Binance Blockchain Week - 19-22 stycznia 2019 | SINGAPUR

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 239
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 184
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance Blockchain Week - 19-22 stycznia 2019 | SINGAPUR

Postautor: Binance_Angels » wtorek, 25 grudnia 2018, 12:21

Obrazek
Obrazek Obrazek

►►►► https://www.binancefair.com ◄◄◄◄

Giełda Binance z ogromną przyjemnością zaprasza wszystkich użytkowników forum.bitcoin.pl do uczestnictwa w konferencji Binance Blockchain Week.

Obrazek

Binance organizuje swoją pierwszą w historii konferencję, która skupi się przede wszystkim na zrównoważonym rozwoju ekosystemu blockchain.
Binance Blockchain Week Singapore 2019 składa się z dwóch bloków, które odbędą się w trakcie 4 dni: dwudniowego hackathonu - Binance SAFU Hackathon w dniach 19-20 stycznia 2019 r., a następnie konferencji Binance w dniach 21-22 stycznia 2019 r.


Dlaczego organizowana jest konferencja?
Obecnie na rynku kryptowalut i blockchain istnieje zbyt dużo zamieszania i szumu. Niepewność nęka branżę na każdym kroku, a firmy stają przed coraz większą liczbą wyzwań. Istnieje potrzeba zjednoczenia wysiłków i zainicjowania globalnego ruchu blockchain, który na nowo pobudzi i zmieni stosunek wielu do technologii blockchain i świata kryptowalut.

Obrazek

O konferencji Binance
Konferencja Binance będzie dwudniowym szczytem, na którym zgromadzą się najbardziej oddane, niezwykłe i kreatywne umysły w przestrzeni blockchain i kryptowalut, aby dyskutować o aktualnych trendach w branży, gorących tematach oraz w celu poszukiwania innowacyjnych rozwiązań umożliwiających dalszy rozwój ekosystemu blockchain.

Binance SAFU Hackathon
32-godzinny hackaton organizowany wspólnie przez Binance i Tribe Accelerator - akcelerator blockchain wspierany przez rząd singapurski . Głównym celem Hackathonu jak najszybsze zaprojektowanie rozwiązań, które rozwiążą kluczowe problemy zidentyfikowane przez kluczowych interesariuszy tego programu.
Pula nagród Hackathonu wynosi 100 tys. dolarów (w przeliczeniu na BNB).

Bezpieczeństwo pozostaje najwyższym priorytetem w Binance. Oprócz ochrony platform przed potencjalnymi zagrożeniami, Binance aktywnie walczy z przestępcami, scamerami i problemem prania brudnych pieniędzy. Binance SAFU Hackathon wzywa wszystkich #BUIDLersów z całego świata do przyłączenia się do nas i wspólnego stworzenia (BUIDL) platformy, która pomoże w walce z oszustwami, hackerami i praniem brudnych pieniędzy. Liczymy, że wspólnymi siłami wszystkich uczestników uda nam się stworzyć społeczność i kulturę, która zbiorowo gromadzić będzie informacje na temat wszelkich podejrzanych działań i oszustw co ostatecznie sprawi, świat kryptowalut stanie się jeszcze bezpieczniejszym miejscem.

Prelegenci
Na konferencji przemawiać będzie ponad 50 wpływowych osób z branży blockchain i kryptowalut, wliczając w to kierownictwo Binance oraz wielu liderów z branży. Swoje przemowy wygłoszą m.in:
» Changpeng Zhao, CEO Binance
» Wei Zhou, CFO Binance
» Ella Zhang, Dyrektor Binance Labs
» Helen Hai, Dyrektor Blockchain Charity Foundation
» Patrick Dai, Współzałożyciel QTUM
» Hongfei Da, Założyciel NEO
» Jun Li, Założyciel Ontology
» Justin Sun, Założyciel TRON
» Jasper Lee, Dyrektor Zarządzający w eToro
» Tory Reiss, Współzałożyciel Trust Token
» JJ Peterson, CEO Block

To zaledwie 1/5 wszystkich prelegentów. Nie przegap takiej okazji - zobacz i poznaj "śmietankę" świata blockchain i kryptowalut!

Bilety
Bilety zostały podzielone na dwie kategorie.

» Regularne
Pierwsze 500 biletów można było zakupić w cenie $50.
Kolejna pula 500 biletów dostępna jest w cenie $99.
Cena ostatnich biletów wyniesie $599.

» Dla inwestorów
Ograniczona ilość do 100 - w cenie $888.

Lokalizacja
» Marina Bay Sands Convention Centre – Piętro 5

►►►► https://www.binancefair.com ◄◄◄◄

Wróć do „Imprezy, spotkania, konferencje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość