FxCuffs w Krakowie 16-17 marca 2018

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FxCuffs w Krakowie 16-17 marca 2018

Postautor: traderslife » środa, 27 grudnia 2017, 12:47

Obrazek
Już za niespełna trzy miesiące w krakowskim ICE odbędzie się kongres inwestycyjny FxCuffs. W trakcie tej edycji jednym z głównych tematów wydarzenia będą kryptowaluty. Na scenach pojawią się między innymi Sylwester Suszek (CEO BitBay), Szczepan Bentyn (vloger, CEO Pracowni Nowych Technologii, cofounder Personal Tokens) oraz przedstawiciele branży krypto.

FxCuffs to:
- kilkadziesiąt godzin wykładów, debat i warsztatów zarówno w języku polskim jak i angielskim,
- targi, w trakcie których na kilkudziesięciu tysiącach metrów kwadratowych zaprezentują się dziesiątki firm z branży,
- strefa B2B gdzie będzie można spotkać się z ekspertami i zarządzającymi firmami z branży,
- Inwestorzy Dzieciom czyli publiczna zbiórka i trading charytatywny na kryptowalutach. Cały dochód z akcji przeznaczony zostanie na pomoc w edukacji dzieci.

Strona wydarzenia:

https://expo.fxcuffs.pl/

Udział w dwudniowej konferencji jest zupełnie darmowy - wystarczy się zarejestrować na stronie FxCuffs

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 52
Rejestracja: 4 czerwca 2014
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FxCuffs w Krakowie 16-17 marca 2018

Postautor: owiekje » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 15:29

Konkurs FxCuffs 2018: Wyłoń finalistów, tylko do końca stycznia!

Jak wynika z oficjalnego oświadczenia Fundacji FxCuffs, czwarta odsłona konkursu wyróżniającego podmioty i osoby na polskim rynku kapitałowym weszła w kolejną fazę. W drugiej rundzie głosowania Internauci wybierają swoich kandydatów z zamkniętej listy, stworzonej na podstawie pierwszej rundy plebiscyt.

Oddaj swój głos w jednej z 11 kategorii
https://comparic.pl/konkurs-fxcuffs-201 ... -stycznia/

“Już 4. rok z rzędu organizujemy konkurs, którego celem jest wyłonienie podmiotów i osób reprezentujących Polską i zagraniczną branżę Forex najsilniej przyczyniających się do jej ciągłego rozwoju. Do tej pory każda kolejna edycji plebiscytu i konferencji FxCuffs ustanawiała nowe rekordy pod względem frekwencji. Mam nadzieję, że podobnie będzie i w tym roku” – komentuje Marcin Wenus, wiceprzewodniczący Fundacji FxCuffs.
Comparic.pl - każdego dnia najwięcej informacji i analiz o kryptowalutach w polskiej sieci
Dołącz do grupy na Facebooku dotyczącej kryptowalut - SPRAWDŹ JUŻ TERAZ
Weź udział w FxCuffs 2018 - bezpłatnej konferencji poświęconej między innymi kryptowalutom

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 615
Rejestracja: 6 lutego 2017
Reputacja: 108
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FxCuffs w Krakowie 16-17 marca 2018

Postautor: BitHub.pl » sobota, 3 lutego 2018, 12:38

Na bithub.pl pojawiła się zapowiedź konferencji oraz wywiad z organizatorem.

Czego można się spodziewać na konferencji oraz o jakich ciekawych rzeczach można się będzie dowiedzieć?

Konferencja FxCuffs jest największą konferencją inwestycyjną w Polsce i staramy się żeby znalazły się na niej pozycje ciekawe dla każdego kto zainteresowany jest pomnażaniem swoich pieniędzy. To 4 edycja i co roku wprowadzamy coś nowego patrząc też na trendy na rynkach. Rynek crypto w postaci BitBay towarzyszy nam już od pierwszej edycji, a o perspektywach samego Bitcoina można było dowiedzieć się na konferencji jak był dużo, dużo, dużo tańszy.

Czytelników BitHub zapewne najbardziej interesuje właśnie ten aspekt wydarzenia dlatego może właśnie na nim się skupię. Będzie oczywiście Sylwester Suszek z prelekcją, BitBay i BitBayPay ze stoiskami dzięki czemu będzie można na pewno dowiedzieć się o planach giełdy, technicznych rozwiązaniach czy coinach, które mogą być wprowadzone w najbliższym czasie.

Oprócz tego, Szczepan Bentyn z wykładem, ale także jako prowadzący debatę dotyczącą samego Blockchaina z naprawdę bardzo ciekawymi uczestnikami. Co charakteryzuję naszą konferencję to możliwość późniejszych prywatnych rozmów z tymi osobami, które często znamy tylko z TV czy internetu. Nie zabraknie oczywiście jako wystawców też firm miningowych, ciekawych ICO, istniejących już crypto czy giełd.

Co poza tym? ponad 40 prelegentek i prelegentów znanych z rynków kapitałowych, ale także z inwestycji w nieruchomości (Wojciech Orzechowski) czy sztuki (Rafał Kamecki). Będzie też oczywiście giełda, waluty, indeksy, surowce – jednym słowem wszystko w co warto inwestować w dzisiejszych czasach. I wszystko to omawiane przez najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach, a także pokazywane bezpośrednio przez wystawiające się firmy. Wystawców spodziewamy się około 60, a uczestników powinno być ponad 5000. Do tego warto dodać, że FxCuffs to nie tylko wykłady czy możliwość spotkania się przedstawicielami firm, ale przede wszystkim integracja środowiska inwestorów na skalę niespotykaną nigdy wcześniej w Polsce. W sobotę odbędzie się duże After-party w 4-piętrowym klubie na Kazimierzu. Co ważne każdy znajdzie tam coś dla siebie bo będzie i zamknięta strefa VIP dla posiadaczy takich wejściówek, głośna sala z możliwością tańczenia, ale także restauracja czy kręgle. Dla każdego coś miłego.


Wiecej informacji i cały wywiad na: https://bithub.pl/wydarzenia/16-17-03-expo-fxcuffs-2018-najwieksze-wydarzenie-inwestycyjne-europie-srodkowo-wschodniej/

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 235
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 66
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FxCuffs w Krakowie 16-17 marca 2018

Postautor: Comparic.pl » środa, 28 lutego 2018, 14:20

Już dzisiaj o 19:00 specjalny webinar z gwiazdą tegorocznej konferencji FxCuffs - Stevem Wardem :)

Link do zapisów - https://comparic.pl/steve-ward-xtb-wez- ... szkoleniu/

Pasją Steve’a jest wspieranie ludzi w osiąganiu lepszych wyników, poparte 25-letnim doświadczeniem w pracy jako nauczyciel, trener i coach. W 2005 roku rozpoczął współpracę z traderami i managerami funduszy, przedtem jednak pracował z najlepszymi sportowcami i drużynami jako trener psychologii sportu i wydajności. Ponadto zdobywał doświadczenie jako performance coach zawodowych graczy pokerowych.

Obecnie Steve współpracuje z traderami i managerami funduszy dysponującymi portfelem inwestycyjnym o różnym poziomie dywersyfikacji oraz zróżnicowanym doświadczeniem. Zasięg jego działań obejmuje banki, fundusze, spółki energetyczne, grupy handlowe i spółki handlujące towarami na całym świecie, które wspiera w ramach rozwoju umiejętności niezbędnych do usprawnienia procesu podejmowania decyzji, polepszenia wyników oraz maksymalizacji zysków. Steve w tym celu wykorzystuje różnorodne metody takie jak coaching, warsztaty, doradztwo, oraz oceny zarówno psychologiczne jak i fizjologiczne. Prowadzi także szkolenia z zakresu wydajności i psychologii skierowane do osób zajmujących kluczowe lub kierownicze stanowiska, pracujących pod presją w środowiskach nastawionych na wyniki, takich jak rynki finansowe czy banki.
Comparic.pl - każdego dnia najwięcej informacji i analiz o kryptowalutach w polskiej sieci
Dołącz do grupy na Facebooku dotyczącej kryptowalut - SPRAWDŹ JUŻ TERAZ
Weź udział w FxCuffs 2018 - bezpłatnej konferencji poświęconej między innymi kryptowalutom

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 9 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FxCuffs w Krakowie 16-17 marca 2018

Postautor: EXMO » poniedziałek, 5 marca 2018, 18:44

Zespól EXMO weźmie udział w FxCuffs 2018

Obrazek

Przedstawiciele giełdy EXMO wezmą udział w największym w Europie Środkowo-Wschodniej kongresie inwestycyjnym - FxCuffs 2018. Kongresowi będą towarzyszyły targi, na których firma zaprezentuje między innymi przewagi handlu algorytmicznego oraz korzyści wewnętrznej waluty EX-CODE. Stoisko firmy nr. 51 będzie można odwiedzić w Centrum Kongresowym ICE Kraków od 16 do 17 marca.

Obecni na miejscu przedstawiciele giełdy EXMO opowiedzą o licznych korzyściach płynących z korzystania z platformy: m. in. o wygodzie interfejsu, wewnętrznej walucie EX-CODE, która pozwala bez prowizji przeprowadzać transfery aktywów dla wymiany, popularnych metodach płatności, obsługiwanych przez giełdę i ułatwiających handel na parach z polskim złotym.

- Wraz z ciągłym rozwojem na Polskim rynku, który jest istotnym elementem naszej globalnej strategii, chcemy zasygnalizować swoją obecność na nadchodzących targach FxCuffs 2018. Jest to niewątpliwie świetna okazja, żeby lepiej poznać swoich obecnych i przyszłych klientów w Polsce, zapoznać się z ich doświadczeniem korzystania z platformy oraz przedyskutować potrzeby. Ponadto, zamierzamy praktycznie udowodnić, iż korzystanie z EXMO jest łatwe i wygodne. Dla wszystkich gości przygotowaliśmy mile upominki, które odebrać będzie można na naszym stoisku - powiedział Ivan Petukhovsky, współtwórca giełdy EXMO.

Warto przypomnieć, iż z początkiem grudnia giełda EXMO jest oficjalnie obecna na polskim rynku. Na platformie pojawiła się opcja handlu na ponad czterdziestu parach walutowych, w tym z polskim złotym (PL), czyli BTC/PLN oraz ETH/PLN. Wejściu na rodzimy rynek towarzyszyło też przetłumaczenie strony i bazy wiedzy na polski.

Więcej informacji na temat giełdy EXMO można znaleźć na oficjalnej stronie w zakładce „Aktualności”, jak również na pośrednictwem Telegrama, Facebooka, oraz Twittera. Zapraszamy do śledzenia naszego kanału na Youtube.

Informacja o EXMO:

EXMO to międzynarodową giełdę kryptowalut, która służy do kupna, sprzedaży oraz wymiany kryptowaluty i pieniędzy fiducjarnych. Platforma została założona w 2014 roku przez deweloperów z Tajlandii, Hiszpanii, Rosji w ścisłej współpracy z doradcami finansowymi z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Litwy i Singapuru. Od tego momentu, platforma dynamicznie się rozwinęła, o czym świadczy m. in. sześciokrotny wzrost liczb przeprowadzanych transakcji.
Obecnie prawie 1 mln. giełdowych graczy na całym świecie korzysta z EXMO. Według oficjalnego rankingu bitcoinity.org, giełda znajduje się na 10 miejscu wśród światowych giełd Bitcoin względem wielkości. Została ona także wyróżniona przez polski portal kryptomag.pl jako jedna z najlepszych giełd 2017 roku.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 5 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FxCuffs w Krakowie 16-17 marca 2018

Postautor: Pierzynka » poniedziałek, 5 marca 2018, 21:05

Hej jestem z Łodzi, warto sie wybrac na takąkonferencje, jesli jest sie całkowicie początkującą osoba w temacie kryptowalut?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2542
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 1131
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FxCuffs w Krakowie 16-17 marca 2018

Postautor: amneziahaze » wtorek, 6 marca 2018, 16:53

@traderslife, czy ja Ciebie nie widziałem przypadkiem na fx nawigatorze? :P

@Pierzynka, myślę, że warto to mało powiedziane.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2368
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 2471
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FxCuffs w Krakowie 16-17 marca 2018

Postautor: ergorg » środa, 7 marca 2018, 00:21


Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 235
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 66
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FxCuffs w Krakowie 16-17 marca 2018

Postautor: Comparic.pl » czwartek, 8 marca 2018, 09:57

Cześć!

Z okazji Dnia Kobiet mamy dla wszystkich Pań 10% zniżki na bilety premium i VIP oraz 25% na sztukę MayDay, która zostanie wystawiona 17 marca po konferencji w centrum kongrsowym ICE :) Liczba biletów ograniczona!

https://comparic.pl/dzien-kobiet-kod-ra ... i-8-marca/

Oczywiście normalny bilet jest całkowicie za darmo - premium i VIP to dostęp do lunchów, zamkniętych warsztatów itd
Comparic.pl - każdego dnia najwięcej informacji i analiz o kryptowalutach w polskiej sieci
Dołącz do grupy na Facebooku dotyczącej kryptowalut - SPRAWDŹ JUŻ TERAZ
Weź udział w FxCuffs 2018 - bezpłatnej konferencji poświęconej między innymi kryptowalutom

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 235
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 66
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FxCuffs w Krakowie 16-17 marca 2018

Postautor: Comparic.pl » wtorek, 13 marca 2018, 17:56

Do wygrania 3 bilety Premium na FxCuffs - ktore upowazaniaja min do udzialu w zamknietych warsztatach z osławionym w świecie mentorem i psychologiem tradingu - Stevem Wardem!

https://comparic.pl/konkurs-zdobadz-bil ... vea-warda/
Comparic.pl - każdego dnia najwięcej informacji i analiz o kryptowalutach w polskiej sieci
Dołącz do grupy na Facebooku dotyczącej kryptowalut - SPRAWDŹ JUŻ TERAZ
Weź udział w FxCuffs 2018 - bezpłatnej konferencji poświęconej między innymi kryptowalutom

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2368
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 2471
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FxCuffs w Krakowie 16-17 marca 2018

Postautor: ergorg » piątek, 16 marca 2018, 13:00

Rafał Zaorski zaorał. :D

Obrazek

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 235
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 66
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FxCuffs w Krakowie 16-17 marca 2018

Postautor: Comparic.pl » poniedziałek, 19 marca 2018, 14:33

Podsumowanie największej i ostatniej edycji FxCuffs już dostępne! W przyszłym roku zapraszamy na InvestCuffs 2019, gdzie jeszcze więcej uwagi poświęcimy kryptowalutom!

https://comparic.pl/relacja-expo-fxcuffs-2018/

16 i 17 marca br. Kraków stał się gospodarzem najważniejszego wydarzenia rynków walutowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Czwarta edycja Konferencji, Targów oraz Gali FxCuffs przyciągnęła ponad 5 tysięcy uczestników, światowej sławy prelegentów oraz najważniejszych przedstawicieli branży.

Expo FxCuffs 2018 to wyjątkowa okazja do zapoznania się z nowościami w ofercie brokerów oraz przedsiębiorstw ściśle związanych z rynkiem Forex. Na trzech piętrach Krakowskiego Centrum Kongresowego, niemal 5 tysięcy uczestników spotkało się z przedstawicielami domów brokerskich, banków, rynkowych ekspertów oraz wytwórców ekskluzywnych produktów, idealnie uzupełniających profil skutecznego i zyskownego tradera. Podczas czwartej edycji uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu wystawców, którzy starali się skraść uwagę traderów. W tym celu oferowali rozmaite upominki, oraz konkursy.

Wkrótce zdjęcia i nagrania z wykładów. Stay tuned!
Comparic.pl - każdego dnia najwięcej informacji i analiz o kryptowalutach w polskiej sieci
Dołącz do grupy na Facebooku dotyczącej kryptowalut - SPRAWDŹ JUŻ TERAZ
Weź udział w FxCuffs 2018 - bezpłatnej konferencji poświęconej między innymi kryptowalutom

Wróć do „Imprezy, spotkania, konferencje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości