Pytanie o obecne prowizje - wpłaty na Binance

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie o obecne prowizje - wpłaty na Binance

Postautor: pierwiastekztrzechh » czwartek, 18 marca 2021, 16:25

Hej, mam takie pytanie - jak najlepiej wpłacić kasę na Binance’a? Mam większość złotówek, ale mogę je przewalutować na dolary i trochę dolarów już wymienionych. Co próbowałem:
a) przelew swift na binance. Przelałem $100. Nie dość że koszty transakcji były chore w banku (40zł lub 90 za ekspresowy) to jeszcze mi zaksięgowało $90 a nie $100 po stronie binance’a. Nie wiem czemu i czy Binance te $10 mają prowizji; ale może mają 10%? A chciałbym to wiedzieć bo $10 prowizji jakbym wpłacał $3k to ujdzie, ale 10% już nie
b) kartą na binance zapłacić dolarami - chyba bez prowizji, ale jeszcze się księguje
c) Bitbay normalny przelew złotówkowy - tutaj bez prowizji; płatność kartą prowizja 3%.

Pytanie jak to robicie aby było jak najmniej prowizji? Ja się w ogóle zastanawiam czy nie najlepiej by było BitBay zasilić PLN-ami, kupić LiteCoina (zakładam, że mogę za złotówki; jeszcze nie doczytałem... ale może BB ma chore opłaty za kupno złotówkami?) i już LiteCoina przesłać na Binance’a.

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie o obecne prowizje - wpłaty na Binance

Postautor: GrandKW » czwartek, 18 marca 2021, 16:55

ja przeważnie tak właśnie robiłem, zasilałem BitBay złotówkami (przelew bez prowizji), kupowałem LSK lub LTC i wysyłałem na Binance, koszty transferu znikome i szybko

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 27 listopada 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie o obecne prowizje - wpłaty na Binance

Postautor: owpiotr » czwartek, 18 marca 2021, 17:59

Dokładnie chyba najlepiej wysłać złotówki na bitbay, ja potem kupuje xrp lub XLM i przesyłam na binance.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie o obecne prowizje - wpłaty na Binance

Postautor: Colargol » czwartek, 18 marca 2021, 18:32

A nie bedzie Ci najprosciej ich wymienic na Euro? Potem przelew z konta Euro na Binance to SEPA, czyli darmowy, zero prowizji. Na wiekszosci gield mozna robic wplaty SEPA za free.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie o obecne prowizje - wpłaty na Binance

Postautor: Hamas » czwartek, 18 marca 2021, 20:01

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie o obecne prowizje - wpłaty na Binance

Postautor: pierwiastekztrzechh » poniedziałek, 22 marca 2021, 00:54

Dzięki, BitBay -> xrp -> Binance dało radę.

Skorzystałem też z opcji zasilenia kartą w tym okienku bez fee. Dziś chciałem zobaczyć ile kosztuje zasilenie kartą i wygląda to nieciekawie - $995 USDT miałbym za $1030, a jeszcze wcześniej poniosłem koszty przewalutowania. Masakra, pozostanę przy BitBayu a dolary to zostawię może się przydadzą.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości