[KUP/SPRZEDAJ BTC] Coinquista S.A Polska Giełda Kryptowalut! Wpłaty i wypłaty za pomocą BLIK!

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 13
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

[KUP/SPRZEDAJ BTC] Coinquista S.A Polska Giełda Kryptowalut! Wpłaty i wypłaty za pomocą BLIK!

Postautor: Kookos951 » niedziela, 24 listopada 2019, 17:49

Dzień dobry,

Jako firma Coinquista S.A, zapewnimy Państwu ekspresową wymianę, wypłaty i wpłaty BLIK oraz niezawodny dostęp do środków w postaci kryptowalut.

Ponadto w ramach współpracy zapewnimy:
- ekspresowe wpłaty i wypłaty,
- obsługę klienta poprzez opiekuna indywidualnego, infolinię oraz adres mailowy,
- najniższą prowizję od wymiany walut cyfrowych na rynku,
- atrakcyjny program partnerski.

Polecamy artykuł, jednego z naszych partnerów:
https://bitcoin.pl/co-trzeci-polak-chce ... ptowaluty/ 
Ilość osób, które inwestują w aktywa oparte o technologię Blockchain stale się zwiększa, zachęcamy Państwa do tego, by aktywnie uczestniczyć w rewolucji monetarnej, której jesteśmy świadkami.

Coinquista w mediach:
https://www.parkiet.com/Kryptowaluty/30 ... walut.html
https://www.cashless.pl/5990-Coinquista ... alut-start
https://cryptomaniak.pl/polska-gielda-k ... we-tokeny/
https://bithub.pl/wiadomosci/gieldy/coi ... uffs-2019/
https://comparic.pl/ipo-airdrop-orygina ... oinquista/
https://www.fxmag.pl/artykul/ile-dolaro ... t-planem-b
https://infocrypto.pl/gielda-coinquista ... przez-knf/



Zapraszamy do handlu na Coinquista.com!


W razie pytań, pozostaję do dyspozycji.


Pozdrawiamy,
Coinquista Team.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 29 stycznia 2019
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[KUP/SPRZEDAJ BTC] Coinquista S.A Polska Giełda Kryptowalut! Wpłaty i wypłaty za pomocą BLIK!

Postautor: icyklop » czwartek, 12 grudnia 2019, 15:42

Co się dzieje ze stroną? Działacie jeszcze?

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2 maja 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[KUP/SPRZEDAJ BTC] Coinquista S.A Polska Giełda Kryptowalut! Wpłaty i wypłaty za pomocą BLIK!

Postautor: Fantastory » poniedziałek, 14 grudnia 2020, 09:13

Ogólnie coinquista działała dobrze przez ostatnie pół roku, z wypłatami na konta bankowe PLN.

Ale od tygodnia nie ma wpłat ani wypłat. Może to związane z forkiem BSV ale przydałby się jakiś oficjalny komunikat. Czy może środki należy przeznaczyć na stratę?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 13
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

[KUP/SPRZEDAJ BTC] Coinquista S.A Polska Giełda Kryptowalut! Wpłaty i wypłaty za pomocą BLIK!

Postautor: Kookos951 » piątek, 18 grudnia 2020, 12:13

Dzień dobry,

Zapraszamy ponownie na giełdę. Przyczyną przerwy były pracę związane z poprawą działania systemu handlowego oraz dodanie nowej kryptowaluty. Serdecznie zapraszamy do testowania platofrmy :)

Przepraszamy za brak informacji, jednak każdego dnia byliśmy przekonani o tym, że wracamy do Was, natomiast realia okazały się nieco mniej sprzyjające niż się spodziewaliśmy.

Z poważaniem,

Michał Stryjewski,
Prezes Zarządu,
Coinquista S.A.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2 maja 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[KUP/SPRZEDAJ BTC] Coinquista S.A Polska Giełda Kryptowalut! Wpłaty i wypłaty za pomocą BLIK!

Postautor: Fantastory » środa, 23 grudnia 2020, 22:15

Udało się zlecić wypłatę. Wpłaty na razie nie.

Doszło

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2 maja 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[KUP/SPRZEDAJ BTC] Coinquista S.A Polska Giełda Kryptowalut! Wpłaty i wypłaty za pomocą BLIK!

Postautor: Fantastory » piątek, 5 lutego 2021, 16:31

Znowu zablokowane...

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2 maja 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[KUP/SPRZEDAJ BTC] Coinquista S.A Polska Giełda Kryptowalut! Wpłaty i wypłaty za pomocą BLIK!

Postautor: Fantastory » sobota, 20 lutego 2021, 10:50

Działają wypłaty :)

Rozmowny
Posty: 112
Rejestracja: 10 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[KUP/SPRZEDAJ BTC] Coinquista S.A Polska Giełda Kryptowalut! Wpłaty i wypłaty za pomocą BLIK!

Postautor: adamex » sobota, 20 lutego 2021, 12:36

Ostatnio szukam giełdy w której mógłbym spieniężyć swoje zakopane coiny. Pytanie o Coinquiste. Jakie są limity wypłat PLN? Jak jest z weryfikacja tożsamości i od jakich kwot jest wymagana?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 868
Rejestracja: 20 lipca 2011
Reputacja: 178
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[KUP/SPRZEDAJ BTC] Coinquista S.A Polska Giełda Kryptowalut! Wpłaty i wypłaty za pomocą BLIK!

Postautor: the_prince » sobota, 20 lutego 2021, 12:46

lol na Coinquiście przez parę ostatnich tygodni było praktycznie tango down, nie wiem jak to się skończyło, @Fantastory pisze, że niby odblokowali (serio możesz potwierdzić?), ale po tym co się tam odwaliło, to sorry, mimo że mocno kibicuję polskim giełdom, to przynajmniej na razie, trzymać się od nich z daleka! Na FB jest gościu który twierdzi, że jest pełnomocnikiem osoby, która ma tam zablokowany 1M PLN (nieźle ktoś wybrał miejsce do zaalokowania kapitału).

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[KUP/SPRZEDAJ BTC] Coinquista S.A Polska Giełda Kryptowalut! Wpłaty i wypłaty za pomocą BLIK!

Postautor: CoinInwestor » sobota, 20 lutego 2021, 12:50

Witam,

Szukam osób poszkodowanych przez Coinquiste,
nie jest prawdą, że wypłacili wszystkim środki,
jeśli komuś również nie wypłacili środków proszę o kontakt

pozdrawiam

Rozmowny
Posty: 112
Rejestracja: 10 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[KUP/SPRZEDAJ BTC] Coinquista S.A Polska Giełda Kryptowalut! Wpłaty i wypłaty za pomocą BLIK!

Postautor: adamex » sobota, 20 lutego 2021, 13:36

ale mam wyczucie xD

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[KUP/SPRZEDAJ BTC] Coinquista S.A Polska Giełda Kryptowalut! Wpłaty i wypłaty za pomocą BLIK!

Postautor: miso20 » sobota, 20 lutego 2021, 14:45

adamex pisze: sobota, 20 lutego 2021, 12:36Jak jest z weryfikacja tożsamości i od jakich kwot jest wymagana?
To wygląda raczej identycznie wszędzie. Jak leci ci przelew to od paru tys musisz się weryfikować. Przy wymianie gotówkowej od 15 tys. eur.

Jeżeli szukasz pewnej wymiany, bez ryzyka scamu jak w przypadku coinquisty, to skorzystaj z kantorów, np. dobrze znanego w Pl Flyingatom, ewentualnie bitomaty od shitcoinsów. Ale tam nie wypłacisz na raz dużej kwoty.

Rozmowny
Posty: 112
Rejestracja: 10 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[KUP/SPRZEDAJ BTC] Coinquista S.A Polska Giełda Kryptowalut! Wpłaty i wypłaty za pomocą BLIK!

Postautor: adamex » niedziela, 21 lutego 2021, 09:13

Dzięki, shitcoiny znałem i kiedyś już testowałem. A teraz wchodzę na flying atom to mają o wiele lepszą ofertę niż shitcoiny, ale widzę też że w większości miast problem z gotówka jest w obu firmach

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2 maja 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[KUP/SPRZEDAJ BTC] Coinquista S.A Polska Giełda Kryptowalut! Wpłaty i wypłaty za pomocą BLIK!

Postautor: Fantastory » wtorek, 9 marca 2021, 21:05

the_prince pisze: sobota, 20 lutego 2021, 12:46 (serio możesz potwierdzić?)

Potwierdzam wtedy wypłaciłem. Teraz nie działają wpłaty. Wypłaty niby działają ale zatrzymuje mnie na weryfikacji wieloskładnikowej.
Jestem zweryfikowany.

O flying atom mam pozytywne zdanie, choć nie korzystałem z nich ale wiedzą co robią. Wiem że czasem tylko brakuje kaski w bitomatach ale tu trudno poradzić.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2 maja 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[KUP/SPRZEDAJ BTC] Coinquista S.A Polska Giełda Kryptowalut! Wpłaty i wypłaty za pomocą BLIK!

Postautor: Fantastory » środa, 14 kwietnia 2021, 09:56

No widzę że są jakieś zawirowania...
W każdym razie zleciłem wypłatę (2021-04-14) i zobaczymy :)

Szczerze miałem wobec nich duże nadzieje.


Edit 2021-04-29 niestety przelew nie dotarł :(

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości