Jaką giełdę polecacie?

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaką giełdę polecacie?

Postautor: mathias » piątek, 20 marca 2020, 00:14

Jaką giełdę polecacie do zakupów i sprzedaży kryptowalut?

Chciałbym żeby to była taka gdzie można przelać PLN, Dolary, czyli walutę i za nią móc kupić kryptowaluty.

Druga sprawa, która ma interfejs w języku polskim. Ułatwi to sprawę aczkolwiek może nie jest to najważniejsze.

3 sprawa szukam też takiej gdzie można bez problemu sprzedać kryptowalutę, a więc czy BitBay się do tego nadaje?
Wiecie, o co chodzi masz dobry towar jak pojedziesz z nim na wieś gdzie nie ma kupca to i tydzień można stać i się nie sprzeda. Co innego jak pojedzie się na giełdę np. do Warszawy. Klient w 5 minut.

Co byście polecili?

Generalnie planuję zakupić trochę cyfrowej waluty parę kryptowalut. Np. Etherum, które jest teraz po 100$
Nie interesuje mnie sprzedaż po 200$, ale odłożenie tego na czas, że może kiedyś będzie 1000 $ więc wtedy bym handlował.
Podobnie jest z innymi zakupiłbym jakieś po 1$ i jak przyjdzie koniunktura na cenę po 100$ to będę handlował. Nie uda się to stracę te kilka stów z danej kryptowaluty.
Mam wolne środki chcę pobawić się, ale chcę wybrać miejsce gdzie nie będzie kombinacji przelewanie złotówek, wymiany na dolary, z dolarów na jakieś kryptobinance punkty etc. nie lubię sobie utrudniać życia.

Więc co polecacie na takie zabawy?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”