Bitomaty a stablecoiny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitomaty a stablecoiny

Postautor: maky » niedziela, 7 lipca 2019, 10:40

Czy jakiś bitomat na świecie działa na stablecoinach?

Jeśli nie to to IMHO byłby niezły pomysł na zmniejszenie ryzyka kursowego wymiany fiat-krypto i krypto-fiat dla właściciela i kosztów korzystania dla użytkowników.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitomaty a stablecoiny

Postautor: koparki » niedziela, 7 lipca 2019, 11:32

@maky zbawieniem byłoby , gdyby wreszcie zwykłe , przecietne kantory fiat , zaczęły oferować krypto skup-sprzedaż , dla mnie jest nie do ogarniecia dlaczego jeszcze nie ma takiej adopcji. Przecież kazdy kantor mógłby spokojnie to robić i zgarniać te 1% prowizji - konkurencja na rynku przy obecnej popularności jest bardzo potrzena.
a moze juz ktoś widział zwykły kantor z taka ofertą gdzie mozna wymienić np eth na realne usd ?
---

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Bitomaty a stablecoiny

Postautor: WitoldC » niedziela, 7 lipca 2019, 11:40

@koparki To jest bardzo proste. Zbyt mały popyt na taką usługę a za dużo problemów.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Bitomaty a stablecoiny

Postautor: FlyingAtom » niedziela, 7 lipca 2019, 21:00

koparki pisze: niedziela, 7 lipca 2019, 11:32@maky zbawieniem byłoby , gdyby wreszcie zwykłe , przecietne kantory fiat , zaczęły oferować krypto skup-sprzedaż , dla mnie jest nie do ogarniecia dlaczego jeszcze nie ma takiej adopcji. Przecież kazdy kantor mógłby spokojnie to robić i zgarniać te 1% prowizji - konkurencja na rynku przy obecnej popularności jest bardzo potrzena.
a moze juz ktoś widział zwykły kantor z taka ofertą gdzie mozna wymienić np eth na realne usd ?


Możliwość wypowiedzenia konta bankowego, czyli do głównej działalności tego nie podłączą na pewno, przy aktualnych zarobkach nie opłaca się inwestować w osobną strukturę, biznes bardzo niepewny przyszłościowo, By to śmigało jak należy trzeba zakupić paręnaście bitcoinów na stan i liczyć się z wahaniami ceny, więc mały kantor tego nie zrobi, a duży zarabia takie pieniądze że nie chce mu się schylić po takie grosze.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitomaty a stablecoiny

Postautor: koparki » czwartek, 18 lipca 2019, 15:29

ponoć sieć kantorów kanga https://kantorkanga.pl/ handluje kryptowalutami
---

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitomaty a stablecoiny

Postautor: devega » czwartek, 18 lipca 2019, 15:31

@koparki należy też do nich giełda kanga.exchange

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Bitomaty a stablecoiny

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 18 lipca 2019, 18:53

koparki pisze: niedziela, 7 lipca 2019, 11:32dla mnie jest nie do ogarniecia dlaczego jeszcze nie ma takiej adopcji. Przecież kazdy kantor mógłby spokojnie to robić i zgarniać te 1% prowizji - konkurencja na rynku przy obecnej popularności jest bardzo potrzena.

Przecież to jest taka sama sytuacja jak zawsze w historii.

1. Pojawia się nowa rewolucyjna technologia, ale na początku jest w powijakach i jest mało rozpowszechniona.
2. Ponieważ technologia jest mało popularna, starzy wyjadacze na rynku - "dinozaury" - nie interesują się nią, bo zarabiają krocie na swoich sprawdzonych starych technologiach
3. Pojawiają się nowe firmy - "świeżaki", które stawiają od samego początku tylko i wyłącznie na te najnowsze technologie, przez co osiągają w tej dziedzinie dominację.
4. Nowe technologie zaczynają wypierać stare technologie, ale starzy wyjadacze na tym nowym rynku nie mają żadnej pozycji i lata zastoju technologicznego sprawiły, że przestawienie się jest dla nich ekstremalnie trudne i albo nie robią tego, albo robią to byle jak.
5. Ostatecznie nowa technologia wypiera stare, gówniane technologie, "świeżaki" stają się nowymi dominującymi graczami, a "dinozaury" po prostu giną.

Możesz sobie w ten schemat wstawić
- Samochody vs konie
- Samochody elektryczne vs spalinowe
- Smartfony dotykowe vs z rysikiem
- Internet vs telefony
- Email vs widokówki i listy zwykłe
- Bitcoin(Cash) vs zwykłe waluty
- Prasa gutenberga vs rzemieślnicy - pisarze

Wszystko będzie pasować. Ten schemat powtarzał się 1000 razy w historii.

Jeszcze nie wszyscy sobie to uświadomiliście, ale waluty tradycyjne czeka nieuchronna zagłada. Przyjdzie dzień w którym postęp w tej dziedzinie przestanie się ślimaczyć i kryptowaluty wyprą zwykłe waluty w drastycznym tempie. Obecnie brakuje jakiegoś "zapalnika" żeby doszło do eksplozji.

Pojawi się zapalnik, dojdzie do eksplozji i bye-bye fiat.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitomaty a stablecoiny

Postautor: adiqq » czwartek, 18 lipca 2019, 18:57

ShadowOfHarbringer pisze: czwartek, 18 lipca 2019, 18:53- Bitcoin(Cash) vs zwykłe waluty

za wyjątkiem to co zacytowałem, to się zgadzam :lol:

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Bitomaty a stablecoiny

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 18 lipca 2019, 23:55

adiqq pisze: czwartek, 18 lipca 2019, 18:57 za wyjątkiem to co zacytowałem, to się zgadzam :lol:
Nie musisz się zgadzać. Nikt nie musi się zgadzać.

Nawet jeżeli nikt się nie zgadza, to taka jest prawda.

Gdyby mnie obchodziło czy ktoś się zgadza czy nie, to bym nigdy nie wszedł w Bitcoina. Bitcoin(Cash) polega na tym, że nikt się nie musi na nic zgadzać, każdy jest niezależny.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitomaty a stablecoiny

Postautor: Wymazywanie » piątek, 19 lipca 2019, 03:21

@ShadowOfHarbringer Wow BCH wow BCH wow WOW WOW Bitcoin (Cash) powstał w 2009 roku WOW bo to Bitcoin to BCH, tak, to BCH wow
Spoiler:
:;@((?!___BCH! WOW!!! oryginalny Bitcoin (Cash) z 2009 roku to BCH!!! Wspomnę tylko w 10 temacie o tym psi-padkiem, choć temat jest inny, bo BCH wow to Cash (Bitcoin) z 2009 roku oryginalny Bitcoin (Cash)(Cash)(Cash)(Cash WOW) jesteście debilami i kretynami bo tego nie wiecie a ja jestem early adopterem i stworzyłem Bitcoin(Cash WOW) w 2009 roku a i zawsze mom rocję wraz z cebulą z Bitcoin(Cash) 2009 WOW Cash))));;__
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitomaty a stablecoiny

Postautor: lucasmxyz » poniedziałek, 29 lipca 2019, 14:56

koparki pisze: czwartek, 18 lipca 2019, 15:29 ponoć sieć kantorów kanga https://kantorkanga.pl/ handluje kryptowalutami
zgadza się, co tydzień dochodzą do nas nowe punkty, na tę chwilę możecie kupić/sprzedać krypto w:
* Gdańsk
* Gdynia
* Rumia
* Koszalin
* Bielsk Podlaski
* Rybnik
* Świnoujście

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Bitomaty a stablecoiny

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 29 lipca 2019, 17:05

lucasmxyz pisze: poniedziałek, 29 lipca 2019, 14:56zgadza się, co tydzień dochodzą do nas nowe punkty, na tę chwilę możecie kupić/sprzedać krypto w:
* Gdańsk
* Gdynia
* Rumia
* Koszalin
* Bielsk Podlaski
* Rybnik
* Świnoujście
Kolego z https://kantorkanga.pl/ , zarejestruj się oficjalnie u administracji portalu potwierdzając że jesteś przedstawicielem tej firmy, dostaniesz fioletowe konto "Oficjalny przedstawiciel projektu".

Reklama z żółtego nicka na tym forum to bardzo słaba reklama, żeby nie pisać że żadna.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitomaty a stablecoiny

Postautor: lucasmxyz » poniedziałek, 29 lipca 2019, 18:40

Dziękuję kolego za podpowiedź, na pewno skorzystam! Nie ukrywam tego, że jestem z Kangi i masz rację, jakbym to ukrył to byłoby słabo :-)

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości