[RIP] MtGox - Dyskusja ogólna

Co wybierzesz?

a) Intermediate Repayment and Final Repayment
10
20%
b) Early Lump-Sum Repayment
40
80%
 
Liczba głosów: 50
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2 stycznia 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: sobek-lbn » sobota, 22 lutego 2014, 16:14

Czy macie pomysł jak poradzić sobie z taka sytuacją:
Chciałbym zweryfikować swoje konto na mtgox żeby ewentualnie w przyszłości wypłacić btc.
Jakieś dwa lata temu załozyłem tam drugie konto na swoje nazwisko co jak się okazało jest niezgodne.
I przy weryfikacji pierwszego konta wyskakuje błąd bo mam więcej niż jedno konto.
Jednak teraz nie pamiętam ani loginu ani maila którego użylem do założenia drugiego konta które chciałbym skasować (nie mam tam żadnych środków). Jak skasować/zalogować się na drugie konto? Czy mtgox mógłby mi podać login do drugiego konta lub je poprostu usunąć ?

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: Bitmar » sobota, 22 lutego 2014, 17:00

@sobek-lbn, napisz to supportu my Ci tu nic nie poradzimy

Co do goxa trochę światełka w tunelu ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: prezes » sobota, 22 lutego 2014, 17:18

@sobek-lbn napisz do supporty żeby Ci połączyli konta
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1283
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: minerek » sobota, 22 lutego 2014, 17:23

Bitmar pisze:@sobek-lbn, napisz to supportu my Ci tu nic nie poradzimy

Co do goxa trochę światełka w tunelu ;)
Hmm pare dni temu mialem transakcje z Blockchain walleta - przyszly dwie z roznymi txid w tym jedna potwierdzona - mimo to uznalem to za dobra monete :)
Make Bitcoin great again

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1283
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: minerek » sobota, 22 lutego 2014, 17:57

Ciekawe czy dzisiejsze "testowe" transakcje to tylko test ?
Make Bitcoin great again

jjc
Dyskutant
Posty: 166
Rejestracja: 15 maja 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: jjc » sobota, 22 lutego 2014, 18:10

Twój link prowadzi to strony przekierowującej na witrynę z podejrzaną paczką rar z "Adobe flash".
Doradzam ostrożność.

BTW Wow, kurs wystrzelił w górę na Goxie ;)
Ostatnio zmieniony sobota, 22 lutego 2014, 18:45 przez jjc, łącznie zmieniany 1 raz.
16vMhRFeLtyfNcyqfxzgTHoA9Ksbt1bR5x

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: ekonokomik » sobota, 22 lutego 2014, 18:42

jjc pisze:Wow, kurs wystrzelił w górę na Goxie ;)
Dzięki, niestety my nie mamy internetu, otwiera nam się tylko to forum ;)


Czy jest jakiekolwiek inne wiarygodne info oprócz tej podejrzanej strony z jakims filmem?

jjc
Dyskutant
Posty: 166
Rejestracja: 15 maja 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: jjc » sobota, 22 lutego 2014, 18:47

ekonokomik pisze: Dzięki, niestety my nie mamy internetu, otwiera nam się tylko to forum ;)
Czy jest jakiekolwiek inne wiarygodne info oprócz tej podejrzanej strony z jakims filmem?
Tak właśnie pomyślałem że postujesz przez gołębie ;)

Jest sporo info, ale większość wskazuje na poprzedni poniedziałek.
16vMhRFeLtyfNcyqfxzgTHoA9Ksbt1bR5x

Wygadany
Posty: 558
Rejestracja: 9 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: rizar » sobota, 22 lutego 2014, 19:06

Bitmar pisze:@sobek-lbn, napisz to supportu my Ci tu nic nie poradzimy

Co do goxa trochę światełka w tunelu ;)

najlepsze jest to, ze ja podalem juz pare dni temu info na temat transakcji ktore wychodza z mtgoxa, wyciagniete wlasnie z ich api...;) wiesc dopiero teraz poszla w swiat i widac jakie sa skutki, nie sadze, ze jest to jakis progres w tym temacie, testuja to juz ponad tydzien. Mimo wszystko nie wyklucza to, ze sa juz blisko :) coraz mniej jest bloknietych transakcji

Początkujący
Posty: 211
Rejestracja: 29 stycznia 2014
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: czajaPL » niedziela, 23 lutego 2014, 09:17

kurs zaczyna się podnosić

Orator
Posty: 949
Rejestracja: 8 czerwca 2011
Reputacja: 243
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: Lechu » niedziela, 23 lutego 2014, 09:18

Wczoraj większość typowała pułapkę na byki a tu ciach nowy szczyt i trzyma się od dobrych kilkunastu minut.
Widzicie gdzieś ruchy jakichś botów? Ja mam wrażenie, że to póki co naturalny handel.

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 21 października 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: grzewro » niedziela, 23 lutego 2014, 10:59

Ze względu na dużą różnicą w cenie btc między giełdami oraz zmianę nastoju na mtgox (ludzie zaczynają wierzyć we wzrosty -również ja) mam pytanie. Czy można obecnie zarejestrować się na mtgox i wysłać tam fiaty bez konieczności przechodzenia weryfikacji?

Orator
Posty: 949
Rejestracja: 8 czerwca 2011
Reputacja: 243
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: Lechu » niedziela, 23 lutego 2014, 11:31

Przeniesiemy się chyba z dyskusją o kursie goxowym tutaj na jakiś czas póki będzie tak diametralnie odstawał.
Na 30m widzę że mieliśmy wzrostową trójkę na 348 i teraz formuje się powoli czwórka z dołkiem gdzieś 290-305 i później najdłuższa piątka w górę. Ma to szanse powodzenia? Euforia jest więc chyba już stare prawidła powinny zacząć się sprawdzać.


Jedna rzecz jeszcze mnie zastanawia jeśli chodzi o wyjaśnienie sytuacji z goxem. Pod dobre info zazwyczaj gra się na spadki wiadomo tani skup, pod złe odwrotnie. No i właśnie póki co maluje się chyba ta druga wersja. Przy takich ruchach na bank jakieś info będzie.

jjc
Dyskutant
Posty: 166
Rejestracja: 15 maja 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: jjc » niedziela, 23 lutego 2014, 16:10

Lechu pisze:Jedna rzecz jeszcze mnie zastanawia jeśli chodzi o wyjaśnienie sytuacji z goxem. Pod dobre info zazwyczaj gra się na spadki wiadomo tani skup, pod złe odwrotnie. No i właśnie póki co maluje się chyba ta druga wersja. Przy takich ruchach na bank jakieś info będzie.
Czyli obstawiasz dodatkowe gruchnięcie informacji powodującej jeszcze szybszy wzrost ceny?
Rozumiem że standardowo na początku tygodnia?
16vMhRFeLtyfNcyqfxzgTHoA9Ksbt1bR5x

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: Chancellor » niedziela, 23 lutego 2014, 16:17

jjc pisze:
Lechu pisze:Jedna rzecz jeszcze mnie zastanawia jeśli chodzi o wyjaśnienie sytuacji z goxem. Pod dobre info zazwyczaj gra się na spadki wiadomo tani skup, pod złe odwrotnie. No i właśnie póki co maluje się chyba ta druga wersja. Przy takich ruchach na bank jakieś info będzie.
Czyli obstawiasz dodatkowe gruchnięcie informacji powodującej jeszcze szybszy wzrost ceny? Rozumiem że standardowo na początku tygodnia?
O ile dobrze zrozumiałem Lecha to ma być odwrotnie. Jest próba podniesienia cen na Goxie, czyli insiderzy, oraz ci, którym się wydaje, że coś wiedzą, chcą się korzystnie wyprzedać przed złą informacją. Czyli po weekendzie kiepski news z Goxa i znów mamy dwucyfrówkę. Osobiście nawet nie będę próbował zgadywać...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 23 lutego 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wroc

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: kokosz » niedziela, 23 lutego 2014, 17:03

Chancellor,

Szczerze mówiąc to raczej spodziewałbym się pozytywnych newsów ze stron mt.gox. Wczoraj wciągneli na twitterze kilku osób, które wykonywały beta testy nowego systemu transakcyjnego.
Nie wiem skąd wzięliście poniedziałek - ostatnim potwierdzonym oficjalnie terminem był ostatni czwartek 20/2/2014 ( odwołany z powodu security issues ).

Pozdr.

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: Chancellor » niedziela, 23 lutego 2014, 17:21

kokosz pisze:Szczerze mówiąc to raczej spodziewałbym się pozytywnych newsów ze stron mt.gox. Wczoraj wciągneli na twitterze kilku osób, które wykonywały beta testy nowego systemu transakcyjnego. Nie wiem skąd wzięliście poniedziałek
O początku tygodnia napisał jjc. Ja bym się wcale nie zdziwił, gdyby przez cały tydzień nie było żadnej informacji od MtGox... Ani pozytywnej ani negatywnej, chociaż raczej brak wiadomości będzie negatywny. Zakładam osobiście, że Karpeles nie jest złodziejem, tylko prowadzenie Goxa go przerosło, a ktoś mu przez ten problem z fałszowaniem txid wyprowadził z giełdy spore bitcoiny. Tylko nie wiem co myśleć o "ślimaku", ale jak się ma szczątkowe informacje to nie ma co snuć teorii. Jak to się kiedyś mawiało "z g***a bata nie ukręcisz". Ekipa techniczna Goxa jest pewnie mała i zawalona robotą, a bagno jest niezgorsze. Do zwalczenia mają dwa problemy: problem techniczny czyli poprawienie silnika giełdy, oraz problem finansowy czyli skąd wziąć x skradzionych bitcionów. Może "ślimak" jest jakąś techniką radzenia sobie z tym drugim problemem. Nie wiem.

Wygadany
Posty: 514
Rejestracja: 5 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: bitguru » niedziela, 23 lutego 2014, 17:25

Obecna sytuacja nie daje podstaw do takich wzrostów, przynajmniej ta publicznie znana. A co je naprawdę napędzało, o tym przekonamy się na dniach.
1. Jeśli w tym tygodniu coś się naprawdę ruszy z wypłatami (a nie tylko dalsza gra na czas ze strony Goksa) to winny był wyprzedzający insider news.
2. O ile wyraźnie wzrośnie wolumen bitcoinbuilder i aktywność handlarzy sprzedajacych goxBTC - znaczy ewakuacja kapitału z giełdy.
3. Brak wyżej wymienionych to po prostu zręczna akcja spekuły, sprzedającej później desperatom goxcoiny kupione trzy razy taniej dobę temu.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 23 lutego 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wroc

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: kokosz » niedziela, 23 lutego 2014, 17:52

Chancellor,

Daj linka do tej wypowiedzi, gdzieś mi umknęła.

bitguru,
O których wzrostach mówisz? Z 100$ do 300$? Wydaje mi się, że to hura entuzjazm fishy + plotki powyżej :
http://www.forexnews.com/blog/2014/02/2 ... al-rumors/

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MtGox - Dyskusja ogólna

Postautor: Chancellor » niedziela, 23 lutego 2014, 18:00

kokosz pisze:Daj linka do tej wypowiedzi, gdzieś mi umknęła.
Przecież parę postów wyżej:
jjc pisze:Rozumiem że standardowo na początku tygodnia?
i pewnie stąd nam się wziął ten poniedziałek. Sam MtGox nie podał w ostatnim oświadczeniu żadnej daty.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości