piątek, 26 stycznia 2018, 03:27

Rozumiem reklamę, ale sklep już ma swój wątek. Po co śmiecić na forum kolejnym?
To tak, jakby np. giełdy zakładały nowe wątki przy każdej zmianie dziennych obrotów lub wprowadzeniu nowej funkcji...
Nie tędy droga!
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

kbo
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 116
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Tak tylko wrzucam: kup sobie w e-sklepie laptopa za bitkojna :)

Postautor: kbo » piątek, 26 stycznia 2018, 06:53

Śmiecić? No to nie wiem jak inni ale ja mam trochę inną ocenę informacji, że jest w tym kraju e-sklep, w którym za kryptowaluty, bez pośredników, można kupić mniej więcej to samo (oczywiście nie do końca to samo, w cenniku jest tylko ok. 17,5-18 tys. pozycji) co w największych molochach internetowych. I oczywiście że to jest reklama, ale wg mnie jeszcze bardziej jest to ciekawa i istotna informacja. Może nawet jedyna istotna na tym forum :mrgreen: :P

Jakoś kolega wyżej nie dotarł do tego drugiego tematu, pewnie właśnie z powodu trochę dziwacznego podziału tego forum, bo gdyby dotarł- nie zadałby pytania o LTC.

Właśnie dlatego, z powodu tego wg mnie średnio logicznego podziału tematów dodałem osobny wątek tutaj.


Przewidujecie płatność w LTC?
Wczoraj ok. 19 w tym drugim, "nieśmieciowym" wątku zamieściłem info że LTC będzie obsługiwany od 1 kutego. Muszę jeszcze trochę poanalizować jego ruchy kursowe i przetestować na nim mój algorytm (pozwalający lub nie pozwalający wyświetlić okno płatności kryptowalutą). W każdym razie za te 5 dni powinna już być mozliwośc transferu LTC.

PS Odnośnik do "nieśmieciowego" (bo ten jest podobno śmieciowy) tematu: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 80#p442734

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 841
Rejestracja: 25 grudnia 2013
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Tak tylko wrzucam: kup sobie w e-sklepie laptopa za bitkojna :)

Postautor: Bitcoiniak » piątek, 26 stycznia 2018, 07:09

rav3n_pl pisze: Rozumiem reklamę, ale sklep już ma swój wątek. Po co śmiecić na forum kolejnym?
To tak, jakby np. giełdy zakładały nowe wątki przy każdej zmianie dziennych obrotów lub wprowadzeniu nowej funkcji...
Nie tędy droga!

Po prostu biznes słabo idzie. :D :lol:
Archiwum czasopism z okresu PRL:
http://www.jaglarz.info/ja/czasopisma/iks186.php
Prośba o dofinansowanie projektu przez miłośników starych czasopism:
1GazetyC1AR8aBnCSPxMgjZVTbnD4toA8H lub Xt8Sy8Kgd9xmMgExk3RULqAqfn47WxfXaF

kbo
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 116
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Tak tylko wrzucam: kup sobie w e-sklepie laptopa za bitkojna :)

Postautor: kbo » piątek, 26 stycznia 2018, 07:13

Bitcoiniak pisze: Po prostu biznes słabo idzie.
Nawet nie masz pojęcia jak bardzo się tutaj mylisz :mrgreen: Nie wiem czy przypadkiem to jedno zdanie nie było twoją największą pomyłką w życiu :D

Ech ci zawistnicy :P Każdego by chcieli ściągnąć za nogi z powrotem do kotła - ale ja się nie dam :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Tak tylko wrzucam: kup sobie w e-sklepie laptopa za bitkojna :)

Postautor: KryptoBanita » piątek, 26 stycznia 2018, 19:44

"najnowsze wiadomości" można znaleźć w kilku wątkach - wklejają to samo info, więc czemu czepiacie się Towarzysze tylko drugiego wątku o sklepie?? Zróbcie najpierw porządek chociażby z kranikami :roll:

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Tak tylko wrzucam: kup sobie w e-sklepie laptopa za bitkojna :)

Postautor: GetBitCoin_pl » piątek, 26 stycznia 2018, 19:58

@kbo, nie chodzi o to czy idzie dobrze czy źle, masz jeden wątek: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=10&t=25976 możesz go podbijać od czasu do czasu (oczywiście nie co dziennie).

Wróć do „Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości