Jakim dokumentem zweryfkować adres, jeżeli mieszka się z kimś i nie ma się na siebie żadnych rachunków?

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 listopada 2022
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jakim dokumentem zweryfkować adres, jeżeli mieszka się z kimś i nie ma się na siebie żadnych rachunków?

Postautor: Staszek50 » środa, 1 marca 2023, 21:44

Support giełdy milczy. Czy jest w ogóle możliwe, aby będąc w tego typu sytuacji, zweryfikować się na jakiejkolwiek giełdzie? Wszystkie ze znanych mi giełd chcą rachunków za prąd, za gaz... Wyciąg bankowy znajduje się na liście dokumentów, którymi można niby zweryfikować adres, ale po przesłaniu go, giełda i tak ten dokument... Co robić?

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jakim dokumentem zweryfkować adres, jeżeli mieszka się z kimś i nie ma się na siebie żadnych rachunków?

Postautor: ekonokomik » środa, 1 marca 2023, 22:27

@Staszek50 Może zaświadczenie o zameldowaniu?

Miałem podobny problem, ale w końcu wysłałem chyba rachunek za tel. komórkowy, oczywiście w wersji elektronicznej (PDF) i przeszło.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jakim dokumentem zweryfkować adres, jeżeli mieszka się z kimś i nie ma się na siebie żadnych rachunków?

Postautor: domator » czwartek, 2 marca 2023, 06:39

Jestes tam zameldowany? Chocby tymczasowo? Idziesz do uurzedu gminy i pobierasz zaswiadczenie o zameldowaniu. W moim przypadku dzialalo wielokrotnie.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 listopada 2022
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jakim dokumentem zweryfkować adres, jeżeli mieszka się z kimś i nie ma się na siebie żadnych rachunków?

Postautor: Staszek50 » czwartek, 9 marca 2023, 01:18

@ekonokomik
ekonokomik pisze: środa, 1 marca 2023, 22:27 @Staszek50 Może zaświadczenie o zameldowaniu?
Myślałem o tym, ale dowiedziałem się, że Coinbase nie akceptuje tego typu zaświadczenia. Popraw mnie, jeżeli się mylę.
Czy mógłbyś mi powiedzieć, na jakiej giełdzie przeszedł Ci rachunek za telefon komórkowy? Binance pisze, że musi być ''rachunek za telefon stacjonarny (rachunki za telefon komórkowy nie są akceptowane)''. Jeżeli chodzi o internet, to też musi być rachunek za internet stacjonarny.

@domator
domator pisze: czwartek, 2 marca 2023, 06:39Jestes tam zameldowany? Chocby tymczasowo? Idziesz do uurzedu gminy i pobierasz zaswiadczenie o zameldowaniu. W moim przypadku dzialalo wielokrotnie.
A na jakich giełdach Ci to przeszło? Mógłbyś podać przykłady takich giełd? Bo na ja próbowałem na Coinbase, ale Coinbase z tego co widzę nie akceptuje tego typu zaświadczenia. Popraw mnie, jeżeli się mylę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Jakim dokumentem zweryfkować adres, jeżeli mieszka się z kimś i nie ma się na siebie żadnych rachunków?

Postautor: domator » czwartek, 9 marca 2023, 06:46

Staszek50 pisze: czwartek, 9 marca 2023, 01:18A na jakich giełdach Ci to przeszło? Mógłbyś podać przykłady takich giełd? Bo na ja próbowałem na Coinbase, ale Coinbase z tego co widzę nie akceptuje tego typu zaświadczenia. Popraw mnie, jeżeli się mylę.
Niestety zupelnie nie pamietam. Napewno na kilku. Kraken/bitstamp/bitfinex obstawiam. Napewno nie Coinbase bo nie uzywam ani nie uzywalem coinbase.
Wez zaswiadczenie, wez tlumacza przysieglego na ang za 100 pln - duza ilosc pieczatek robi wrazenie.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Jakim dokumentem zweryfkować adres, jeżeli mieszka się z kimś i nie ma się na siebie żadnych rachunków?

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 9 marca 2023, 08:07

Zobacz czy Twój bank wystawia poświadczenie o prowadzeniu rachunku, na nim jest adres, w moim przypadku odnośnie binance to właśnie przeszło bo też żadnego rachunku na mnie nie mam listowego. W pdfie nic im nie przechodziło.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości