Bitmex pobiera opłaty co miesiąc z konta....

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 listopada 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmex pobiera opłaty co miesiąc z konta....

Postautor: Swap » sobota, 11 listopada 2023, 19:27

Witam.
Nie logowałem się od dłuższego czasu na Bitmex.com. Jakież było moje zdziwienie gdy zauważylem, że z konta co miesiąc znikało 0.002BTC przez 2 lata. Łatwo policzyć, że po takim okresie trochę BTC zniknęło.

Po wysłaniu prośby o wyjaśnienie oto odpowiedź:

"Zdarzenia związane z transferem, które możesz zobaczyć w Historii transakcji, to opłaty za przechowywanie, które zaczęliśmy pobierać pod koniec października 2021 r., aby zachęcić naszych użytkowników do weryfikacji swoich kont. Ponieważ Twoje konto nie zostało zweryfikowane, pobrano od Ciebie tę miesięczną opłatę. Ponieważ zweryfikowałeś już swoje konto, zwrócimy Ci ostatnią opłatę miesięczną w ciągu 45 dni roboczych."

Najlepsze jest to, że nie weryfikowałem konta wczoraj a taka informację uzyskałem otrzymując maila od nich. Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem? Nie widzę żadnego regulaminu, który mówi o takich opłatach....

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1032
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmex pobiera opłaty co miesiąc z konta....

Postautor: zdch » niedziela, 12 listopada 2023, 09:58

Tyle razy wszyscy powtarzają, żeby nie trzymać kasy na giełdzie...

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 listopada 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmex pobiera opłaty co miesiąc z konta....

Postautor: Swap » niedziela, 12 listopada 2023, 19:03

Dziękuję za informację tyle wiem ale trudno nie trzymać kryptowalut na giełdzie, która służy do tradingu....

Wygadany
Posty: 638
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmex pobiera opłaty co miesiąc z konta....

Postautor: gofer » poniedziałek, 13 listopada 2023, 19:37

Swap pisze: sobota, 11 listopada 2023, 19:27Nie logowałem się od dłuższego czasu na Bitmex.com
do tradingu powiadasz

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości