2021 - Gielda z najmniejszym fee

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

2021 - Gielda z najmniejszym fee

Postautor: Athread4 » środa, 6 stycznia 2021, 23:03

No witam, rozeznaje sie ktos jak wyglada sytuacja w tym roku z gieldami? Szukam gieldy, albo platformy handlu instrumentami pochodnymi, ktora posiada najmniejsze fee od transakcji, najlepiej zeby nie trzeba bylo sie rejestrowwac.
Jestem osoba, ktora zawiera czasami nawet 50x transakcji dziennie, wiec jest to dla mnie oczywiscie priorytetem.

Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 24 czerwca 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

2021 - Gielda z najmniejszym fee

Postautor: zenono » czwartek, 7 stycznia 2021, 11:40

Binance - niskie opłaty, niezły system tradingu. Mając bnb, fee jest dodatkowo zmniejszane o 10% na futures i 25% na spocie. Im więcej handlujesz, tym opłaty idą w dół. Jest też cykliczne promo na handel z prowizją płaconą w busd - 0% maker fee https://www.binance.com/en/support/anno ... a876d57162.
Nie ma potrzeby i obowiązku KYC (do 2 BTC dziennie)
Z użyciem refa przy rejestracji będzie dodatkowy rabat na fee. W razie chęci, zapraszam na priv.

Ewentualnie Kucoin, potencjalnie trochę większe ryzyko dla środków, ciut niższe fee (z użyciem ich coina kcs)

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14377
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

2021 - Gielda z najmniejszym fee

Postautor: rav3n_pl » czwartek, 7 stycznia 2021, 12:16

@Athread4 Fee na giełdzie jest zwykle poniżej 0.5%, jeżeli to za dużo to nie masz czego szukać.
A jeżeli mówisz o fee za przelewy pomiędzy giełdami to zależą one od stanu sieci, i mogą sięgać $100+ za przelew.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1818
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

2021 - Gielda z najmniejszym fee

Postautor: bitup » czwartek, 7 stycznia 2021, 13:29

Athread4 pisze: środa, 6 stycznia 2021, 23:03 witam, rozeznaje sie ktos jak wyglada sytuacja w tym roku z gieldami? Szukam gieldy, albo platformy handlu instrumentami pochodnymi, ktora posiada najmniejsze fee od transakcji, najlepiej zeby nie trzeba bylo sie rejestrowwac.
Jestem osoba, ktora zawiera czasami nawet 50x transakcji dziennie, wiec jest to dla mnie oczywiscie priorytetem.

tdxp.app nie ma nigdzie mniejszych fee i czasu przesyłu środków :arrow: szerzej temat opisywany w wątku giełdy :arrow: viewtopic.php?f=55&t=34643

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

2021 - Gielda z najmniejszym fee

Postautor: Athread4 » czwartek, 7 stycznia 2021, 22:13

zenono pisze: czwartek, 7 stycznia 2021, 11:40 Binance - niskie opłaty, niezły system tradingu. Mając bnb, fee jest dodatkowo zmniejszane o 10% na futures i 25% na spocie. Im więcej handlujesz, tym opłaty idą w dół. Jest też cykliczne promo na handel z prowizją płaconą w busd - 0% maker fee https://www.binance.com/en/support/anno ... a876d57162.
Nie ma potrzeby i obowiązku KYC (do 2 BTC dziennie)
Z użyciem refa przy rejestracji będzie dodatkowy rabat na fee. W razie chęci, zapraszam na priv.

Ewentualnie Kucoin, potencjalnie trochę większe ryzyko dla środków, ciut niższe fee (z użyciem ich coina kcs)
Binance ma 0,1$, to przeciez juz sam bitmex ma mniejsze fee...
rav3n_pl pisze: czwartek, 7 stycznia 2021, 12:16 @Athread4 Fee na giełdzie jest zwykle poniżej 0.5%, jeżeli to za dużo to nie masz czego szukać.
A jeżeli mówisz o fee za przelewy po giełdami to zależą one od stanu sieci, i mogą sięgać $100+ za przelew.
Tez mi pomogles :D wiem jakie sa fee na gieldach i standard tych nizszych waha sie miedzy 0,1-0,2 a ja szukam czegos mniejszego bo zakladajac tyle pozycji co ja stracil bym caly wklad na samych prowizjach :D @bitup A jaka jest tam prowizja w stosunku do pary btc/usd? Oczywiscie mam nadzieje, ze jest tam lewar? Bo szukam gieldy gdzie bede mogl wplacic nie duza sume i grac nia na duzym lewarze. Nie zamierzam wplacac duzych pieniedzy na gielde. I dlaczego tak ohoczo wszedzie polecasz ta gielde? bo nie wierze, ze od tak po prostu wszystkim ja poelcasz i zakladasz nawet odzielny temat. Z tego co widze nawet nie dajesz ref-linka co mnie zaciekawilo.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1818
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

2021 - Gielda z najmniejszym fee

Postautor: bitup » czwartek, 7 stycznia 2021, 22:38

tdxp.app
Ref linki dopiero będą wprowadzone w lutym. Promujemy bo giełda jest ideałem
- fee to ułamki centa
- logowanie poprzez moneybutton czy relayx
- zamykasz pozycję i środki masz u siebie w 5 sekund na portfelu automatycznie
- otwierasz jednym kliknięciem lub przesunięciem moneybutton
- masz indexy / kruszce / waluty / krypto i będą dodawane kolejne wkrótce
- lewar od x2 do x20
Wymień u nas https://www.bidextreme.pl 5 $ i potestuj / mamy prowizję z kantoru i to wystarcza. Bardziej tu chodzi o promowanie technologii która działa tak jak miała działać wg manifestu Satoshiego

Dodano po 13 minutach 59 sekundach:
Athread4 pisze: czwartek, 7 stycznia 2021, 22:13Nie zamierzam wplacac duzych pieniedzy na gielde. I dlaczego tak ohoczo wszedzie polecasz ta gielde? bo nie wierze, ze od tak po prostu wszystkim ja poelcasz i zakladasz nawet odzielny temat. Z tego co widze nawet nie dajesz ref-linka co mnie zaciekawilo.

Tu wpłacić w bsv możesz równowartość 0.10$ a pozycję postawisz od 0.01$ :arrow: robię to dla technologii blockchain pod sztandarami Bitcoin SV :D
Spoiler:
Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

2021 - Gielda z najmniejszym fee

Postautor: Athread4 » piątek, 8 stycznia 2021, 01:24

@bitup
Bez urazy, ale szukam:
- czegos z wieksza plynnoscia
- nie podoba mi sie ten caly przelicznik na bsv, ja chce handlowac w stosunku dollar / bitcoin a nie jakies przeliczanie na bsv...

Ale wlasnie czegos takiego szukam, gdzie wplace nie wielka kwote i bede mogl stawiac wieksze pozycje na lewarze + oczywiscie niskie fee

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1818
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

2021 - Gielda z najmniejszym fee

Postautor: bitup » piątek, 8 stycznia 2021, 10:04

Athread4 pisze: piątek, 8 stycznia 2021, 01:24 czegos z wieksza plynnoscia
- nie podoba mi sie ten caly przelicznik na bsv, ja chce handlowac w stosunku dollar / bitcoin a nie jakies przeliczanie na bsv...
Ale wlasnie czegos takiego szukam, gdzie wplace nie wielka kwote i bede mogl stawiac wieksze pozycje na lewarze + oczywiscie niskie fee

Czyli trzeba się zdecydować bo giełda oparta o BTC i niskie fee to się wzajemnie wyklucza. Masz BitFinex gdzie jeszcze wpłacisz i altcoinach i możesz nimi zabezpieczać pozycję , tylko że tam nie ma dolara a tether..zresztą na większośći tych giełd masz taki wybór że albo wyłącznie jest btc na lewarowanych giełdach albo masz tethera zamiast dolara ,jak piszesz.
Optymalny wybór spełniający te kryteria jak chcesz płynność ,niskie swapy i fee wypłaty to
https://www.najlepszekonto.pl/ranking-brokerow-forex
Bo akurat tak się złożyło że giełda twoich marzeń jest wyłącznie na BSV i ma bardzo dobrą płynność najlepiej wejść i potestować grając

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

2021 - Gielda z najmniejszym fee

Postautor: Athread4 » środa, 13 stycznia 2021, 23:59

@bitup
Czemu gielda oparta o BTC sie wyklucza? Tylko dlatego, ze sama wysylka bitcoina jest droga? Przeciez wplaca sie raz i koniec, a wyplaty moge robic raz na kilka miesiecy.
Tak samo BitFinex przeciez posiada 0,1% prowizji, to jest wciaz za duzo pisalem o tym wczesniej.

Powaznie nikt tutaj nie zna gieldy, ktora ma mniejsze fee niz Bitmex?
@socjolog2008
Pamietam, ze ty uzywales jakis lewarowych dzwigni, polecisz mi cos byku z malym fee?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

2021 - Gielda z najmniejszym fee

Postautor: FlyingAtom » czwartek, 14 stycznia 2021, 00:21

@A@Athread4
Nie wiem gdzie są najmniejsze prowizje, ale na większości giełd maleją z wolumenem, poleciłbym kraken też patrząc na bezpieczeństwo trzymanych środków.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości