20 października Bielsko-Biała "Bitcoin w praktyce – projekty, pomysły i możliwości współpracy"

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 313
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Bielsko-Biała

20 października Bielsko-Biała "Bitcoin w praktyce – projekty, pomysły i możliwości współpracy"

Postautor: nalesnikld » czwartek, 13 października 2016, 19:34

jak w temacie, spotkanie 20 października (czwartek).
Galeria Wzgórze
Wzgórze 4/4, 43-300 Bielsko-Biała

Info odnośnie spotkania na facebooku:

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

20 października Bielsko-Biała "Bitcoin w praktyce – projekty, pomysły i możliwości współpracy"

Postautor: JacekW_BB » piątek, 14 października 2016, 18:07

Postaram się być. I może pomyślmy o czymś większym w BB promującym btc.

Gaduła
Posty: 360
Rejestracja: 27 lipca 2013
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

20 października Bielsko-Biała "Bitcoin w praktyce – projekty, pomysły i możliwości współpracy"

Postautor: asocjal » piątek, 21 października 2016, 23:28

I jak bylo? Macie jakies nagrania? Szkoda ze to tak daleko i nie moglem byc.

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

20 października Bielsko-Biała "Bitcoin w praktyce – projekty, pomysły i możliwości współpracy"

Postautor: JacekW_BB » sobota, 22 października 2016, 08:49

Przyszedłem do Galerii (popularnie nazywanej galerii u Franka) i... no właśnie nikogo tam nie było. To jakaś impreza widmo. Inna sprawa, że BB to nie Wa-wa i żeby tutaj ludzie na coś przyszli trzeba oplakatować miasto - organizatorzy o tym zapomnieli... Sam myślę, o podobnym stylu spotkania, ale na które przyszliby biznesmani z BB.

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

20 października Bielsko-Biała "Bitcoin w praktyce – projekty, pomysły i możliwości współpracy"

Postautor: ikswodnal » sobota, 22 października 2016, 09:52

JacekW_BB pisze: Przyszedłem do Galerii (popularnie nazywanej galerii u Franka) i... no właśnie nikogo tam nie było.
Spotkanie odbyło się. Na piętrze. Dziwne że personel kawiarenki nie poinformował. Faktem jest też, że nie zauważyłem żadnego zewnętrznego plakatu, ogłoszenia. Z punktu widzenia człowieka poznającego BTC i technologię (?) blocchain spotkanie bardzo pożyteczne.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 8 lutego 2015
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Toronto

20 października Bielsko-Biała "Bitcoin w praktyce – projekty, pomysły i możliwości współpracy"

Postautor: CanCan » niedziela, 23 października 2016, 22:57

JacekW_BB pisze: Przyszedłem do Galerii (popularnie nazywanej galerii u Franka) i... no właśnie nikogo tam nie było. To jakaś impreza widmo. Inna sprawa, że BB to nie Wa-wa i żeby tutaj ludzie na coś przyszli trzeba oplakatować miasto - organizatorzy o tym zapomnieli... Sam myślę, o podobnym stylu spotkania, ale na które przyszliby biznesmani z BB.
Ja i kilku znajomych pracujemy nad spotkaniem w BB. Jak wszystko dogadamy i dogramy, damy znać na forum i fb ;)
BTC-SMS.eu <- BTC/LTC/ETH za SMS
BitCantor.com <- Ekspresowy Kantor BTC/LTC/ETH

Pomogłem? 1AZ14HkoqtY26WeTuJYVizEjBLehqLTugj

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

20 października Bielsko-Biała "Bitcoin w praktyce – projekty, pomysły i możliwości współpracy"

Postautor: JacekW_BB » poniedziałek, 24 października 2016, 13:53

A ile było na tym w minionym tygodniu ludzi. CanCan - odezwij się to mogę pomóc.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 8 lutego 2015
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Toronto

20 października Bielsko-Biała "Bitcoin w praktyce – projekty, pomysły i możliwości współpracy"

Postautor: CanCan » wtorek, 25 października 2016, 09:42

JacekW_BB pisze: A ile było na tym w minionym tygodniu ludzi. CanCan - odezwij się to mogę pomóc.
Na pierwsze pytanie nie odpowiem bo nie dałem rady dojechać,

A drugie - PW
BTC-SMS.eu <- BTC/LTC/ETH za SMS
BitCantor.com <- Ekspresowy Kantor BTC/LTC/ETH

Pomogłem? 1AZ14HkoqtY26WeTuJYVizEjBLehqLTugj

Wróć do „Imprezy, spotkania, konferencje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości