Które banki aktualnie nie robią problemów z wypowiadaniem umów przy wpłatach na giełdy / wypłatach z giełd krypto?

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 listopada 2022
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Które banki aktualnie nie robią problemów z wypowiadaniem umów przy wpłatach na giełdy / wypłatach z giełd krypto?

Postautor: Staszek50 » poniedziałek, 27 marca 2023, 20:04

Chodzi o przelewy w okolicach 15K EUR... Pieniądze legalne, ale słyszałem, że niektóre banki lubią wypowiadać umowy...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2055
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4785
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Które banki aktualnie nie robią problemów z wypowiadaniem umów przy wpłatach na giełdy / wypłatach z giełd krypto?

Postautor: prap0n » wtorek, 28 marca 2023, 16:03

@r9rdj

To samo mialem napisac

"Problem z weryfikacją KYC na giełdzie - dwa imiona"
"Jakim dokumentem zweryfkować adres, jeżeli mieszka się z kimś i nie ma się na siebie żadnych rachunków?"
"Kolega nie pracował, dostał darowiznę, za którą kupił krypto, zrobiła się z tego większa kwota - jak wypłacić zysk fiat?"
"Które banki aktualnie nie robią problemów z wypowiadaniem umów przy wpłatach na giełdy / wypłatach z giełd krypto?"

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 listopada 2022
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Które banki aktualnie nie robią problemów z wypowiadaniem umów przy wpłatach na giełdy / wypłatach z giełd krypto?

Postautor: Staszek50 » wtorek, 28 marca 2023, 22:31

@r9rdj, widzę, że założyłeś konto tylko po to, żeby napisać ten wyjątkowo kłamliwy, oszczerczy komentarz skierowany w moją stronę.

Rejestracja konta @r9rdj: 28 marca 2023... Liczba postów na koncie @r9rdj na dzień dzisiejszy: 1.

Poniżej treść tego kłamliwego, oszczerczego komentarza użytkownika @r9rdj:

r9rdj pisze: wtorek, 28 marca 2023, 15:23 Tłumaczenie: chcę wplacić 200 tysięcy złotych w przelewach po 14999 EUR. W którym banku założyć konto słupowi, żeby nie zamrozili mu pieniędzy?

Popatrzcie sobie na historię postów tego gościa xD

To, co napisałeś, to nic innego, jak wytwór twojej chorej wyobraźni. Nigdy czegoś takiego nie robiłem, nie zamierzałem i nie zamierzam robić. Powiem więcej: brzydzę się tego typu rzeczami. Brzydzę się też tego typu kłamliwymi, oszczerczymi komentarzami, jak twój. A jeżeli to miał być żart, to wiedz, że nie życzę sobie tego tego typu żartów, tym bardziej, że wszystko, co robię, robię zgodnie z prawem.

O wypowiadaniu rachunków bankowych uczciwym klientom handlującym krypto, usłyszałem od prawnika, dlatego zainteresowałem się tematem.
Nie życzę sobie, abyś obrażał, oczerniał mnie z tego powodu.

Dodano po 20 minutach 13 sekundach:
prap0n pisze: wtorek, 28 marca 2023, 16:03 @r9rdj

To samo mialem napisac

Pisz, śmiało. Ale nie oceniaj ludzi, których nie znasz.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 marca 2023
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Które banki aktualnie nie robią problemów z wypowiadaniem umów przy wpłatach na giełdy / wypłatach z giełd krypto?

Postautor: r9rdj » środa, 29 marca 2023, 22:00

Panie @Staszek50, nie wiem po co odbierasz moją wypowiedź osobiście. Nie wiem kim jesteś i niezbyt mnie to obchodzi. Nie odnoszę się do tego kim jesteś. Odnoszę się tylko do tego, co sam napisałeś na forum. A perypetie które tutaj opisałeś są tak absurdalne, że nie mogłem sobie pozwolić na zmarnowanie takiej okazji do zrobienia sobie jaj.

Jeżeli oczekujesz merytorycznej odpowiedzi, to odpowiem merytorycznie - w Twojej sytuacji nie na najmniejszego znaczenia, które banki wypowiadają umowy użytkownikom kryptowalut, a które nie. W okolicznościach, jakie przedstawiasz, każdy bank i każda giełda będą Ci robić problemy, bo to Ty będziesz operować środkami których pochodzenia nie potrafisz udowodnić, które prawdopodobnie nawet nie należą do Ciebie ("kolega"), robiąc podejrzane operacje na relatywnie dużą skalę.

Możesz oczywiście próbować wciskać jakąś legendę o kupieniu bitcoina 10 lat temu. Możesz próbować wysyłać środki transakcjami podprogowymi (w całym nierozgarnięciu życiowym które przedstawiłeś, dziwnym trafem udało Ci się doskonale trafić na kwotę). Musisz tylko wiedzieć, że w dzisiejszych czasach opresyjnej kontroli przepływów pieniężnych, takie tłumaczenia nie zrobią na nikim wrażenia. Ja mogę sobie robić jaja, ale dyrektor AML który zamrozi Ci środki będzie śmiertelnie poważny - zastanów się, kogo koniec końców będziesz bardziej nienawidzić.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 listopada 2022
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Które banki aktualnie nie robią problemów z wypowiadaniem umów przy wpłatach na giełdy / wypłatach z giełd krypto?

Postautor: Staszek50 » czwartek, 30 marca 2023, 17:30

Panie, @r9rdj, przeczytaj raz jeszcze swoją kłamliwą, oszczerczą wypowiedź, którą wysłałeś 28 marca 2023, 15:23 i się zastanów. Twoja kłamliwa, oszczercza wypowiedź nie bez powodu została usunięta przez moderatora.

r9rdj pisze: środa, 29 marca 2023, 22:00Jeżeli oczekujesz merytorycznej odpowiedzi, to odpowiem merytorycznie - w Twojej sytuacji nie na najmniejszego znaczenia, które banki wypowiadają umowy użytkownikom kryptowalut, a które nie. W okolicznościach, jakie przedstawiasz, każdy bank i każda giełda będą Ci robić problemy, bo to Ty będziesz operować środkami których pochodzenia nie potrafisz udowodnić, które prawdopodobnie nawet nie należą do Ciebie ("kolega"), robiąc podejrzane operacje na relatywnie dużą skalę.

Panie @r9rdj, nigdy nie operowałem, nie operuję i nie będę operował środkami, których pochodzenia nie potrafię udowodnić. Nigdy nie miałem, nie mam i nie zamierzam wchodzić w posiadanie takich środków. Nigdy nie robiłem, nie robię i nie zamierzam robić żadnych podejrzanych operacji. Wszystkie środki należą do mnie i potrafię udowodnić ich pochodzenie. Coś jeszcze wyjaśnić, doprecyzować? Czegoś jeszcze nie rozumiesz, panie, @r9rdj?

r9rdj pisze: środa, 29 marca 2023, 22:00Nie wiem kim jesteś i niezbyt mnie to obchodzi

Jak nie wiesz, to nie kłam, nie oczerniaj bezpodstawnie ludzi.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości