Binance Meetup Polska

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 144
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 85
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Binance Meetup Polska

Postautor: Binance_Angels » piątek, 10 sierpnia 2018, 00:46

Witajcie,
Z tej strony @Binance_Angel - Piotr Bień oraz @becometa - Karol Stańczak

Od 6 miesięcy intensywnie współpracujemy z firmą Binance zarówno na zapleczu - jako tzw. Binance Angels -jak i w ramach naszego głównego i oficjalnego kanału Binance na komunikatorze Telegram: Binance Polish. Wielokrotnie udowodniliśmy swoją wartość zarządowi firmy i między innymi dlatego dostaliśmy zgodę na organizowanie regularnych meetupów w Polsce. Naszym założeniem nie jest tylko tzw. shillowanie giełdy i jej działalności, ale budowanie silnej społeczności kryptowalut i blockchain w Polsce, słuchanie jej potrzeb i dostosowywanie swoich działań do nich.

„Burza mózgów” to nasza ulubiona forma dyskusji. Służy do wypracowywania wspólnych idei oraz pomysłów na każdy temat, dlatego też chcielibyśmy Was do niej włączyć.

Zespół Binance już nie raz udowodni, że jest ukierunkowany na społeczność i bierze pod uwagę nie tylko szeroko pojęty zysk a przede wszystkim zaangażowanie w społeczeństwo, w edukację, rozwój i propagowanie dobrego słowa na temat kryptowalut i technologii blockchain na świecie.

Po wstępnych rozmowach między sobą i zespołem Binance, uznaliśmy, że najlepiej będzie jeżeli skupimy się na organizacji dwóch typów wydarzeń. Pierwszy typ to Meetup z ograniczoną liczbą miejsc (do 60 osób) organizowany raz w miesiącu. Drugi typ to konferencja organizowana raz na kwartał dla zdecydowanie większej liczby uczestników.

Główna koncepcją meetupów będzie poznanie Was “face to face” i zaplanowanie wspólnymi siłami dużej, kwartalnej konferencji. Całość okraszona masą ciekawostek i informacji związanych z Binance. Każde z tych spotkań - zarówno meetupy jak i konferencje - będziemy uatrakcyjniać różnymi aktywnościami i konkursami - zadbamy o was ;)

Część z Was niejednokrotnie uczestniczyła w konferencjach związanych z krypto - na pewno macie wiele uwag co do ich organizacji - właśnie na nie liczymy. Innymi słowy, pragniemy wyznaczyć nowe standardy do naśladowania i przyćmić wydarzenia organizowane w pozostałych krajach. Szczerze wierzymy, że Polska społeczność ma wiele do zaoferowania i dzięki współpracy wyróżnimy się na świecie.

Podsumowując:
Czy byłbyś/byłabyś zainteresowany(a) udziałem w Meetupie/Konferencji organizowanej przez Binance w Polsce?

Obrazek

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 144
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 85
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance Meetup Polska

Postautor: Binance_Angels » środa, 15 sierpnia 2018, 22:08

Serdecznie dziękujemy wszystkim za podsyłane nam za pośrednictwem grupy Binance Polish, prywatnych wiadomości na fanpage Binance Poland oraz prywatnych wiadomości na forum propozycji i sugestii co do meetupu, jego formuły i Waszych oczekiwań.

Na podstawie otrzymanych informacji i oczekiwań społeczności wybraliśmy tematykę oraz pierwszy termin spotkania z serii Binance Poland Meetup.

Pierwszy Meetup odbędzie się 9 września w Łodzi - po szczegóły zapraszamy do tego postu lub bezpośrednio do portalu gdzie zarezerwujecie swój bilet uprawniający do udziału w spotkaniu.

/Piotr i Karol

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 8 sierpnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance Meetup Polska

Postautor: just » czwartek, 30 sierpnia 2018, 13:30

Cześć!

A co powiecie na partnerstwo z BlockchainFiesta (www.blockchainfiesta.io). Moim zdaniem polska scena blockchain jest jeszcze na tyle młoda, że warto ją wspólnie kształtować poprzez prężnie działające i wspierające się community :) D

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 144
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 85
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance Meetup Polska

Postautor: Binance_Angels » piątek, 21 września 2018, 18:55

just pisze: Cześć!

A co powiecie na partnerstwo z BlockchainFiesta (http://www.blockchainfiesta.io). Moim zdaniem polska scena blockchain jest jeszcze na tyle młoda, że warto ją wspólnie kształtować poprzez prężnie działające i wspierające się community :) D
Wybacz nam z całego serca!
Dopiero zobaczyliśmy Twoją wiadomość - musieliśmy przeoczyć powiadomienie.

Jeżeli uda nam (Karol i Piotr) się wdrożyć w życie plan, jaki założyliśmy na Polskę, to z pewnością poszukiwać będziemy kontaktów do organizatorów takich inicjatyw jak właśnie BlockchainFiesta. Nawiązanie szerszej współpracy - w kwestii szerzenia dobrego słowa na temat kryptowalut oraz technologii blockchain i organizacji serii spotkań/meetupów - będzie mocno praktykowane. Na ten moment nic jeszcze jednak nie zostało potwierdzone 'u góry'.

Mógłbyś nakreślić nam tutaj lub w ramach prywatnej wiadomości co dokładniej rozumiesz pod relacjami partnerskimi? Wszelkie sugestie oraz propozycje, w tym również współpracy w pierwszej kolejności muszą przejść przez centralę, której z przyjemnością napomkniemy o ich istnieniu ;)

Wróć do „Imprezy, spotkania, konferencje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość