Kod QR i płatniczy adres - problem

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 grudnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kod QR i płatniczy adres - problem

Postautor: Noloco » czwartek, 19 grudnia 2019, 21:02

Witam... chciałbym się dowiedzieć jeśli chodzi o handel na giełdach typu binance/cointiger w jaki sposób po założeniu konta mogę wpłacić na giełdę pieniądze czy PLN aby z niej np. Kupić XRP czy inną walutę? Mam konto na coinbasie ale tam o wiele łatwiej to poszło i wszystko czytelniej jest. Natomiast problem mam w innych giełdach podczas wybierania opcji „Deposit” wyskakuje mi kod QR do zeskanowania pytanie przez jaką aplikacje? Bankową? Lub mam do wyboru opcje drugą skopiowanie wygenerowanego adresu do wklejenia i kolejne moje pytanie gdzie ten adres należy wkleić? Byłbym wdzięczny za proste wytłumaczenie. Pozdrawiam

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kod QR i płatniczy adres - problem

Postautor: Bit-els » czwartek, 19 grudnia 2019, 21:16

na Binance i Cointiger nie ma zwykłych pieniędzy. Tzw fiat to tokeny, stablecoiny typu usdt, to też cyfrowe waluty, najczęściej na łańcuchu eth, transferuje się je tak jak btc.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 grudnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kod QR i płatniczy adres - problem

Postautor: Noloco » piątek, 20 grudnia 2019, 11:36

Czyli aby zakupić token, muszę kupić cyfrową walutę w binance jest to BNB i dopiero tym operować ?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

Kod QR i płatniczy adres - problem

Postautor: fervi » wtorek, 24 grudnia 2019, 13:51

Aby używać "czystego" Binance, musisz np. w Bitomacie czy innej giełdzie obsługującej złotówki (prawdopodobnie trzeba podać dane, prócz bitomatu) kupić np. Bitcoiny czy Ethery i przesłać na Binance

Wróć do „Imprezy, spotkania, konferencje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości