[PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 1295
Rejestracja: 19 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: servantes » poniedziałek, 2 września 2013, 09:15

extreme pisze:nie będę polemizował z Panem, bo to nie ma najmniejszego sensu.

Poza ujadaniem na niemal wszystkich wątkach nic Pan nie wnosi do rzeczowej dyskusji. Chwali Pan bitcurex i dobrze. Niech sobie Pan tam siedzi i korzysta. Nikt Pana nie namawia do zmiany przyzwyczajeń.

Już Pan wyrażał swoje mądrości nt. braku profesjonalizmu, złego regulaminu i zeszłorocznego śniegu...
Cieszę się, że ma Pan "przygotowanie prawnicze" i udziela dobrych rad. Proponowałbym założyć kancelarię i udzielać porad zainteresowanym za pieniążki. Przynajmniej będzie dodatkowe źródło dochodu.

Myślenie o sobie jako najbardziej przygotowanym i wszechwiedzącym jest w złym stylu i świadczy tylko o Panu ale dziękuję za słowa krytyki. Choćby nie miały nic wspólnego z rzeczową i konstruktywną krytyką.
Od spraw merytorycznych do spraw personalnych. Tak się nie robi PR. Oprócz prawnika, doradcy podatkowego potrzebny wam PRowiec na pól etatu.

WMP
Gaduła
Posty: 346
Rejestracja: 25 grudnia 2011
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: WMP » sobota, 7 września 2013, 22:20

Dajcie mi powody dla których mam używać bidextreme.pl,a jeśli się z nimi zgodze to odejdę z curexa.
WMP pisze:Strata zawsze boli o wiele bardziej niż cieszy ewentualny zysk

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: GetBitCoin_pl » sobota, 7 września 2013, 23:35

tak naprawdę nikogo nie obchodzi czy będziesz używać goxa, curexa czy extrema ;]
sory ale ktoś ci to musiał powiedzieć :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3621
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: hanti » sobota, 7 września 2013, 23:59

tworcow bidextreme raczej to obchodzi ;)
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl https://www.kraken.com/

WMP
Gaduła
Posty: 346
Rejestracja: 25 grudnia 2011
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Odp: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: WMP » niedziela, 8 września 2013, 01:31

hanti pisze:tworcow bidextreme raczej to obchodzi ;)
+1

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. HTC Vision przy użyciu Tapatalk 4
WMP pisze:Strata zawsze boli o wiele bardziej niż cieszy ewentualny zysk

Dyskutant
Posty: 162
Rejestracja: 11 marca 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: erem » niedziela, 8 września 2013, 12:20

WMP pisze:Dajcie mi powody dla których mam używać bidextreme.pl,a jeśli się z nimi zgodze to odejdę z curexa.
Z giełdami jest tak, że kapitał jest przyciągany przez płynne i głębokie rynki. Żeby giełda rosła musi przekroczyć pewną masę krytyczną. Co mi po niskiej prowizji jak nie mogę kupić/sprzedać większej ilości bez ruszania rynkiem? Albo bidextreme zainwestuję trochę w animację rynku, albo obrót pozostanie znikomy.

EDIT: "większa ilość" to w przypadku bidextreme 4 BTC, które wyczyszczą całą tabelę zleceń i poniosą kurs do 534 PLN :)

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 13 sierpnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: bitmaniak » niedziela, 8 września 2013, 17:37

Fakt, póki co rynek u nich płytki, ale przecież nie ma nic od razu. Gdyby każdy z nas kupił/sprzedał na bidextreme.pl chociaż po 1 BTC to myślę, że od razu by się ruszyło.

Sam korzystam z tej giełdy i naprawdę można zarobić na różnicach. Może nie fortunę, ale zawsze coś. W dodatku pieniądze są na koncie w błyskawicznym tempie. :)

Weteran
Posty: 1326
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: MusX » niedziela, 8 września 2013, 20:04

rozwiazanie na ten problem możliwe solidna promocja, ale bez LTC i tak ciężko byłoby zabłysnąć, druga opcja to arbitrage bot, który by pośredniczył ofertom z innych giełd wystawiając zlecenia na obu giełdach na raz, generując i obrót i głębokość rynku.

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 13 sierpnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: bitmaniak » poniedziałek, 16 września 2013, 19:16

pomalutku ale do przodu Obrazek. Oby tak dalej :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1780
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: Nuke » poniedziałek, 16 września 2013, 21:11

To tylko 1,5 BTC. Jak na razie żałosne.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jedyna darmowa infolinia bitcoin

Mądrzy ludzie mówią, ponieważ mają coś do powiedzenia, głupi - ponieważ muszą coś powiedzieć.
Kup/sprzedaj Bitcoin przy pomocy localbitcoins
Proszę o zostawianie komentarzy.

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 13 sierpnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: bitmaniak » poniedziałek, 16 września 2013, 21:22

Nuke pisze:To tylko 1,5 BTC. Jak na razie żałosne.
hmmm a ja tam widzę ponad 21 BTC. No chyba, że 1,5 i 21 to to samo ale chyba nie? :/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1780
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: Nuke » poniedziałek, 16 września 2013, 22:11

Widzisz ten spadek ok 11 na załączonym obrazku. To jest właśnie 1,5 BTC.
Jedyna darmowa infolinia bitcoin

Mądrzy ludzie mówią, ponieważ mają coś do powiedzenia, głupi - ponieważ muszą coś powiedzieć.
Kup/sprzedaj Bitcoin przy pomocy localbitcoins
Proszę o zostawianie komentarzy.

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 13 sierpnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: bitmaniak » poniedziałek, 16 września 2013, 22:45

Nuke pisze:Widzisz ten spadek ok 11 na załączonym obrazku. To jest właśnie 1,5 BTC.
no tak. Rynek bardzo płytki i tu się zgadzam. No ale z drugiej strony obroty już na poziomie ~ 21 BTC to już coś. Zwłaszcza, że ostatnio było 2 BTC. Giełda jest tak naprawdę od miesiąca, więc nie oczekujmy obrotów jak na curexie. Chciałem tylko podkreślić, że zawsze to jest in plus i to cieszy. 2 lub 3 silne giełdy w Polsce to zawsze plus dla PL. Myślę, że skorzystają na tym wszyscy. Różnice kursowe murowane...a przecież oto chodzi, czyż nie? :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1780
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: Nuke » poniedziałek, 16 września 2013, 23:09

Konkurencja jest zawsze na + dla potencjalnego klienta. Ale z tą różnica kursu to bym polemizował, nie jeden post na tym forum już został o tym napisany.
Jedyna darmowa infolinia bitcoin

Mądrzy ludzie mówią, ponieważ mają coś do powiedzenia, głupi - ponieważ muszą coś powiedzieć.
Kup/sprzedaj Bitcoin przy pomocy localbitcoins
Proszę o zostawianie komentarzy.

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 13 sierpnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: bitmaniak » poniedziałek, 16 września 2013, 23:50

Nuke pisze:Konkurencja jest zawsze na + dla potencjalnego klienta. Ale z tą różnica kursu to bym polemizował, nie jeden post na tym forum już został o tym napisany.
oczywiście różnice pewnie będą nieznaczne. Chociaż, jak teraz patrzę to jest około ~6zł. Jeśli rynek się pogłębi to jednak będzie na + dla wszystkich. Myślę, że skorzystają na tym także giełdy, nie tylko klienci. Skorzysta na pewno cały rynek PL. Kto wie może wskoczymy na 5 czy 4 miejsce w świecie pod względem obrotów. To byłoby coś. Przyjdą wtedy nowi gracze, ah.... :)

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 13 sierpnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: bitmaniak » wtorek, 17 września 2013, 11:00

jak widać konkurencja potrzebna. Lokowanie wszystkiego w jedną giełdę jest błędem. Zawsze warto rozproszyć swoje środki, dlatego zapraszam na https://www.bidextreme.pl. Ja wierzę w tą giełdę :).

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 17 września 2013, 13:32

bitmaniak pisze:jak widać konkurencja potrzebna. Lokowanie wszystkiego w jedną giełdę jest błędem. Zawsze warto rozproszyć swoje środki, dlatego zapraszam na https://www.bidextreme.pl. Ja wierzę w tą giełdę :).
Coś podejrzanie mocno w nią wierzysz.
Jeżeli nie jesteś członkiem ekipy, to co najmniej znajomym właścicieli/właściciela, a przez to automatycznie twoja wiarygodność spada do zera.

Jeżeli jeszcze tego nie skumałeś, to podpowiadam żebyś przestał chwalić bidextreme, bo tylko im pogarszasz sytuację. Generalnie dużo użytkowników BTC to paranoicy i kryptoanarchiści, więc ludzie na tym forum nie są tak naiwni jak na innych forach, nie kupią twoich *SŁABYCH* manipulacji.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 13 sierpnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: bitmaniak » wtorek, 17 września 2013, 13:48

Coś podejrzanie mocno w nią wierzysz.
Jeżeli nie jesteś członkiem ekipy, to co najmniej znajomym właścicieli/właściciela, a przez to automatycznie twoja wiarygodność spada do zera.

Jeżeli jeszcze tego nie skumałeś, to podpowiadam żebyś przestał chwalić bidextreme, bo tylko im pogarszasz sytuację. Generalnie dużo użytkowników BTC to paranoicy i kryptoanarchiści, więc ludzie na tym forum nie są tak naiwni jak na innych forach, nie kupią twoich *SŁABYCH* manipulacji.
Co to znaczy "słabych" manipulacji? Dlaczego uważasz, że manipuluję? Czy chwalenie bidextreme to be, a bitcurexa to ok?
Nie uważasz, że trochę przesadzasz?
Nie muszę być związany z bidextreme żeby ich chwalić. Po prostu odpowiadają mi i tyle. Chyba mam do tego prawo.

Poza tym fajnie, że działają i się rozwijają. Może w końcu powstanie przeciwwaga dla curexa. Będzie to z pożytkiem dla wszystkich.

Teraz jak padła strona na curexie to mam takie deja vu. Pamiętam ile wtedy straciłem.... :/

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 293
Rejestracja: 14 lipca 2012
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: gkucmierz » wtorek, 17 września 2013, 13:55

ShadowOfHarbringer pisze:
Jeżeli nie jesteś członkiem ekipy, to co najmniej znajomym właścicieli/właściciela, a przez to automatycznie twoja wiarygodność spada do zera.
Miałem się przyznać, że coś tam robiłem przy bidextreme, ale teraz się boję, że moja wiarygodność spadnie do zera :)
1grzes2zcfyRHcmXDLwnXiEuYBH7eqNVh
BTC Average | Web Tools | Crypto Links

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 1295
Rejestracja: 19 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] Bidextreme.pl - Dyskusja Ogólna

Postautor: servantes » wtorek, 17 września 2013, 14:03

To chyba ocziwsite, ze ta gielda sie rozwinie, jezeli zaoferuje alternatywę dla innej. Bitcurex nie musial z nikim konkurowac. Inaczej rozwijasz przedsiebiorstwo kiedy zaczynasz z pozycji monopolisty a inaczej, kiedy wchodzisz na rynek, na którymś ktoś juz działa.

Ale to jest oczywista oczywistość dla przedsiębiorcy, prawda ?

Ktoś mi wyjaśni strategie marketingowa i cenową bitextreme ?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości