[RIP] MtGox - Dyskusja ogólna

Co wybierzesz?

a) Intermediate Repayment and Final Repayment
10
20%
b) Early Lump-Sum Repayment
40
80%
 
Liczba głosów: 50
Gaduła
Posty: 407
Rejestracja: 13 kwietnia 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: mateusz » wtorek, 18 lutego 2014, 08:41

satriani pisze:
topnetdeal pisze:@satriani - w świetle Twojej stopki i chęci skupu goxBTC, oraz ogłoszenia https://forum.bitcoin.pl/kupie-goxbtc-1 ... 13513.html wywód jaki przedstawiasz jakoś "nie trzyma się kupy", to jak jest w końcu (?), wierzysz w dalszy spadek kursu na MtGox, aż do całkowitego jego załamania, czy siejesz defetyzm by złapać "klientów", bo jesteś głęboko przekonany, że bitcoiny z Goxa będą jednak do odzyskania i można na nich nieźle zarobić ?
skupuje goxBTC bo mam wiarygodnego kontrahenta. sam kilka dni temu byłem troche w panice i nie wiedziałem jak się wydostać z goxa. znalazłem gościa które skupuje każdą ilość więc mogę pośredniczysz w transakcjach i ryzyko wziaźć na siebie, jesli on by nie wysłal bitów.
co za bzdury nie ośmieszaj się.
Portal aukcyjny za BTC
http://bitmit.net

Dyskutant
Posty: 263
Rejestracja: 8 września 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: yogasck » wtorek, 18 lutego 2014, 08:55

Wie ktos czemu gdy biore przypomnij haslo to wyskakuje mi przez caly czas "An unexpected error has occured. Please try again later."?
1EFsR1EUFgRJPgW1R98q8zLc3uKP79YpdJ

Dyskutant
Posty: 256
Rejestracja: 26 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: cezarx77 » wtorek, 18 lutego 2014, 09:08

mateusz pisze:
satriani pisze:
topnetdeal pisze:@satriani - w świetle Twojej stopki i chęci skupu goxBTC, oraz ogłoszenia https://forum.bitcoin.pl/kupie-goxbtc-1 ... 13513.html wywód jaki przedstawiasz jakoś "nie trzyma się kupy", to jak jest w końcu (?), wierzysz w dalszy spadek kursu na MtGox, aż do całkowitego jego załamania, czy siejesz defetyzm by złapać "klientów", bo jesteś głęboko przekonany, że bitcoiny z Goxa będą jednak do odzyskania i można na nich nieźle zarobić ?
skupuje goxBTC bo mam wiarygodnego kontrahenta. sam kilka dni temu byłem troche w panice i nie wiedziałem jak się wydostać z goxa. znalazłem gościa które skupuje każdą ilość więc mogę pośredniczysz w transakcjach i ryzyko wziaźć na siebie, jesli on by nie wysłal bitów.
co za bzdury nie ośmieszaj się.
Nie rozumiem Waszego obrażania się na satriani-ego, a już tym bardziej pisania o "bzdurach" w jego wypowiedziach. IMO, posiadając spory kapitał na inwestycje, znalazł dobry pomysł na szybki biznes: płaci dość podle za goxcoiny, wystraczy że sprzedaje dalej mając hurtowego odbiorcę dokładającego 0,1 btc/goxcoin czyli na czysto po operacji zostaje minimum 60 usd/każdy goxcoin.
W związku z tym że leci hurtowo może to dać globalnie ładne kwoty ;)

Weteran
Posty: 1801
Rejestracja: 20 maja 2013
Reputacja: 251
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: topnetdeal » wtorek, 18 lutego 2014, 10:15

I oczywiście treści postów @satrianiego nie mają nic wspólnego z prowadzonym "biznesem" ? Najpierw post oczerniający i dyskredytujący stronę bitcoinbuilder.com na której można dostać o wiele lepszą cenę za goxBTC, w tym samym czasie ciągłe wieszczenie oszustwa ze strony MtGox i jednoczesnie namolny scam w wielu tematach o skupowaniu goxBTC. Za takie wypowiedzi w świecie prawdziwego biznesu i działanie na szkodę przedsiębiorców, jednocześnie czerpiąc z tego zyski, trafia się przed oblicze sądu.

Gaduła
Posty: 317
Rejestracja: 2 lutego 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: satriani » wtorek, 18 lutego 2014, 11:35

topnetdeal pisze:I oczywiście treści postów @satrianiego nie mają nic wspólnego z prowadzonym "biznesem" ? Najpierw post oczerniający i dyskredytujący stronę bitcoinbuilder.com na której można dostać o wiele lepszą cenę za goxBTC, w tym samym czasie ciągłe wieszczenie oszustwa ze strony MtGox i jednoczesnie namolny scam w wielu tematach o skupowaniu goxBTC. Za takie wypowiedzi w świecie prawdziwego biznesu i działanie na szkodę przedsiębiorców, jednocześnie czerpiąc z tego zyski, trafia się przed oblicze sądu.
po1 nie przeprowadzilem jeszcze ani 1 transakcji na której miałbym zysk. 2 osoby poprosiły mnie o bezpośredni kontakt z osoba handlującą goxBTC - wiec im go dałem.

po2 mialem tak duze problemy z builder bitcoin że zażądałem od nich odszkodowania. najpierw źle policzyli mi transakcje i miałem o 8 realBTC wicej i -11goxBTC wiec nie dostalem wyplaty póki nie zrobiłem kolejnych transakcji i nie zapłaciłem kolejnych prowizji. następnie o 8 rano (bo tylko o tej godzinie raz dziennie robia wyplaty) znów nie poszła wypłata bo zażądali ode mnie skanu dowodu. dopiero po wyslaniu skanu na nastepny dzień dostałem realBTC - czekał 3dni i w tym czasie kurs btc spadł.

po3 "Za takie wypowiedzi w świecie prawdziwego biznesu i działanie na szkodę przedsiębiorców, jednocześnie czerpiąc z tego zyski, trafia się przed oblicze sądu" masz 5 lat? otóż za usługi - typu escrow - nie trafia sie przed sąd. drogi kolego - nie rób z siebie idioty.

tak na prawdę to miałem sporego stresa żeby uciec z mtgoxa wiec jak tylko mi się udało to chciałem pomóc innym. swoje teorie opieram na historycznych faktach dot. rynków finansowych. może ktoś wierzyć albo nie, mam to już gdzieś. tak czy owak - wstrzymuje skup goxBTC bo widze ze wiecej z tym problemów niż pożytku.

Dyskutant
Posty: 247
Rejestracja: 29 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: rezor91 » wtorek, 18 lutego 2014, 11:40

satriani pisze:po3 "Za takie wypowiedzi w świecie prawdziwego biznesu i działanie na szkodę przedsiębiorców, jednocześnie czerpiąc z tego zyski, trafia się przed oblicze sądu" masz 5 lat? otóż za usługi - typu escrow - nie trafia sie przed sąd. drogi kolego - nie rób z siebie idioty.
Chodzi raczej o sianie dezinformacji (bądź nadinterpretacja złych wiadomości) w celu tańszego odkupienia (w tym przypadku) goxCoinów. :)

Gaduła
Posty: 317
Rejestracja: 2 lutego 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: satriani » wtorek, 18 lutego 2014, 11:46

jakby ktoś potrzebował to bezpieczną transakcje można było zrobić przez daburone z bitcointalk (mi zawsze oferował kurs 0,7 nawet wczoraj, ale już mojemu znajomemu zrobił przez 0,65). ale nie gwarantuje że jutro i pojutrze też będzie robił bezpieczne transakcje. tutaj link do jego profilu:
https://bitcointalk.org/index.php?actio ... le;u=98593

a jeszcze odnosnie bitcoin builder - tam kurs jest 0,57 w tym momencie ( i to tylko 3bitcoiny leżą na asku)

Dyskutant
Posty: 247
Rejestracja: 29 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: rezor91 » wtorek, 18 lutego 2014, 11:49

ja z bitcoinbuilder problemu nie miałem. BA! Oczekując na wypłatę troche poobracałem coinami i mimo kursu ~0,7 w tamtym okresie wyciągnąłem ~0,82. Ale może coś od tego czasu się zmieniło.

Przepraszam za off :D temat jest o mtGox :D

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 313
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: nalesnikld » wtorek, 18 lutego 2014, 20:10

satriani pisze:jakby ktoś potrzebował to bezpieczną transakcje można było zrobić przez daburone z bitcointalk (mi zawsze oferował kurs 0,7 nawet wczoraj, ale już mojemu znajomemu zrobił przez 0,65). ale nie gwarantuje że jutro i pojutrze też będzie robił bezpieczne transakcje. tutaj link do jego profilu:
https://bitcointalk.org/index.php?actio ... le;u=98593

a jeszcze odnosnie bitcoin builder - tam kurs jest 0,57 w tym momencie ( i to tylko 3bitcoiny leżą na asku)
już jest po 0,4 u niego:
Given that Karpeles has flat-out failed to reassure the public that MtGox is solvent (in either the recent PR or the WSJ interview), the highest I am willing to pay for goxBTC is now 40%.

I can do large trades. PM me to discuss more.

Dyskutant
Posty: 208
Rejestracja: 6 kwietnia 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: tenior » wtorek, 18 lutego 2014, 20:52

Ktoś wie kiedy będą działać wypłaty?

Dyskutant
Posty: 247
Rejestracja: 29 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: rezor91 » wtorek, 18 lutego 2014, 20:58

GOX jeden wie :D
Nie śpię bo pilnuje bitcoina

Gaduła
Posty: 317
Rejestracja: 2 lutego 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: satriani » wtorek, 18 lutego 2014, 21:33

nalesnikld: dlatego wlasnie pisałem ludziom żeby uciekali. mogli korzystać z okazji zamiast obrzucać mnie błotem. do tego zarabiając 50-60% dzięki różnicom kursowym.

wg.mnie przed nami kilka fatalnych informacji ze strony goxu. szalenie ciekaw jestem co to będa za informację.

jjc
Dyskutant
Posty: 166
Rejestracja: 15 maja 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: jjc » wtorek, 18 lutego 2014, 22:48

Wydawało mi się, że ludzie choć trochę uspokoją się po tym info z 17ego lutego i zaczną panikować dopiero w czwartek/piątek kiedy wypłaty nie wstaną.
Co was tak świerzbi ta kasa?
3-4 miesiące nie wysyłają przelewów? Spoko!
Przez tydzień mają kłopoty techniczne z BTC? PANIKA!!!
16vMhRFeLtyfNcyqfxzgTHoA9Ksbt1bR5x

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1283
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: minerek » wtorek, 18 lutego 2014, 22:51

Chodzi o to ze zaslaniali sie niegodnymi argumentami typu dziura w protokole BTC. Ktos kto sie nie zna na filtrowaniu medialnego szumu i ulegnie panice a ma w BTC duzo pieniedzy moze pomyslec ze niedlugo to nie bedzie nic warte - rozpoczyna sie panika.
Make Bitcoin great again

Gaduła
Posty: 357
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: Disi » środa, 19 lutego 2014, 01:34

Panika i sell off = koniec bańki. Zakopujemy garniec ze złotem i czekamy na kolejną bańkę.
smok pisze:Za chwile (kurs) podskoczy do góry to Wam zęby powybija :P

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: ekonokomik » środa, 19 lutego 2014, 22:51

ekonokomik pisze:
domator pisze: Jak sie nazywaja teraz wasze konta? [widac to poprawnie tylko w angielskojezycznej wersji strony]
A gdzie dokładanie to widać, bo nie znajduję?

EDITED: Dalej nie znalazlem ale wychodzi mi, że mimo weryfikacji mam jakiś typ konta niższy nawet niż BASIC :cry:
Bo po wybraniu "founding options" i "withdraw funds" czytam: "your limit is $1,000.00000 per 24 hours and $10,000.00000 per 30 days".
To jakiś bug w wyświetlaniu czy powinienem pisać do supportu?
Napisałem do supportu i w dwa dni powiększyli mi limity z przeprosinami, że tak długo czekałem na odpowiedź, ale mają teraz wiele zgłoszeń ;)

jjc
Dyskutant
Posty: 166
Rejestracja: 15 maja 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: jjc » środa, 19 lutego 2014, 23:14

ekonokomik pisze: Napisałem do supportu i w dwa dni powiększyli mi limity z przeprosinami, że tak długo czekałem na odpowiedź, ale mają teraz wiele zgłoszeń ;)
Daj znać jeżeli uda Ci się z tego limitu skorzystać ;)
Mi support od ponad 2 dni nie odpisuje na nic :(
16vMhRFeLtyfNcyqfxzgTHoA9Ksbt1bR5x

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 25 kwietnia 2013
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: kamkul » czwartek, 20 lutego 2014, 07:49

Mam pytanko.

Orientuje się ktoś jak to jest teraz z wpłatami na goxa?

Wiadomo, wypłaty zablokowane, ale gdybym chciał tam wpłacić kase? zadziała?

Orator
Posty: 724
Rejestracja: 6 grudnia 2013
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: jacek1973 » czwartek, 20 lutego 2014, 07:50



na żywo

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: prezes » czwartek, 20 lutego 2014, 07:57

3 osoby to już mały tłum myślę że Mark się przestraszy i powypłaca zaraz wszystkim BTC ;)
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości