wex.nz (dawne BTC-e) - Dyskusja ogólna

Dyskutant
Posty: 158
Rejestracja: 19 marca 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

wex.nz (dawne BTC-e) - Dyskusja ogólna

Postautor: Jarvis » wtorek, 12 stycznia 2021, 23:59

Czym wyższy kurs tym bardziej dupa szczypie z powodu tego co tam przepadło, a co będzie za x lat. Sam zadaje sobie pytanie jak mogłem trzymać przez dłuższy czas jakiekolwiek środki na ruskiej giełdzie, zresztą bitcurvex czy gox nie lepszy. Byłem tym wszystkim już tak zniesmaczony i zrezygnowany, że nawet po wyparowaniu btc-e nie przelewałem z wexa czym prędzej na portfel. Człowiek stracił "krypto-dziewictwo" i niby spoko bo niektórym przepadły naprawdę duże ilości BTC, ale dlaczego jakieś kurwie mają biegać bezkarne żyjąc za nasze środki. (to oczywiście pytanie retoryczne, bo wiemy, że takich jest wcale nie mało ;))

Początkujący
Posty: 225
Rejestracja: 18 października 2020
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

wex.nz (dawne BTC-e) - Dyskusja ogólna

Postautor: Dar0 » środa, 13 stycznia 2021, 19:02

Jarvis pisze: wtorek, 12 stycznia 2021, 23:59ale dlaczego jakieś kurwie mają biegać bezkarne żyjąc za nasze środki.
To nie było jakoś tak ze jakieś amerykańskie 3 literowe służby te btc wzięły sobie? Już nie pamiętam dokładnie jak tam było.

Dyskutant
Posty: 175
Rejestracja: 12 stycznia 2012
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

wex.nz (dawne BTC-e) - Dyskusja ogólna

Postautor: Qba-da-Intrepid » poniedziałek, 8 lutego 2021, 20:56

USA najwyżej z kont bankowych z BTC-e coś może wzięli, ale z potwierdzonych zajęć to slużby w Nowej Zelandii niedawno dopiero dobrały się do ok. $100M. Kryptowaluty ponoć ludzie związani z FSB i Małofiejewem zajęli. Nie liczyłbym na zwrot środków.

Dyskutant
Posty: 241
Rejestracja: 11 kwietnia 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

wex.nz (dawne BTC-e) - Dyskusja ogólna

Postautor: andrew9 » czwartek, 15 września 2022, 18:07

Czy są tu osoby, które straciły coś podczas upadku WEX i próbowały coś w tym temacie robić? (zgłoszenia na policję, grupy itp.). Z ciekawostek we wrześniu zeszłego roku w Warszawie aresztowany był CEO Wexa.

Szukam też informacji gdzie trafiły Bitcoiny z giełdy. Kiedyś na różnych grupach to widziałem, ale nie mogę teraz znaleźć. Wiem też, że do zeszłego roku cały czas tam były, ale potem zaczęły się jakieś transfery.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 399
Rejestracja: 17 listopada 2013
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

wex.nz (dawne BTC-e) - Dyskusja ogólna

Postautor: Vampire » czwartek, 15 września 2022, 19:38

Hej, ja nic nie robilem w sumie jesli chodzi o policje czy fora. Jesli ktos mialby jakis namiar jak to ogarnac z checia przygarne takie info :)
My other car would be a Jet Fighter:)

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 227
Rejestracja: 11 kwietnia 2013
Reputacja: 141
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

wex.nz (dawne BTC-e) - Dyskusja ogólna

Postautor: kim_dzong_un » niedziela, 11 grudnia 2022, 00:10

https://cryptonews.net/news/bitcoin/16718179/ --> 10,000 Bitcoin Withdrawn From Wallet of Defunct Crypto Exchange Wex, Former BTC-e
Nie jestem graczem/spekulantem giełdowym.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwietnia 2023
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

wex.nz (dawne BTC-e) - Dyskusja ogólna

Postautor: po425plecznik » sobota, 15 kwietnia 2023, 13:52

andrew9 pisze: czwartek, 15 września 2022, 18:07Z ciekawostek we wrześniu zeszłego roku w Warszawie aresztowany był CEO Wexa.
To jest bardzo ciekawa postać. Poszukiwany w co najmniej czterech krajach, aresztowany dwukrotnie - we Włoszech i w Polsce. Za każdym razem zostaje zwolniony z więzienia i wraca do Rosji. Zabawne, że w stosunku do Polaków tzw. wolne sądy nie mają problemu aby przyklepywać areszty tymczasowe ciągnące się latami, a obywateli "bratnich narodów" wypuszcza się po symbolicznym czasie i pozwala się rozpłynąć za wschodnią granicą.
https://news.bitcoin.com/ex-head-of-cry ... in-poland/
andrew9 pisze: czwartek, 15 września 2022, 18:07Szukam też informacji gdzie trafiły Bitcoiny z giełdy.
Bitcoiny trafiły do Donbasu, gdzie posłużyły do sfinansowania rosyjskiej operacji wojskowej.
https://www.occrp.org/en/daily/11135-ru ... e-platform

Dyskutant
Posty: 175
Rejestracja: 12 stycznia 2012
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

wex.nz (dawne BTC-e) - Dyskusja ogólna

Postautor: Qba-da-Intrepid » sobota, 27 maja 2023, 14:17


Dyskutant
Posty: 186
Rejestracja: 8 marca 2013
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

wex.nz (dawne BTC-e) - Dyskusja ogólna

Postautor: 11111111 » niedziela, 11 czerwca 2023, 23:05

A mnie wczoraj rano przyszedł 0.0001 LTC na adres wypłat, który miałem ustawiony na BTC-e/WEX.
Przypadek czy coś więcej?
Miałem tam kilka LTC zanim padła na dobre.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości