[RIP] MtGox - Dyskusja ogólna

Co wybierzesz?

a) Intermediate Repayment and Final Repayment
10
20%
b) Early Lump-Sum Repayment
40
80%
 
Liczba głosów: 50
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 19 kwietnia 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[RIP] MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: manro1 » wtorek, 29 sierpnia 2023, 18:15

ps. uzupełniłem "ptaszka" mam nadzieje, że będzie okej :)

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 19 lipca 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[RIP] MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: pparsniak » wtorek, 5 września 2023, 11:22

Hej ja tez mam podobny problem. Otóż otrzymałem dwa maile odnośnie błędów w formularzu do wypłat.
- pierwszy: Non-approval of Your Selection regarding Repayment Methods
- i drugi: Disapproval of Your Registered Payee Information

Pomimo, że już dawno temu weryfikowałem się za pomocą dowodu osobistego z powodzeniem.
Ja chciałbym przyjąć przelew na konto walutowe w MBanku. Czy ktoś z Was również chce dostać przelew do tego banku i jego dane zostały poprawnie zaakceptowane Co wpisać w formularzu?

Czy ktoś z Was potrafi mi pomóc? - bo nie wiem w czym jest problem a czasu jest bardzo mało!!!


Jako powód odrzucenia "payee" dostałem coś takiego:

The reasons why your payee information has been disapproved are as follows.
The Rehabilitation Trustee is not able to confirm that the names specified in (i) and (ii) are the same: (i) the creditor name (the name notified to the Rehabilitation Trustee by the rehabilitation creditor in the Rehabilitation Proceedings), and (ii) the name set forth in the identification documents submitted by the rehabilitation creditor for identity verification using the service provided by Onfido PTE Ltd. or a manner designated by the Rehabilitation Trustee.
The Rehabilitation Trustee is not able to confirm that the names specified in (i) and (ii) are the same: (i) the creditor name (the name notified to the Rehabilitation Trustee by the rehabilitation creditor in the Rehabilitation Proceedings), and (ii) the name of the receipt bank account or the user account registered as payee information.

A błąd w drugim mailu jest taki:

1. Non-matching Name and Invalid Selection regarding Repayment Methods.
The Rehabilitation Trustee found deficiencies in the registered information regarding the rehabilitation claim with creditor number ...., as follows:

● The Rehabilitation Trustee is not able to confirm that the names specified in (i) and (ii) are the same: (i) the creditor name (the name notified to the Rehabilitation Trustee by the rehabilitation creditor in the Rehabilitation Proceedings), and (ii) the name of the rehabilitation creditor set forth in the documents submitted by the rehabilitation creditor using the service provided by Onfido PTE Ltd. or a manner designated by the Rehabilitation Trustee.

Therefore, the Rehabilitation Trustee was unable to confirm that the rehabilitation creditor themself made the selection regarding either or both of the repayment methods indicated below validly via the MTGOX Online Rehabilitation Claim Filing System (the system accessible via the URL “https://claims.mtgox.com/”; the “System”).

Rozmowny
Posty: 100
Rejestracja: 7 maja 2013
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[RIP] MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: Marian » wtorek, 5 września 2023, 11:36

W rubryce Account Name (Given Name) masz wpisane imie i nazwisko? wpisz tylko imię.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 19 lipca 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[RIP] MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: pparsniak » wtorek, 5 września 2023, 11:46

Mam raczej dobrze. Problem musi być gdzieś indziej.

Account Name (Family Name): Parsniak
Account Name (Given Name): Przemyslaw
Account Name (Middle Name): Krzysztof

Rozmowny
Posty: 100
Rejestracja: 7 maja 2013
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[RIP] MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: Marian » wtorek, 5 września 2023, 12:00

A takie sam dane podałeś Onfido i w rubryce z bankiem. Podawałeś drugie imię w Onfido? Konto w banku jest zarejestrowane na Ciebie? Chociaż to chyba nie ma znaczenia bo przelewów symbolicznych nie robili żeby potwierdzić dane. Na polskie znaki nie pozwala rubryka z bankiem więc to nie jest problem może zdrobniłeś imie w onfido. Ogólnie to pewnie chodzi o jakąś pierdołę.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 19 lipca 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[RIP] MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: pparsniak » wtorek, 5 września 2023, 12:13

A w którym miejscu sprawdzić jakie dane zostały zweryfikowane w onfido? - aby je porównać z tym co mam wpisane w formularzu

Rozmowny
Posty: 100
Rejestracja: 7 maja 2013
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[RIP] MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: Marian » wtorek, 5 września 2023, 12:24

Chyba się nie da sprawdzić ja nie wiem gdzie ale widzę ze da się zrobić jeszcze raz weryfikacje tożsamości.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 19 lipca 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

[RIP] MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: pparsniak » wtorek, 5 września 2023, 13:08

ok, dzięki!.

Czy ktoś inny potrafi ten problem rozwiązać inaczej?
Ma jakieś sugestie?

Dodano po 32 minutach 36 sekundach:
Dobra, już wiem w czym problem - znalazłem, ze w swoich danych zarejestrowanych przez syndyka mam literówkę w drugim imieniu. - wygrzebałem to tego wielkiego dokumentu dokumentu - z listy osób uprawnionych do wypłat. :-) Mam nadzieje, ze ponowna weryfikacja z poprawnymi danymi rozwiąże problem.

Dyskutant
Posty: 207
Rejestracja: 6 kwietnia 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[RIP] MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: tenior » czwartek, 21 września 2023, 21:05

nie ma co siać paniki
The Deadline is only extended by 2 months for the majority.
The deadline is only extended by 1 year for creditors who did not provide the necessary information which is likely only a small fraction. Read the document carefully.

jjc
Dyskutant
Posty: 166
Rejestracja: 15 maja 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[RIP] MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: jjc » czwartek, 21 września 2023, 21:33

Wisnia6 pisze: czwartek, 21 września 2023, 20:30W dużym skrócie. Powiernik wnowu przedłuża okres do wypłaty
tenior pisze: czwartek, 21 września 2023, 21:05The Deadline is only extended by 2 months for the majority.
The deadline is only extended by 1 year for creditors who did not provide the necessary information which is likely only a small fraction. Read the document carefully.

skąd te informacje? nie dostałem żadnego maila :x
16vMhRFeLtyfNcyqfxzgTHoA9Ksbt1bR5x

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[RIP] MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: krasnolud » piątek, 22 września 2023, 07:13

I właśnie przyszedł również mail.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 28 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[RIP] MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: dkaczmarek » piątek, 22 września 2023, 07:20

Z maila wynika jasno, że deadline jest przesunięty do 31.10.2024. Jest też napisane że dla osób, które złożyły wszystkie informacje prawidłowo wypłaty będą starać się wypłacać do końca roku, ale mogą wystąpić nieoczekiwane problemy, więc data nie została podana.
Zatem jedyna "wiążąca" data to 31.10 2024.

Wygadany
Posty: 563
Rejestracja: 4 listopada 2013
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[RIP] MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: S.O.S » poniedziałek, 25 września 2023, 09:54

Właśnie odebrałem maila ROTFL

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[RIP] MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: domator » wtorek, 26 września 2023, 10:43

Bitcoinbuilder rozpoczal przygotowania do dystrybucji. Beda to robic przez BitGo - trzeba zalozyc konto i oczywiscie sie zweryfikowac.
Nice.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Rozmowny
Posty: 100
Rejestracja: 7 maja 2013
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[RIP] MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: Marian » sobota, 14 października 2023, 08:22

Coś tam się powoli kręci zatwierdzili mi informacje o zarejestrowanym odbiorcy płatności bo wcześniej uzupełniłem z błędem.

Orator
Posty: 949
Rejestracja: 8 czerwca 2011
Reputacja: 243
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[RIP] MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: Lechu » środa, 29 listopada 2023, 07:10

Ktoś z Was na bieżąco czyta co oni tam za pierdoły znowu przysyłają w mailach?

Wygadany
Posty: 563
Rejestracja: 4 listopada 2013
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

[RIP] MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: S.O.S » środa, 29 listopada 2023, 09:12

@Lechu Do końca roku mają się zacząć wypłaty. Możesz też sprawdzić czy twój wniosek jest zatwierdzony czy może potrzebujesz coś uzupełnić. Docelowo ma stronka z miejscem, gdzie będziesz mógł sprawdzić status twojej wypłaty.
Najbardziej niepokojące to to, że zwracają uwagę by na bieżąco pilnować maila, bo zastrzegają, że jak syndyk zrobi wypłatę i zostanie przez stronę trzecią poproszony o uzupełnienie jakiś danych etc. to może być mało czasu na odpowiedź i jeśli nie zdążysz odpowiedzieć to kasa czy krypto mogą do nich wrócić. Wtedy pewnie wszystko się dalej przedłuży i zostaniesz przesunięty na koniec kolejki do wyjaśnienia.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 23 maja 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[RIP] MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: Wicky » poniedziałek, 11 grudnia 2023, 09:55

gdzie mozna sprawdzić, ze jest wszystko dobrze?

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 19 kwietnia 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[RIP] MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: manro1 » poniedziałek, 11 grudnia 2023, 13:02

Dziś przyszło na temat możliwości podejrzenia w systemie : „Statusu spłaty” i „Szczegółów statusu spłaty” na stronie : URL:https://claims.mtgox.com/

This e-mail is sent to you/your company to notify you/your company of the launch of the “Repayment Status” and “Repayment Status Details” display function.

As we previously informed you/your company, the development of the “Repayment Status” and “Repayment Status Details” display function was ongoing when Frequently Asked Questions Regarding Repayment (the “Repayment FAQs”) were posted on the MTGOX Online Rehabilitation Claim Filing System (which can be accessed via the following URL:https://claims.mtgox.com/; hereinafter referred to as the “System”). However, this development is now complete, and you/your company can now access and review current repayment status, including the planned remittance amounts and completed remittance amounts for each type of claim, via the “Repayment Status” displayed on the System’s home screen.

Please note that the information displayed in “Repayment Status” may not necessarily be individually communicated to rehabilitation creditors via e-mail or other means. Therefore, we urge you/your company to separately check your/your company’s own repayment status on the System upon receipt of this e-mail and to periodically check it thereafter.

By clicking on each line displayed in “Repayment Status,” you/your company can access and review “Repayment Status Details.”

Dodano po 19 minutach 1 sekundzie:
ps. Fakt, pojawił się status ale mam informacje, że: " Nie ma teraz informacji o statusie spłaty. Jak tylko jakaś będzie to się pojawi" :lol:

Orator
Posty: 993
Rejestracja: 30 września 2012
Reputacja: 275
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[RIP] MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: lekarz » czwartek, 14 grudnia 2023, 22:58

Może do końca roku zwrócą jednej osobie kasę. Potem napiszą, że wykryli jakiś poważny błąd w systemie i reszta dostanie swoją kasę pod koniec 2024:D:D:D

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości