Czy jest tu ktoś, kto zarabia na arbitrażu kryptowalutowym?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 stycznia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy jest tu ktoś, kto zarabia na arbitrażu kryptowalutowym?

Postautor: engineering » wtorek, 25 stycznia 2022, 19:16

Arbitraż - czyli w jednym czasie, bez czekania. Różnice kursowe różnych walut (kryptowalut) - może znacie kogoś, kto wie, jak to łopatologicznie przedstawić co robi, jak na tym zarabia? Szukam 2-ch kantorów, myślałam, że znalazłam, byłam prawie pewna, a po przeliczeniach okazało się, że jednak nie ma zysku. Np. w stormgain dają więcej za wymianę btc na eth niż w innych wymieniaczach, ale jak z powrotem zamieniam np. na changelly - to miało nie być straty a jest. Może po prostu znacie kogoś, kto zarabia z zyskiem, i ma pewne 2 kantory, albo na więcej walut bo liczę całymi dniami i liczę a tu ciągle nic.
Wiem, że istnieje taka możliwość zarobku, bo w internecie pisze, że ludzie tak się szybko wzbogacają. Więc na pewno są możliwości. Tylko kurka - w jakich kantorach?
Wczoraj miałam zarobić na funtach, bo była informacja, że w internecie jest różnica w zyskach od zwykłych kantorów i banków - okazało się, że to ściema a cemy takie same a nawet wyższe w kantorach stacjonarnych. Tak się dałam nabrać....... Jest t szereg informacji w porównywarkach walut i kantorów - jak to zarobię na różnicach walut - a po wejściu np. na kantor konik czy do innych źródeł to się okazuje, że ceny tak samo wysokie i że to wszystko co widzę w internecie na tych stronach - to jest ściema.
Nawet próbowałam z tej promocji skorzystać w tym kantorze z - tu uwaga - z zerowym spidem - wszystko zaakceptowałam - regulaminy, weryfikację konta - a cenę podali mi tak wysoką jak zwykły skup funta. Nie rozumiem - same kłamstwa w internecie jeśli chodzi o waluty obce - może na krypto jest lepiej i nie ma ściemy - jak ktoś wie, kto mógłby pomóc znaleźć wyjście, z tej sytuacji, wskazując drogę, któą mogłabym podążać, aby jak najszybciej zarobić - to dajcie znać

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 10 grudnia 2012
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy jest tu ktoś, kto zarabia na arbitrażu kryptowalutowym?

Postautor: tookie » wtorek, 25 stycznia 2022, 20:15

daj sobie spokój

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Czy jest tu ktoś, kto zarabia na arbitrażu kryptowalutowym?

Postautor: domator » wtorek, 25 stycznia 2022, 21:00

Tak da sie tak zarabiac. Software trzymajacy orderbooki 5-6 gield lokalnie. Szybki program liczacy np. metoda sciezek w grafie wszystkie mozliwosci tak z grubsza ponizej 0.5 sek zeby byla szansa i modul do handlowania market takerem w 1-2 sekundy. Do tego na kazdej gieldzie duzo kasy w kazdej mozliwej sensownej kryptowalucie/stablu. I dziala. Jak sa dobre deale mozna urwac fajne procenty (ulamki).
Przesylanie krypto podczas arbitrazu - zapomnij. Dzialania reczne - zapomnij. A no i musisz wypracowac sobie duze obroty na gieldach zeby miec niskie fee.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy jest tu ktoś, kto zarabia na arbitrażu kryptowalutowym?

Postautor: ekonokomik » wtorek, 25 stycznia 2022, 21:34

@domator Też kiedyś rozważałem taki zarobek. Ale każdy taki bot arbitrażowy przez swoje działanie zmniejsza możliwość tego arbitrażu (wyrównuje kursy). Innymi słowy z czasem, gdy kolejni chętni będą dołączać, zysk będzie się zmniejszał a potrzebne do niego środki - zwiększały. No i trzeba doliczyć ryzyka, z których najważniejsze to chyba trzymanie sporych środków na giełdach.
Odpuściłem. To nie jest zabawa dla amatorów :)

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 stycznia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy jest tu ktoś, kto zarabia na arbitrażu kryptowalutowym?

Postautor: engineering » wtorek, 25 stycznia 2022, 23:54

domator pisze: wtorek, 25 stycznia 2022, 21:00 Tak da sie tak zarabiac. Software trzymajacy orderbooki 5-6 gield lokalnie. Szybki program liczacy np. metoda sciezek w grafie wszystkie mozliwosci tak z grubsza ponizej 0.5 sek zeby byla szansa i modul do handlowania market takerem w 1-2 sekundy. Do tego na kazdej gieldzie duzo kasy w kazdej mozliwej sensownej kryptowalucie/stablu. I dziala. Jak sa dobre deale mozna urwac fajne procenty (ulamki).
Przesylanie krypto podczas arbitrazu - zapomnij. Dzialania reczne - zapomnij. A no i musisz wypracowac sobie duze obroty na gieldach zeby miec niskie fee.
Domatorze wcale się nie wystraszyłam tym, co powiedziałeś. Nie wiem, czy chciałeś, czy nie, ale ja jestem szybka, i potrafię być najlepsza - a teraz przenieść swoje umiejętności tam po prostu, gdzie trzeba. ALe powiedz coś więcej: z tego co wnioskuję - to jest inwestycja w program, tak? Co masz dokładnie na myśli o nim - szukając programu muszę bardziej dokładnie wiedzieć jakich słów kluczowych użyć. Metoda ścieżek.....
To "dużo kasy"...... jest warunkiem koniecznym? Ja miałam na myśli "dużo kasy" właśnie uzyskać :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy jest tu ktoś, kto zarabia na arbitrażu kryptowalutowym?

Postautor: domator » środa, 26 stycznia 2022, 05:32

@ekonokomik Zgadza sie. Zwykle z tablic ofert daje sie zebrac smietanke czyli mini ordery po kilkaset pln. I za chwile dziura zasypana. Przez ciebie lub konkurencje. W 2014 mozna bylo godzinami miec 5% zysku. Gieldy lagowaly i wszystko trwalo wieki. Dzisiaj jak masz 0.5% na czysto to jest swieto i akcja trwa kilka sekund. Trzymanie srodkow na gieldach tak jest problemem.
@engineering Zeby wogole zaczac mowimy o kwotach z 5 zerami co najmniej a lepiej z 6. Inaczej nie masz szans. Nie nie chodzi o inwestycje w program. Chodzi o jego napisanie. Stworzenie systemu handlu, przesylu, cold i hot walletow itd. Do tego wehikul administraycujny - spolka, ksiegowosc, konta bankowe (zamykane co chwila w PL), konta na gieldach (baaaardzo scisly AML/KYC).
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Czy jest tu ktoś, kto zarabia na arbitrażu kryptowalutowym?

Postautor: maky » czwartek, 27 stycznia 2022, 18:03

engineering pisze: wtorek, 25 stycznia 2022, 23:54To "dużo kasy"...... jest warunkiem koniecznym? Ja miałam na myśli "dużo kasy" właśnie uzyskać

Daj sobie spokój zanim zmarnujesz kupę czasu aby przekonać się, że nie masz szans na tym rynku.
Będziesz konkurować z osobami, które w godzinę mogą napisać prostego bota do arbitrażu, z osobami, które pracują w branży i wiedzą gdzie znaleźć odpowiednie osoby, które to za nich ogarną a do tego mają kapitał. A po twoich pytaniach wnioskuję, że ani kapitału ani know-how.
Zazwyczaj wydaje nam się, że największą kasę możemy zarobić w dziedzinach, na których się nie znamy. Do momentu kiedy się z nimi nie zapoznamy.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 stycznia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy jest tu ktoś, kto zarabia na arbitrażu kryptowalutowym?

Postautor: engineering » niedziela, 30 stycznia 2022, 20:10

Nie należę do ludzi, którzy płacą innym za pracę umysłową. Nawet denerwuje mnie gdy ktoś proponuje opłatę za dostęp do maklera w wysokości ok. 400 $ mając moją wiedzę za nic. Tak jakbym ja nie umiała inwestować. Z programami komputerowymi - moję zlecić przecież zadanie wykształconej rodzince (prawie cała właśnie w informatyce) - więc to nie problem. Tylko jak podajesz, że ma to być zbiór różnych giełd w jednym programie to...... nie lepiej na prawdziwych papierach wartościowych wtedy? Ja do tej pory tak działałam, że wgrywałam stronę ze wszystkimi giełdami z całego świata przeglądając spółki - tyle, że po to to robiłam, aby odnaleźć te, na których zarobię (skup / sprzedaż po czasie). Tutaj chodzi Ci o coś takiego - tylko w jednym czasie tak? Jeśli tak, to ..... może już jest taki serwer w krypto jak ten, o którym mówiłam, gdzie zarabiałam. Ale czy nie ma jakiś kantorów? Giełda to nie problem, ale chodziło mi bardziej o kantory internetowe on-line, na których będzie można znaleźć takie różnice w kursie, które nie stanowiłyby problemu przy zakupie taniej i sprzedaży - drożej - w pewnych oczywiście momentach czasowych. Myślę, że w krypto - bardziej jest to możliwe niż w normalnych kantorach on-line......

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Czy jest tu ktoś, kto zarabia na arbitrażu kryptowalutowym?

Postautor: adiqq » niedziela, 30 stycznia 2022, 20:31

patrz post wyżej....
Najpierw trochę podszkol się w temacie, wtedy będziesz przynajmniej wiedzieć o co i jak pytać...bo teraz to... :cry:
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Czy jest tu ktoś, kto zarabia na arbitrażu kryptowalutowym?

Postautor: tonyxxl » niedziela, 30 stycznia 2022, 20:49

engineering pisze: niedziela, 30 stycznia 2022, 20:10Nie należę do ludzi, którzy płacą innym za pracę umysłową. Nawet denerwuje mnie gdy ktoś proponuje opłatę za dostęp do maklera w wysokości ok. 400 $ mając moją wiedzę za nic. Tak jakbym ja nie umiała inwestować. Z programami komputerowymi - moję zlecić przecież zadanie wykształconej rodzince (prawie cała właśnie w informatyce) - więc to nie problem.
Nie obraź się ale się uśmiałem czytając jakie masz podejście.
Ty myślisz, że odkryłaś coś nowego i teraz wystarczy napisac prosty program i to będzie zarabiać?
Musze cię zmartwić, arbitraż istnieje od zawsze, a na masową skalę od kiedy zlecenia składa się elektronicznie.
To jest juz dawno cała wyspecjalizowana branża z potężną ilością kapitału i super szybkimi łączami gdzie liczą się milisekudy. Zawsze będą te kilka milisekund przed tobą, nie mówiąc, że nie dorastasz im do pięt software'owo.
Dobrze ci koledzy radzili, daj sobie spokój. Nie masz nawet podstaw merytorycznych, więc zderzysz się z armią zajmujących się tylko tym specjalistów którzy mają do dyspozycji najnowsze rozwiązania technologiczne i potężny kapitał. Polegniesz sromotnie.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 40
Rejestracja: 4 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Czy jest tu ktoś, kto zarabia na arbitrażu kryptowalutowym?

Postautor: Egera » poniedziałek, 27 czerwca 2022, 15:29

Cześć! Poszukujemy dwóch arbitrażystów, którzy chcieliby animować rynek ETH, XRP i litecoin!
Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR USD GBP - BTC LTC - przelewy ekspress elixir księgowane do 30 minut, BLIK oraz przelewy natychmiastowe tylko w Egera.com

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości