Polskie datacenter www.linehost.pl - Bitcoin accept

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 4 maja 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Polskie datacenter www.linehost.pl - Bitcoin accept

Postautor: Szafi » czwartek, 5 maja 2016, 00:08

Obrazek
http://www.linehost.pl

Witamy Państwa.
Marka Linehost specjalizuje się w utrzymywaniu domen internetowych, serwerów VPS OpenVZ, serwerów VPS KVM (pełna wirtualizacja sprzętowa) oraz serwerów dedykowanych. Posiadamy własne i niezależne centrum danych które znajduje się w Lesznie (wielkopolskie) obok Poznania.

Posiadamy:
Własne – niezależne centrum danych w Lesznie.
Nasza firma opiera się na autorskich i unikatowych rozwiązaniach.
Symetryczne łącza - posiadamy szybkie i stabilne węzły symetryczne 10Gbit/s.
Pingi w szkielecie naszej sieci wynoszą nie więcej niż <1ms.
Jesteśmy prawdopodobnie jedyną firmą hotingową w Polsce która oferuje płatności w walucie Bitcoin.
Jako nieliczna firma na świecie gwarantujemy rzeczywiste przepustowości na serwery VPS.
Nasza firma jest zrzeszona w międzynarodowej umowie BGP (blackhole) która dodatkowo zabezpiecza przez atakami DDOS.

Oferujemy:
Hosting przyjazny deweloperom - nasze wsparcie chętnie pomaga przy popularnych systemach i aplikacjach w tym gry multiplayer i inne.
Potrójne zabezpieczenia. Wszystkie serwery utrzymywane są w naszym centrum danych które wyposażono w agregaty, akumulatory oraz urządzenia typu UPS.
Pomoc przy migracji - skontaktuj się z naszym supportem w celu ustalenia szczegółów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Naszą aktualną ofertę można przeglądać na naszej stronie internetowej: http://www.linehost.pl, nasza firma stara się trzymać wysoki poziom usług w jak najmniejszej cenie tak aby nasi klienci nie przepłacali za usługi hostingowe. Jak widać, mamy tanie usługi, ale możecie Państwo jeszcze nie wiedzieć, że mamy dobrze a nawet lepiej niż konkurencja. Skontaktuj sie z naszymi pracownikami bok w celu przetestowania naszych usług bez żadnych zobowiązań.

Specjalnie dla portalu bitcoin.pl przygotowaliśmy 15% rabatu na serwery www, dedykowane, VPS OpenVZ, VPS KVM. Kod rabatowy należy wpisać pod koniec formularza przy zamówieniu usług hostingowych. Kod: "bitcoin_pl".

UWAGA: Jako, że jestesmy nową firmą na rynku - wiemy, że zapewne chcieliby Państwo przetestować nasze usługi. W związku z tym proponuje darmowy miesiąc testowy serwera VPS OpenVZ Power 1 lub Power 2 na okres jednego miesiąca całkowicie za free! Wystarczy zamówić serwer VPS OpenVZ Power 1 lub Power 2 na naszej stronie http://www.linehost.pl, pod koniec zamówienia należy wpisac kod rabatowy "bitminer" który opłaci serwer na okres jednego miesiąca. Następnie Państwo zadecydują, czy chcą korzystać dalej z usługi czy też nie. (serwery VPS w tej promocji są ograniczone do wyczerpania zapasów).

Jeżeli Państwo korzystają z naszych usług lub zamierzają wykorzystać darmowy miesiąc serwera pod hasłem "bitminer" prosimy o publikacje Państwa opini usługi w tym temacie. W razie pytań prosimy się kontaktować z naszym bok@linehost.pl

Pozdrawiamy,
Zespół Linehost.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Re: Polskie datacenter www.linehost.pl - Bitcoin accept

Postautor: adam1226 » czwartek, 5 maja 2016, 06:14

" Twoje aktywane usługi " ?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1963
Rejestracja: 14 maja 2013
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Re: Polskie datacenter www.linehost.pl - Bitcoin accept

Postautor: Multi » czwartek, 5 maja 2016, 09:23

Serwer WWW - nie ma w BTC

a tak to ceny nie powiem przystępne, zainwestujcie w PR, bez tego nie ruszycie.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 246
Rejestracja: 4 maja 2015
Reputacja: 158
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polskie datacenter www.linehost.pl - Bitcoin accept

Postautor: InPay » czwartek, 5 maja 2016, 10:47

Od dłuższego czasu akceptujące Bitcoin w Polsce firmy hostingowe
http://dataspace.pl/
http://www.artnet.pl/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Re: Polskie datacenter www.linehost.pl - Bitcoin accept

Postautor: adam1226 » czwartek, 5 maja 2016, 11:37

Przepraszam ze tak chamsko o tej literówce ale miałem czas jedynie żeby przekleic tekst
Mam jeszcze 2 pytania : wydaje mi sie ze ceny sa prawdobnie zle przeliczane na btc..
Ile nalezy oczekiwac na aktywację serwera? Czy jest konieczna aktywacja mailowa konta bo do mnie mail nie dochodzi..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 4 maja 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polskie datacenter www.linehost.pl - Bitcoin accept

Postautor: Szafi » czwartek, 5 maja 2016, 13:42

adam1226 pisze:" Twoje aktywane usługi " ?
Zapisałem do poprawienia :)
Multi pisze:Serwer WWW - nie ma w BTC

a tak to ceny nie powiem przystępne, zainwestujcie w PR, bez tego nie ruszycie.
Niestety bitpay nie obsługuje tak małych cen, może Pan doładowac portfel bitcoinami kwotą np: 10zł i zapłacić serwer www z portfela.
adam1226 pisze:Przepraszam ze tak chamsko o tej literówce ale miałem czas jedynie żeby przekleic tekst
Mam jeszcze 2 pytania : wydaje mi sie ze ceny sa prawdobnie zle przeliczane na btc..
Ile nalezy oczekiwac na aktywację serwera? Czy jest konieczna aktywacja mailowa konta bo do mnie mail nie dochodzi..
Proszę napisać do działu technicznego w celu rozwiązania problemu, proszę też o dokładny opis problemu i zalecam sprawdzenie "spamu". Serwery są aktywowane automatyczne przez system internetowy. Z tego co mi wiadomo, są konfigurowane ostatnie moduły więc może być opóźnienie ale jeżeli zamówił Pan serwer oczywiście Pan go dostanie. Z tego co widzę, wszystkie zamówienia są aktywne.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Polskie datacenter www.linehost.pl - Bitcoin accept

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 5 maja 2016, 14:13

@Szafi

No panowie, widzę tutaj nawet niezłe parametry na tle konkurencji. Ceny za KVM macie jak inni za VPS.
Pytania jeszcze
1. Jak u Was z Uptime ?
2. Czy IP serwera jest polskie ?

I co z tym "drobiazgiem", który znalazłem przed chwilą na Webhostingtalk ? Odniesiecie się jakoś do tego ?
http://www.webhostingtalk.pl/topic/4405 ... tpl/page-4
\77h temu kupiony vps i cisza. Mój ticket też jest dalej otwarty i zero odzewu. Wiadomo może kiedy wstanie?
Świeżak wita forumowiczów!

Firemka "SpeedHost Łukasz Krzych" chyba zawinęła interes razem z kasą użytkowników.

Zacznę od początku.
Korzystałem z ich usług od ładnych paru lat jeszcze przed wielokrotnym przebrandowaniem (nazwy nie pamiętam > serv4web > Unityweb > SpeedHost), kiedy to Pan Krzych wynajmował VPSy przez alledrogo. Kontakt z nimi nigdy nie należał do najłatwiejszych, lecz generalnie nie miałem większych powodów do narzekania.

Sytuacja rypła się 29-06-2015. VPS zmarł. Tego samego dnia wystawiłem ticket. Odpowiedź otrzymałem 01-07-2015.
03-08-2015 - Widzę, że panowie otworzyli nowy interes pod nazwą "LineHost.pl - Profesjonalne Polskie usługi Hostingowe F.U.H Sławomir Szeląg". Oferują już nowe usługi a ja w dalszym ciągu jestem bez VPSa, danych i pieniędzy.
Moja nadwyrężona cierpliwość się skończyła. Wynająłem dedyka w OVH. Zażądałem zwrotu ostatniej opłaty. Zero odpowiedzi.

Kwalifikuje się to pod oszustwo czy sprawa cywilna?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 4 maja 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polskie datacenter www.linehost.pl - Bitcoin accept

Postautor: Szafi » czwartek, 5 maja 2016, 14:22

do @ShadowOfHarbringer

Rok temu znaleźliśmy inwestora aby otworzyć duży projekt centrum danych Linehost. Aby na start miec klientów chcieliśmy przejąć upadającą marke speedhost.pl w celu nabycia początkowych klientów, niestety ta współpraca przejęcia marki sie nie udała ponieważ speedhost z nami nie chciał współpracować. Na stronie speedhosta widniały informacje, że firma została przejęta przez linehost - temu takie posty,ale nie zostało to dokonane ponieważ właściciel firmy speedhost Pan Łukasz Krzych wogóle przestał odpisywać na nasze wiadomości. Koniec końców, obsmarowali naszą markę na forach, że my to oni (tak napisał Pan Łukasz krzych na stronie głównej speedhosta). I niestety tak już zostało. Firma speedhost żyje swoim życiem i z tego co widzę, jest na sprzedaż - ale nie polecam. Szkoda problemów i nerwów.

Odpowiedź na 1. Jak u Was z Uptime ?
Nasze centrum danych istnieje od roku czasu, firma była własnością inwestora, teraz jest na osobe fizyczną ponieważ się go pozbyliśmy (spłaciliśmy dc). W przyszłości będziemy zakładać sp zoo. Jeżeli chodzi o uptime, działamy bez przerwy od czasu włączenia centrum danych. Czyli rok czasu.

Odpowiedź na 2. Czy IP serwera jest polskie ?
Tak oczywiście, serwery są lokowane w naszym centrum danych które jest w Polsce. Nasza adresacja w RIPE wskazuje na Leszno.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Polskie datacenter www.linehost.pl - Bitcoin accept

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 5 maja 2016, 14:50

Szafi pisze: Koniec końców, obsmarowali naszą markę na forach, że my to oni (tak napisał Pan Łukasz krzych na stronie głównej speedhosta). I niestety tak już zostało.
Wiecie, ze na to jest prosty sposób - zarejestrować oficjalne konta na forach takich jak WebHostingTalk, założyć oficjalny temat dla Waszej strony i zdecydowanie, oficjalnie zdementować takie plotki, napisać Waszą opinię na temat sprawy, napisać kto jest właścicielem firmy, jaka jest lokalizacja serwerów etc ?

Pewnie, będą tacy co uwierzą i będą tacy co nie uwierzą, ale nie robić nic to chyba najgorsza z możliwych opcji.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 4 maja 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polskie datacenter www.linehost.pl - Bitcoin accept

Postautor: Szafi » czwartek, 5 maja 2016, 14:58

bioly pisze:Wchodzę sobie tutaj - https://linehost.pl/cart.php?gid=2 najtańszy VPS / mies. 15 zł ~ 0,00867052 BTC no niech będzie 0.009 Teraz zmieniam walutę na BTC i ukazuje się cena.. 0.02 BTC 2 razy drożej, jak to możliwe? Jak przeliczacie te ceny?
Z tego co mi wiadomo ceny ustala bitpay, przekaże handlowcom do zweryfikowania, dzięki za info.
ShadowOfHarbringer pisze:
Szafi pisze: Koniec końców, obsmarowali naszą markę na forach, że my to oni (tak napisał Pan Łukasz krzych na stronie głównej speedhosta). I niestety tak już zostało.
Wiecie, ze na to jest prosty sposób - zarejestrować oficjalne konta na forach takich jak WebHostingTalk, założyć oficjalny temat dla Waszej strony i zdecydowanie, oficjalnie zdementować takie plotki, napisać Waszą opinię na temat sprawy, napisać kto jest właścicielem firmy, jaka jest lokalizacja serwerów etc ?

Pewnie, będą tacy co uwierzą i będą tacy co nie uwierzą, ale nie robić nic to chyba najgorsza z możliwych opcji.
Myśleliśmy dużo na ten temat, lecz webhostingtalk nie jest dla nas przyjaźnie ustawiony ze względów speedhosta. Nawet nic nie przeczytają, a będą pisać negatywne opinie - takie jak miała marka speedhost i ma do dnia dzisiejszego. Myślimy co z tym fantem zrobić ale dobrego pomysłu niestety na dzień dzisiejszy nie mamy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Re: Polskie datacenter www.linehost.pl - Bitcoin accept

Postautor: adam1226 » piątek, 6 maja 2016, 16:21

Co prawda to moj pierwszy vps, ale jak narazie wszystko ok :)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polskie datacenter www.linehost.pl - Bitcoin accept

Postautor: bl4ck » piątek, 6 maja 2016, 17:21

Szkoda że dodatkowe IP drogie.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 4 maja 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polskie datacenter www.linehost.pl - Bitcoin accept

Postautor: Szafi » sobota, 7 maja 2016, 15:59

@bl4ck
bl4ck pisze:Szkoda że dodatkowe IP drogie.
Jaką kwote jesteś w stanie zapłacić za dodatkowy ip? I ile ich byś potrzebował. Jesteśmy w stanie się dogadać - napisz proszę ticketa albo do bok.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 4 maja 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polskie datacenter www.linehost.pl - Bitcoin accept

Postautor: Szafi » poniedziałek, 9 maja 2016, 00:55

Zostało otwarte oficjalne forum naszej firmy. Zachecamy do rejestracji, bo kazdy za rejestracje swojego konta na forum dostaje darmowy serwer www Power 2 na okres 3 miesięcy! :) Dodatkowo stworzyliśmy specjalny event gdzie do zdobycia są darmowe serwery VPS za aktywny spędzony czas na naszym forum. Więcej informacji znajdziecie na naszym forum.

http://www.forum.linehost.pl

Pozdrawiamy,
zespół Linehost.

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polskie datacenter www.linehost.pl - Bitcoin accept

Postautor: bl4ck » poniedziałek, 9 maja 2016, 18:29

Szafi pisze:@bl4ck
bl4ck pisze:Szkoda że dodatkowe IP drogie.
Jaką kwote jesteś w stanie zapłacić za dodatkowy ip? I ile ich byś potrzebował. Jesteśmy w stanie się dogadać - napisz proszę ticketa albo do bok.
Jeśli mój obecny dostawca wykręci jeszcze raz jakiś numer to się odezwę.

Weteran
Posty: 1326
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polskie datacenter www.linehost.pl - Bitcoin accept

Postautor: MusX » wtorek, 17 maja 2016, 16:27

Funkcja "szukaj" nie byla zbyt przyjazna w znalezieniu tego watku, szukalem zatem tez w newsach na glownej stronie i tez nie znalazlem.
Mysle ze warto by z tego zrobic news na bitcoin.pl - z racji ze to pierwszy dostawca z polski, praktycznie kazdy biznes w internecie ktory przyjmuje platnosci BTC moze byc zainteresowany przesiadka do tego dostawcy.
Niestety kurs po jakim przeliczana jest cena uslugi z PLN-BTC pchnal mnie z powrotem do ovh

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 4 maja 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polskie datacenter www.linehost.pl - Bitcoin accept

Postautor: Szafi » niedziela, 22 maja 2016, 16:01

MusX pisze:Funkcja "szukaj" nie byla zbyt przyjazna w znalezieniu tego watku, szukalem zatem tez w newsach na glownej stronie i tez nie znalazlem.
Mysle ze warto by z tego zrobic news na bitcoin.pl - z racji ze to pierwszy dostawca z polski, praktycznie kazdy biznes w internecie ktory przyjmuje platnosci BTC moze byc zainteresowany przesiadka do tego dostawcy.
Niestety kurs po jakim przeliczana jest cena uslugi z PLN-BTC pchnal mnie z powrotem do ovh
Tak jak wcześniej wspomniałem, kurs ustala BitPay automatycznie. My na to wpływu jako firma nie mamy, można do nich napisać w tej sprawie.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 4 maja 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polskie datacenter www.linehost.pl - Bitcoin accept

Postautor: Szafi » wtorek, 31 maja 2016, 17:16

bioly pisze:Kontaktowaliście się z tym bitpay? Cena dalej jest nie do akceptacji.. PLN 15 zł BTC 0.02 ..
Tak, odpowiedź jest jednoznaczna. Ceny nie podlegają negocjacji niestety z BitPay. :/

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polskie datacenter www.linehost.pl - Bitcoin accept

Postautor: Bitmar » wtorek, 31 maja 2016, 17:43

Szkoda, że nie skorzystaliście z usług inpay.pl lub bitbe.co. Ale jeszcze nic straconego.... ;)

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 4 maja 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polskie datacenter www.linehost.pl - Bitcoin accept

Postautor: Szafi » sobota, 4 czerwca 2016, 17:54

Bitmar pisze:Szkoda, że nie skorzystaliście z usług inpay.pl lub bitbe.co. Ale jeszcze nic straconego.... ;)
Dzięki, kopsne info tam gdzie trzeba ;)

Wróć do „Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości