HitBTC - problem z wypłatą XTZ.

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: AdamC » niedziela, 9 lutego 2020, 22:45

Cześć. W marcu ubiegłego roku założyłem konto na giełdzie HitBTC, bo chciałem nabyć XTZ, wtedy była to największa giełda, gdzie można było zakupić tę kryptowalutę. Wtedy nie orientowałem się jeszcze w temacie, nie ogarniałem tematu portfeli i przede wszystkim nie przestrzegałem zasady, że nie wolno trzymać krypto na giełdzie. Teraz kupiłem Ledgera i chcę na nim umieścić moje krypto, niestety okazuje się, że nie mogę wypłacić Tezosa z giełdy HitBTC, w dodatku okazuje się, że ta giełda jest mało wiarygodna. Gdy chcę przesłać moje krypto na inny adres, wyskakuje komunikat, że wypłaty w tej walucie są offline. Czy ktoś miał do czynienia z tą giełdą i może wypowiedzieć się na jej temat?
I jeszcze jedno pytanie, dlaczego na wszystkich innych giełdach Tezos w tym momencie kosztuje około 2,60$, a na HitBTC około 1,85$. Z czego to może wynikać?

P.S. Nie wiedziałem, w którym dziale umieścić ten temat, więc w razie potrzeby, proszę o przeniesienie.

Weteran
Reputacja: 249
Reputacja postu: 
0
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Postautor: WitoldC » poniedziałek, 10 lutego 2020, 06:28

@AdamC Ostatnia rubryka "Investigating" https://hitbtc.com/system-monitor

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 3807
Reputacja postu: 
0

Postautor: koparki » poniedziałek, 10 lutego 2020, 07:04

AdamC pisze: niedziela, 9 lutego 2020, 22:45jeszcze jedno pytanie, dlaczego na wszystkich innych giełdach Tezos w tym momencie kosztuje około 2,60$, a na HitBTC około 1,85$. Z czego to może wynikać?
bo kazdy chce wyjść jakos z tej giełdy i zamienia nie dającego sie wypłacić tezos na coć innego , więc jest podaż a nie ma równoważnego popytu. Zamień na eth lub btc i wycofaj sie w taki sposób , jak konieczniie musisz miec tezos to kupisz na innej giełdzie.
Tej giełdy nie polecam.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 96
Reputacja postu: 
0

Postautor: Kutalisk » poniedziałek, 10 lutego 2020, 07:12

@AdamC, bo nie da rady zrobić arbitrażu. Jak problemy z wypłatą robią to lepiej z takiej giełdy uciekać nawet ze stratą. Przynajmniej część kapitału uratujesz.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”