wex.nz (dawne BTC-e) - Dyskusja ogólna

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: Bitmar » piątek, 16 grudnia 2016, 17:10

Tak swoja drogą, to BTC-E to jest niezły fenomen. Giełda amatorska, prowadzona przez Rosjan z firmą na Cyprze a serwer w Bułgarii (mogło się zmienić). Gdyby chcieli mogli by się zmyć z kasą i nikt by nic nie zrobił. Mimo to jest to jedna z najstarszych (chyba 2011) działających giełd. Cała wiarygodność i zaufanie jest wypracowane przez lata działalności i nie jest oparte na żadnych zabezpieczeniach i wiarygodności "prawnej" :)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: Bit-els » piątek, 16 grudnia 2016, 18:21

Jak to często bywa, może stworzyli i utrzymują ją ci, którzy oficjalnie krypto albo otwarcie zwalczają, albo przynajmniej są im nieprzychylni.
Czyli służby i banksterka po obu stronach oceanu.
:twisted:

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: FlyingAtom » piątek, 16 grudnia 2016, 18:33

Bitmar pisze: Tak swoja drogą, to BTC-E to jest niezły fenomen. Giełda amatorska, prowadzona przez Rosjan z firmą na Cyprze a serwer w Bułgarii (mogło się zmienić). Gdyby chcieli mogli by się zmyć z kasą i nikt by nic nie zrobił. Mimo to jest to jedna z najstarszych (chyba 2011) działających giełd. Cała wiarygodność i zaufanie jest wypracowane przez lata działalności i nie jest oparte na żadnych zabezpieczeniach i wiarygodności "prawnej" :)
Takie wartości zawsze będą nad prawnymi , za każdym biznesem stoją ludzie i to ich moralność jest najważniejsza a nie jakie prawo ich otacza.
Gdyby ktoś wypracowując taką wiarygodność , markę czmychnął z kasą to prócz "dziwnej moralności" musiałby być głupi , jaki sens jest uciekać z pieniędzmi klientów jak pewnie w około 5 lat wypracuje się taki sam zysk , firma nadal będzie a rynek ma bardzo dobre perspektywy.

Aktualnie około 80-90% klientów nie używa escrow w handlu z nami , myślę że za 2-3 lata to będzie 98-99% klientów.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: koparki » piątek, 16 grudnia 2016, 23:16

FlyingAtom pisze:
Bitmar pisze: Tak swoja drogą, to BTC-E to jest niezły fenomen. Giełda amatorska, prowadzona przez Rosjan z firmą na Cyprze a serwer w Bułgarii (mogło się zmienić). Gdyby chcieli mogli by się zmyć z kasą i nikt by nic nie zrobił. Mimo to jest to jedna z najstarszych (chyba 2011) działających giełd. Cała wiarygodność i zaufanie jest wypracowane przez lata działalności i nie jest oparte na żadnych zabezpieczeniach i wiarygodności "prawnej" :)
Takie wartości zawsze będą nad prawnymi , za każdym biznesem stoją ludzie i to ich moralność jest najważniejsza a nie jakie prawo ich otacza.
Gdyby ktoś wypracowując taką wiarygodność , markę czmychnął z kasą to prócz "dziwnej moralności" musiałby być głupi , jaki sens jest uciekać z pieniędzmi klientów jak pewnie w około 5 lat wypracuje się taki sam zysk , firma nadal będzie a rynek ma bardzo dobre perspektywy.

Aktualnie około 80-90% klientów nie używa escrow w handlu z nami , myślę że za 2-3 lata to będzie 98-99% klientów.
O bitcurexie mozna było powiedzieć podobnie, naprawdę długo funkcjonowali bez "awarii" .
Ja zrezygnowałem już dawno z btc-e ze względu na małą płynność i mały wybór altów. Myślę że ta giełda chyli się ku upadkowi, m.zd. klientów ubywa a nie przybywa - bardzo uważałbym na tą giełdę.
---

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 31 sierpnia 2016
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: kobol5 » poniedziałek, 26 grudnia 2016, 19:01

Jak wygląda wpłata dolarów na giełdę ? Ile to kosztuje, jak wygląda weryfikacja ?

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: Awesomist » poniedziałek, 26 grudnia 2016, 19:40

Na stronie serwisu wszystko jest napisane
https://btc-e.com/fees

Płacąc przelewem musisz wcześniej wysłać skan paszportu + utility bill

Dyskutant
Posty: 251
Rejestracja: 21 lutego 2014
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: dlugi2001 » środa, 4 stycznia 2017, 06:30

Cześć, czy wpłacał ktoś jakimś ekspresowym przelewem na giełdę ? Typu MOney POlo ? Jak polecacie szybko załadować konto dolcami :) ?

Początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 14 stycznia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: belmondziak » czwartek, 19 stycznia 2017, 10:32

Podpinam się pod pytanie wyżej, jak szybko i najważniejsze tanio wpłacić dolary na btce?

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: roman1959 » czwartek, 19 stycznia 2017, 12:23

belmondziak pisze: Podpinam się pod pytanie wyżej, jak szybko i najważniejsze tanio wpłacić dolary na btce?
Przelew SEPA w EUR.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: GetBitCoin_pl » czwartek, 19 stycznia 2017, 22:03

Mają bardzo płytki runek EUR, myślałem nad unichange.me, ciekawie wygląda ale nie próbowałem PLN->BTC-e USD

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: Wymazywanie » sobota, 21 stycznia 2017, 15:58

:mrgreen:

Obrazek
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 14 stycznia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: belmondziak » niedziela, 29 stycznia 2017, 10:14

Właśnie co to jest te btce code? Jeśli wymienię PLN na unichanged.me co będę miał na giełdzie btc-e.com... Bitcoiny?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: adam1226 » niedziela, 29 stycznia 2017, 11:08

belmondziak pisze: Właśnie co to jest te btce code? Jeśli wymienię PLN na unichanged.me co będę miał na giełdzie btc-e.com... Bitcoiny?
kod do doladowania konta na btc-e (w USD?)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 14 stycznia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: belmondziak » poniedziałek, 30 stycznia 2017, 14:30

Przelew bezpośrednio z konta dolarów do btc-e to jest przelew sha, ben czy our? Te 0.5 % min 20 $ to wszystkie koszty po stronie btce które muszę pokryć robiąc przelew do nich, oprócz oczywiście kosztów mojego banku?
I jeszcze jedno, czy mogę przelać dolce na konto btce bezpośrednio z innej giełdy?
Pozdrawiam

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: pm7 » wtorek, 31 stycznia 2017, 13:02

belmondziak pisze: Te 0.5 % min 20 $ to wszystkie koszty po stronie btce które muszę pokryć robiąc przelew do nich, oprócz oczywiście kosztów mojego banku?
Oczywiście, że tak.
belmondziak pisze: I jeszcze jedno, czy mogę przelać dolce na konto btce bezpośrednio z innej giełdy?
Raczej nie, generalnie giełdy wymagają, by pieniądze były nadawane z konta osobistego o właścicielu takim samym, jak w danych podanych giełdzie. Niby btc-e może mieć inne podejście do tematu, ale czy oni nie wymagają jak każda giełda określonego tytułu przelewu? Tytułu, którego większość giełd nie pozwala ustawić. No i która giełda pozwala wykonać przelew zagraniczny?
belmondziak pisze: Przelew bezpośrednio z konta dolarów do btc-e to jest przelew sha, ben czy our?
A wiesz w ogóle czym są te opcje? To są opcje, kto płaci za przelew (shared - dzielone, beneficent - odbiorca, our - nadawca). W teorii powinieneś użyć opcji, że sam pokrywasz koszty przelewu, inaczej za wszelkie poniesione koszty btc-e zmniejszy otrzymaną kwotę. W praktyce ja wysyłałem SEPA do Krakena z opcją SHA i nie miałem dodatkowych opłat. To pewnie zależy od tego, czy po drodze przelew musi przejść przez inne banki (nie zawsze się da wysłać bezpośrednio z banku nadawcy do banku odbiorcy). W opcji SHA pokrywasz koszty swojego banku, a odbiorca koszty swojego.

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: ekonokomik » sobota, 4 lutego 2017, 08:41

Dziś chyba po raz trzeci w historii, przy próbie zalogowania niespodziewanie wyskoczył mi kod captcha do wpisania. 4 lub 5 cyfr i liter. Wczoraj podałem błędne hasło z innego komputera, może dlatego dziś wyskoczyła capcha.

Ale o co chodzi: za pomocą przycisku "odśwież" specjalnie wylosowałem taki układ cyfr/liter, który nie budził moich najmniejszych wątpliwości.
Nie pomogło: wg serwera dwa razy pod rząd wpisałem zły kod capcha i została mi ostatnia próba. :evil:

Postanowiłem odczekać dobę, dwie, może capcha zniknie, albo chociaż ilość dostępnych prób mi się zresetuje.

Czy Wy też macie takie problemy, czy tylko ja jestem robotem? 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: adam1226 » sobota, 4 lutego 2017, 10:36

Daj zmiane hasła...
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: ekonokomik » sobota, 4 lutego 2017, 10:45

Żeby zmienić haslo muszę się najpierw zalogować :D
Ale nie o to chodzi. Ciekawi mnie po prostu, czy tylko ja mam taki kłopot z tą captcha. Poprzednio pamiętam, też uznało mi chyba dopiero za trzecią próbą.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: GetBitCoin_pl » sobota, 4 lutego 2017, 12:19

Dawno się nie logowałem na btc-e (nie handluję od dawna) to wymusiło mi zmianę hasła. Zmieniłem, zalogowałem sie, ale captcha nie było.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTC-e - Dyskusja ogólna

Postautor: Bit-els » sobota, 4 lutego 2017, 12:20

Nigdy nie właczyła mi się captcha na BTC-e. Teraz zalogowałem się będąc w vpnie i wszystko ok.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości