Spotkanie poszkodowanych przez Ambasadę Bitcoin

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Spotkanie poszkodowanych przez Ambasadę Bitcoin

Postautor: Piotr Kujawski » czwartek, 18 maja 2017, 11:49

Witam,
Nazywam się Piotr Kujawski, więcej szcegółów można o mnie dowiedzieć się na spotkaniu.
Jestem jedną z osób poszkodowanych przez spółkę ambasada bitcoin sp. z o.o. Próbowałem do tej pory bezskutecznie odzyskać utraconą kwotę i poddałem się. Wczoraj przeczytałęm, że są inni poszkodowani na większe kwoty i nabrałem nadziei, że sprawa nie jest stracona.

Chciałbym zorganizować spotkanie osób, które straciły pieniądze czy po przez inwestycje w Ambasadę Bitcoin czy w inwestycje organizowane przez Macka Z i Rafała K. Ze swojej strony zobowiązuje się pokryć koszty wynajmu sali (Łódź, Wrocław, Warszawa) na 2-4 godzin. Zapraszam to udziału firmy z branży Bitcoin w celu wentualnego sponsorowania spotkanie.

Celen spotkania jest ustalenie faktycznej liczby poszkodowanych i kwoty. Wg moich rachunków, na podstawie kilku rozmów jest to kwota pomiędzy 1,5-2mln złotych.

Jestem po rozmowie z prawnikami, którzy powiedzieli, że w przypadku zebrania grupy osób, możemy wystąpić do prokuratury z wnioskiem o ściganie z tytułu oszustwa w stosunku do Macka Z i Rafał K. Osoby te zbierały pieniądze od inwestorów nie będąc we władzach spółki i planując, że środki te nigdy nie będą inwestowane ani spłacane.

Piotr Kujawski
kujawski.piotr.pl@outlook.com
(użyłem do rejestracji inny email to ten mi odrzuciło)

Wróć do „Imprezy, spotkania, konferencje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości