[PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna - ARCHIWUM

mkl
Rozmowny
Posty: 58
Rejestracja: 20 listopada 2013
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: mkl » środa, 11 grudnia 2013, 09:47

@btcdrive
@qertoip


Jeżeli istnieje uzsadnione podejrzenie iż czyjeś pieniądze zostały ukradzione bądź nielegalnie przetrzymane, logiczne jest to, że po wyczerpaniu wszystkich dostępnych i niekonfrontacyjnych metod czyli kontaktu telefonicznego, mailowego, GG i braku jakiejkolwiek odpowiedzi jedynym słusznym rozwiązaniem jest wykorzystanie dostępnych organów państwowych. Właśnie taka jest ich rola i dokładnie tak bym uczynił, w biznesie nie ma tolerancji dla oszustów. Najwyraźniej życie jeszcze nie zdążyło Was doświadczyć.

Na szczęście Bitcurex zareagował bardzo energicznie i tłumaczenie firmy o nie dostarczeniu do mnie ticketu jest dla mnie w zupełności wystarczające i wykazałem wystarczająco dobrej woli kończąc sprawę w tym momencie. Dodatkowo przepraszając za kilka lekceważących epitetów, które były efektem utraty cierpliwości i były rzeczywiście niepotrzebne.


Co do społeczności, zupełnie mnie to nie interesuje, bo ja w tej społeczności nie uczestniczę, mam na codzień ważniejsze sprawy niż czytanie waszego internetowego bełkotu. Tak więc napinajcie się dalej i prężcie muskuły :)
Ostatnio zmieniony środa, 11 grudnia 2013, 09:55 przez mkl, łącznie zmieniany 2 razy.

Gaduła
Posty: 376
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: degartezo » środa, 11 grudnia 2013, 09:48

Też przyłączam sie do wypowiedzi jak dotąd ponad rok współpracy z Bitcurex osobiście nie miałem problemów z Bitcurex (oprócz aktualizacji samej giełdy i jej czasowych przestojów ;) - p.s. odpowiednio podaję tytuł przelewu :D Przelewy max 2 dni i są.

A jesli są jakieś problemy to jak Bitmar napisał wszędzie w bankach itp, maja na to 2 tyg a czasami i dłużej sprawy się ciągną i nie zawsze pomyślnie - etc etc .

Rozmowny
Posty: 144
Rejestracja: 22 maja 2013
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: daniox » środa, 11 grudnia 2013, 10:05

cezarx77 pisze:grzem, ciekawy problem zasugerowałeś :? .

Choć osobiście uważam że po prostu r50zyry5 niefortunnie opisał problem używając sformułowania o kolejkowaniu. Obserwując ilość kapitału "przewalającego" się ostatnio przez bitcurexa należy założyć że jest mnóstwo przelewów w tą i z powrotem (obstawiam kilkadziesiąt przelewów dziennie). Dodatkowo dochodzi problem zwracania szczególnej uwagi na każdy szczegół przelewu bo wpadka tutaj jest trudna do wyprostowania. Ponieważ kwestia wpłat/wypłat jest dość poważna więc nie powierzą tego jakiemuś pracownikowi i robi to osobiście ktoś "z góry". Stąd to wszysko idzie w takim tempie.
każdy kto wypłaca PLNy z bitcurex'a możne ocenić ilość operacji bankowych wychodzących z ich konta, w okresie od 6.12 do 10.12 oceniam kolejkę takich operacji na ok 90 tysięcy sztuk, sama ostatnia niedziela w godzinach 13 do 20 to ponad 3tysiące operacji bankowych, jestem pełen podziwu dla obecnej wydajności tego systemu transakcyjnego

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 1295
Rejestracja: 19 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: servantes » środa, 11 grudnia 2013, 10:07

mkl pisze: W związku z powyższym żądam natychmiastowego oddania do dyspozycji pieniędzy jakie powierzyłem serwisowi Bitcurex, tj kwotę 10 tysięcy złotych. Jeżeli do wtorku 10 grudnia nie otrzymam wyjaśnień w tej sprawie, następne kroki skieruję do siedziby swojej kancelarii adwokackiej która na co dzień reprezentuje moje interesy i upoważnię ją do złożenia w moim imieniu zawiadomienia do:
1. prokuratury rejonowej w sprawie podejrzenia wyłudzenia pieniędzy na podstawie Art.*286.*§*1
2. UOKiK - w sprawie nieprawidłowych zapisów w regulaminie bitcurex
3. urzędu skarbowego - w sprawie wszczęcia kontroli podatkowej wszystkich Państwa spółek
4. wniesieniem sprawy sądowej z powództwa cywilnego w sprawie zasądzenia odszkodowania w wyniku strat jakie poniosłem w wyniku przywłaszczenia moich pieniędzy
biuro[at]i-ms.pl
I ten kolega podał swój adres email biuro[at]i-ms.pl

Zrobilibyście z nim jakiś interes ? Oczywiście retorycznie pytam ;-)

Dyskutant
Posty: 256
Rejestracja: 26 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: cezarx77 » środa, 11 grudnia 2013, 10:55

@daniox możesz wyjaśnić w jaki sposób doszedłeś do takich liczb? Bo brzmi to aż nieprawdopodobnie, ja w swoich prognozach opierałem się na średniej liczbie użytkowników i ststaystyce moich własnych wpłat/wypłat jako punkt odniesienia.

A tak btw ostatnia moja wpłata na bitcurex trwała 9h od zlecienia z konta bankowego do zapisu w saldzie giełdy.

Rozmowny
Posty: 144
Rejestracja: 22 maja 2013
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: daniox » środa, 11 grudnia 2013, 11:01

@cezarx77, w tytule przelewu przychodzącego na twoje konto jest numer, przyjąłem ten numer jako miejsce w kolejce systemu transakcyjnego, nie wiem czy są to tylko przelewy wychodzące
jednak pokazuje skale zjawiska

mCs
Rozmowny
Posty: 52
Rejestracja: 30 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: mCs » środa, 11 grudnia 2013, 11:29

Panowie szybkie pytanie:
Czy na Bitcurex PLN potrzebna jest do czegoś weryfikacja i jeśli tak to jak obecnie najszybciej ją przejść?

Na wet po linkiem https://bitcurex.com/pl-pages,verif.html nic nie ma tylko pusta strona.

Dyskutant
Posty: 256
Rejestracja: 26 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: cezarx77 » środa, 11 grudnia 2013, 11:36

Szybka odpowiedź.
Nie, na tą chwilę nie trzeba. Jak byś zaczął jakieś "dziwne" ruchy robić to poproszą Cię mailowo o dokumenty.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 22 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wrocław

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: dj_drops » środa, 11 grudnia 2013, 11:44

Kolejny dzień, a pieniądze dalej nie dodane do salda na bitsrurexie od piątku... (oczywiście przelew wykonany poprawnie - żeby nie było).
Nikogo nie obwiniam, nikogo nie obarczam - tylko sie pytam czy to jest poważne ? Czy kontakt z supportem jest poważny ?

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Bitmar » środa, 11 grudnia 2013, 11:53

@dj_drops, zrobiłeś przelew w piątek (z tego co rozumiem). Przelew miał szansę do nich dojść w poniedziałek (nie wiem w jakim banku jesteś zgaduje że to nie grupa bre bank). Dzisiaj jest środa, godzina jeszcze wczesna. Wpłat mają pewnie dziesiątki jak nie setki, ręcznie to muszą zaksięgować, dodać do salda na giełdzie. Czy Ty poważnie pytasz czy to jest poważne ? Skorzystaj z usług goxa to będziesz wiedział co to znaczy "niepoważne" jak poczekasz sobie kilka tygodni.

Rozmowny
Posty: 142
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: artur » środa, 11 grudnia 2013, 16:26

Panowie szybkie pytanie. Jak można się skontaktować z administratorem albo kimś odpowiedzialnym za bidcurex? Przeglądając podane ze strony gg to GG:908928 - Łódź - Pani lat 18 ze zdjęciem.. GG: 520505 - to Łódź - Pan lat 24.. i Tech GG: 912113 - 42 lata - odpowiedzi na pozostawioną wiadomość brak.. Jeśli macie jakieś namiary na kogoś to bardzo bym prosił - może być na PW

Weteran
Posty: 2256
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: 140
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: AdamM » środa, 11 grudnia 2013, 16:51

Wyśli ticketa. Po prostu.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 9 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: hierton » środa, 11 grudnia 2013, 17:02

Przelew dotarł - odwołuje alarm. Wisiał od piątku.

Niemniej jednak czytając wypowiedzi na forum - obrońców bitcurexa lub może właścicieli? nie wiem - można wyrobić sobie opinie o samej firmie. Każdy klienta korzystajacy z usług bitcurexa ma prawo wypiedzieć się w sprawie jego funckjonowania, co w normalnym biznesie jest traktowane jako pozytywny efekt badania rynku. Natomiast tu widać wypowiedzi prostackie na poziomie budki z piwem i jakichs mikroklientach. Powoływanie się na instytucje czy banki i kolejki petentów obnaża nieco mechanizm funcjonowania całego biznesu. Bowiem jak można porównać firmę z kapitałem 5 tys, serwisem prowadzonym za pomocą GG przez choćby 17 latkę z Łodzi, i dodam że odpowiedzi serwisu również czasem są na tym poziomie jakby odpowiadał nastolatek lub mail robot - do jakiejkolwiek intytucji. Firma z kapitałem 5 tys podejrzana jest zawsze. Poziom strony oraz zawieszanie serwisu w momencie spadku ceny jest oczywistą i przemyślana manipulacją według mnie, co dodatkowo dyskredytuje firmę na przyszłość.

Dodatko czego można się domyślić - jak dla mnie pewnik. Zawieszanie się serwisu w momencie nagłego spadku świadczy o tym że właściciele grają pieniędzmi klientów i w obawie przed staratą blokuja operacje aby wyjść na swoje. Dla mnie pownik murowany. W końcu oczywiście żadza pieniądza doprowadzi do upadku firmy.


No future for Digital Future Bitcurex - jak dla mnie.

Dyskutant
Posty: 256
Rejestracja: 26 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: cezarx77 » środa, 11 grudnia 2013, 17:14

O jakim zdarzeniu piszesz wzmiankując o zawieszaniu giełdy na spadkach?
Bo chyba coś mi umknęło :o

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Bitmar » środa, 11 grudnia 2013, 18:17

hierton pisze:Przelew dotarł - odwołuje alarm. Wisiał od piątku.

Niemniej jednak czytając wypowiedzi na forum - obrońców bitcurexa lub może właścicieli? nie wiem - można wyrobić sobie opinie o samej firmie. Każdy klienta korzystajacy z usług bitcurexa ma prawo wypiedzieć się w sprawie jego funckjonowania, co w normalnym biznesie jest traktowane jako pozytywny efekt badania rynku.
Dokładnie każdy ma prawo wyrazić swoje opinie, ale to też trzeba umieć a nie od razu sugerować przestępstwo.
hierton pisze: Dodatko czego można się domyślić - jak dla mnie pewnik. Zawieszanie się serwisu w momencie nagłego spadku świadczy o tym że właściciele grają pieniędzmi klientów i w obawie przed staratą blokuja operacje aby wyjść na swoje. Dla mnie pownik murowany. W końcu oczywiście żadza pieniądza doprowadzi do upadku firmy.
Jak wyżej pisałem opinie też trzeba umieć formułować na poziomie. Jeśli wymagasz poziomu od innych to wymagaj go też od siebie.
Opinia opinią, a pomówienie pomówieniem. Jeżeli nie masz dowodów to za ten tekst bitcurex może oskarżyć Cię o pomówienie z art. 212 § 2 k.k i z bardzo dużym prawdopodobieństwem wygra. Może jakbyś dostał 100tys zł grzywny albo rok więzienia zrozumiałbyś czym różni się opinia od pomówienia.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 9 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: hierton » środa, 11 grudnia 2013, 19:17

Bitmar pisze:
hierton pisze:Przelew dotarł - odwołuje alarm. Wisiał od piątku.

Niemniej jednak czytając wypowiedzi na forum - obrońców bitcurexa lub może właścicieli? nie wiem - można wyrobić sobie opinie o samej firmie. Każdy klienta korzystajacy z usług bitcurexa ma prawo wypiedzieć się w sprawie jego funckjonowania, co w normalnym biznesie jest traktowane jako pozytywny efekt badania rynku.
Dokładnie każdy ma prawo wyrazić swoje opinie, ale to też trzeba umieć a nie od razu sugerować przestępstwo.
hierton pisze: Dodatko czego można się domyślić - jak dla mnie pewnik. Zawieszanie się serwisu w momencie nagłego spadku świadczy o tym że właściciele grają pieniędzmi klientów i w obawie przed staratą blokuja operacje aby wyjść na swoje. Dla mnie pownik murowany. W końcu oczywiście żadza pieniądza doprowadzi do upadku firmy.
Jak wyżej pisałem opinie też trzeba umieć formułować na poziomie. Jeśli wymagasz poziomu od innych to wymagaj go też od siebie.
Opinia opinią, a pomówienie pomówieniem. Jeżeli nie masz dowodów to za ten tekst bitcurex może oskarżyć Cię o pomówienie z art. 212 § 2 k.k i z bardzo dużym prawdopodobieństwem wygra. Może jakbyś dostał 100tys zł grzywny albo rok więzienia zrozumiałbyś czym różni się opinia od pomówienia.
Jak zwykle straszenie. Szkodliwość społeczną mojej opini można oszacować na 10 pln i pewnie taki wyrok wydałby sąd, albo w ogóle zigonorował taką pierdołe. Natomiast wielu ludzi mogłoby oskarżyć bitcurex o milionowe straty gdyby każdy udowodnił, iż momencie nagłego spadku ceny bitcurex zawiesza swoją działaność na kilka sekund, lub minut, tym samym uniemożliwiając sprzedaż aktywów. Mam swoje zdanie na ten temat i stąd moje domysły, ponieważ bitcurex nie wypowiadał się na ten temat.

Dodatkowo: Realizowałem kilkanaście razy przelewy i nie było opóźnień. Opóżnienia przelewów z tego tygodnia mogłoby być np spowodowane utratą płynności prez bitcurex z powodu nagłego spadku ceny na mtgox. Innego wyjaśnienia oraz teorii na ten temat nie posiadam, ponieważ nie otrzymałem informacji o przyczynach kilkudniowych opóźnień. Może ktoś wie ?

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 1295
Rejestracja: 19 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: servantes » środa, 11 grudnia 2013, 21:01

hierton pisze:
Jak zwykle straszenie. Szkodliwość społeczną mojej opini można oszacować na 10 pln i pewnie taki wyrok wydałby sąd, albo w ogóle zigonorował taką pierdołe. Natomiast wielu ludzi mogłoby oskarżyć bitcurex o milionowe straty gdyby każdy udowodnił, iż momencie nagłego spadku ceny bitcurex zawiesza swoją działaność na kilka sekund, lub minut, tym samym uniemożliwiając sprzedaż aktywów. Mam swoje zdanie na ten temat i stąd moje domysły, ponieważ bitcurex nie wypowiadał się na ten temat.

Dodatkowo: Realizowałem kilkanaście razy przelewy i nie było opóźnień. Opóżnienia przelewów z tego tygodnia mogłoby być np spowodowane utratą płynności prez bitcurex z powodu nagłego spadku ceny na mtgox. Innego wyjaśnienia oraz teorii na ten temat nie posiadam, ponieważ nie otrzymałem informacji o przyczynach kilkudniowych opóźnień. Może ktoś wie ?
Wziąłeś pod uwagę, ze jak zostałeś pozwany, musisz ponieść sam koszty reprezentacji prawnej, dojazdów, zastępstw itp. W takiej sprawie nie przysługuje ci obrońca z urzędu. Więc zanim wyrok zapadnie, już poszło 5tys. I nie licz na zwrot kosztów, nawet jeżeli nie zostaniesz skazany.
Jestem ciekawy wyniku.

Weteran
Posty: 1415
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: grzem » czwartek, 12 grudnia 2013, 15:06

Wypłata zlecona wczoraj, doszła dzisiaj pierwszą sesją Elixir.
Na razie więc, nie widzę podstaw do podejrzeń o niewypłacalność.
Zapraszam na https://cryptox.pl

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 166
Rejestracja: 29 września 2012
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: minerfuture » czwartek, 12 grudnia 2013, 15:54

Ja byłem zmuszony z powodu wcześniejszych przycięć serwisu założyć konto w OKPAY jak pisałem wcześniej ale jest jeden problem z tym OKPAY...chciałem wypłacić to nie jest takie hop - przelew zwykły na konto idzie kilka dni a reszta to jakiejś dziwaczne systemy płatnicze tak jak OKPAY. Więc przesłałem BTC na bitcurex i tam dopiero zamieniłem i wypłatę zleciłem. Cóż...polska giełda to polska...jednak wszystko sprawniej przebiega.
"Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości." - Ludwig Von Mises

szymon1051
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: szymon1051 » czwartek, 12 grudnia 2013, 17:47

Jest jakaś oficjalna wiadomość że na bitcurex wejdą LTC?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801 i 37 gości