wex.nz (dawne BTC-e) - Dyskusja ogólna

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: GetBitCoin_pl » niedziela, 15 września 2013, 16:23

Napisałem do supportu i powiedzieli że ich bank wymaga weryfikacji danych przy takiej gotówce. Wysłałem im dane i czekam już drugi dzień roboczy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2071
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK - London SM4

Re: BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: Bemx2k » niedziela, 15 września 2013, 16:45

Ja kiedys czekalem 11 dni na weryfikacje moich danych adresowo bankowych na MtGox'sie
wiec badz cierpliwy daj im extra 2-3 dni .
BTC>ETH

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: GetBitCoin_pl » niedziela, 15 września 2013, 17:29

Na goxie też przechodziłem weryfikację ale tam można było się zweryfikować zamin wysłałem gotówkę a na BTC-e jest odwrotnie... najpierw wysyłasz gotówkę a dopiero później proszą o skany dowodu i jakieś rachunki...

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: GetBitCoin_pl » czwartek, 26 września 2013, 20:32

Zaczynam się denerwować od 11 września 0 odzewu - napisali mi tylko raz że powodem zablokowania jest veryfikacja konta i koniec wysłałem im skan dowodu i potwierdzenie zameldowania i dalej cisza, nie odpisują mi na maile... a gotówka zablokowana
Na goxie już krócej czekałem...

Edit:
Eh wyjaśniło się że nie dostawali moich odpowiedzi na maila - musiałem wysłać wiadomość poprzez stronkę z ticketami - konto jest odblokowane.

Rozmowny
Posty: 94
Rejestracja: 6 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: przester27 » środa, 23 października 2013, 18:47

a jak długo szedł ci przelew ? wpłacał ktoś do btce przez interkasse ?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: GetBitCoin_pl » środa, 23 października 2013, 20:24

Jak wpłacałem do nich USD to szło normalnie 5 dni roboczych

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: NieDorobieSie » piątek, 25 października 2013, 09:38

Witam. Odpowie ktoś na pytania? Pisałem tam do supportu to dostałem tylko odpowiedź dwoma słowami na jedno pytanie. Czytam posty i widzę, że trzeba wysyłać skany dowodu itp. Przy każdej wpłacie tego wymagają? Jeśli wpłacę np. bitcoin to też będą chcieli? Miałem zamiar wpłacić przez okpay. I teraz jak to wygląda, bo w opisie widzę opłata przy wpłacie 3%. To ile dostanę przy wpłacie? Patrzyłem tak na sucho i wybrałem 300 dolarów i w podsumowaniu była opłata 1.5 dolara więc zapłaciłbym 301.5 dolara, a na konto giełdy wpłynie 300 dolarów? Czy potem od tych 300 zostanie pobrane te 3% i na giełdzie pojawi się 291? Przy wymianie jak to wygląda. Jest np 1 bitcoin za 180 dolarów opłata np. 0.0012 bitcoin. W total jest napisane te 180 dolarów więc jakbym kupił bitcoin to zapłacę te 180 dolarów i dostanę 1 bitcoin? Czy zostanie to pomniejszone o tę opłatę 0.0012? Bo nie wiem czy to już jest wliczone czy nie. Na dole strony jeszcze widnieje jakaś opłata 0.2% chyba za wymianę. Po prostu chciałbym wszystko z góry wiedzieć czy total to jest tyle ile zapłacę czy nie. Żeby potem się nie okazało. Że wpłacę kasę i z moich wyliczeń lipa, bo same opłaty będą. Jeśli ktoś tam handluje to bardzo proszę o odpowiedzi.

Wygadany
Posty: 532
Rejestracja: 15 lutego 2013
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 3City

Re: BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: gorlik » piątek, 25 października 2013, 09:46

Z takim nickiem to faktycznie może nie zabieraj się za handel ;) a tak na poważnie 3% jest odliczane od tego co masz otrzymać a nie doliczane do tego co masz wpłacić. 0.2% jest również odliczane od tego co masz otrzymać. Kupując 1 BTC otrzymasz 0,998 BTC.

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: SkyValley » piątek, 25 października 2013, 10:20

Wypłacaj lepiej btc przelewem i spieniężaj na którejś z naszych giełd.
Kursy na btc-e niskie więc bez obawy.

Na marginesie, warto uważać na Ltc na btc-e teraz, btc musi zaczerpnąć trochę powietrza, oddech może być bardzo długi (lub wręcz już po tej mini bańce), na czym zyskuje Ltc.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: NieDorobieSie » piątek, 25 października 2013, 12:02

Żebym wiedział, że to się zrobi takie drogie to bym ponad dwa lata temu kupił te bitcoiny za wszystko co miałem. Dzisiaj mógłbym żyć z odsetek. Ja te 3% widzę w opisie przy wpłacie właśnie, a nie wypłacie. Jak kliknę wypłata to tam przy okpay pokazuje zero procent. Czyli mam rozumieć jak wyślę te 300 dolarów plus ta prowizja 1.5 dolara to na btc-e pojawi się kwota 300? Pytam o to bo interesuje mnie to co pisze SkyValley. Mam na myśli arbitraż. Tam zauważyłem, że można kupić taniej bitcoin niż na innych giełdach. Tu bym kupował bitcoin za kasę z okpay a na innej giełdzie sprzedawał bitcoiny za złotówki. Mt gox odpada bo czytałem, że tam się czeka miesiącami na wypłatę. To takie inwestycje mnie nie interesują. Nie dość, że człowiek biedny to jeszcze miałby ryzykować utratę kasy:) Nie lubię tracić kasy żeby coś sprawdzić i się przekonać że jednak nic z tego.

Czyli mam rozumieć, że to będzie działać? Wpłacam np. 1500zł na okpay. Wymieniam to na dolary. Wczoraj był kurs, że wychodziło 475.5 dolara. Na btc-e przy wpłacie nie pobierają opłat z tego co napisał gorlik czyli będę mógł wpłacić 474 bo 1.5 to prowizja. Za 180 kupuję bitcoin. Zostaje mi 294 dolarów i mam 0.998 bitcoin. Dajmy na to na polskiej giełdzie jest wtedy oferta sprzedaży za 590zł wpłacam tam 0,997 bitcoin bo przy wypłacie z btc-e potrącą 0.001 i wymieniam 0.997 bitcoin na złotówki tu jest opłata 0.4% więc około 585.87zł Przy wypłacie pobierają złotówkę więc dostanę 584.87zł które wpłacając znowu do okpay po takim samym kursie wymienię na 185.40 dolara czyli wychodzi na to, że da radę na tym zarobić? Jeśli się mylę to poprawcie. Oczywiście najpierw bym kupił bitcoin i wypłacił. Potem wpłacił do polskiej giełdy żeby mieć gotówkę na btc-e i bitcoin na innej giełdzie w tym samym czasie. I wtedy w tym samym czasie kupić i sprzedać i taki cykl cały czas. Tylko za pierwszym razem mogłbym ponieść mała stratę jeśli kurs nagle by spadł, bo najpierw muszę kupić, wypłacić i wpłacić bitcoin. Potem już by było płynnie. Jeśli potwierdzicie to co napisałem to będę się cieszył.

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: SkyValley » niedziela, 27 października 2013, 10:10

Czy po zmianie hasła na btc-e i potwierdzeniu zmiany, nie można przez 2 dni wykonywać przelewów wychodzących czy również nie przyjmuje przychodzących?
Mam dziwną sytuację: wczoraj zmieniłem hasło, dziś zrobiłem przelew btc z innej giełdy na btc-e i nie ma jej na blockachinie po ok półgodziny ALE na koncie btc-e jest jako Uncommitted transactions: + xxxx BTC, 0 confirmations.

Dziwna sprawa, chyba bardziej problem z blockchain niż btc-e...

______
Tak, to blockchain zamulił, już jest.:)
Ale podtrzymuję pytanie co do przelewów po zmianie hasła.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: maky » niedziela, 27 października 2013, 10:25

NieDorobieSie pisze:Żebym wiedział, że to się zrobi takie drogie to bym ponad dwa lata temu kupił te bitcoiny za wszystko co miałem. Dzisiaj mógłbym żyć z odsetek. Ja te 3% widzę w opisie przy wpłacie właśnie, a nie wypłacie. Jak kliknę wypłata to tam przy okpay pokazuje zero procent. Czyli mam rozumieć jak wyślę te 300 dolarów plus ta prowizja 1.5 dolara to na btc-e pojawi się kwota 300? Pytam o to bo interesuje mnie to co pisze SkyValley. Mam na myśli arbitraż. Tam zauważyłem, że można kupić taniej bitcoin niż na innych giełdach. Tu bym kupował bitcoin za kasę z okpay a na innej giełdzie sprzedawał bitcoiny za złotówki. Mt gox odpada bo czytałem, że tam się czeka miesiącami na wypłatę. To takie inwestycje mnie nie interesują. Nie dość, że człowiek biedny to jeszcze miałby ryzykować utratę kasy:) Nie lubię tracić kasy żeby coś sprawdzić i się przekonać że jednak nic z tego.

Czyli mam rozumieć, że to będzie działać? Wpłacam np. 1500zł na okpay. Wymieniam to na dolary. Wczoraj był kurs, że wychodziło 475.5 dolara. Na btc-e przy wpłacie nie pobierają opłat z tego co napisał gorlik czyli będę mógł wpłacić 474 bo 1.5 to prowizja. Za 180 kupuję bitcoin. Zostaje mi 294 dolarów i mam 0.998 bitcoin. Dajmy na to na polskiej giełdzie jest wtedy oferta sprzedaży za 590zł wpłacam tam 0,997 bitcoin bo przy wypłacie z btc-e potrącą 0.001 i wymieniam 0.997 bitcoin na złotówki tu jest opłata 0.4% więc około 585.87zł Przy wypłacie pobierają złotówkę więc dostanę 584.87zł które wpłacając znowu do okpay po takim samym kursie wymienię na 185.40 dolara czyli wychodzi na to, że da radę na tym zarobić? Jeśli się mylę to poprawcie. Oczywiście najpierw bym kupił bitcoin i wypłacił. Potem wpłacił do polskiej giełdy żeby mieć gotówkę na btc-e i bitcoin na innej giełdzie w tym samym czasie. I wtedy w tym samym czasie kupić i sprzedać i taki cykl cały czas. Tylko za pierwszym razem mogłbym ponieść mała stratę jeśli kurs nagle by spadł, bo najpierw muszę kupić, wypłacić i wpłacić bitcoin. Potem już by było płynnie. Jeśli potwierdzicie to co napisałem to będę się cieszył.
Najnormalniejszy arbitraż. Nie policzyłeś tylko podatku i kosztu założenia działalności gospodarczej. ;)

EDIT: Ale nie zrażaj się. Rób arbitraż bo my tu na bitcurexie przepłacamy...
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 1295
Rejestracja: 19 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: servantes » niedziela, 27 października 2013, 15:17

NieDorobieSie pisze:Żebym wiedział, że to się zrobi takie drogie to bym ponad dwa lata temu kupił te bitcoiny za wszystko co miałem. Dzisiaj mógłbym żyć z odsetek. Ja te 3% widzę w opisie przy wpłacie właśnie, a nie wypłacie. Jak kliknę wypłata to tam przy okpay pokazuje zero procent. Czyli mam rozumieć jak wyślę te 300 dolarów plus ta prowizja 1.5 dolara to na btc-e pojawi się kwota 300? Pytam o to bo interesuje mnie to co pisze SkyValley. Mam na myśli arbitraż. Tam zauważyłem, że można kupić taniej bitcoin niż na innych giełdach. Tu bym kupował bitcoin za kasę z okpay a na innej giełdzie sprzedawał bitcoiny za złotówki. Mt gox odpada bo czytałem, że tam się czeka miesiącami na wypłatę. To takie inwestycje mnie nie interesują. Nie dość, że człowiek biedny to jeszcze miałby ryzykować utratę kasy:) Nie lubię tracić kasy żeby coś sprawdzić i się przekonać że jednak nic z tego.

Czyli mam rozumieć, że to będzie działać? Wpłacam np. 1500zł na okpay. Wymieniam to na dolary. Wczoraj był kurs, że wychodziło 475.5 dolara. Na btc-e przy wpłacie nie pobierają opłat z tego co napisał gorlik czyli będę mógł wpłacić 474 bo 1.5 to prowizja. Za 180 kupuję bitcoin. Zostaje mi 294 dolarów i mam 0.998 bitcoin. Dajmy na to na polskiej giełdzie jest wtedy oferta sprzedaży za 590zł wpłacam tam 0,997 bitcoin bo przy wypłacie z btc-e potrącą 0.001 i wymieniam 0.997 bitcoin na złotówki tu jest opłata 0.4% więc około 585.87zł Przy wypłacie pobierają złotówkę więc dostanę 584.87zł które wpłacając znowu do okpay po takim samym kursie wymienię na 185.40 dolara czyli wychodzi na to, że da radę na tym zarobić? Jeśli się mylę to poprawcie. Oczywiście najpierw bym kupił bitcoin i wypłacił. Potem wpłacił do polskiej giełdy żeby mieć gotówkę na btc-e i bitcoin na innej giełdzie w tym samym czasie. I wtedy w tym samym czasie kupić i sprzedać i taki cykl cały czas. Tylko za pierwszym razem mogłbym ponieść mała stratę jeśli kurs nagle by spadł, bo najpierw muszę kupić, wypłacić i wpłacić bitcoin. Potem już by było płynnie. Jeśli potwierdzicie to co napisałem to będę się cieszył.
W teorii możliwe.
W praktyce przy każdej wymianie dochodzi opóźnienie czasowe i możliwa zmiana kursu. Plus problemy techniczne.
Ja na takie zabawy bym poświecił max 10% środków, które inwestuje. Bo możesz stracić 90% kapitału.

Dużo pewniej byłoby te środki inwestować na NewConnect.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: maky » niedziela, 27 października 2013, 17:31

servantes pisze: W teorii możliwe.
W praktyce przy każdej wymianie dochodzi opóźnienie czasowe i możliwa zmiana kursu. Plus problemy techniczne.
Ja na takie zabawy bym poświecił max 10% środków, które inwestuje. Bo możesz stracić 90% kapitału.

Dużo pewniej byłoby te środki inwestować na NewConnect.
A co ma do tego opóźnienie czasowe? Jednoczasowo sprzedajesz na jednej giełdzie i kupujesz na drugiej. W tym momencie pojawia się zysk. Reszta to już tylko przelewanie. Zysk już jest.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: NieDorobieSie » wtorek, 29 października 2013, 20:44

Tak jeszcze nad tym myślałem, to znalazłem dziurę w tym "zarabianiu" Zanim wpłacę gdzieś pieniądze to muszę się upewnić na sto procent. Tak czy siak spróbuję żeby zobaczyć jak to będzie wyglądać w praktyce czasowo i w opłatach na małej kwocie. Servantes ma też rację. To jest ta dziura właśnie. Dajmy na to mamy już bitcoin wykopany na kompie czy coś. No to przy pierwszej wymianie i zakupie w tym samym czasie na pewno będzie zysk. Ale teraz jeśli podczas tej wymiany bitcoin był kupiony za 190 dolarów, a sprzedany za 205. To kolejny cykl musi też być sprzedany w podobnej cenie. Bo jeśli kurs spadnie do 175 na pierwszej giełdzie gzie był kupiony bitcoin, a na drugiej do 190. Przyjąłem 15 dolarów różnicy. To w tym momencie bym nie zarobił, bo wtedy wydałem 190 dolarów. Musiałbym czekać aż kurs się podniesie. Z drugiej strony mógłbym wykonać taką wymianę przy której bym np wyszedł na zero, albo z niewielkim zyskiem. Bo teraz bym np kupił za 175 dolarów. I jak kurs by poszedł teraz w górę do 180 i 195 to w kolejnym cyklu zarobię. Nie będzie to różnica przyjętych 15 dolarów tylko tym razem 20, więc większy zysk, który by pokrył jakieś wielkie wahania kursu w dół i poprzednie mniej zyskowne wymiany. Zanim jednak sprawdzę czy będzie opłacalne to muszę poczekać aż mi wszędzie zweryfikują konta i wtedy na małej kwocie sprawdzę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: maky » wtorek, 29 października 2013, 21:03

NieDorobieSie pisze:Tak jeszcze nad tym myślałem, to znalazłem dziurę w tym "zarabianiu" Zanim wpłacę gdzieś pieniądze to muszę się upewnić na sto procent. Tak czy siak spróbuję żeby zobaczyć jak to będzie wyglądać w praktyce czasowo i w opłatach na małej kwocie. Servantes ma też rację. To jest ta dziura właśnie. Dajmy na to mamy już bitcoin wykopany na kompie czy coś. No to przy pierwszej wymianie i zakupie w tym samym czasie na pewno będzie zysk. Ale teraz jeśli podczas tej wymiany bitcoin był kupiony za 190 dolarów, a sprzedany za 205. To kolejny cykl musi też być sprzedany w podobnej cenie. Bo jeśli kurs spadnie do 175 na pierwszej giełdzie gzie był kupiony bitcoin, a na drugiej do 190. Przyjąłem 15 dolarów różnicy. To w tym momencie bym nie zarobił, bo wtedy wydałem 190 dolarów. Musiałbym czekać aż kurs się podniesie. Z drugiej strony mógłbym wykonać taką wymianę przy której bym np wyszedł na zero, albo z niewielkim zyskiem. Bo teraz bym np kupił za 175 dolarów. I jak kurs by poszedł teraz w górę do 180 i 195 to w kolejnym cyklu zarobię. Nie będzie to różnica przyjętych 15 dolarów tylko tym razem 20, więc większy zysk, który by pokrył jakieś wielkie wahania kursu w dół i poprzednie mniej zyskowne wymiany. Zanim jednak sprawdzę czy będzie opłacalne to muszę poczekać aż mi wszędzie zweryfikują konta i wtedy na małej kwocie sprawdzę.
Arbitraż jest opłacalny:
a) tym bardziej im większa różnica
b) tym bardziej im stabilniejszy kurs

550 PLN i 600 PLN < kurs wyjściowy
550 PLN i 1 BTC
1 BTC i 600 PLN

1100 PLN i 1200 PLN <- kurs zmiana do góry
600 PLN i 1 BTC
50 PLN + 0,5 BTC i 600 PLN + 0,5 BTC
(1800 PLN lub 1,545) w tym wypadku masz więcej kasy, mniej BTC - jeśli BTC będzie rosnąć szybko to arbitraż staje się nieopłacalny bo lepiej kupić za wszystko i trzymać

275 PLN i 300 PLN <- kurs zmiana w dół
600 PLN i 1 BTC
325 PLN + 1 BTC i 300 PLN
(900 PLN lub 3,19 BTC) w tym wypadku masz więcej BTC, mniej kasy - przy założeniu, że BTC wzrośnie - i tak zarobisz, przy założeniu, że będzie spadać - coraz więcej BTC - coraz mniej wartych
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Rozmowny
Posty: 94
Rejestracja: 6 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: przester27 » piątek, 1 listopada 2013, 19:38

czy ktoś wie co muszę wpisać w okienku purse chcąc wypłacić pieniądze z btce przez perfect money ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1963
Rejestracja: 14 maja 2013
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Re: BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: Multi » poniedziałek, 4 listopada 2013, 20:19

czy oni robią wypłaty BTC ręcznie ?? w transakcji jest a w blockchain nie ma nawet rozgłoszenia. Coś się zmieniło ??

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: SkyValley » poniedziałek, 4 listopada 2013, 20:32

Blockchain powolutku chodzi jak jest szał na giełdach.

Albo.. ..nie potwierdziłeś przelewu mailem:-P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1963
Rejestracja: 14 maja 2013
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Re: BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: Multi » poniedziałek, 4 listopada 2013, 20:34

SkyValley pisze:Blockchain powolutku chodzi jak jest szał na giełdach.

Albo.. ..nie potwierdziłeś przelewu mailem:-P

Po 20 minutach już się pokazał, nie pierwszy raz przelewam żeby walnąć taka gafę :)

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości