Sponsoring (mecenat) strony lub bloga w BTC

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 18 marca 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sponsoring (mecenat) strony lub bloga w BTC

Postautor: vipmarketing » sobota, 19 marca 2016, 14:21

Cześć, wszystkim. Dostałam pewien miesięczny budżet reklamowy... do rozdania.
Szukam ciekawych stron i blogów, które mogłabym sponsorować w imieniu moich klientów.
W zamian oczekuję dyskretnej, nieuciążliwej reklamy na sponsorowanej stronie/blogu.

Branże: informatyka, kryptowaluty, Bitcoin, ekonomia, podatki, biznes, przedsiębiorczości, prowadzenie biznesu, pozycjonowanie strony internetowych itp.

Jeżeli prowadzisz ciekawego bloga lub stronę na którykolwiek z powyższych tematów, to pisz śmiało na vipmarketing@vfemail.net

Warunki do ustalenia, comiesięczna płatność z góry w BTC.
Jeżeli temat jest w niewłaściwym dziale, to proszę administratora/moderatora o przeniesienie we właściwe miejsce.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 18 marca 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Sponsoring (mecenat) strony lub bloga w BTC

Postautor: vipmarketing » czwartek, 7 kwietnia 2016, 12:41

UP. Dostałam kilka zgłoszeń, ale nadal mam spory budżet reklamowy do rozdysponowania.

Jeżeli prowadzisz ciekawą stronę internetową, bloga lub forum, to napisz do mnie na adres vipmarketing@vfemail.net - w zamian za nienachalną, dyskretną reklamę oferuję sponsoring (mecenat) strony.

Otrzymałam znaczny budżet do podziału, więc mogę zaoferować nawet po kilkaset złotych miesięcznie dla każdej ze sponsorowanych stron. :)

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 18 marca 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sponsoring (mecenat) strony lub bloga w BTC

Postautor: vipmarketing » sobota, 6 sierpnia 2016, 21:30

Podbijam. :)

Nadal szukamy ciekawych serwisów o tematyce: kryptowaluty, Bitcoin i nowoczesne technologie do sponsorowania. Oferujemy nawet to kilkuset zł. miesięcznie na jedną stronę.

Zgłoszenia przesyłajcie na vipmarketing@vfemail.net

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 30 sierpnia 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sponsoring (mecenat) strony lub bloga w BTC

Postautor: Kryptomilioner » wtorek, 30 sierpnia 2016, 02:37

Aktualne ?

Wróć do „Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości