Jakie na ten moment są najlepsze metody nabywania altcoinów?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwietnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jakie na ten moment są najlepsze metody nabywania altcoinów?

Postautor: PUSHKIN » niedziela, 19 kwietnia 2020, 15:56

Witam
W związku z zaistniałym kryzysem i dodrukiem pieniądza bez limitu rozpraszam swoje środki na różne aktywa typu złoto, srebro itd. Zainteresowałem się również kryptowalutami jako inwestycja długoterminowa. Wstępnie myślałem o ETH zamiast BTC. Choć może długoterminowo lepiej wybrać inne? Czy może krypto raczej nie jest dobrym pomysłem na przetrzymanie środków pomijając inflację?

Pytanie jak najlepiej bez weryfikacji, wysyłania dowodów zakupić ETH ? Czy są jakieś grupy na forum, gdzie można się spotkać i od kogoś kupić za gotówkę?
Słyszałem też o FlyAtom, gdzie można kupić i sprzedać za gotówkę. Czy to jest anonimowe? Jaki jest spreed ?

Interesują mnie zakupy w paczkach po 10-20 tys zł. Trezora już mam :)
Będę wdzięczny za pomoc.

Początkujący
Posty: 279
Rejestracja: 30 stycznia 2020
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jakie na ten moment są najlepsze metody nabywania altcoinów?

Postautor: ttbit » niedziela, 19 kwietnia 2020, 21:16

PUSHKIN pisze: niedziela, 19 kwietnia 2020, 15:56Wstępnie myślałem o ETH zamiast BTC

Co Cię do tego przekonało? ETH ma nieskończony dodruk (jest to sprawa otwarta, deweloperzy różne rzeczy zmieniają, ale w obecnej formie nie ma ograniczonego capu tak jak w BTC). Jest to bardzo obiecujące narzędzie do rozwoju technologii, ale nieszczególnie najlepsze jako store of value właśnie ze względu na brak mocnych ograniczeń podaży tj. ma Bitcoin.

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 29 lipca 2018
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jakie na ten moment są najlepsze metody nabywania altcoinów?

Postautor: Pierniczek123 » niedziela, 19 kwietnia 2020, 22:08

PUSHKIN pisze: niedziela, 19 kwietnia 2020, 15:56Interesują mnie zakupy w paczkach po 10-20 tys zł. Trezora już mam
Przy takich kwotach zastanowił bym się nad giełdą. Wiem że nie spełnia twoich wymagań ale...
Co w wypadku jak zarobisz na tym kilka razy? W przypadku dużych kwot może być problem ze sprzedażą.
Mogą w przyszłości wprowadzić ograniczenia na sprzedaż bez weryfikacji. Ja na to patrze tak- mam konto, dowody na kupno i w każdej chwili mogę wpłacać i wypłacać.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości