[RIP] MtGox - Dyskusja ogólna

Co wybierzesz?

a) Intermediate Repayment and Final Repayment
10
20%
b) Early Lump-Sum Repayment
40
80%
 
Liczba głosów: 50
Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[RIP] MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: Bitmar » poniedziałek, 24 czerwca 2013, 13:11

Tu piszemy wszystko na temat giełdy MtGox.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 24 czerwca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: fantomas » poniedziałek, 24 czerwca 2013, 14:05

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś dostał wypłatę w PLN po 10 czerwca.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... IX0E#gid=1
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... ZWGc#gid=0
Ja czekam od 25 maja. Minęło 31 dni, według mtgox 3 tyg (biznes day). Napisałem do nich dzisiaj rano i nie ma odpowiedzi.
Zawsze odpowiadali niemal natychmiastowo. Skończyły im się wytłumaczenia?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: maky » poniedziałek, 24 czerwca 2013, 15:31

fantomas pisze:Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś dostał wypłatę w PLN po 10 czerwca.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... IX0E#gid=1
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... ZWGc#gid=0
Ja czekam od 25 maja. Minęło 31 dni, według mtgox 3 tyg (biznes day). Napisałem do nich dzisiaj rano i nie ma odpowiedzi.
Zawsze odpowiadali niemal natychmiastowo. Skończyły im się wytłumaczenia?
Zazwyczaj wypłaty są CO dwa tygodnie. Pewnie następna wkrótce...
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: Bitmar » poniedziałek, 24 czerwca 2013, 17:25

Przypominam też, że od 30 maja trzeba być zweryfikowanym użytkownikiem by móc dokonywać wypłat.

Wygadany
Posty: 611
Rejestracja: 6 lutego 2012
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: McGravier » poniedziałek, 24 czerwca 2013, 17:32

Jeśli rano wysłałeś, to nie przejmuj się, że nie ma jeszcze odpowiedzi - oni pracują w innej strefie czasowej, odpowiadają zazwyczaj po południu. Ja też czekałem gdzieś tak ze 2 tygodnie i wysłałem im ticketa z zapytaniem czemu to zajmuje tak dużo czasu - odpowiedzieli, że zlecenie przelewu na moje konto zostało wysłane, ale ich bank jeszcze go nie przetworzył. Przelew w końcu przyszedł 11 czerwca - łącznie 2 tygodnie z hakiem.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 24 czerwca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: fantomas » poniedziałek, 24 czerwca 2013, 18:06

maky pisze:Zazwyczaj wypłaty są CO dwa tygodnie. Pewnie następna wkrótce...
Obyś miał rację. Ja obawiam się, że tym razem możemy się nie doczekać wypłaty albo potrwa to bardzo długo.
Powód: MtGox nie ma żadnej waluty, całą walutę zamienili na BTC, kurs poleciał w dół, teraz musieli by dużo stracić sprzedając BTC.
Dopóki kurs szedł do góry albo utrzymywał się na wyższym poziomie mogli trochę wypłat robić teraz "no way" nawet w $ nie robią.
Taka jest moja teoria spiskowa.
Najlepiej chyba kupić BTC i wysłać na Bitcurex, ale jeszcze poczekam tydzień.
Bitmar pisze:Przypominam też, że od 30 maja trzeba być zweryfikowanym użytkownikiem by móc dokonywać wypłat.
Jestem zweryfikowany od kwietnia
McGravier pisze:Jeśli rano wysłałeś, to nie przejmuj się, że nie ma jeszcze odpowiedzi - oni pracują w innej strefie czasowej, odpowiadają zazwyczaj po południu. Ja też czekałem gdzieś tak ze 2 tygodnie i wysłałem im ticketa z zapytaniem czemu to zajmuje tak dużo czasu - odpowiedzieli, że zlecenie przelewu na moje konto zostało wysłane, ale ich bank jeszcze go nie przetworzył. Przelew w końcu przyszedł 11 czerwca - łącznie 2 tygodnie z hakiem.
W tej chwili w Japoni jest druga w nocy wtorek 25 czerwca, jak pisałem rano maila do nich była 17-ta.
Ja czekam już 31 dni. Co jakiś czas skrobnąłem do nich maila czemu tak długo?
Sprawdziłem w historii zawsze pisałem do nich miedzy 9-10 rano naszego czasu. Max do godziny była odpowiedź.
Tym razem nawet automat nie odpowiedział. NIE DOBRZE.
Reasumując ostatnia data otrzymania PLN to 11 czerwca. Czy otrzymał ktoś PLN po tej dacie?
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 24 czerwca 2013, 18:39 przez fantomas, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 24 czerwca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: fantomas » poniedziałek, 24 czerwca 2013, 18:16

sory edytowałem poprzedni post i padła mi bateria i wysłało drugi raz
Jak się kasuje odpowiedzi?

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 23 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: Deep » wtorek, 25 czerwca 2013, 23:16

czekam od 25 maja. Mi odpowiedzieli ze bardzo cenia moja cirpliwosc. Bezczelne kmiotki trzymaja pieniadze klientow na koncie w Polsce bo tu sa relatywnie wysokie odsetki. Do nas pisza jakies pierdoly. Skonczy sie to ja z ambergoldem ale poki co nasza prokuratura ciagle sie doksztalca z poradnikow typu Internet dla seniora wiec na razie sa bezpieczni oni i inni biznesmeni od niwidzialnej kasy.
Chce ostrzec innych bo moje pieniadze sa juz pewnie stracone.

Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: arturs » wtorek, 25 czerwca 2013, 23:44

ostatnio ktoś chyba pisał że 4-6 tygodni więc masz szansę

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7686
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: l3sny » wtorek, 25 czerwca 2013, 23:47

6 tygodni teraz idą PLN z Goxa.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 23 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: Deep » środa, 26 czerwca 2013, 00:16

skad wiesz ze 6 tygodni. Na ich stronie dalej jest 3 tygodnie. czyli maja w dupie wlasne zasady. To zaden biznes bo tak sie nie prowadzi biznezu. Tak sie nie prowadzi nawet straganu z pietruszka. Ktos kto chce prowadzic biznes naprawde nie zraza do siebie klientow. A tu mamy kompletne lekcewazenie
. S
Nie dobrze to wrozy naszym pieniadzom.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1963
Rejestracja: 14 maja 2013
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: Multi » środa, 26 czerwca 2013, 00:42

Dlatego nie bawię się już na goxsie, pieniądz zamrożony to zysk stracony. Sami kopia dołki pod siebie, w dłuższej perspektywie tylko będą tracić klientów co już widać. Na jakiś czas uratuje ich tylko wprowadzenie planowane w lipcu LTC, ale to tez będzie tylko tzw bum na miesiąc dwa.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 24 czerwca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: fantomas » środa, 26 czerwca 2013, 13:44

Wczoraj dostałem odpowiedź z mtgox, że kolejka jest coraz większa i trzeba czekać ok miesiąca.
Tylko ja czekam już 35 dni a z tymi limitami i kolejkami to jakaś ściema bo od 11 czerwca nie ma potwierdzenia, że ktoś otrzymał wypłatę.
Nie robią żadnych wypłat.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 23 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: Deep » środa, 26 czerwca 2013, 17:54

Oto co piszą na forum goxa:

I have been waiting for my money now for 5 weeks it's to a SEPA account. MT.Gox keeps telling me to wait and there working on it. However, I fear the same thing that I'll never see this money if I don't hire a Lawyer. How can they write two to three weeks and keep lying like this. It's the same e-mail over and over for the past three weeks. Has anyone been able to get money out!!!

Ludzie są już bardzo wq...ni skoro gadają już o prawnikach. Ostatni przelew dostałem 10 czerwca. Jestem prawie pewien że nasze pieniądze leża na jakichs terminowych lokatach miesięcznych dlatego są wypłacane "hurtem" w okreslonych dniach. Jesli sa to lokaty 1 miesieczne to mozemy sie spodziewac wyplat najwczesniej ok 10 lipca.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: maky » środa, 26 czerwca 2013, 20:11

Deep pisze:Oto co piszą na forum goxa:

I have been waiting for my money now for 5 weeks it's to a SEPA account. MT.Gox keeps telling me to wait and there working on it. However, I fear the same thing that I'll never see this money if I don't hire a Lawyer. How can they write two to three weeks and keep lying like this. It's the same e-mail over and over for the past three weeks. Has anyone been able to get money out!!!

Ludzie są już bardzo wq...ni skoro gadają już o prawnikach. Ostatni przelew dostałem 10 czerwca. Jestem prawie pewien że nasze pieniądze leża na jakichs terminowych lokatach miesięcznych dlatego są wypłacane "hurtem" w okreslonych dniach. Jesli sa to lokaty 1 miesieczne to mozemy sie spodziewac wyplat najwczesniej ok 10 lipca.
Ktoś wpisał na liście wypłat coś koło 200.000 PLN. Może to ich przytkało. ;)
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: GetBitCoin_pl » środa, 26 czerwca 2013, 20:35

ludzie po prostu nie czują się bezpiecznie trzymając konto na giełdzie która nie wypłaca kasy, taki drugi Cypr się zrobil z goxa xD pewnie teraz każdy zleca wypłatę bo się boi i się nie dziwię, sam bym tak zrobił.

Rozmowny
Posty: 94
Rejestracja: 6 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: przester27 » czwartek, 27 czerwca 2013, 10:54

czy wypłaty przelewem międzynarodowym w euro są realizowane normalnie czy też zblokowane ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1780
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: Nuke » czwartek, 27 czerwca 2013, 13:04

przester27 pisze:czy wypłaty przelewem międzynarodowym w euro są realizowane normalnie czy też zblokowane ?
One nie są blokowane, tylko czeka się tygodniami.
Ja na ostatni przelew czekałem ok 5 tyg
Jedyna darmowa infolinia bitcoin

Mądrzy ludzie mówią, ponieważ mają coś do powiedzenia, głupi - ponieważ muszą coś powiedzieć.
Kup/sprzedaj Bitcoin przy pomocy localbitcoins
Proszę o zostawianie komentarzy.

Rozmowny
Posty: 94
Rejestracja: 6 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: przester27 » czwartek, 27 czerwca 2013, 13:24

a nie mówisz czasem o przelewie SEPA ? bo na ten faktycznie długo się czeka. ale jest chyba możliwość wypłaty przelew międzynarodowym ten jest szybszy ale i droższy.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 23 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: Deep » piątek, 28 czerwca 2013, 10:03

Dla informacji:
zleciłem cofnięcie przelewu. Pieniadze wróciły i kupiłem btc aby je szybko stamtąd wyprowadzic. Niestety aby przelać BTC trza wybrać opcje których nie rozumiem: Green Adress, Open transtaction i "z prowizją w celu przyśpieszenia". Chciałem wybrac trzecią ale nie da się bo wyświetla się głupi komunikat, że nie mam kasy na prowizję i w tym czasie z konta znikaja bitcoiny. Kiedy jednak ponownie klikam w tzw. "Opcje konta" BTC w cudowny sposób wracają na konto. Postanowiłem zatem wysłać przelew tzw. "darmowy" i wybrałem po kolei wszystkie opcje.
Za każdym razem dostawałem ostrzeżenie że kasa BTC może iść nawet kilka dni ale mimo to zaklepałem tzw. Green Adress (bez względu na to co to znaczy). Teraz sobie siedzę i obserwuję w bitcoin chain moj ciągle niepotwiedzony przelew. Mam nadzieję że za tydzień dojdzie. Wtedy BTC spadnie jakieś 20% albo wiecej i znowu stracę.
Powiem tak. To jeden wielki gównolit.
Życzę wszystkim aby mieli więcej szczęścia.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości