Bitcan

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 29 stycznia 2019
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcan

Postautor: icyklop » środa, 5 czerwca 2019, 22:10

Hej czy ktoś wie co się stało z bitcan.pl? https://bitcan.pl/
Nawet tutaj na forum w stopce jest polecany ten kantor (!), tymczasem na stronie od wielu miesięcy jest napis:
"Informujemy, że z powodu modernizacji systemu usługa zakupu i sprzedaży Bitcoin jest obecnie niedostępna."

czy kantor po prostu przestał działać, czy zawinął się ze środkami podobnie jak coinroom?
ktoś z Was stracił tam środki?

Bo z tej strony wynika że tak:
https://gieldykryptowalut.pl/bitcan-opinie/

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcan

Postautor: Bitmar » środa, 5 czerwca 2019, 22:51

@icyklop Bitcan ma problem z bankami i nie on jeden zresztą. Z tego co się zorientowałem to być może wrócą do gry jak rozwiążą problem.
Z tego co się też dowiedziałem, nikt nic nie stracił, bitcoiny można wypłacać i ta funkcjonalność ponoć działa (albo działała jeszcze jakieś 2-3 tygodnie temu jak pytałem). Negatywne komentarze które się pojawiają są od ludzi którzy nie mogą wypłacić środków w złotówkach a bitcoinów nie potrafią obsługiwać i nie rozumieją o co chodzi. Tzn przykładowo ktoś wpłacił kiedyś 1000zł, pojawiły mu się bitcoiny w portfelu kantoru i teraz chce kasę wypłacić a nie może w złotówkach (bo bitcan nie ma konta) i nie rozumie, że te bitcoiny może nadal sobie wypłacić.

Jakby ktoś miał jakiś problem dajcie znać. Tylko nie taki, że nie może wypłacić złotówek :)

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 29 stycznia 2019
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcan

Postautor: icyklop » środa, 5 czerwca 2019, 22:59

Ale to nie brzmi tak jak mówisz:
"Od jakiegoś czasu chcę wypłacić lub przelać moje BTC na inny portfel, ale mam tylko info o modernizacji oraz o tymczasowym zablokowaniu wypłat na koncie…
Zgłaszał ktoś do prokuratury ten przekręt?"

niżej:" przy próbie wypłaty bitconów lub złotówki"

to również nie: "brak możliwości skontaktowania się z obsługą."
"Niejaki Jakub Filipczak jest prezesem zarządu tej spółki jeżeli wiecie jak do gościa dotrzeć to byśmy coś wiedzieli bo mi się nie udało, ma konto na Twitterze jakby co."

wyglada jakby sie nie dalo z firmą skontaktowac zupełnie. Aż z ciekawości sam do nich coś napiszę.
Ale jeśli ktokolwiek ma wciąż u nich środki to support powinien odpowiadać... inaczej powinni napisac gdzieś proszę wypłacić do wtedy a wtedy a nie wyłączać support.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcan

Postautor: Bitmar » środa, 5 czerwca 2019, 23:06

Jeżeli jest jakiś problem z wypłatą BTC to dajcie mi znać tu na forum, zbadam sprawę. Na forum nikt się nie skarży, nikt do mnie w tej sprawie nie pisze a tam dowolny komentarz może napisać każdy anonimowo.
Jakiś miesiąc a może mniej, ktoś faktycznie skarżył się na forum, ale szybko sprawę dało się wyjaśnić i użytkownik odpisał, że już jest ok.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 45
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcan

Postautor: BitCan.pl » środa, 20 listopada 2019, 15:29

Chcielibyśmy trochę uzupełnić temat.

Od czasu wznowienia działania kantoru Bitcan.pl zaczęliśmy weryfikować błędy w obsłudze poprzedniego zarządu, obecnie ustabilizowaliśmy wszystkie działania i w sposób poprawny procesujemy wszystkie możliwe zlecenia. Mamy codziennie transakcję zarówno sprzedaży czy kupna i nie pojawiają się najmniejsze problemy.

Obecnie uruchamiamy również działania marketingowe w związku z tym, będziemy odnosić się do wątków, w których osoby oznajmiały swoje niezadowolenie z ówczesnej pracy kantoru Bitcan.pl. Z naszej strony dokonamy wszelkich starań by marka była kojarzona z wzorową obsługą klienta oraz licznymi innowacjami.

Jeżeli, wciąż nie zaskarbiliśmy Waszego zaufania to zachęcamy do zweryfikowania naszego portalu, poprzez dokonywanie np. małych transakcji.
Specjalnie dla Was dodatkowo w ramach rekompensaty, oferujemy 25% zniżki na marże podczas transakcji. Kod będzie ważny do 30.11.2019
Kod zniżki -> forum%25

Dodatkowo zapraszamy do śledzenia nas na portalach:
Facebook: https://www.facebook.com/bitcanpl/
Instagram: https://www.instagram.com/bitcan.pl/
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/bitcan-pl/
Blog: https://bitcan.pl/blog/

Pozdrawiamy :D
Bitcan.pl to bezpieczna platforma, w której można nabyć oraz sprzedać najpopularniejszą kryptowalutę czyli Bitcoina.
Oferujemy błyskawiczne i bezpieczne transakcje. Wypłacaj środki szybko i wygodnie!

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 9 czerwca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcan

Postautor: Karuss » poniedziałek, 9 marca 2020, 19:14

Proszę o pomoc, Jest źle, wczoraj dwie transakcje blikiem jedna z mbanku druga z ing przez ablikacje bitcan.pl. Pieniadze to Was doszly ale przelewu nie mozecie wykonac na portfel BTC z powodów o których nie wiem, za to przetrzymujecie moje srodki. Powiadomilem juz bank i odradzam szczerze firme. Nie wiem co sie dzieje w kazdym razie ani nie mam btc ani srodkow. Obsluga pisze ze musze czekac min 24h az wrócą do mnie srodki do banku. Żenada. czy ktos moze pomóc? Inaczej stanowczo odradzam firmę bitcan.
Oczywiscie Wasz blog tez zniknął, pewnie za dużo skarg...

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcan

Postautor: Alcrol » wtorek, 7 kwietnia 2020, 15:56

Uwaga na ten kantor! Zleciłem wypłatę natychmiastową dwa dni temu do teraz brak ich na koncie, na maile nie odpowiadają, w kulki lecą, zamrożone środki nie wiadomo czy odzyskam zero profesjonalizmu, olewanie klientów. Nie polecam!! Szkoda nerwów!
:!: :!: :!: :!: :!:

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: /dev/null

Bitcan

Postautor: lareq » wtorek, 7 kwietnia 2020, 16:38

@Alcor nie przesadzaj, zleciłes w niedzielę, wiec nie dziw sie, że to trochę trwa. Oni rżną na prowizji (5%!!!!) od wymiany (nawet BLIK) tyle, że nie muszą się napinać na przestępstwo. Doczytaj resztę w regulaminie, albo tabeli prowizji - jak znajdziesz :D

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

Bitcan

Postautor: Antrepair » piątek, 10 kwietnia 2020, 09:50

BitCan.pl pisze: środa, 20 listopada 2019, 15:29Chcielibyśmy trochę uzupełnić temat.
BitCan, co z wami ? Dementujcie, wyjaśniajcie. Mój ulubiony kantor !

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 45
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcan

Postautor: BitCan.pl » sobota, 11 kwietnia 2020, 17:41

@Alcrol

Szanowny Panie,

w związku z pojawieniem się problemów technicznych po stronie usługodawcy, wzrosła ilość pojawiających się zgłoszeń na supporcie.

Robiliśmy wszystko by zarówno informować Państwa na bieżąco o sytuacji oraz błyskawicznie pozbyć się usterki z portalu. W efekcie 8 kwietnia problem z tą usługą został zażegnany, a osoby poszkodowane otrzymały swoje środki oraz małą rekompensatę z strony firmy.

Dodano po 21 minutach 52 sekundach:
@lareq

Szanowny Panie,

jak już wcześniej pisaliśmy, napotkaliśmy problemy w usłudze express elixir. Na szczęście została ona bardzo szybko naprawiona po stronie usługodawcy.

Jeśli natomiast poruszymy temat realizacji wypłat to w zależności od wybranej usługi przez klienta na naszym portalu, zlecający może otrzymać środki już nawet w 30 sekund. W tym filmie zostało to najlepiej ukazane :) [bbvideo]https://megawrzuta.pl/download/09b416c5 ... 8778a.html[/bbvideo]

Odnośnie marży i ukrytych kosztów to serdecznie odsyłam do materiału przygotowanego przez Krypto Raport :)



Dodatkowo zachęcam również do poświęcenia czasu nad artykułem od Bitcoin.pl, w którym zostały porównane różne kantory internetowe :)

Recenzja Bitcoin.pl
Bitcan.pl to bezpieczna platforma, w której można nabyć oraz sprzedać najpopularniejszą kryptowalutę czyli Bitcoina.
Oferujemy błyskawiczne i bezpieczne transakcje. Wypłacaj środki szybko i wygodnie!

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcan

Postautor: Alcrol » czwartek, 11 czerwca 2020, 22:08

Z całego serca odradzam ten kantor! Jest to najgorsza firma z którą miałem do czynienia!! Ciągle problemy z wyplatą środków. Ciągle dosyłanie dokumentów w celu weryfikacji..
Wysłane już: skan dowodu, selfie z dowodem weryfikacja rachunku bankowego. Wczoraj zostałem oskarżony o pranie brudnych pieniędzy+blokada środków a chodzi tu nie o tysiące, o 700 złotych…. Przelew wykonałem z giełdy kyc (chciałem za pomocą blue media bo nie chciało mi się z Bitbay-a na sky cash przesłać i wyciągnąć z bankomatu a że było koło 22..)
Teraz kolejna weryfikacja przez Skype ktorego nie mam zamiaru używać. Te ich ciągłe weryfikację są podejrzane i jak dla mnie NIEBEZPIECZNE!!!! UWAŻAJCIE!!! Odradzam, szkoda nerwów. Wszędzie tylko nie w bitcan!!

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 45
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcan

Postautor: BitCan.pl » piątek, 12 czerwca 2020, 20:35

Szanowny Panie Marcinie,
Przepraszamy za utrudnienia, które Pan napotkał. Otrzymał Pan dokładne wyjaśnienia dotyczące blokady Pana transakcji oraz konta związanych z wewnętrzną polityką AML. Chcielibyśmy jeszcze raz zapewnić, że wszystkie ograniczenia, które pojawiają się na kontach jak i również wymagane dodatkowe weryfikacje tożsamości związane są z zapewnieniem maksymalnej ochrony naszych użytkowników przed licznymi formami oszustw. Takie oszustwa niestety pojawiają się bardzo często. Chcąc uchronić użytkowników przed utratą środków oraz działając zgodnie z prawem wiele kantorów (nie tylko nasz) wprowadza dodatkowe formy weryfikacji transakcji oraz kont i nie ma to na celu oskarżania nikogo o wyłudzenia lecz ochronę przed nimi.
Od wielu miesięcy przestrzegamy przed nimi na naszym blogu:
https://blog.bitcan.pl/uwaga-na-oszustow/
https://blog.bitcan.pl/nie-daj-sie-oszukac-na-blik-a/
https://blog.bitcan.pl/niebezpieczne-firmy-cz-1/
https://blog.bitcan.pl/bnp-klon-niebezp … irmy-cz-2/
Dziękujemy za przesłanie opinii dzięki, której będziemy mogli usprawnić nasze działanie w przyszłości.
Bitcan.pl to bezpieczna platforma, w której można nabyć oraz sprzedać najpopularniejszą kryptowalutę czyli Bitcoina.
Oferujemy błyskawiczne i bezpieczne transakcje. Wypłacaj środki szybko i wygodnie!

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 12 czerwca 2020
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcan

Postautor: WildThings20 » piątek, 26 czerwca 2020, 00:09

Alcrol pisze: czwartek, 11 czerwca 2020, 22:08 Z całego serca odradzam ten kantor! Jest to najgorsza firma z którą miałem do czynienia!! Ciągle problemy z wyplatą środków. Ciągle dosyłanie dokumentów w celu weryfikacji..
Wysłane już: skan dowodu, selfie z dowodem weryfikacja rachunku bankowego. Wczoraj zostałem oskarżony o pranie brudnych pieniędzy+blokada środków a chodzi tu nie o tysiące, o 700 złotych…. Przelew wykonałem z giełdy kyc (chciałem za pomocą blue media bo nie chciało mi się z Bitbay-a na sky cash przesłać i wyciągnąć z bankomatu a że było koło 22..)
Teraz kolejna weryfikacja przez Skype ktorego nie mam zamiaru używać. Te ich ciągłe weryfikację są podejrzane i jak dla mnie NIEBEZPIECZNE!!!! UWAŻAJCIE!!! Odradzam, szkoda nerwów. Wszędzie tylko nie w bitcan!!
O kuźwa ale miałeś przeprawę z nimi... U mnie to się tak źle nie skończyło na szczęście, ale też wtopiłem podczas zakup blikiem na bitcoin.pl. Wszystko było cacy do momentu aż moja transakcja została zawieszona bo oczywiście AML... Oczywiście weekend zero normalnej reakcji. Mogliby po prostu się wyłączać na weekendy jak nie mogą normalnie pomóc. Dostałem swoje bitcoiny ale równie dobrze mógłbym je już 3 razy kupić i sprzedać gdzie indziej...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcan

Postautor: shinya56 » wtorek, 15 lutego 2022, 09:49

Korzysta ktoś z tego ? Wiarygodni są ? Nie ma z nimi problemów przy wypłacie ?

Weteran
Posty: 1538
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcan

Postautor: ikswodnal » środa, 17 sierpnia 2022, 11:16

shinya56 pisze: wtorek, 15 lutego 2022, 09:49Korzysta ktoś z tego ? Wiarygodni są ? Nie ma z nimi problemów przy wypłacie ?
Dopiero dzisiaj przeczytałem to pytanie :-(.
Moim zdaniem - Korzystam z Bitcan, polecam - szczególnie z "Zakupy cykliczne"
gdyż nie zauważyłem innych giełd/kantorów mających taką usługę.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości